טראפלגר די ווטר לאו

שם ביפנית: トラファルガー・D・ワーテル・ロ.

שם באנגליתTrafalgar D. Water Law.

שם בעברית: טראפלגר די ווטר לאו.

גיל: 26.

תאריך לידה: 6.10.

כינוי: מנתח המוות.

הופעה ראשונה: פרק 392.

באונטי: 500,000,000

טראפלגר די ווטר לאו הוא אחד מ-11 הסופרנובות (פיראטים שבשנתם הראשונה כפיראטים הבאונטי שלהם עבר את ה-100 מליון ובנוסף גם בלאקבירד) בדור של לופי וזורו שנחשב כ"דור הנורא ביותר" (קוראים להם כך משום שהופיעו באותה שנה של המלחמה הגדולה ועשו בעיות לממשלה העולמית, אז הממשלה רואה אותם כמטרד). הוא קפטן פיראטי הלב (מה שעצבן את דופלמינגו מכיוון שרצה לתת ללאו את כיסא הלב ולהפוך אותו לאחד ממפקדיו) ומחזיק בפרי האופה אופה נו מי (ניתוח ניתוח) שנותן לבעליו ליצור חדר ולשלוט בכל דבר הנמצא בחדר. בנוסף הוא גם הפרי היחיד שמחירו הוערך בסדרה בסך של 5 מיליארד ברי.

טראפלגר לאו היה יליד העיר פלובנס (המכונה גם העיר הלבנה בשל המינרל שם שצבעו לבן) בים הצפוני. בילדותו למד מאביו רפואה ותכנן להפוך לרופא. אחותו של לאו הייתה צעירה ממנו בכמה שנים וחלתה במחלת העופרת הלבנה בגלל הרעלה מהמינרל של העיר. ביום בו המחלה פגעה בה החליטו בממשלה להרוס את העיר ולהשמיד את כל יושביה בטענה שהמחלה מדבקת, טענה שהיא דבר שקר לפי תושבי העיר הטוענים שהמחלה נגרמת רק מהחשיפה למינרל, אך ממשלת העולם לא הכירה בטענה זו והחליטה להרוס את העיר לגמרי, ומי שיצא מהעיר נורה למוות. בתחילת הטיהור, נזירה אשר חינכה את ילדי העיר אמרה ללאו להביא את אחותו בטענה שהחיילים הסכימו לתת לילדים לברוח. לאחר שמצא את אחותו, חיילים פלשו לביתו ולאו נאלץ לראות את גופות הוריו אשר החיילים ירו בהם למוות. ישר אחרי זה לאו נאלץ לברוח מהחיילים. לאחר שברח חיפש לאו את הנזירה כדי לנסות לברוח, וראה אותה ואת כל הילדים מתים. לאחר מכן כדי לצאת מהעיר בחיים, הוא נאלץ לזחול דרך ערימת גופות כדי שלא יראו אותו. כשברח גילה שגם הוא חולה במחלת העופרת הלבנה והחליט שאין לו סיבה לחיות ושמטרתו עד התאריך המשוער למותו היא להרוג ולהרוס כמה שיותר, לכן הוא פנה לדופלמינגו.

בזמן שכל בני המשפחה של דופלמינגו זלזלו בו, לאו סיפר את סיפורו וגרם להם להשתכנע שכדאי לתת לו לנסות להיות אחד מהם. כמה זמן לאחר שהצטרף אליהם, קוראזון (רוסיננטה), אחיו של דופלמינגו, חזר ממשימה וניסה להרוג את לאו כל פעם בדרך אחרת. לפי חברי המשפחה הוא עשה זאת בגלל ששנא ילדים. לאחר כמה זמן, לאו החליט שנמאס לו ורצה להרוג אותו במחשבה שהוא חי, אך אחותו, הוריו וחבריו מתים. אך כאשר דקר אותו בגבו הוא התגלה ע"י באפאלו ובייבי 5 ושילם להם כדי לשתוק. לאחר שחזר, ראה שקוראזון לא מת ולמזלו לא הלשין לדופלמינגו. לאחר שנתיים באפאלו ובייבי 5 שאלו את לאו מה שמו המלא ולאו ענה להם. בהתחלה התנגד לענות, ולאחר איומים מצד באפאלו ובייבי 5, גילה להם את שמו המלא שהוא, טראפלגר די ווטר לאו. מיד אחרי שאמר זאת, קוראזון תפס אותו ולקח אותו למקום מסתור, שם בפעם הראשונה דיבר איתו ואמר לו למה אסור לו לחשוף את שמו המלא בפני דופלמינגו, בטענה שבאדמה הקדושה משפחת ה"די" קרואים אויבי האלים (ודופלמינגו הוא דרקון שמיימי לשעבר). לאחר מכן לאו אמר שיספר לדופלמינגו שקוראזון כן יכול לדבר, ועל הכוח של קוראזון (פרי השטן שלו), אך לאו התחרט ולא סיפר בגלל שהיה חייב לו מהדקירה מלפני שנתיים. לאחר שהפליגו באותו היום, קוראזון השאיר לדופלמינגו פתק ובו כתב שהוא לוקח את לאו כדי לחפש לו תרופה. לאחר שביקרו בבית חולים, קוראזון הבין למה לאו לא רצה ללכת איתו, הוא ראה שהרופאים מתייחסים ללאו כאל מפלצת בגלל המחלה שלו. כך קרה בכל בית חולים שביקרו בו. לאחר שישה חודשים שבהם עברו בכל בתי החולים, לאו החליט לקרוא לו קורא-סאן מה שמעיד על קירבה וכבוד. לאחר לא הרבה זמן (אין זמן מדויק) דופלמינגו מתקשר ואומר לקוראזון להביא את לאו לספינה מכיוון שהם יודעים היכן נמצא האופה אופה נו מי, והוא רוצה שקוראזון יאכל אותו ואם יעשה זאת יוכל לרפא את לאו, אך הסיבה האמיתית שדופלמינגו רוצה שקוראזון יאכל את הפרי היא כדי שהוא ייתן לו נעורי נצח. זהו הניתוח האולטימטיבי שהפרי מסוגל לבצע, אך בתמורה הניתוח גובה את חיי המנתח. בגלל שדופלמינגו חשד בקוראזון שהוא בוגד, הוא ביקש דווקא ממנו לאכול את הפרי ולא ממישהו אחר. שם קוראזון החליט שהוא ולאו עומדים לגנוב את הפרי לפני דופלמינגו. באותו זמן לאו נכנס למצב מסוכן במחלה והיה קרוב למוות, מה שסימן שזהו דבר שצריך להיעשות במהרה והוא צריך להיאבק רק עוד למשך 3 שבועות כדי שחייו ינצלו.

לאחר 3 שבועות, קוראזון הלך עם לאו כדי לגנוב את הפרי מאביו של אקס-דרייק (פיראט אחר מהדור הגרוע ביותר). אך לאחר שגנב אותו, הוא נתפס ונורה ע"י הפיראטים השומרים על הפרי, אך הצליח לברוח. לאחר שלאו הוכרח לאכול את הפרי על ידי קוראזון, קוראזון התמוטט וביקש מלאו להעביר למארינס שנמצאים באי מידע על דופלמינגו כדי להציל את דרסרוסה ולהפליל את דופלמינגו. אך לרוע המזל, לאו נתן את המכתב לוורגו בלי שידע שהוא סוכן כפול של דופלמינגו אשר נמצא במארינס. לאחר שביקש מוורגו שיעזור לו להציל את קוראזון, וורגו וקוראזון הבינו שמדובר אחד בשני ולאחר שוורגו קרא את תוכן המכתב שלאו העביר לו, ורגו תקף את קוראזון ואת לאו. לאחר שלאו וקוראזון איבדו את ההכרה וורגו דיווח לדופלמינגו על מה שקרה ועל כך שקוראזון הוא סוכן סמוי של המארינס. בזמן הדיווח הם ברחו מוורגו אך כדי שלא יצליחו לברוח, דופלמינגו יצר את "כלוב הציפורים" כך שלא יוכלו לרדת מהאי מבלי לפגוש אותו.

לאחר שהקים את כלוב הציפורים, דופלמינגו שלח את כל המשפחה כדי למצוא את קוראזון ואת לאו. כדי שלא ימצאו את לאו, קוראזון שם את לאו בתוך תיבת האוצר שמשפחת דונקיחוטה לקחו איתם, מכיוון ששם הם לא יחפשו אותם, ובנוסף השתמש בכוח שלו על לאו כדי שלא ישמעו את לאו בוכה לאחר מותו של קוראזון. לאחר מכן קוראזון משך את תשומת ליבם של בכירי משפחת דונקיחוטה כדי שלא יתמקדו בלאו, וכדי להרגיע את לאו, הוא אמר לו שדופלמינגו לא יירה בו מכיוון שהוא אחיו, מה שהתברר מאוחר יותר כשקר. לאחר שקוראזון נתפס, הוא שיקר לדופלמינגו ופקודיו ואמר להם שהילד שנתפס על ידי המרינס והובא למעצר הגנתי הוא לאו. קוראזון נשאר כמה שיותר זמן בהכרה כדי שלאו יצליח לברוח כמה שיותר רחוק (הערת הכותב: איזה גבר קוראזון).

 

לאו בקרב נגד דופלמינגו

Back to top button
Thanks!

Close