שני פרויקטים חדשים + מדריך לקורא מנגה המתחיל + צ'אפטר 28 מתורגם!

שלום לכולם ושבוע טוב! בשבוע הקרוב לא יהיה לא פרק ולא צ'אפטר אז לפחות בואו נפתח אותו עם הודעה על 2 פרויקטים חדשים ומגניבים, צ'אפטר 28 ומדריך לקורא מנגה המתחיל!
נתחיל עם הפרויקטים!
הפרויקט הראשון – כבר הוצאנו פרק של הפרויקט הזה בעבר בתור ניסיון אבל עכשיו הצטרף אלינו חבר צוות חדש בשם יהל (ברוך הבא לנקאמה יהל~) שיקח על עצמו את הפרויקט ויוציא פרקים של "וואן פייס" באופן קבוע.
מה זה וואן פייס? וואן פייס זה פרויקט שמוריד מהפרקים של וואן פיס את כל המריחות והפילרים ובעיקרון מעלה פרק שמבוסס אך ורק על המנגה, בלי מריחות מיותרות.
אז למי שנמאס מהמריחות באנימה, זה הפרויקט בשבילו. עדיין לא הוחלט מאיזה פרק נתחיל לתרגם אבל נשמח להצעות מכם מאיפה כדאי להתחיל.

עכשיו הפרויקט השני שאני אגיש – הציטוט החודשי! החל מהחודש כל חודש אפרסם ציטוט מעניין מוואן פיס~
זה רק אחד מעוד מלא פרויקטים שאני מתכנן אבל אני צריך שיצטרפו אליי עוד אנשים לצוות תוכן אז מי שרוצה יותר ממוזמן לשלוח לי הודעה בסקייפ shimon6741.

עכשיו הציטוט של החודש ואז צ'אפטר 28 ואז המדריך לקורא מנגה המתחיל, מה כדאי לדעת לפני שמתחילים ומאיזה צ'אפטר מתחילים?

עכשיו צ'אפטר 28 מתורגם!
תודה ל-yinonov123 ו- kazuto על הציורים!

צ'אפטר 28 לקריאה

צ'אפטר 28 להורדה

עכשיו, כל מי שעוקב אחרי הפוסטים שלי לאחרונה יודע שאני מעודד קריאת מנגה במיוחד בימים כאלה כשהאנימה מושעית וכשקשה להתחמק מספוילרים בגלל האירועים במנגה, אז החלטתי לרשום מדריך קצר לקריאת המנגה.

  • אם אתם מתכננים לקרוא את המנגה מהמקום שהאנימה הפסיקה, הצ'אפטר שאתם מחפשים הוא 934. משם והלאה העלילה מתחממת!
  • מנגה קוראים מימין לשמאל ומלמעלה למטה, לכן אם אתם קוראים בעברית שכמובן נכתבת מימין לשמאל הקריאה תבוא לכם טבעי ולא תתבלבלו.
  • על מה להסתכל קודם? על הטקסט או על התמונה? זה לא משנה. לפעמים תהיה תמונה שתמשוך את תשומת הלב שלכם יותר מהטקסט, אבל זה לא באמת משנה מה בא קודם.
  • אין מה להיבהל מזה שאין צבעים, מתרגלים לזה בסוף ולפעמים זה אפילו עוזר יותר להתמקד בדמויות ולקבל את הסיפור של אודה בצורה הטובה ביותר.

זהו, באמת שזה לא ביג דיל לעבור אחרי 930 פרקים למנגה כמו שאתם חושבים, תנסו~

זהו, שיהיה לכולנו שבוע טוב!

Akagami no Shimon

אין מילים בפי, רק שאריות בורקס...
guest
32 Comments
החדשים ביותר
הישנים ביותר כמות הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments

עוד פוסטים

Back to top button
32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d בלוגרים אהבו את זה: