אנל עומד לחזור?! ומיליארד עדכונים אחרים!!! | חדשות וואן פיס

מה קורה חברים?
אז אחרי הפסקה מאוד, מאוד ארוכה מאז הפוסט האחרון, היום אני שמח סוף-סוף להחיות את פינת החדשות עם פוסט עמוס בטירוףףףףף!!! (כדיי שתבינו כמה דברים יש, אני עושה לעצמי בטלפון רשימת מעקב של כל הידיעות כדיי לוודא שאני לא אשכח כלום, והרשימה הזאת כבר נהייתה כל-כך ארוכה שהיא לא נכנסה לי במסך)
מאחר ויש לנו כל-כך הרבה על מה לדבר, נראה לי שאני אחסוך במילים עם ההקדמה, אז בלי עוד שוב דבר מיותר, בואו נקפוץ לחדשות.

וכרגיל, נתחיל עם פינת הפתיחה הקבועה…

עדכוני הרווחים של הסרט רד (ספויילרים: הוא עדיין שובר קופות):

קודם כל, נתחיל מזה שהסרט נשאר במקום הראשון בקופות ביפן גם בסופ"שים השמיני, התשיעי, העשירי, והאחד-עשר שלו ברצף, עם רווחים שאפרט כאן:
סופ"ש שמיני – מכר 259,000 כרטיסים, והרוויח 358,000,000¥ (2,490,000$).
סופ"ש תשיעי – מכר 273,000 כרטיסים, והרוויח 341,583,160¥ (2,360,000$).
סופ"ש עשירי – הרוויח 229,943,910¥ (1,570,000$). [מספר הכרטיסים שנמכרו לא צויין]
סופ"ש אחד-עשר – מכר 168,000 כרטיסים, והרוויח 233,141,120¥ (1,560,000 דולר). סתם מתוך סקרנות, אני היחיד שמספיק מוזר לראות את המספר 56 וישר לחשוב על זה שזה המספר של לופי, או שזה קרה לעוד מביניכם? בכול מקרה, נמשיך.
בסופ"ש השנים-עשר ליציאתו, רד סוף-סוף ירד למקום השלישי בקופות ביפן – לאחר שמכר 104,000 כרטיסים והרוויח 141,164,400¥ (948,000$). עם זאת, בסופ"ש השלושה-עשר, רד עלה בחזרה למקום הראשון, ומכר 224,000 כרטיסים תמורת רווחים של 303,513,150¥ (2,040,000$).
אבל אם חשבתם שזה נגמר כאן, אז אממממ… לא.
בתום 58 ימים להקרנתו ביפן, הסרט הגיע לרווחים של 15,700,000,000¥ (111,700,000$) לאחר שמכר סכום כולל של 11,690,000 כרטיסים. צוות ההפקה של האנימה פרסם את הציור הזה לכבוד ההישג:

72 ימים לאחר יציאתו, רד הגיע לרווחים של 17,100,000,000¥ (114,000,000$) ביפן, והפך לסרט האנימה השישי הכי רווחי ביפן ולסרט ה- 11 הכי רווחי ביפן אי-פעם. לכבוד ההישג, צוות האנימה פרסם ציור נוסף, אבל הפעם בנוסף אליהם, גם אודה בכבודו ובעצמו צייר מעין פוסטר מבוקשים של סאני-קון – הגרסה האנושית של סאני שתופיע בסרט.


לסיום, העדכון האחרון שלנו הוא על 79 ימים לאחר יציאתו – ובאותו הזמן הסרט עמד על רווחים כוללים של 17,356,000,000¥ (116,100,000$) עם 12,500,000 כרטיסים שנמכרו ברחבי יפן. עם רווחים אלה, הסרט רשמית עקף את הסרט השני של הארי פוטר ביפן והפך לסרט התשיעי הכי רווחי בהיסטוריה של המדינה.
וכאן נגמרים עדכוני הרווחים של רד, אבל לאלה מכם שמעוניינים, יש לי עוד נתון כלכלי מעניין הקשור לסרט לשתף אתכם בו:
טואי אנימיישן (Toei Animation, סטודיו האנימציה של וואן פיס) הודיעו כי עם סיום שלושה הרבעים הראשונים של השנה (כלומר, מתחילת ינואר עד סוף ספטמבר) הם הרוויחו מההקרנות הקולנועיות של הסרטים שלהם שפורסמו השנה 22,045,453,934¥ (היי 934 זה הפרק שבו זורו הביס את קאמאזו/ קילר), השווים ל- 151,000,000$, מה שכבר אז הפך את 2022 לשנה הרווחית ביותר של טואי מהקרנות קולנועיות אי-פעם. למה זה נוגע לרד? ובכן, למעלה מ- 70% מאותם הרווחים הגיעו מרד לבדו, מה שמראה כמה הסרט הזה באמת היה ועודנו ענק.
וכעובדה נחמדה קטנה למי שאולי תהה, השנה הכי רווחית הקודמת של טואי הייתה 2019, שבה החברה הרוויחה 17,980,254,340¥ (123,000,000$) – עובדה לא מפתיעה, שכן זאת הייתה הפעם האחרונה שבה יצאו סרטים חדשים לוואן פיס ודרגון בול (שהיא גם-כן הפקה של טואי), בדומה להשנה.

וכאן נגמרים באמת כל עדכוני הרווחים… אבל לא כל עדכוני הסרט רד, מאלה יש לנו עוד הרבה.

יצאו מלא דברים לרד ואני לא מתכוון לנסות לחשוב על כותרת שתסכם הכול:

קודם כל, חלקכם אולי זוכרים שבפוסט הקודם היו סרטונים מאירועי הקרנת הבכורה של הסרט רד במדינות שונות ברחבי העולם. ובכן, הדבר המשיך, והפעם קיבלנו את מלזיה, תאילנד, והולנד, אז שוב, אם אתם רוצים לצפות בזה ולקנא בטירוף – מוזמנים.
לצפייה באירוע הקרנת הבכורה של רד במלזיה

לצפייה באירוע הקרנת הבכורה של רד בתאילנד

לצפייה באירוע הקרנת הבכורה של רד בהולנד
הדבר השני שיש לנו הוא שלושה ציורים של אוטה שפורסמו לכבוד יום הולדתה בתאריך ה- 01/10.
הראשון הוא פוסטר חדש לסרט רד.

השני הוא ציור של אוטה ע"י טקאשי קוג'ימה (Takashi Kojima, אחד האנימטורים הטובים של האנימה ומעריץ שרוף של הסדרה, שעשה את מתקפת הרד רוק של לופי בסוף פרק 1015).

והשלישי והאחרון הוא ציור של אוטה ע"י אודה – כמובן יוצר הסדרה – בכבודו ובעצמו.

אבל לא רק אוטה חגגה יום הולדת – אלא גם אדו (Ado), המדבבת של אוטה בקטעי השירה שלה – שחגגה את יום הולדתה ה- 20 ב- 24/10 (מי מרגיש מעפן כי בת 20 עושה דברים כאלה ענקיים ותראו אותנו?), ולכבוד זה, עמוד הטוויטר הרשמי של הסדרה פרסם את התמונה הזאת שכוללת ציור שלה ע"י אודה.

הסיפור הבא שלנו הוא גם-כן לא ממש סיפור אלא פשוט עוד מספר תמונות (וסרטון קצר הפעם), והם ציור של שאנקס ע"י אודה, וציורים וסרטון של אוטה שפורסמו לכבוד הלאווין.
פוסטר הבאונטי של שאנקס ע"י אודה.

הציור הראשון של אוטה ע"י אודה לכבוד הלאווין (חייב לציין שכשראיתי את זה בפעם הראשונה הייתי בטוח שזה של טקאשי קוג'ימה, זה לא נראה כמו האיור של אודה).

הציור השני של אוטה ע"י אודה לכבוד הלאווין.

ולסיום עם כל הדברים להלאווין, ערוץ היוטיוב הרשמי של הסדרה העלה סרטון מאוד קצר לכבודו. הסרטון מבויים ע"י הבמאית הטובה ביותר בתעשיית האנימה לדעתי האישית – מגומי אישיטאני (Megumi Ishitani, עשתה את פרק 131 של דרגון בול סופר, פרקים 957, 982, ו- 1015 של וואן פיס, ואת הקליפ המוזיקלי של השיר "לאן שנושבת הרוח" שכבר ניתחתי לעומק מוגזם באחד הפוסטים הקודמים) – והוא פשוט ממש נחמד ומגניב, אז ממליץ לצפות.
לצפייה בסרטון קצר של האנימה לכבוד הלאווין
ועכשיו כשסיימנו עם הדברים הקטנים… הנה אירוע גדול. בתאריך ה- 08/10, בין השעות 19:00-20:00, הסרט רד, ו-וואן פיס בכללי, הופיעה על כל מסכי הטיימס סקוור (Times Square) בניו יורק, בתור אירוע שיווקי ענק לסרט לקראת יציאתו בארה"ב בתאריך ה- 04/11/2022 (שבזמן כתיבת הפוסט הזה, זה היום – ולא, עדיין אין תאריך יציאה בארץ). הערוץ הרשמי האלה סרטון מתוך האירוע שמראה מה היה שם, אז מוזמנים לצפות ולהתרגש מהאירוע הענק.
לצפייה באירוע של וואן פיס בטיימס סקוור
ואחרי כל הדברים האלה שהתפרסמו על רד, אני בטוח שחלקכם אומרים לעצמכם "כל זה טוב ויפה, אבל מה עם משהו חדש על הסרט עצמו אולי? שום טריילר חדש, או משהו בסגנון?". ולזה אני עונה… וואו כמה שיש.
קודם כל, קיבלנו 2 טיזר טריילרים חדשים ונחמדים של הסרט שמתמקדים אחד בלופי ואחד בשאנקס – ובשניהם רואים עוד קצת קטעים שלא קיבלנו בטריילרים עד כה.
לצפייה בטיזר של רד על לופי

לצפייה בטריילר של רד על שאנקס
הדבר השלישי שקיבלנו הוא פרסום רשמי ליוטיוב של 7:30 הדקות הראשונות של הסרט באיכות מלאה. צפיתי בסרטון כי אני יודע ממקור אמין שהטריילרים חשפו כמעט ורק את 10 הדקות הראשונות של הסרט, אז בתור מישהו שצפה בכול הטריילרים עשרות פעמים וניתח אותם לפוסטים של החדשות לא היה לי כל-כך מה לקלקל עם זה, אבל כמובן שאם אתם רוצים לא לדעת כלום אל תצפו. בלי להיכנס לספויילרים, אני רק אציין שהערוץ הרשמי של וואן פיס ביוטיוב לא העלה את הדקות האלה מהסרט עם תרגום, אז שוב, להחלטתכם אם לצפות, ושבתור מישהו שצפה בסרטון – אם כל הסרט ברמה הזאת, הוא בקלות יהפוך לסרט האהוב עליי באופן כללי, כי אני פשוט כל-כך נהניתי ושמחתי כשצפיתי בזה.
לצפייה בדקות הראשונות של הסרט רד
עכשיו אני אדבר טיפה על הסצינה הזאת ודעתי על מה שקיבלנו, אז למי שלא רוצה ספויילרים לתחילת הסרט, תדלגו מעבר לתיבת הספויילר.

ספויילרים לדקות הראשונות של הסרט רד - מה שהופיע בסרטון מהקישור למעלה

לאחר תצוגה מהירה לעידן הפיראטים הגדול כמו בכול סרט, אנחנו מקבלים פלאשבאק קטוע כזה של אוטה שאני מניח שיתבהר לנו יותר כשנזכה לצפות בכול הסרט ולקבל את העבר המלא שלה, מה שמוביל לעלייתה לבמה ותחילת המופע. בסרטון הזה אנחנו זוכים לצפות רק בביצוע של אוטה לשיר הראשון שלה – "עידן חדש" – אבל וואו כמה שזה יפה. השירה של אדו היא כמובן מדהימה, לא שזה חדש לנו כי השיר הזה זמין כבר חודשים באינטרנט, האנימציה מעולה ומלאת חיים ואופי עם הדרך שכול דמות זזה ומתנהגת, השילוב של אנימציית תלת-מימד על הרקעים (וגם קצת על אוטה) הוא מושלם ורק עושה הכול יותר יפה עם הדרכים המהממות שבהן המצלמה מסתובבת סביב כל מה שקורה, והבימוי פשוט מדהים. לצפות בזה ממש הרגיש כמו הופעה של האירוויזיון, רק הרבה יותר טוב ומרגש כי זה כולל את העולם והדמויות האלה שאני כל-כך אוהב. בנוסף, חדי העין מביניכם יבחינו שבקטע שבו עוברים על כל המקומות בעולם של וואן פיס יחד עם הידיים של אוטה שמצביעות לכיוונים שונים, רואים אותה מצביעה מטה מתי שאי אנשי הדג מוצג, שזה פרט ממש נחמד ומגניב.

[collapse]

ועכשיו כשסוף-סוף סיימנו עם הסרט רד (למעט ידיעה אחת שנחזור אליה מאוחר יותר), בואו נמשיך קצת עם הקטע של תיבות הספויילר ונדבר על כמה ידיעות שקשורות למנגה.

שיא חדש במנגה:

Spoiler

כפי שכול קוראי המנגה מבינינו כבר כמובן יודעים, אנחנו נמצאים עכשיו בארק אי העתיד אגהד, והמדען הגאון שנבנה לנו במשך כל-כך הרבה זמן – וגהפאנק – סוף-כל-סוף נחשף. חשיפה מרגשת ואדירה, שכן אודה כבר רמז בעבר שכשהוא יופיע אנחנו נגלה את האמת על פירות שטן, אבל האם מישהו מכם עצר במקרה ותהה לרגע, במשך כמה זמן באמת וגהפאנק נבנה לנו עד לרגע חשיפתו?
ובכן, שמו של וגהפאנק הוזכר לראשונה ע"י קובי בצ'אפטר 433 – כשהוא דיבר עם לופי בפוסט אניס לובי ארק על הדרך שבה ספינות המארינס שטות בקאלם בלט (כי זאת שיטה טכנולוגית שהוא המציא). זה אומר שמהפעם הראשונה שבה שמענו את שמו בסיפור, ועד לפעם הראשונה שראינו אותו במנגה עברו 627 צ'אפטרים, או 16 שנים. כדיי שתבינו כמה זה מטורף, מדובר ביותר ממחצית מהסדרה, וזה אפילו לא נגמר כאן.
אנחנו יכולים לקחת צעד נוסף אחורה – לפעם הראשונה שבה קיומו של וגהפאנק נרמז. זה יוביל אותנו עד לצ'אפטר 160, בו הופיע לראשונה לאסו – הרובה של מר. 4 שאכל את פרי הכלב-כלב מודל: תחש, והיה תצוגת הבכורה של העובדה שחפצים יכולים "לאכול" פירות שטן בסיפור, טכנולוגיה שגם היא פיתוחו של וגהפאנק. זה אומר שמהרמיזה הראשונה לקיומו ועד להופעת הבכורה של וגהפאנק עברו 900 צ'אפטרים.
פרק הזמן הפסיכי הזה שם את וגהפאנק בפער ענק בתור מחזיק השיא לדמות שלקח לה הכי הרבה זמן להופיע מאז שהוזכרה, כאשר במקום השני נמצא ג'ינביי – שהוזכר לראשונה בצ'אפטר 69 והופיע "רק" 458 צ'אפטרים מאוחר יותר, בצ'אפטר 528.

[collapse]

וכמו שכתבתי קודם, נראה לי שפשוט נסיים עם הידיעות מהספיילרות, אז הכותרת הבאה היא האחרונה שתדרוש את תיבת הספויילר.

ווליום 104 – כריכה, צ'אפטרים, ועוד:

ספויילרים למנגה

אז ווליום 104 של המנגה סוף-סוף יצא ביפן היום (שוב, 04/11 נכון לכתיבת הפוסט), ויחד איתו גם התפרסם ה- SBS של הווליום (כן, אני עדיין זוכר שהבטחתי את ה- SBS של ווליום 103… זה לא יהיה בפוסט הזה, אבל זה יהיה) שאני מתכוון לקרוא ולסקר פה מתישהו גם-כן. עם זאת, זה לא יקרה היום, אבל במקום זה, מה שיש לנו להיום בקשר לווליום הם מספר דברים:
הווליום כולל את צ'אפטרים 1047-1055, שזאת חתיכת נקודה לסיים בה ווליום למי שזוכר מה קרה בצ'אפטר הזה… בנוסף, זה נראה שכ"פיצוי" על העובדה ש- 103 היה ארוך בצ'אפטר מהרגיל, האחד הזה קצר מהרגיל, ומכסה תשעה צ'אפטרים בלבד.
כמובן שכריכת הווליום פורסמה, והיא כמובן יפה כרגיל.

וכמובן, מהי כריכת הווליום ללא גרסת פנדה־מן שלה, אז מן הסתם שהבאתי לכם גם אותה. הפוטנציאל קצת מבוזבז כי לא קיבלנו את גיר 5 פנדה־מן, אבל לדעתי אפשר לסלוח לאודה על זה כי הפוזה שבה הוא מתחבא היא מדהימה.

בנוסף, הוכרז כי מי שילך לצפות בסרט רד ביפן מעכשיו יקבל בחינם כיסוי לווליום 104 שיתלבש עליו, ועל הכיסוי ציור חדש של שאנקס עם לופי ואוטה הילדים ע"י אודה.

ולסיום, ביפן ניתן להיתקל בפוסטרים שיווקיים לווליום 104 שעליהם מופיעים לופי בגיר 5 ושאנקס (דיי מסכם את התוכן של הווליום הזה ת'כלס).

[collapse]

אוקיי, אז סיימנו עם הספויילרים… זוכרים את הציורים ליום ההולדת של אוטה במקרה? כי יש עוד כמה ציורים לימיי הולדת.

מזל טוב ללואו ויאמאטו!

לכבוד יום הולדתו של לואו ב- 06/10 פורסם הציור היפהפה הזה של לואו ע"י טקאשי קוג'ימה (שכבר הסברתי מי הוא מוקדם יותר בפוסט).

בנוסף, בתאריך ה- 03/11, יום הולדתו של יאמאטו, התפרסם ציור מעולה שלו ע"י קוג'ימה.

ובדומה לפוסט הקודם, עכשיו הגיע הזמן לדבר על הלייב אקשן…

4 חברי קאסט חדשים, שנת יציאה ללייב אקשן:

כמו שצויין בכותרת הידיעה, הוכרזו 4 חברי קאסט חדשים ללייב אקשן של וואן פיס שנטפליקס עושים, אז בואו נעבור עליהם:


בנוגע לשנת היציאה שלו, בתיאור האינסטגרם של השחקן של זורו מהלייב אקשן כתוב שהוא ייצא בשנת 2023, שזה דיי מה שהרוב ניחשו לבד, אבל טוב לקבל אישור. הניחוש האישי שלי הוא בין אביב לקיץ 2023, אבל נראה.

ו… מישהו זוכר במקרה מה מגיע אחרי הלייב אקשן? משחקי מחשב!

טריילר גדול למשחק החדש של וואן פיס:

יצא גיימפליי טריילר (טריילר שמציג את המשחקיות שלו) באורך 7 דקות של המשחק "וואן פיס אודיסאה" (One Piece Odyssey), שמציג את התנועה בעולם (ספציפית, אלבאסטה שנוצרת מהזכרונות של הצוות), את מכניקת הקרבות, ומעל הכול – את התכונות היחודיות של כל כובע קש ואיך שהמשחק מביע אותן בדרך שבה הם זזים ונלחמים. הגרפיקות, כמובן – כמו בטריילרים הקודמים, נראות מעולה (למעט האנימציה של הדיבור, תנועות הפה לא משהו לדעתי), ומשהו שמאוד בולט בטריילר הזה הוא היעלמותם של חברי הצוות שעוד לא היו בארק אלבאסטה… שזה הגיוני, כי כובעי הקש אמורים להיתקע בעולם שנוצר מהזכרונות שלהם במשחק, אבל זה כמובן מעולה את השאלה המתבקשת – איפה הם? נחכה ונראה, אני מניח.
לצפייה בגיימפליי טריילר

ואחרי כל הידיעות האלה… הגיע הזמן שאעמוד בהבטחה שלי, ואחזור לסרט רד עם הידיעה הגדולה ביותר של הפוסט הזה:

רעיונות לעלילת הסרט רד שנזרקו:

פורסם ריאיון מיוחד עם תסריטאי הסרט רד, צוטומו קורויווה (Tsutomu Kuroiwa), ובו נחשפו רעיונות שהועלו במקור לעלילה של הסרט רד, אבל הוחלט לא ללכת עליהם. אלה הם הרעיונות:
הסרט תוכנן להתמקד ב"אקדמיה של משתמשי פירות שטן", ובה יכולת פרי כלשהי תגרום ללופי להשתגר אל העבר (משהו שלפי טוקי, הוא בלתי אפשרי בעולם של וואן פיס. אפשר לקפוץ רק אל העתיד) ולפגוש את "הילד הצעיר" שהיה המשתמש הקודם של פרי הגומי-גומי (מהההההההההה????????????????????). רעיון נוסף שעלה והתמקד באיך להכניס את שאנקס לסיפור, היה שלופי יטייל אל העבר ויפגוש את שאנקס בילדותו (מה נסגר עם הרעיונות האלה????? הם פסיכיים).

אפשרות נוספת לעלילת הסרט שעלתה הייתה סרט ובו פורצים לכלא המעופף "אימפל דאון החדש" על-מנת לשחרר את מר. 2. הרעיון במקור היה שאוטה תגיע לאימפל דאון החדש על-מנת לנחם את האסירים בשירתה, אבל תשתמש בפרי השטן שלה כדיי לשחרר אותם ולהוביל למרד שיאפשר לה להשתלט על העולם. כך הרעיון של הדמות אוטה נוצר לראשונה.

דבר נוסף שכמעט קיבלנו בסרט רד היה לא אחר מחזרתו של אנל לסיפור, אבל הרעיון נזרק. עכשיו, זה אירוע גדול בהרבה משנראה לכם, כי לא יודע לגביכם, אבל אני תמיד ראיתי בסיפור של אנל סגור וטוב, והייתי בטוח שהוא לעולם לא יחזור ואנשים צריכים להפסיק לצפות לזה. עם זאת, עכשיו כשאנחנו יודעים בבירור שהרעיון הזה בראש של אודה… אני חושד… וואו זה יהיה מוזר.

אודה חשב במקור לתת לאוטה יכולת של ספרים שמאפשרת לה ללכוד אנשים בספרים, אבל מאחר והרעיון כבר בוצע בסיפור הראשי עם שארלוט מונט-דור, זה כמובן לא יצא לפועל.

אוטה תוכננה במקור להיות בכלל זמרת אופרה, ומאוחר יותר זמרת לאומית עם גיטרה, אבל לבסוף הוחלט לעשות אותה זמרת פופ.

• רעיון נוסף שכמעט קיבלנו הוא הרעיון של לופי, לואו, וברטולומאו, נלחמים במספר ספינות שנהפכו לדמויי-אדם. עם זאת, במאי הסרט גורו טאניגוצ׳י (Goro Taniguchi) שאל את אודה אם אפשר במקום זאת להפוך את הסאני לדמוי-אדם קטנה. אודה התלהב מהרעיון, והדמות של סאני-קון המופיעה בסרט נולדה.

• זה לא רעיון שהועלה ונזרק לסרט, אבל קורויווה גם ציטט את המשפט הבא מאודה: "הכול יכול לקרות בוואן פיס, אפילו מסע אל החלל הוא אפשרי". התסריטאי הסביר כי לא מדובר ברמיזה כלשהי לעתיד של הסיפור, אלא פשוט כי אודה מרגיש שהעולם שהוא יצר הוא כל-כך חזק ובנוי היטב שאפילו אם הוא יכניס לסיפור פתאום את הרעיון של מסע אל החלל, הדבר לא יהיה מספיק הזוי וחסר היגיון כדיי להרוס את בניית העולם של הסדרה.

לסיום, כדיי להרגיע את המוח מהדברים האלה, בואו נסיים עם

2 ידיעות קטנות ונחמדות:

ב- 28/09 החנות הראשונה בעולם שמכרה אך ורק דברים של וואן פיס והייתה החנות הרשמית הראשונה של הסדרה ולא שום דבר אחר חגגה עשור להקמתה, ולכבוד האירוע, אודה צייר ציור נחמד של לופי שחוגג את ההישג של החנות והסדרה.

אין לזה שום קשר לחנות, אבל הדבר הקטן השני והאחרון לפוסט הזה הוא שלט טלוויזיה של הגראנד ליין שפורסם.

ו… זהו. אלה כל החדשות שהצטברו במשך הקצת יותר מחודש הזה. מקווה שהיה שווה את ההפסקה הארוכה ושהמוח שלכם התפוצץ כמו שלי, ועד הפעם הבאה, נתראה בתגובות 🙂 .

Subscribe
התרע על
guest
35 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
NAMI
NAMI
1 year לפני

למה בתאילנד כולם ככ יפים????אמאלהההה וואו אני ככ מחכה למשחק הוא נראה מגניב רצח ומזכיר את גנשין למי שמכיר

מאי
מאי
1 year לפני

אני מאוד שמח שאחד הרעיונות היה להציל את מר 2 מאימפל דאון אפילו שזה לא יצא לפועל אחרי הכל. לכל הפחות זה מראה שאודה עוד חושב על בון ולא מתכנן לתת לו פשוט להשאר בכלא. אולי זה נראה מוזר לחלק מכם אבל בון כלי הוא לחלוטין הדמות האהובה עלי בוואן פיס.

אריאל
אריאל
1 year לפני

התגעגעתם אליי? אח כמה זמן עבר שמונה דקות! שמונה דקות שלמות! אז מה קרה? מה פיספסתי? מה החמצתי? מישהו כבר התחתן? מישהו כבר התגרש? נגעתי למישהו בנקודה רגישה? ספרו לי הכל הכל אז אני גיליתי שהזמן שלוקח לי לאכול קערה של פסטה עם נקניקיות (ממליץ בחום) זה שבע דקות ושלושים ושש שניות איך אני יודע את זה למה חזרתי ובכן יצא שבע הדקות הראשונות של הסרט רד וכמובן שבאתי לדבר עליהם אז בואו נצלול

לדבר הכי קרוב שיהיה לנו בחודש הקרוב לסרט רד באיכות טובה
אז הסרט מתחיל איך שכל סרט מתחיל בדיבורים על עידן הפיראטים הגדול רק שהפעם חותכים לקטעיםם של אנשים שמדברים על כמה שפיראטים זה רע וזה נראה שהם אומרים את זה למישהו או למישהי אז אולי הם אומרים את זה לאוטה זה גם נראה כמו פלאשבק פלוס רואים את הצללית שלה בתור מעבר בין סצנה לסצנה אחרי זה אנחנו עוברים לתור להופעה שזה בא להציג לנו שני דבר 1. את האישיות של כובעי הקש (עוד פעם כמו בכל סרט) 2. את ההשפעה של אוטה כי אפילו מתי שמציגים את האישות של כובעי הקש הכל כרוך סביב אוטה שזה נראה לי פעם ראשונה שזה קורה בסרט של וואן פיס ואז מתחילה הופעה עם השירSHIN JIDAI שבמקביל עוברים בין כל המקומות שבהם כובעי הקש היו במהלך המסע ובהזדמנות זאת אני רוצה לציין לשבח מגיב די אנונימי שאני בספק ששמעתם עליו הוא נקרא Mugiwara no Tony D. Stark אני יודע הוא לא ממש מוכר אבל עדיין פעם הוא כתב שהלהקה החיה היא הלהקה של אוטה והוא צדק ברכותיי. אז ההופעה נגמרה לאחר מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאפקטים שככל הנראה זה לא אפקטים אמיתיים אלא דברים שאוטה יצרה עם הפרי שלה ואז היא אומרת לכולם תודה שהם באו ומכריזה שהיא אוטה ובזאת נגמרו שבע הדקות הראשונות מהסרט
שבע דקות ראשונות 10/10 אני לא יכול לחכות לסרט המלא והפעם לא ראיתי את ארועי ההקרנה כי הייתי במצב רוח טוב השבוע ולא רציתי להרוס את זה אוקיי עוד דקה מתחיל ארץ נהדרת ואני לא רוצה לפספס את זה אז זהו ביי
מסתבר שיש עוד קצת זמן עד שארץ נהדרת מתחיל אז יש לי קצת זמן לדבר הליהוקים החדשים שנגלו היו די טובים חוץ מנזומי למה כי אנחנו אמרוים לשנוא את נזומי אבל השחקן שלו נראה אחלה של בן אדם אני לא רוצה לשנוא אותו התסריטים הפסולים לרד נראים מגניבים ולפידעתי הם לא נופלים מהתסריט המקורי והציורים של לואו ויאמאטו נראים מטורפים האיור נראה קצת דומה לפרק 1015 אז אין לי עוד מה לומר חוץ מתודה לMugiwara no Tony D. Stark על הידיעות המטורפות ועכשיו באמת וזהו ביי

נערך לאחרונה אריאל ע"י 1 year לפני
The human
The human
1 year לפני

פינה מדהימה ומעניינת

הראל
הראל
1 year לפני

באיזה תאריך יצא הסרט המלא???

shplax
shplax
1 year לפני

ספויילרים למנגה:

ספוילר
אה לא משנה, עכשיו הגעתי לחלק שהזכרת את הכלב תותח ומס'4

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
shplax
shplax
1 year לפני

ספויילרים למנגה:

ספוילר
שמעו על דוקטור ווגאפאנק עוד באלבסטה כשמס' 4 הציג את התותח-כלב שלו שפותח על ידי ווגאפאנק (טכנולוגיה שמאפשרת לחפצים לאכול פירות שטן) באיזה פרק 110 בערך

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
ג'וסטאר D. ג'וי
ג'וסטאר D. ג'וי
1 year לפני

אני מקווה שאנל יחזור עם שאר סוגי האקי

נערך לאחרונה ג'וסטאר D. ג'וי ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  ג'וסטאר D. ג'וי

בתכלס יש לו את הפוטנצייאל לנעיר האקי מלכים

ג'וסטאר D. ג'וי
ג'וסטאר D. ג'וי
1 year לפני

יש לי הרגשה שאני אשנא את אוטה

נערך לאחרונה ג'וסטאר D. ג'וי ע"י 1 year לפני
SobaKun
SobaKun
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

בעיקר תבכה מהרגעים שהיא שרה…

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

כנ"ל

PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

יש לי הרגשה שייקח עוד המון זמן עד שהסרט יגיע אלינו… ככל שהסרט יותר שובר קופות, ככה הוא יקרין יותר זמן בקולנוע ולא יעלה לאינטרנט. 🙁

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

ואיי תודה רבה אחרי הרבה זמן חזר וואו איזה ידיעות
אמן שאנל יחזור

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

תודה מיגווארה המלךךך

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

חזק וברוך! איזו השקעה! אין עליך! 😉

רועי
רועי
1 year לפני

באלי שאנל לא יחזור בחיים
פוסט מעולה

SobaKun
SobaKun
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

הייתי אומר שזה הדבר שכולם מפחדים ממנו אך משום מה גם הכי רוצים שיקרה.
במספר כריכות מהמנגה מראים את אנל מרכיב צבא, במידה והוא יופיע חזרה באנימה, אצפה להיתקלות מקרית של לופי עם אנל באיזו שהיא מלחמה נוספת שעתידה לבוא. לדעתי יהיה מגניב דווקא.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

כמו ש
SobaKun
כתב פה זה ככל הנראה לא הולך לקרות גם אני הייתי מרוצה אם אנל לא היה חוזר אבל הוא בנה צבא אין סיכוי שהוא לא ישתמש בצבא בשביל להשתלט על הים הכחול

SobaKun
SobaKun
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

סתם תיאוריה אישית שהייתה לי בראש (אתה כמובן לא מוכרח לקרוא או להתייחס לזה),
אנל הרי החשיב את עצמו כאל. ואחרי שלופי הביס אותו אני די בטוח שאנל לא יישב על זה בשקט, נכון ראינו בכריכות את אנל פוקד על חיילים ננסים, (ככל הנראה בירח, שם הם הקימו מושבה) למה בכלל הוא צריך מושבה על הירח?

SobaKun
SobaKun
1 year לפני
בתגובה ל  SobaKun

אז בואו נסקור קצת מהם האירועים שהתרחשו על הירח:

תחילה אנל הצליח להפליג בשמיים אל שיטחי הירח, הוא פגש ביצורים קטנים דמויי צ'ופר אבל עם שפם בריטי ,הוא החייה אחד מהם עם מכת ברק שלא בכוונת תחילה וככל הנראה היה כלוא בתוך הריסות המערה, הננס היה אסיר תודה.

לאחר מכן אנחנו מקבלים הצצה לפריימים מתוך הקרב של אנל עם איזה שהוא פיראטים חלליים, טוב לא כמה רק אחד. הוא מצליח להביס אותו ואז רואה פיצוץ מתרחש באופק. הפיצוץ הזה הגיע מהספינה המוזהבת שלו, כמה פריימים אחר כך אנחנו מקבלים הצצה לבסיס של פיראטים חללים, הם סוג של זאבים/שועלים ענקיים עם שעונים דמויי מינק אני מניח, אם מסתכלים מספיק טוב אפשר להבחין את אנל עומד על כובע מגבעת ענק שהוא חלק עיצובי מספינת הפיראטים וככל הנראה מנהיג הפיראטים מצביע לעברו עם הנשק שלו, כאילו הוא מורה לתקוף.

פריים הבא אנו נגלים לכך שהננסים הם בעצם רובוטים או סוג של סייבורגים, שאיזה שהוא זקן בנה (אני מניח על כוכב אחר יכול להיות בכדור הארץ או אפילו ממאדים). כי פריים אחרי זה אנו רואים את הזקן יושב לצד מספר ננסים שאוכלים כדורי דנגו או מוצ'י לצידו, ואז הזקן רואה מרחוק פיצוץ שנגרם על הירח והוא מתפגר, לא ידוע ממה. רק ידוע לנו שהננסים שולחים את עצמם עם בלונים לכיוון הירח נחושים לנקום. הם נוחתים על הירח ומנסים להתייצב כנגד הפיראטים, ונכשלים כמובן.

אנל שכבר נמצא שם שולח מכת ברק ומביס שם את כולם. הננסים בוכים לו ומתחננים שיעזור להם. לא ידוע אם הוא מחשמל אותם שם אחרי זה כדי להחיות אותם או סתם כי הם עולים לו על העצבים. בכל אופן לאחר מכן אנל ממשיך ברגל לכיוון מכתש ששם נהרסה המעבורת שלו, ניתן לראות באופק מן מערה שנפערה ברקע, הוא מתקדם לתוכה ומגלה עיר עתיקה (לפי דעתי העיר כולה מזהב, יכול להיות גם סתם ממתכת), הוא שולח זרמי חשמל לכל עבר כדי להרגיש כנראה את גודלה ורוחבה של העיר. הזרמים שלו מעירים עוד ועוד חיילים ננסים שהיו ככל הנראה במן תרדמת בתוך קקבונים או משהו, הוא הטעין אותם. והם כולם יחדיו מסתכלים בציורי קיר. קצת קראתי על מה הם אומרים, בגדול זה סיפורים על המתיישבים המקוריים של הירח שהיו מכונפים עם יכולות מכאניקה מהטובים שיש.
בציורי הקיר מתגלה דבר מפתיע, שמו של העיר העתיקה ההיא על הירח הוא בירקה, בימים עברו כאשר העיר הזו נפלה, המתיישבים יצאו לכיוון הכוכב הכחול (כמובן שהכוונה היא כדור הארץ ביקום של וואן פיס). גילוי נוסף מתגלה, הגזע הזה של אנשי ירח הוא שהתיישב וקרא למולדתו של אנל בירקה.
הם כולם יוצאים מן ההעיר ההיא ואז מאות או אלפי הרובוטים הננסים האלו מבינים שאנל נועד להיות שליטם הטבעי הוא נצר מסתבר של תושבי העיר העתיקה ההיא, אומנם לא מכונף. הם מכנים אותו כמושיעם. אנל הופך למנהיג הציוויליזציה הזו על הירח ומבין שאחרי הכל זה כל מה שהוא אי פעם רצה.

ועכשיו לתאוריה של מה יקרה בהמשך, נראה לי שאשים את זה בתיבת ספוילר הפעם כי זה מתקשר לתוכן מהמנגה.

ספוילרים מהמנגה, מהצאפטרים האחרונים
אז ממש בפריים האחרון של צאפטר 1065 דר ווגפאנק שאקה (היגיון) מראה לצוות כובעי הקש מן רובוט ענק ממתכת, הוא הסביר שהעיר הזו היא עיר מהעבר אפילו שהיא נראית כזו עתידנית, זו עיר עתיקה בת 900 שנה, אני קצת מחבר אותכם על מה שהסברתי קצת לפני, התושבים המכונפים ירדו מהירח לכדור הארץ, ככל הנראה הקימו בה עיר עתידנית, מאז כנראה הייתה איזו שהיא מלחמה והעיר ננטשה, ווגפאנק מצא את העיר והפך אותה למעבדת המחקר שלו.
מה שיקרה בהמשך לפי דעתי יהיה אנל ביחד עם צבאו והוא ינסה לכבוש בשנית את שטחי העיר העתידנית הזו, הספינה המוזהבת תבנה בשנית בנוסף לכמה שיפצורים כלשהם והם יצאו לתקוף

טוב אז זה הכל, מוזמנים לרשום את דעתכם בנושא, או להוסיף עוד פיסות מידע ככה שכולנו נהנה מתוכן מהימן ואמיתי, כמו תמיד שמחתי לחקור לחפור בנושא.
ושוב Mugiwara no Tony D. Stark אתה מוזמן לפרך ולהשמיץ ולתקן אותי אם בא לך, אני כמו תמיד שמחתי לחקור על סיפורים צדדים.

עוד פוסטים

Back to top button