ביג מאם

Charlotte Linlin Anime Infobox

שם ביפנית: シャーロット・リンリン

שם באנגלית:  Charlotte Linlin

שם בעיברית: שרלוט לינלין

גיל: 68

תאריך לידה: 15.2

כינויים: יונקו, ביג מאם, אל הרס (כונת כך על ידי הענקים בלילה שהרסה את אלבף)

הופעה ראשונה באנימה:  פרק 571

הופעה ראשונה במנגה: צ'אפטר 651

משתמש בפרי: שורו שורו נו מי (נשמה נשמה)

באונטי: לפחות 500,000,000

שארלוט לינלין הידועה בכינויה ביג מאם היא הקפטנית של פיראטי ביג מאם ואחת מארבעת היונקו. היא נחשבת אחת מהאנשים הכי חזקים בעולם ויש לה יכולת (אשר לא הוסברה עדיין) שהעור שלה קשיח כל הזמן והיא מקבלת כוח חזק מאוד. לינלין היא אדם גדול מאוד אך לא נחשבת ענקית מכיוון שהוריה אנושיים. חלומה הוא שכל הגזעים בעולם ישבו יום אחד סביב שולחן כאשר כולם באותו הגודל. הכוח של לינלין הוא פרי השטן נשמה נשמה אשר לא ברור איך היא השיגה אותו מאמא קרמל (הבעלים הקודם של הפרי) והפרי נותן לה את הכוח לקחת ישירות מהנשמה של האדם משך זמן מהחיים שלו ולעשות עם זה מה שהיא רוצה כמו למשל לתת את זה ליצורים דוממים וליצור מהם יצורים חיים וככול שהנשמה של האדם יותר חזקה כך גם היצורים יותר חזקים. יש לביג מאם מתקפה מיוחדת אשר לוקחת לך את כל השנים מהחיים באופן מידי שקוראים לה "למות או לעזוב" שבה אם אותו אדם מראה איזה שהוא פחד מול לינלין כל השנים שלו מתנדפות מהגוף שלו אך אם הוא לא מראה פחד הוא מוגן. בנוסף יש לה את התקפי האכילה שלה שבהם לא ניתן לעצור אותה והיא תהרוס כל דבר שבדרך אפילו אם אלה הילדים שלה עד שהיא תקבל את מה שהיא רוצה.

שרלוט לינלין נולדה להורים אנושים אך לא ברור איך הגיע לגודל של ענק כבר בגיל צעיר מאוד. בגיל 5 ננטשה על ידי ההורים שלה באי אלבף (אי הענקים) במטרה שאמא קרמל תמצא אותה (היה ידוע ברחבי העולם שהיא מקבלת יתומים) והם נטשו אותה לא מרצון אלא בגלל שהם הוגלו מהמדינה שלהם בגלל מעשה של לינלין ואמרו להם לא לחזור אלא אם הם חוזרים בלעדיה.

לבסוף לינלין נמצאה על ידי אמא קרמל והובאה ל"בית הכבשים" (בית היתומים של אמא קרמל) ושם בפעם הראשונה ראתה אנשים בגודל שלה. בהתחלה היה קשה לילדים להיות בחברתה של לינלין משום שהיא לא הבינה הרבה על העולם אז לפעמים הכאיבה להם כתוצאה מכך אך על ידי עזרתה של אמא קרמל היא בסוף הייתה חברה של הילדים.

בזמן חגיגת היום הקצר בשנה באלבף (זמן שאסור לאכול בו כלום) לינלין התחילה לחשוב ביום השישי על הסמלה (סוג של ממתק שהיא אהבה) ונכנסה לשיגעון הרעב שלה שבמקרה הספציפי הזה הרס חלק נרחב מאלבף והרג את אחת המנהיגים שלה (בירדפול גורול) מה שגרם לענקים לרצות להרוג אותה והצית את הסיכסוך שלה עם הענקים אשר נמשך עד היום. לאחר שלינלין חזרה להכרה היא לא הבינה מה קרה מה שגרם לענקים יותר לכאוס אך אמא קרמל אמרה שהיא תיקח את כל הילדים כולל לינלין איתה וכך הם עברו לאי ליד אלבף ובנו שם את בית הכבשים השני.

כאשר חגגו ללינלין יום הולדת הילדים עשו לה עוגה מהממתק האהוב עליה (סמלה) והיא הייתה כל כך מאושרת שהיא התחילה לבכות, אך לאחר שסיימה לאכול את העוגה (וחלק מהשולחן) היא ראתה שכולם כולל אמא קרמל נעלמו אך מה שהיא כן ראתה לאחר כמה זמן זה שיש לה את הכוח של אמא קרמל, פרי הנשמה נשמה (אחת התאוריות אומרות שהיא אכלה אותם מרוב התלהבות ובכך שאכלה את אמא קרמל היא קיבלה את הכוח שלה). שני אנשים ראו את המקרה: ענק מאלבף שהגיע לראות אם אמא קרמל מסתדרת וכשראה מה קרה ברח חזרה לאלבף ואדם בשם שטרויזן אשר עזר לה בהמשך להקים את פיראטי ביג מאם והפך לשף הראשי שלה.

ביג מאם עדיין אוהבת את אמא קרמל ומחכה ליום שבו תוכל לראותה שוב ולכן בכל מסיבת תה (אירוע שקיבלה את הרעיון שלו ממה שאמא קרמל עשתה עם הילדים) מול הכיסא של ביג מאם יש תמונה שלה ואסור לאף אדם לגעת בא וכאשר משהו קורה לתמונה ביג מאם מתחילה לצרוח, צרחה אשר גורמת לסובבים אותה להתעלף וגורמת לה להיות פגיעה. אף אדם מלבד שטרויזן מהצוות של ביג מאם לא יודע מי זאת אמא קרמל.

החלום של ביג מאם הוא שיום אחד כל האנשים והגזעים בעולם ישבו יחד באותו שולחן ויהיו שווים לכן היא שכרה את סיזר כדי שיעשה ניסויים איך להפוך אנשים לענקיים כדי להגשים את חלומה.

Back to top button