הדרך אל לאפטייל – כרך 2 מתורגם לעברית!

היי חברים,

קשה כל כך הרבה זמן בלי צ'אפטר, נכון? גם לי. אבל הבטחנו לכם שלא נשאיר אתכם בלי כלום, אז אנחנו עושים את המאמץ ומוציאים לכם את "הדרך אל לאפטייל" – מקבץ נושאים בוואן פיס שמתפרסם בשונן ג'אמפ כל עוד אודה בחופשה.

תודה לציירים שלנו הפעם: עומרי ואור אריה!

קרדיטים:
מקור, ניקוי, מחיקה ושחזורי תמונה: TCB
מחיקה נוספת: מור
שחזורי תמונה נוספים: מור ואלון
תרגום: אופיר, תדהר ומור
הדבקת טקסט: יהלי ואוראל
עריכה לשונית, בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בדרך אל לאפטייל להורדת הדרך אל לאפטייל

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
onepiece.D.unknown
onepiece.D.unknown
1 year לפני

תודה על התרגום, אין על צווות נקאמה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

(אני באיחור אופנתי, אבל לא נורא)
אז הכרך הזה היה פחות עמוס במידע חדש מהראשון, אבל עדיין יש בו כמה דברים שאפשר לחפור עליהם טיפה…

ספוילר
הדבר הראשון הוא המזימה של בלאקבירד. לפי דעתי, אין טיפת ספק שיש לו תוכנית כלשהי ושהכאוס בעולם מקדם לו אותה. עם זאת, בלאקבירד הוא לא הגאון המטורף שיכל לצפות את כל מה שקרה בעולם של וואן פיס לאחרונה (בואו, הוא היה מספיק פזיז בשביל להסתער למאגלן באימפל דאון). הוא כנראה פשוט מתכנן להשיג משהו, ויודע שהכאוס בעולם הוא לטובתו עם השאיפה הזאת – ולכן הוא נהנה ממנו.
לגבי הצוות של בלאקבירד, תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני דיי בטוח שלא ידענו על עכשיו שבארג׳ס הוא הגאי הספינה של הצוות, והגילוי הזה גורם לי לחשוב שאולי הוא בכלל ילחם בג׳ינביי כשכובעי הקש ילחמו בבלאקבירד. בכול הנוגע למפקד הספינה העשירית, הניחוש הכי סביר כרגע לדעתי הוא אאוקיג׳י, כמרגל של חרב (כמו קובי). מה שכן, נחמד לקבל אישור שיש מפקד ספינה עשירית (כנראה כבר אושר בעבר ואני סתם לא זוכר, אבל עדיין), כי זה גם דיי מאשר שכן יהיו ללופי עשרה חברי צוות לא כולל את עצמו (אהמ יאמאטו).
לגבי שאנקס, אשמח אם מישהו יכוון אותי לצ׳אפטר שבו שאנקס אמר שהצלקת מבלאקבירד עוד כואבת לו. אני לא זוכר את זה, ורוצה לקרוא את כל הסצינה.
ולסיום, ה״חשיפה״ האחריה היא הרמיזה לכך שדרוש יותר מסתם האקי טוב בשביל להפוך חרב לשחורה. אני דיי ניחשתי שזה יהיה יותר מזה, אבל הרבה כן חשבו שזאת תהיה הדרך, אז מעניין שככה מובילים אותנו להבנה שיש יותר מזה. יהיה מסקרן לראות איך זורו יעשה את זה (כשהוא סוף-סוף יעשה את זה).

וזהו להפעם (יצא יחסית קצר בשבילי). תודה על התרגום, ורק עוד שבועיים אנשים! בשבוע הבא גם יוצא בג׳אמפ ריאיון של אודה וצ׳אפטר חדש לשוקוגקי נו סאנג׳י (שאני צריך להתחיל לקרוא) 🙂 .

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

תודה 🙂 .

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

תודה רבה!

Eee3
Eee3
1 year לפני

תודה רבה עוד לא קראתי אבל אני יודע שזה יהיה מטורף

עוד פוסטים

Back to top button