הכוח הסודי של שאנקס! | חדשות וואן פיס

היי לכולם, היום – כמו תמיד – אני כאן כדיי להביא לכם עוד שורת ידיעות על וואן פיס! רק עדכון קצר לפני שנתחיל: אני טס לסלובקיה לשבוע וחצי בראשון, כך שבפרק הזמן הזה, אפילו אם תתפרסם ידיעה מאוד גדולה, אני לא אוכל לכתוב עליה עד שאחזור, ולמרות שאני אשתדל כן לעקוב עדיין אחרי הפרקים והצ'אפטרים השבועיים (כי אני מכור), אין ספק שגם הפעילות שלי בתגובות תרד. זה לא מאוד משמעותי כי, שוב, זה רק שבוע וחצי, אבל רק רציתי ליידע מראש.
אז יאללה, בלי עוד דברים מיותרים, בואו נתחיל עם החדשות!

ריאיון טלוויזיוני של אודה:

התפרסם בטלוויזיה היפנית ריאיון של אודה שצולם ונערך בביתו, ולמרות שלא השגתי גישה לתרגום מלא של השאלות והתשובות, הנה כמה נקודות מעניינות מהריאיון:
שאלה: מי זה אים? (למי שלא זוכר, אים הוא מלך העולם שנחשף בלבלי)
אודה: יהיה משעמם אם אני אענה על זה (לדעתי זב רומז שהזהות של אים היא אכן דמות מוכרת ולא מישהו שחדש לנו לגמרי).
שאלה: אנל יופיע שוב?
אודה: האם הוא יופיע? נחמד להילחץ, לא?
שאלה: באיזה צד שאנקס?
אודה: בבקשה צפו בסרט. (רגע מה???????????????)
אודה דיבר על-כך שהוא פוגש את המשפחה שלו רק פעם בשבוע, כי כשהוא איתם הוא מרגיש כל-כך רגוע שהוא לא מסוגל להתרכז בציור. (עצוב ומעורר הערצה באותו הזמן, לא שהייתי צריך משהו נוסף כדיי לגרום לי להעריץ אותו)
החתימה של אודה, איתה הוא סוגר כל מסר שהוא מפרסם לקוראים, מבוססת על זו של אביו – סאיצ'ירו אודה (Seiichiro Oda), שהוא עצמו צייר, וזה שהכניס את אודה לציור מנגה (תודה רבה לך שעשית את זה). כשאודה (הכוונה לאייצ'ירו אודה – היוצר של וואן פיס) היה צעיר יותר, הוא ואביו ציירו ביחד ציור שמן של לופי (הייתי שמח לראות את הציור הזה).
ובהמשך ישיר לריאיון…

איך נראה הבית של אודה:

כמו שציינתי, הריאיון צולם בביתו (ומשרדו – אלה שני מבנים שונים) של אודה, וזה אומר שקיבלנו צילומים של העיצוב המאוד… מיוחד, של הבית הזה. (רק אומר מראש שלצערי, חלק מהתמונות לא באיכות גבוהה). הבהרה (נוספת) מראש: האיש עם הציור של לופי על הפנים שלו הוא אודה, שביקש לצנזר את הפנים שלו מתוך שמירה על הפרטיות. כל האחרים הם המראיינים.
נתחיל מזה שלאודה יש בבית שלו הולוגרמה של דמות אנימה בבית שהוא קנה ב- 1,000$… וזאת הולוגרמה מאוד מוזרה. זאת דוגמה לפורסומת אליה:
לפרסומת
הלאה, יש לנו פסל בגודל אנושי של ברוס לי בשווי 5,000$.

פסל ענק של ג'ירפה שעומד בסלון של אודה.

מחברות הסקיצות הרבות של אודה שכוללות עיצובי דמויות, ורישומים של נקודות חשובות לסיפור. בנוסף, ברקע ניתן לראות את אוסף הלגו שלו! (כל-כך שימח אותי לראות שאודה הוא גם מהאנשים שמבינים שלגו זה לא ילדותי חחחחח)

ציוד הגיימינג והטלוויזיה הענקית של אודה.

פשוט רימון ענק שעומד במשרד של אודה.

אודה עם הלהביור הנייד שלו.

כיסא מלכות דו-מימדי לגמרי שאיכשהו אפשר בכול זאת לשבת עליו… אני חושב שהבית הזה שובר את חוקי הפיזיקה.

אקדח פיראטים של אודה (אחד מיני רבים).

"בר שימיזו" (קרוי על-שם המפיק הראשי של האנימה) בקומת המסיבות של הבית. כמה הבית הזה גדול שיש לו קומה שלמה למסיבות?

משחק מנוף בקומת המסיבות של אודה.

הסלון של הבית. הזברה מסוגלת לזוז, ואנשים יכולים אפילו לרכב עליה.

אמבטיית הדרקון של אודה – שהוא עיצב בעצמו.

הרכבת בבית של אודה, שלגמרי נוסעת, ומסוגלת להסיע אנשים בתוך הבית.

ציור של סאיצ'ירו אודה (אבא של אייצ'ירו אודה, כמו שכבר כתבתי קודם) שתלוי בבית.

ציור של קונאן שגושו אאויאמה (היוצר של "קונאן הבלש", שהיה לו ריאיון משותף עם אודה שתורגם באתר) צייר על קיר הבית של אודה.

בובת רוח מרקדת ענקית בחצר הפנימית של הבית (היא בגובה של הג'ירפה בערך).

הקרנה של מגרש כדורגל בלובי של הבית. (מה לובי? זה בית מלון?)

פסל בגודל אנושי של חייל סער (מלחמת הכוכבים, למקרה שמישהו איכשהו לא מכיר) עומד לו בקומת המסיבות.

בכנות, אני לא בטוח מה אני רואה פה חחחחח.

השירותים ה… מעוצבים, של אודה.

עץ מהסיוטים בבית.

פסל של המחסל (מסדרת הסרטים "שליחות קטלנית") שעומד בבית. לאודה יש טעם ממש טוב בסרטים חחחחח.

המשרד של העוזרים של אודה.

אז כן, כמו שאתם רואים, לאודה יש בית מאוד… מיוחד. לא יכול להגיד שזה מפתיע שהוא מוזר, בכול זאת, תראו את הסדרה שהוא יצר, אבל זה בהחלט לא מה שציפיתי לו.
ועכשיו, בהמשך לכול הצילום החיי הזה… בואו נדבר טיפה על הלייב אקשן של נטפליקס.

הוכרזו השחקנים של מיהוק, זף, ועוד:

התפרסמו השחקנים של שבע דמויות חדשות בלייב אקשן שנטפליקס מפיקים לוואן פיס (שכדרך-אגב, מצולם עכשיו בדרום אפריקה), אז בואו נעבור עליהם:


בנוסף, השחקנית של ריקה בכתה כשהודיעו לה שהיא קיבלה את התפקיד, אז כל עוד היא משחקת טוב, אני פשוט אשמח בשבילה. בגדול, אני חייב להודות שהלייב אקשן נראה ממש, ממש מבטיח בהתחשב בעובדה שזה לייב אקשן של אנימה – ולהוליווד יש היסטוריה גדולה מאוד של להרוס כאלה עד היסוד שלהם. אני לא חושב שכדאי עדיין לשפוט לטובה או לרעה – את זה אני אעשה אחרי שהטריילר הראשון ייצא, אבל נכון לעכשיו, אני לכול הפחות יכול להגיד שיש לי תקווה לגביו. לכול דוברי האנגלית שבינכם, אני מאוד ממליץ צפייה בסרטון הזה (לחיץ) להסבר מפורט על המצב של הלייב אקשן ולמה יש תקווה שהוא לא יהיה אסון טבע.
אוקיי, אז דיברנו על הריאיון, על הבית של אודה, על הלייב אקשן, אבל… מרגיש לי שמשהו חסר… אה כן, הבטחתי לכם מידע על שאנקס והצוות שלו.

הכוחות הסודיים של פיראטי השיער האדום:

יחד עם הסרט רד יצא ספרון בשם "ווליום 4,000,000,000" (השם רומז לבאונטי של שאנקס, שהוא גדול במקצת מארבעה מיליארד בלי), שניתן במתנה למי שצופים בו בקולנוע. הספרון הזה חשף לנו הרבה פרטי מידע משמעותיים מאוד על פיראטי השיער האדום, ודמויות נוספות, אז בואו נעבור על כל הדברים האלה! הבהרה מראש: אין פה ספויילרים לסרט רד, אחרת בחיים לא הייתי קורא את המידע הזה בעצמי.
קודם כל, יש לנו ציור של שאנקס על-ידיי אודה עצמו:

הדבר השני הוא עיצוב הדמות של אודה לאוטה בגיליי 1, 4, 5, 7, ו- 9.

ועכשיו, למידע הרציני:

 • גם הלמפו (החבר של קובי מהמארינס) הוא חבר בארגון חרב (SWORD). הם הצטרפו ביחד.
 • בלונו הוא חבר בארגון CP0, ולמרות שזה לא אושר, ככול הנראה גם קאליפה.
 • חרב ו- CP0 הם ארגונים יריבים. זה הגיוני, כי השם המלא של CP0 הוא Cipher Pol Aigis 0, ו- aegis הוא מגן מהמיתולוגיה היוונית (שזה גם סימול לכך שהם המגנים של הטנריוביטו, אגב) – כך שזה יוצא חרב נגד מגן. עדיין, פרט מעניין.
 • נכתב על העיצוב של אוטה ש"הכתר המלכותי הזה" (מתייחס לכתר שהיא חובשת במהלך הסרט, אפשר לראות אותו בטריילרים) "גורם לה להיראות כמו האדם החזק בעולם". נשמע כמו רמז לאים, אבל אין לדעת.
 • השיער של אוטה נפול כשהיא מבואסת או רגועה, ומתרומם כשהיא נרגשת. (מזכיר את מה שציינתי בפוסט החדשות הראשון בנוגע לזה שראו את זה קורה בטריילר השני… אבל מעניין למה השיער שלה עובד ככה)
 • שאנקס מסוגל להשתמש בהאקי המלכים שלו כדיי למנוע מהאויבים שלו לראות את העתיד עם האקי תצפית, מה שזיכה אותו בכינוי "הורג התצפית". (מה?????????? אני כל-כך מבולבל)
 • בן בקמן הוא מאוד חזק וזריז, והוא מסוגל לשלב את הרובה שלו עם האקי כדיי לפגוע בכול אויב. למרות היותו קר רוח, הוא גם "נער שעשועים" שאוהב נשים.
 • יאסופ הוא צלף ברמה הגבוהה ביותר, המסוגל לפגוע במאה מטרות מתוך מאה. הוא זכה בכינוי "הרודף", והוא משתמש האקי תצפית, כמו אוסופ.
 • לאקי רו הוא הטבח של הצוות. הוא נלחם בכך שהוא "משתמש בגופו הגדול כמו כדור באולינג" (חחחחח מה?). הוא משתמש האקי, ולמרות גודל גופו, יש לו רגליים חזקות מאוד שעושות אותו זריז (עוד דמיון לסאנג'י). הוא תמיד שמח וחיובי, אבל לא משהו עם נשים.
 • מונסטר הוא אחד מהמפקדים הבכירים של הצוות, ולמרות היותו קוף, הוא חזק בדיוק כמו האחרים. הוא מאוד חכם, ומסוגל להבין רגשות אנושיים (אולי יש לו האקי תצפית כמו של לופי ואוטוהימה?). הוא מוכן לסכן את חייו בשביל אחרים.
 • בונק פאנץ' הוא אחד מחברי הצוות המבוגרים של שאנקס. הוא נלחם יחד עם מונסטר, ושניהם יחד מרכיבים את זוג המוזיקאים של הצוות (עוד דמיון לכובעי הקש, המוזיקאים הם המבוגרים של הצוותים).
 • ליימג'וס נלחם עם נשקים שמחשמלים את האויב. הוא משתמש גפו (טכניקת הרוקושקי שמאפשרת לרוץ על האוויר), ותוקף מהשמיים בעזרת הטכניקה.
 • הונגו הוא הרופא של הצוות, והוא מנתח מעולה עם ידע רפואי וטכנולוגי אדיר. הוא מעולה בפירוק מכונות.
 • האולינג גאב נלחם בכך שהוא יורה לייזרים מהפה שלו שחותכים את האויב (מזכיר את הנבל של הסרט הראשון). למרות כוחו האדיר, הוא למעשה דיי ילדותי. הוא שונא חרקים ורוחות רפאים.
 • בילדינג סנייק הוא הנווט של הצוות, ומשתמש סגנון "ג'אגלינג 2 חרבות", שבו הוא מבצע פעלולים אקרובטיים מיוחדים עם החרבות שלו כדיי לתקוף (מזכיר לי את קבאג'י, רק… חזק). הוא עוקב מרחוק אחרי גדילתם של לופי ואוטה.
 • משמעות ראשי התיבות SSG (מחלקת החקר המדעי של המארינס בראשות ווגפאנק, שאחראית ליצירת הנשק שאמור להחליף את השיצ'יבוקאי עבור הממשלה העולמית) היא Special Science Group (בתרגום ישיר: קבוצת מדע מיוחדת. בעייני התרגום "קבוצת חקר מיוחדת" יותר מתאים).

זהו על המידע של הווליום של הסרט רד, אבל אפרופו הסרט, הוא סוף-סוף יצא ביפן ובצרפת, אז בואו נדבר עליו טיפה.

הסרט רד שובר שיאים בקופות:

אז כמו שציינתי הסרט רד התחיל לצאת לאקרנים (עדיין לא ידוע כלום על תאריך יציאה בישראל, כולל אם יהיה כזה. הסרט יעלה לאתר רק בעוד חצי שנה בערך, כשהוא יגיע לאינטרנט באיכות גבוהה), וכמות השיאים שהוא שבר היא פשוט אדירה.
נתחיל עם צרפת, שבה הוא היה הסרט הרווחי ביותר ב- 07/08. כדיי שתבינו כמה זה גדול, הסרט עוד לא באמת יצא בצרפת בתאריך הזה – אלא רק היו לו כמה הקרנות בכורה, ובכול זאת, הוא עקף אפילו את "ת'ור: אהבה ורעם" של מארוול.
עכשיו ליפן… בסופ"ש הפתיחה שלו, הסרט מכר 1,570,000 כרטיסים, והרוויח 16,630,000$. מדובר בסופ"ש הפתיחה הטוב ביותר מכול הסרטים של וואן פיסכמעט חצי מהרווחים הכוללים של הסרט העשירי – עולם חזק, ואפילו, במידה וסופרים רק יומיים בגלל שסופ"ש הפתיחה שלו היה יומיים במקום שלושה (כתוצאה מהיום שבו הוא יצא), סופ"ש הפתיחה השני הכי טוב בהיסטוריה של הקולנוע היפני. (במקום הראשון הסרט של דימון סלייר, ואם סופרים סופ"ש מלא לאלה שיצאו ככה ששלהם היה שלושה ימים, רד יורד למקום השלישי – אחרי ג'וג'וטסו קאיזן 0).
בנוסף, רד הכניס ביום הראשון שלו 1,200,000,000¥ (ין – המטבע היפני, זה שווה ל- 8,870,000$ בקירוב), מה שהופך אותו לסרט השלישי בהיסטוריה של הקולנוע היפני שעבר את המיליארד ין ביום אחד, ושם את הרווחים של היום הראשון שלו כזהים לשל דימון סלייר – שהוא הסרט הרווחי ביותר בהיסטוריה של הקולנוע היפני, והסרט הרווחי ביותר בשנת 2020 בכול העולם.
נוסף על כל אלה, רד הוא גם הסרט השני אי פעם ביפן שעבר את המיליארד ין במשך יומיים ברצף, ולמרות שלסרט הקודם – נהירה, היה סופ"ש פתיחה של שלושה ימים, ולא שניים כמו רד, הרווחים של רד בסופ"ש הפתיחה עדיין מתעלים על אלה של נהירה ב- 78%.
עדכון (פורסם תוך-כדיי שכתבתי): הסרט עבר את ה- 5,000,000,000¥ (37,000,000$) בשבוע אחד בלבד. לצורך ההשוואה, זה בערך פי שניים מהרווחים של הסרט החדש של דרגון בול סופר במשך יותר מחודש.
בכול הנוגע לביקורות, למי שסקרן, יש אנשים שלא היו מרוצים מכמה שהיה בסרט דגש על מוזיקה בסרט (כצפוי, אוטה היא זמרת), אבל בגדול, הסרט התקבל באהבה, ונאמר עליו שהוא הסרט "הכי מיוחד" של וואן פיס, הסרט "הכי מרגש" של וואן פיס (עם סיום שפיזית גרם לאנשים לבכות), ו"אחת החוויות הטובות ביותר שיש כמעריץ וואן פיס". נוסף על-כך, נאמר כי זה הסרט עם האנימציה הטובה ביותר מכול הסרטים ובפער ענק שלא ניתן להשוות בכלל, ושכול הטריילרים והדברים שפורסמו עליו נערכו כל-כך טוב שמעבר לעשר הדקות הראשונות שלו, אין לצופה שום מושג למה הוא נכנס. אז כן, כל החששות נזרקו מהחלון, כל הציפיות גדלו, ואני פשוט חייב לצפות בסרט הזה כבר. שיביאו אותו לארץ.
לסיום, אני רק מעדכן כי יצאו עוד שניים מהשירים של אוטה שנעשו לסרט – שיר ערש לבריחה ובהמשך של העולם (תלחצו על השמות כדיי להגיע לשירים), וכי יצא פוסטר חדש לסרט, יחד עם ציור של אוטה על-ידיי המאייר של אדו (הזמרת שמדובבת את אוטה כשהיא שרה):
הפוסטר.

הציור של המאייר של אדו.

וזהו. אלה כל החדשות להפעם, אז נסיים בהחזקת אצבעות קולקטיבית שהסרט יגיע לקולנוע בארץ והוא יהיה מדהים – כי לא יודע לגביכם, אבל לי הוא לא יוצא מהראש.

 

נ.ב אני רוצה לציין שהעריכות הסופיות של הפוסט נעשו מהתור בנתב"ג בטלפון, אז שתבינו כמה ברגע האחרון סיימתי חחחחח.

Subscribe
התרע על
guest
41 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
תום
תום
1 year לפני

מתי יוצא הסרט רד והסרט הלייב אקשן

עידן
עידן
1 year לפני
בתגובה ל  תום

לא ידוע עוד

עידן
עידן
1 year לפני

אי אפשר ךלעשות משהו שהסרט יבוא ממש בכמה חודשים הקרובים זה בכל פינה ואני מפחד לקבל ספוילרים
כבר קיבלתי אחד ממש חזק ואני לא רוצה לקבל עוד
חייב להיות דרך לתקשר עם המפיצים לא? הקהל של וואן פיס בארץ הוא ענק זה צריך לבוא עוד חודש חודשים מקסימום לדעתי

DDD
DDD
1 year לפני

מקווה שאתם פועלים על מנת להביא את הסרט לארץ. אתם מייצגים את קהילת וואן פיס בארץ וזה אומר שיש לכם הרבה כוח! תודה רבה על כל מה שאתם עושים.

D.koren
D.koren
1 year לפני

תודה רבה לך חבר יקר שלי; אוהבים אותך, אתה עושה פה חיל גדול מאוד בעבור כולם. ובהחלט מגיע לך להתפנק ולנקות את הראש. סומך עליך שתצליח בזה [כי גם בשביל לבלות כמו שצריך, צריך להיות ווינר].
רק אתן כמה נקודות: ראשית מהראיון עם אודה, שהאם יתכן שהתאוריות [שהיו נראות כמפוקפקות בעיניי] שמשערות ששאנקס הוא בכלל רשע; האם יתכן שיש להן קיום בכלל?! למה אודה לא סתר את המראיין במקום. "השאלה מגוכחת להפליא". כך היה צריך להיאמר; אבל, מה ה"רוצו לראות את הסרט" הזה אמור להביע…?

נקודה שניה באותו עניין; האם סוג ההאקי של שאנקס – שיריביו לא יכולים לתצפת עליו, ובעצם לקרוא את תנועותיו – האם היא לא באה לרמז לנו, כצופים, ששאנקס לא קריא; ואולי כל התבנית היפיפייה שציירנו לו, אין לה בדל של קשר עם המציאות?
בדיוק כבקרב. שמא יש פה קרב מוחות של "מיהו האדם הזה?".
ונקודה שלישית, ודי חלשה [כיאה לקינוח], שבציור של שאנקס מלמעלה – הוא נראה מעט אכזרי. זהו צד פרצופי שלא ראיתי בשאנקס עד היום [אבל זו כבר באמת לא ראייה; יתכן שאודה מבגר את הדמות בפנינו ומכניס בה רבדים נוספים, כגבורה אכזרית].

רק אעיר לסיכום, שאני אישית מעריץ את שאנקס [על אף המיסתורין שבו] ואני בוחר להאמין בכל נימי נפשי – שהוא הטוב בהתגלמותו; כצפוי. אבל רק העליתי את שלושת הנקודות הללו, כי אני חושש שהן בהחלט זוקקות מחשבה.

onepiece.D.unknown
onepiece.D.unknown
1 year לפני

עם כמה שאני כבר מעודכנת מהטוויטר, עדיין היה נחמד לקרוא את זה פה מסודר ובעברית, מעריכה כל הזמן את העבודה של צוות נקאמה, תודה רבה על התרגום.

mugiDwara
mugiDwara
1 year לפני

לפי דעתי הדרך היחידה להביא את הסרט לארץ זה להקים דף חתימות של כולנו. יש לנו כאן אתר של קהילה ענקית עם אלפי כניסות בשבוע. למה שלא תוציאו פוסט, תקראו לו: רוצים שהסרט רד על פאקינג שאנקס יבוא לארץ? כנסו עכשיו
שימו בו דף חתימות ותוך כמה ימים יש לכם אלפי חתימות ותיגשו איתו ליס פלנט. עשו את זה עם הרבה אנימות הרבה פחות מוצלחות עם וואן פיס ועבד להם.

הקהל מעריצים של וואן פיס הרבה יותר מדי גדול בשביל שהסרט פה לא ישוחרר באותו יום שהוא שוחרר בשאר העולם.
תודה על העזרה ומקווה שתעשו את זה כי באמת רק אתם יכולים לגרום לזה לקרות 3>

NAMI
NAMI
1 year לפני

פתאום כשאתה חוזר לארץ משהו בלתי מוסבר ופסיכי התגלה בסדרה ומשנה את כל הסדרה והתאוריות חחחחחחחחח ואודה הרג אותי עם הבית שלו כאילו קראתי את זה וזה נעשה מוזר מרגע לרגע ונשברתי מצחוק עם העץ הקריפי זה והרכבת כאילו מה הוא חשבבבב אבל זה ליטרלי מסביר את הסדרה וזה כל מה שהייתי צריכה כדי להבין שאודה חתיכת פסיכופת בקטע טוב. והמראיין?הוא טיפש או מה?חח הוא ליטרלי שאל את אודה שאלות שתמיד שואלים אותו כאילו הוא יענה עליהם עכשיווו חחחחחח זה הרג אותייייי ואני הבנתי למה אקאינו לא הרגיש את שאנקס במארינפורד. יש לו חתיכת כוח מעצבן, מעניין אם הוא יכול להשתמש בהאקי תצפית שלו בזמן ההאקי מלכים ובאיזו רמה הוא שולט בהאקי מלכים לפי דעתי הוא יותר חזר מריילי בצעירותו אבל אין דרך לאמת את זה אז זה רק בגדר "חושבת" ותודה ל Mugiwara no Tony D. Stark על התרגום של הראיון ועל כל הפוסט הזה, למרות שאתה תראה את זה עוד שבוע וחצי חח

ליאור
ליאור
1 year לפני

הייתי מעוניין לשאל האם תתרגמו את המנגה הישנה של וואן פיס צאפטר 1-900

LUFFY
LUFFY
1 year לפני

קודם כל תודה לצוות האלוף על כל ההשקעה המטורפת
ואני רוצה לשאול אתם תתרגמו את הפילרים שיוצאים עכשיו או לא
וסתם מעניין אותי לדעת האם יבוא היום שבו תפרסמו ווליומים של וואן פיס בעברית בארץ כי זה יכול להיות מטורף

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

המנגה בחיים לא תתורגם לעברית בצורה רשמית.
את האמת באופן תאוריטי אם היה חוקי יכול להיות אפילו הייתי עושה את זה ומוכר, אבל זה לא, אז.. אלה אם כן נעבוד אצל שואישה כמתרגמים עבריים

Zoronew
Zoronew
1 year לפני

תודה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

חן חן, ניוז מאסטר. נהניתי לקרוא! הבית של אודה מטורף לאללה.
לגבי מה שכתבת "בכנות, אני לא בטוח מה אני רואה פה חחחחח", מדובר בדוב לבן!
תבלה בנעימים בסלובקיה!!! מגיע לך קצת לנקות את הראש, גם אני עושה זאת מדי פעם!

אור
אור
1 year לפני

תודה על העדכון. לא היה לי כוח לקרוא הכל אבל מהחצי שקראתי נהנתי תודה רבה על העדכונים. והכי חשוב תודה שעדכנתם פחות או יותר מתי הסרט יוצא.

אריאל
אריאל
1 year לפני

אז אני אתעלם מהבית המשוגע בעולם או מהמראיין הדיי טיפש ( כי אם אודה היה מתכוון לספר את אחד הדברים הללו לפני שהם יחשפו הוא ככל הנראה היה אומר את זה) ואקפוץ ישר למידע דבר ראשון אני שמח בשביל בלונו והלמפו אני בספק אם קאליפה הצטרפה כי למה לצרף את הסוכנת הכי חלשה ולא את הסוכן השלישי הכי חזק ( לא בקטע שובינסטי) טוב גם לקבל אישור רישמי שסורד וCP0 ירבים עכשיו השאלה אם הCP0 מודעים לסורד לפי דעתי לא כי קיזארו ניסה להרוג את דרייק אז אם אדמירל הדרגה השלישית הכי גבוהה בממשלה לא מכיר את סורד קשה לי להאמין שהשאר מכירים יש לי תאוריה על סורד אבל אין לי כוח לכתוב אותה אז בוא נעבור לפיראטי אדום השיער ונתחיל עם הקפטן עם הכינוי הכי מגניב בעולם הורג התצפית מה שלפי דעתי שם את שאנקס בתור משתמש ההאקי ( כרגע רק מלכים אבל זה יכול להשתנות בהמשך) הכי טוב בסדרה יש לי דז'ה וו השאר זה מידע יותר מגוחך מ

ספויילרים למנגה
ההתעוררות של לופי
כמו שקוף ככל הנראה יכל להביס 85% מהדמוית בחלק הראשון של הסדרה או שיטת הלחימה של לאקי רו אבל הדבר הכי מצחיק שיאסופ שולט רק בסוג אחד של האקי. שורה תחתונה יש הרבה קווי דימיון בין פיראטי אדום השיער בין כובעי הקש לכן אני חושב שעומד להיות קרב בין שני הצוותים אבל קרב בסגנון לופי נגד גארפ. וזהו לא דיברתי על הרבה דברים אבל גם לא צריך לדבר זה המטרה של פינת החדשות סטארק תהנה בסלובקיה והלכתי לענות לאנשים מתי פרק 1029 יוצא ולקוות שהסרט רד יגיע לארץ

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

הפיראט עם ההאקי הכי חזק בעבר היה רוג'ר, בהווה זה שאקנס (ריילי בצעירותו היה מעליו).

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
זורו
זורו
1 year לפני

מתי יוצא הפרק של היום?

yagel
yagel
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אבל זה יהיה היום?

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  yagel

ככל הנראה לא

לופי
לופי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

זה יהיה היום?

אלון כהן
אלון כהן
1 year לפני

תודה רבה על כל התרגום אני ממש מעריך את זה ❤

באגי סאמה
באגי סאמה
1 year לפני

תודה רבה!
כשתחזור תוכל לתרגם את ה- sbs החדש שיצא עם ווליום 103?

עוד פוסטים

Back to top button