הסדרה הבדיונית הנמכרת ביותר אי פעם! | חדשות וואן פיס

היי לכולם, עבר מעט מאוד זמן מאז הפוסט הקודם, אבל הידיעות מתפרסמות עכשיו ביפן בטירוף, אז… הנני כאן, להביא לכם עוד סט ידיעות על וואן פיס! (והפעם פוסט יותר נורמלי באורכו)
ונתחיל עם הידיעה המתפרצת והענקית, כי

המנגה של וואן פיס עברה את החצי מיליארד עותקים ברחבי העולם!!!

המנגה של וואן פיס, לאחר פרסום הצ'אפטרים השבועיים במגזין שונן ג'אמפ, מתפרסמת במה שנקרא "ווליום" (כרך), שהם ספרים הכוללים בתוכם כעשרה צ'אפטרים כל אחד. הספרים האלה הם הדרך הפשוטה ביותר להשיג עותקים פיזיים של המנגה, והם גם הדבר שממנו המנגקה, במקרה הזה אודה, מרוויח הכי הרבה אחוזים מהרווחים שלהם. ובכן, היום הוכרז רשמית על-ידיי שואיישה (חברת ההפצה של וואן פיס) כי המנגה סוף-סוף עברה את החצי מיליארד עותקים, מה שהופך אותה לסיפור הבדיוני הנמכר ביותר אי פעם, כאשר במקום השני נמצאים ספרי הארי פוטר, שהעדכון האחרון שלהם שם אותם על בדיוק חצי מיליארד.
מספר העותקים המדוייק הוא 516,566,000 (שזה רק אני, או שהוא מאוד מזכיר את הבאונטי של רוג'ר?), ואפילו ספר השיאים של גינס נתן לאודה תעודה המכירה בו כיוצר הסדרה הנמכרת ביותר בעולם. מדובר בהישג ענק, ולחלקינו (לצערי אני לא כל-כך, יש לי רק שלושה ווליומים כרגע) אפילו יש חלק משמעותי מאוד בכך!
ועכשיו, בהמשך לידיעה הקודמת…

כריכת ווליום 103 גרסת פנדה־מן:

ספויילרים למנגה

למי שלא יודע, פנדה־מן הוא דמות שאודה (וצוות האנימה) כל הזמן מציירים ברקע של סצינות בתור בדיחה. בנוסף, וזה בהקשר של הכותרת, אודה גם אוהב מאוד להוסיף לווליומים שלו בהתחלה עמוד שעליו מודפסת שוב כריכת הווליום – רק שבמקום אחת הדמויות מופיע פנדה־מן.

בואו רק נגיד שזאת בחירה מאוד… מעניינת, לשים את פנדה־מן בגיר 5.

[collapse]

עורכים בשונן ג'אמפ מדברים על מה הופך את וואן פיס למיוחדת:

התפרסם מסר משני עורכים במגזין שונן ג'אמפ שבו הם דיברו על מה לדעתם הופך את וואן פיס למיוחדת, הנה התרגום המלא שלו:
"אני חושב שהחלק הגדול ביותר בהצלחתה של וואן פיס הוא הסקרנות הילדותית של אודה.
זה כאילו שהוא תמיד עם אנטנה פתוחה, בחיפוש אחר השראה. אני חושב שזה באמת הישג מדהים שהוא הצליח לארוג כל-כך הרבה היבטים ילדותיים לתוך עלילה כזאת אדירה.
"תמיד להסתכל על דברים מנקודת המבט של הקורא זה קשה. וואן פיס היא מהסדרות האלה שככול שאתה יותר נכנס אליהן, כך הן נהיות יותר מהנות. עם זאת, לוואן פיס יש מעריצים גם מזדמנים וגם שרופים, אז נגישות היא תמיד בראש סדר העדיפויות עבורי."
"בגדול, זאת הייתה חוויה מדהימה להיות יכול לצפות במנגקה הטוב בעולם מתאמץ בעבודתו, מקרוב ובאופן אישי. אני מקווה לנצל את כל הדברים שלמדתי מעבודתי עם אודה כדיי לעזור לדור הבא של מנגקות להשיג את כל מה שהם יכולים.
"בפשטות, אני חושב שהכול מתחיל ונגמר בשאיפתו של אייצ׳ירו אודה ליצור משהו באמת מהנה, אותה ניתן לייחס לתשוקה ולחוזקה שלו כיוצר. נוסף על-כך, אני חושב שההצלחה שלה מיוחסת גם לעובדה שאודה הרחיב את קהל הקוראים של הסדרה עם הזמן בכך שכיוון קודם כל לילדים צעירים. יש גם הרבה שוואן פיס סללה בעולם המנגה, כולל החיבור הנהדר של אומנות וסיפור, המלא ברמיזות שמחברות את העלילה מתחילתה ועד סופה. בקיצור, אני רואה בתמציתה של וואן פיס סדרה שהיא קריאה מלהיבה לכול אחד, בכול זמן."

המדובבת של יאמאטו חולת קורונה:

המדובבת של יאמאטו, סאורי הייאמי (Saori Hayami), הודיעה כי היא נבדקה חיובית לקורונה, וכי היא תפסיק את כל עבודותיה עד שתחלים. נקווה קודם כל שהיא תבריא לגמרי והכול יהיה סבבה, ודבר שני, שלא ייווצר מצב שבו יאלצו להביא מדובב/ת אחרים בשביל יאמאטו, ואז יהיה לו קול שונה במשך כמה פרקים, כי זה פשוט יהיה מוזר. בכול אופן, פשוט נקווה שהיא תחלים מהר.

פילרים לסרט רד לאחר פרק 1028:

הוכרז כי פרקים 1029 ו- 1030 יהיו פרקי פילרים של הכנה לסרט רד, שיציגו את הילדות של לופי ואוטה עם שאנקס לפני 10 שנים, ואת ההגעה של פיראטי כובע הקש לאי המוזיקה אלג׳יה – האי שעליו הסיפור של הסרט מתרחש. נאמי זורו הילדים, ודמויות נוספות, גם יופיעו בפרקים. התפרסמה תמונה שהיא ככול הנראה מהפרקים האלה, של לופי ואוטה הילדים:

פוסטרים, סצינת אקשן, פרסומות, ועוד – עדכונים על הסרט רד:

לסרט רד יצאו המון עדכונים בימים האחרונים חחחחח אז נתחיל קודם כל עם כל הפוסטרים. יצאו לסרט 3 פוסטרים חדשים, יחד עם ציורים של אוטה על-ידיי 2 מנגקות.


ציור של אוטה על-ידיי דמיזו פוסוקה (Demizu Posuka, המנגקה של ארץ לעולם לא המובטחת [שהיא סדרה מדהימה ואנחנו מתכחשים לעונה השנייה]):

ציור של אוטה על-ידיי מאיו מוראטה (Mayu Murata, המנגקה של מנגה בשם "דבש לימון וסודה", או Honey Lemon Soda):

הלאה, התפרסמה קופסת פופקורן מיוחדת בצורת פרי הגומי-גומי שהאנשים שיצפו בסרט ביפן יקבלו בחינם… הקנאה.

שתי הידיעות הבאות הן משמעותיות לסיפור של הסרט, והראשונה בהן היא שאוטה תשיר את הסאקה של בינקס בסרט. עכשיו, אני יכול להבין שכנראה לפחות חלקכם לא מבינים למה זה כזה סיפור גדול, אז… בואו רק נגיד שאם אתם כמוני, ואתם מאוד מאמינים בתיאוריה של ארתור מ- The Library of Ohara (הספרייה של אוהרה, זה שם של אתר) שאומרת שהשיר מגלה את האמת על המאה האבודה וקשור מאוד לוואן פיס, אז… כן. זה שיר עם משמעות מאוד גדולה לסיפור ככול הנראה, והם לא סתם שמו אותו בסרט שהוא אומנם פילר, אבל אושר כי לא רק שיחשפו בו דברים עם משמעות קאנונית לסיפור, אלא גם אוטה, כן כן, אוטה, הבת של שאנקס, היא דמות קאנונית. כן, לכול מי שלא קורא את המנגה (אני לא מציין ספויילרים, אל תדאגו), או פשוט לא שם לב, הצ'אפטר החדש (1055) איזכר את קיומה של אוטה, ובכך אישר שהיא דמות שקיימת בסיפור הראשי של הסדרה, וככול הנראה גם תופיע בהמשך.
בנוסף, התפרסמו שני סרטונים חדשים של יומני אוטה (לחיץ, ותלחצו על המילה לחיץ בשביל השני שיצא), שכרגיל היו מאוד נחמדים והוסיפו רמזים לדמות של אוטה, כאשר הדבר הגדול ביותר שקיבלנו מהם הוא אישור כי אוטה אכן מחזיקה בכוחות של מוזיקה שמאפשרים לה אפילו להביס פיראטים של העולם החדש בעצמה. אה, ובשני הם עשו קטע שבבירור פונה לכול מי שלא יכול להגיע ליפן כדיי לצפות בסרט כשהוא יוצא (כמונו), וזה מאוד כאב.
הדבר הבא שיצא לנו היא תמונה מתוך הסרט רד, שמציגה את מה שנראה כמו קרב בין לופי ואוטה הילדים מחוץ לפאב של מאקינו!:

לסיום, יש לנו שני סרטונים חדשים:
הראשון הוא פרסומת של מרצדס שנעשתה בשיתוף פעולה עם הסרט רד (הלוואי ופרסומות פה היו כאלה מגניבות), שאני מספר לכם עליה פשוט כי היא כוללת אנימציה נחמדה ואיור מאוד יפה, שלפי ניחושים של אנשים שהרבה יותר מבינים ממני בדברים האלה, נעשו על-ידיי לא אחר מטקאשי קוג'ימה (Takashi Kojima, עשה את הרד רוק מפרק 1015)!

הסרטון השני הוא סצינת אקשן מהסרט רד שפורסמה, ונראית פשוט אש. האנימציה, שוב, לפי ניחושים, נעשתה על-ידיי אנימטור בשם HoneHone, שלצורך הדוגמה עשה את הקטע המטורף של לופי ודרייק נגד הנאמברס מסוף פרק 1001, ונראית פשוט מטורף. סופר דינמית, חלקה, ומלאת תשומת לב לפרטים כמו תנועות משניות (למשל תנועה של הלבוש, או שכשבולמים תנועה מהירה עפים טיפה קדימה). בקיצור, הקטע הזה ממש העלה את הציפיות שלי לסרט מבחינה הפקתית, וכשמשלבים את זה עם מה שנראה כמו סיפור לא פחות מאגדי, למה עוד אפשר לבקש?
מזהיר מראש שהסרטון הזה יכול להיחשב לספויילר, אז למרות שלדעתי הוא לא מגלה כלום על הסיפור או מקלקל (ואני כן רגיש לספויילרים), זו החלטה שלכם אם לצפות בו או לא.

וזהו, אלה כל החדשות להפעם. עד הפוסט הבא, נתראה בתגובות, אני מניח.

Subscribe
התרע על
guest
34 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
מתן
מתן
1 year לפני

יש מידע אם הסרט יגיע אלינו מתישהו?

Natsu
Natsu
1 year לפני

איפה בצאפטר 1055 אוטה מוזכרת?

luffino
luffino
1 year לפני

תןדה ררבה לך על כל הפוסטים והמידע שאתה מספק לנו פה באופן אישי זה מאוד מעצים את החוויה שלי מוואן פיס וזה כיף לקרוא את מה שאתה רושם אז תודה רבה לך ולכל חברי האתר פה

NAMI
NAMI
1 year לפני

הפוסט הכי קצר שלך עד עכשיו חחחחח

גבר מלך
גבר מלך
1 year לפני

אפילו שאני בטוח ב99% שזה לא יקרה זה יהיה מטורף אם אולט תצטרף לצוות כובעי הקש אם הי קנונית זה יהיה מטורף לראות אותה ואת ברוק ביחד בגלל יכולת המוזיקה/שירה וגם זה שברוק הוא נגן מטורף וגם זה פשוט יהיה מטורף אם היא תצטרף

גבר מלך
גבר מלך
1 year לפני

גם אם אני בטוח באיזה 99% שזה לא יקרה ממש הייתי רוצה שאם אוטה קנונית שהיא תצטרף לצוות כובעי הקש כי היא יכולה להיות שילוב קטלני יחד עם ברוק וזה מטורף שהבת של שאנקס תצטרף אל לופי

Concon1
Concon1
1 year לפני

מה עם הקומיקס של סופר מן שמעתי הוא טןתר נמכר ?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

הפרסומת עם המרצדס לא הגיונית בעליל, הרי ידוע שאין מכוניות מהסוג הזה בעולם של וואן פיס! זה מצחיק לאללה!
תודה רבה על עוד מידע פורה, ניוז מאסטר!!!

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני

רפואה שלמה לסאורי הייאמי מזל שאנחנו שיאמאטו לא מופיע בזמן הקרוב ולאחר הבשורה המבאסת עוברים לבשורה המשמחת המנגה של וואן פיס מכרה ליותר מחצי מיליארד וויליומים (אני לא בטוח שככה כותבים את זה) לצערי אני לא קניתי ווליום אחד מהסיבה שהתחלתי להיכנס לעולם המנגה ממש לאחרונה ועד שגיליתי על ווליומים ואיפה לקנות אותם וגם לא כל כך היה לי דחוף סיפור שלם ועכשיו לידיעה המעצבנת ביותר קופסת פופקורן בצורת פרי הגומי אני מקווה שזה יבוא לישראל ביחד עם הסרט שהפעם אין לי תאוריה עליו מפני שהמידע היה עובדה ולא רמיזה למשהו מה שכן אני סקרן לדעת איך אוטה תשתלב בעלילה המקורית (שיקי יש כמה כמה ניחושים מושכלים) וזהו אני חושב שכיסיתי את הכל

רועי
רועי
1 year לפני

המסקנה שלי מהפוסט זה מזל שלא ראיתי את העונה השנייה של דה פרומיס נברלנד

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

חזרתי!
נעלמתי כי לא היה מה להגיב על הצאפטרים ונמאס לי לקטר על האנימה
מקווה שאני אחזור להיות פעיל פה (מעניין אותי כמה אני הייתי פעיל פה יחסית לשאר)

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

שלוש שאלות אחת מי אם לא אתה מי היה במקום הראשון שאלה שנייה באיזה מקום אני שאלה שלישית איך אתה יודע את זה

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

מקום חמישי? וואלה מאכזב
ואתה מקום שני צפוי לגמרי, השאלה איך יש לך את היכולת לכתוב 2317 תגובות שכולן רציניות וחלקן ארוכות והרוב מושקעות

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אמרתי – רציניות
אני אישית לא יכול לכתוב תגובות וש99 אחוז רציניות, זה היה מחרפן קצת חחחח הייתי חייב קצת צחוקים (ציניות) או משהו מדי פעם

yaniv
yaniv
1 year לפני

יש בערך איזה רמז מתי הסרט יצא לישראל?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  yaniv

הסרט יוקרן בקולנוע רק ב-14 מדינות, וישראל לא אחת מהן! זה סופית! צריך להתמודד עם הבשורה המצערת!
עד שנזכה לצפות בסרט מתורגם לעברית כבר יהיה מרץ 2023, וזה יקרה רק פה בנקאמה!

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

חצי עצוב חצי בשוק יותר עצוב מבשוק מתוך סקרנות אני יודע ששלוש מדינות הם יפן צרפת וטייואן אז מה11 האחרות?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

1) יפן
2) צרפת
3) טאיוואן
4) גרמניה
5) אוסטריה
6) ספרד
7) ארה"ב
8) קנדה
9) אוסטרליה
10) ניו זילנד
11) אירלנד
12) הממלכה המאוחדת (בריטניה)
13) סינגפור
14) הודו

יעקב די נייס
יעקב די נייס
1 year לפני

לגמרי וואו

go d ussop
go d ussop
1 year לפני

אין לי מושג איך לעזאזל אני אצליח להתחמק מספוילרים לסרט במשך כמעט חצי שנה עד שהסרט יגיע לארץ!!!

עוד פוסטים

Back to top button