פירות שטן

 פירות שטן

בעולם של וואן פיס קיימים סוגי פירות הנקראים פירות שטן. פירות אלו מעניקים יכולות שונות למי שאוכל מהם בהתאם לסוג וכוח הפרי. ישנם שלושה סוגים של פירות שטן- לוגיה, פארמיסיה וזואן.                                                                                     

לוגיה:

פירות הלוגיה נותנים למי שאכל אותם את הכוח להפוך ולשלוט באלמנט מסוים. סוג הלוגיה מאפשר למשתמשו את היכולת לא להיפגע ממתקפות פיזיות (אלא אם השתמשו נגדם בקאירוסקי או בהאקי הקשחה) ובנוסף על כך משתמשי הפרי מקבלים כוחות חזקים ביותר. פירות הלוגיה הם הנדירים ביותר.

פארמיסיה:

פירות אלו נותנים כוח מסוים למי שאכל אותם, הכוחות שמקבלים מפירות אלו שונים מאוד ולרוב לא יהיו שני כוחות דומים מפירות פארמיסיה שונים. פירות אלו יכולים לתת כוחות המשפיעים על הסביבה ולא משנים את גוף המשתמש או שהם הופכים את גוף המשתמש לחומר מסוים (לעומת לוגיה כוחות הפארמיסיה לא מונעים פגיעת מתקפות פיזיות). פירות הפארמיסיה הם הנפוצים ביותר.

זואן:

פירות אלו נותנים למי שאכל אותם להפוך לחיה כלשהי. משתמשי פירות אלו יכולים להפוך לחיה מסוימת או להפוך חלקית לחיה בהתאם לרצונם. פירות אלו נחשבים החלשים ביותר מבין פירות השטן מכיוון שלרוב הם רק נותנים למשתמש כוח מהירות ויכולת החלמה קצת יותר מהירה מהרגיל לעומת שאר סוגי פירות השטן שנותנים יכולות למשתמש.

  • *הכותרות של פירות השטן לחיצות ומעבירות לעמודים של סיקורי הפירות השונים*

 

כתב וערך: איתי

 

Back to top button