וואן פיס צ'אפטר 1009 בעברית רק בשבילכם!

היי חברים,

איך עבר עליכם חג הפסח? נהניתם? יצאתם להרפתקאות? אני בטוחה שאתם גם סקרנים לגבי ההרפתקאות של לופי וחבריו. אז לא אעכב אתכם, רק אודה לציירים שמצטרפים לצ'אפטר היום: רוני, ליאור, אלון ג. ושירלי!

קרדיטים:
מקור, ניקוי ומחיקה: TCB
תרגום: אופיר ותדהר
הדבקת טקסט: פז ואיתמר
שחזורי תמונה: TCB, פז ואני (מור)
עריכה לשונית, בדיקה סופית והעלאה: אני (מור)

לצפייה בצ'אפטר 1009
להורדת צ'אפטר 1009

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
41 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אוראל
אוראל
3 שנים לפני

רק אני או שאם עושים זום על הפרצוף של זורו בעמוד האחרון אז

לא בדיוק ספוילר יותר תאוריה
העין שלו פתוחה?

נערך לאחרונה אוראל ע"י 3 שנים לפני
monkeyDluffy
monkeyDluffy
3 שנים לפני

יכול להיות ששלושת הנשקים העתיקים הם לופי שירהושי וממונוסקה, והסיבה שפיראטי רוגר אמרו שהם הגיעו מוקדם מדי שאז שתיים מהנשקים היו אודן ורוגר ובגלל ששירהושי עוד לא נולדה אז עוד לא הגיע הזמן שלהם לפעול?, והסיבה שרוגר אמר שאייס יהיה הממשיך שלו זה בגלל שהוא חשב שהבן שלו יהיה זה שימשיך ובסוף זה יצא לופי
כי אפשר לראות שלא היו יותר משלושה אנשים חיים בו זמנית שיכולו לשמוע the voise of all things

בלה בלה
בלה בלה
3 שנים לפני
בתגובה ל  monkeyDluffy

לא אפשרי כי הפלוטון היא ספינה עתיקה וזה ידוע כבר הרבה זמן לא מבין איך לא ידעת את זה ואז זה אומר שכבר בוודאות לופי או מומונוסקה הם לא נשק עתיק. ולגבי התאוריה שלך בכללי יש סיבה שקוראים לזה ״שלושת הנשקים העתיקים״ ולא ״שלושת האנשים העתיקים״(סתם חרטטי משהו) . נכון פלוטון הוא שירהושי ומלכי הים מה שנתן טוויסט לזה שבנשק לא חייב להיות מדובר על חפץ אבל אם כל הנשקים היו יצורים חיים זה היה מוריד מהשם שלהם ״שלושת הנשקים העתיקים״ ולכן לדעתי גם אם לא היינו יודעים שהפלוטון היא ספינה אז עדיין לא חושב שהתאוריה שלך תהיה נכונה. בכללי לגבי לופי ומומונסקה כן יש לי תחושה שהם קשורים לנשקים בגלל כל הקטע של היכולת לשמוע את הכל של כל הבריאות של לופי ולתקשר עם זואו של מומונוסקה לבין הנשקים העתיקים לדעתי יעשו משהו שאנשים עם היכולת לשמוע את הכל של כל הבריאות יהיה מפתח לשליטה על הנשקים. מה שרוג׳ר וריילי אמרו על זה שהם הקדימו לדעתי כן קשור אבל לנשקים אבל לדעתי יותר קשור לאוראנוס(ריילי אמר לרובין עוד בשאבונדי שאם הוא יספר לה הכל באותו רגע עדיין היא לא תוכל לעשות כלום עם המידע מה שאומר שזה לא תלוי בשירהושי/פוסידון שכבר הייתה חיה ולכן ניתן לשאר שזה קשור לאוראנוס או פלוטון אבל לדעתי זה יותר קשור לאוראנוס הנשק היחיד שלא ידוע עליו כלום). תשמע חפרתי לך רצח אני לא יודע אם תקרא את התגובה אבל בכל זאת אשמח אם תקרא.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  בלה בלה

יש תיאוריה מאוד וותיקה בפאנדום של וואן פיס שהפלוטון הוא לא באמת ספינה ופשוט אחרי הרבה שנים התבלבלו עם ספינת הקרב שאמורה להשתוות לפלוטון… זה גם מופיע ב״בחזרה ללבלי״.
אה והבהרה לגביי מומונוסקה, ממה שידוע לנו אין לו את היכולת לשמוע את הקול של כל הדברים. מה שיש לו זו יכולת מאוד ספייציפית לשמוע את זונישה ולפקוד עליו, שזה שונה לגמריי מלופי למשל שרק שומע אותו הודות ליכולת לשמוע את הקול של כל הדברים. עד שנראה את מומונסקה שומע משהו כמו מלכיי ים אי אפשר להגיד שיש לו את היכולת הזאת. בלי קשר, אני מאמין שמומו הוא גם נשק עתיק והיכולת שלו היא לשלוט בגזע של פיליי ענק כמו זונישה.
ולגביי לופי, כמו שאמרתי, הוא רק יכול לשמוע את כולם, ככה שאני לא רואה את זה הופך לנשק עתיק (מה גם שאודה לא אובהב ללככת בכיוון של לתת ללופי כוח שבור מהתחת משום מקום כמו הרבה סדרות אחרות ששמות איזה שד בתוך הגיבור הראשי ואז הדרך שבה הגיבור מתחזק היא שליטה על כח השד – לופי שונה מזה).

Sabo Fire
Sabo Fire
3 שנים לפני

ישש אני מחכה לצאפטרים רק בשביל הקרב נגד 2 היונקו

לידור
לידור
3 שנים לפני

תודה על הצאפטר!
בונוס – פרק ביום הולדת שלי (היום חח)

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  לידור

מזל טוב!

אורי
אורי
3 שנים לפני

תודה רבה

Daniel
Daniel
3 שנים לפני

תודה רבה רבה רבה!

Traflgar D water law
Traflgar D water law
3 שנים לפני

תודה רבה על התרגום זה לא מובן מאליו!

ספוילר
זורו היה הכוכב של הצאפטר. די קרעו את ביג מאם אבל אין מצב שהיא תמות מזה. אורוצי לצערי לא מת כי לא הראו את כל הראשים. וזהו סף הכול צאפטר מצוין גם אהבתי את העיצוב של קאידו בצאפטר הזה

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 3 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Traflgar D water law

עשית את תווית הספויילר לא טוב, עושים: (spoiler=")טקסט מספיילר(/spoiler)
תכתוב את זה רק עם סוגריים מרובעים [].
ומסכים איתך על הכול.

T.D
נקאמה
T.D
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
למה שאורוצ’י לא ימות? החיה שלו מתה אם כל הראשים שלה נערפים, ומלכתחילה יש שמונה. קאידו הוריד אחד, ושבעת הנדנים שהיו שם הורידו את השאר. נדן לראש. הסיום הכי טוב שהיה יכול להיות לאורוצ’י

נערך לאחרונה T.D ע"י 3 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  T.D

ספוילר
אני ממש מקווה שזה באמת נדן לראש, פשוט לא ראינו את כל הראשים נכרתים בפאנל. נקווה שאתה צודק כי אני שנאתי את זה שאורוצ׳י חיי.

mugiDwara
mugiDwara
3 שנים לפני
בתגובה ל  T.D

ספוילר
היו שם 6 נדנים, לאורוצ'י נשאר ראש אחד

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 3 שנים לפני
Simon.D.Shilon
Simon.D.Shilon
3 שנים לפני
בתגובה ל  Traflgar D water law

נשבר לי כבר מזורו, עוד שנייה אודה יתן לו אחד על אחד נגד ביג מאם רק בגלל שהיא מחזיקה חרב והוא עוד יינצח. אודה מגזים עם איך שהוא גורם לזורו להיראות וזה מתחיל להימאס עליי. כן ברור שהוא חוסם מתקפה של שני יונקו, ואז חוזר כאילו כלום לא קרה, ברור… לא מפריע לי בכלל… כל צאפטר שבו זורו מופיע, אודה דואג שהוא יעשה משהו מדהים, אבל הוא שוכח שהם אמורים להילחם נגד שני יונקו!!! די נשבר לי, לפי דעתי אם זורו חסם את זה, הוא לפחות אמור להיות מחוסר הכרה, כי אם לא אז הוא פשוט יכול עכשיו להילחם נגד מיהוק אם הוא חוסם מתקפות כאלה, והכוח הזה שאודה מראה מזורו מגיע ברצינות משום מקום, וזה מעצבן. ולדעתי קיד היה הכוכב של הצאפטר.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Simon.D.Shilon

ספוילר
אני מסכים שזורו נפגע מעט מידיי מהדבר הזה, אבל להגנתו של אודה ייאמר ש:
א. זאת הפעם הראשונה אי פעם מאז פיצול הצוות בשאבונדי לפני הטיימסקיפ שזורו נלחם ברצינות, ככה שאי אפשר ממש לדעת עד כמה זה בולשיט כי עד עכשיו לא יכולנו באמת להעריך את רמת הכוח שלו.
ב. זורו משתמש עכשיו באנמה, חרב שלהזכירך ידועה כמיוחדת בגלל שהיא מסוגלת לשאוב האקי בכמויות שבמצב רגיל המשתמש לא יהיה מסוגל להוציא בבת אחת ובכך לשבור את קצה גבול היכולת שלו, ככה שמה שאנחנו רואים פה זו זורו משתמש ביותר מהכוח המקסימלי שלו כדיי בקושי לבלום מתקפה אחת מקאידו וביג מאם, ואם להתחשב בזה שזורו התאמן עם מיהוק במשך שנתיים זה יכול לצאת הגיוני…
אה והאמירה על מיהוק הייתה ממש מוגזמת זורו בקושי בלם את המתקפה הזאת וברור לכולנו שהיא לא הייתה קאידו וביג מאם משתמשים בטכניקה הכי חזקה שיש להם (עובדתית, קאידו הוא לפחות island lvl והמתקפה הזאת לא הרסה אי), ואם להתחשב בחיתוך שמיהוק דפק במארינפורד כשהוא תקף את לופי, חיתוך שנעשה כשהוא לא ניסה אפילו להתאמץ, אני דיי בטוח שמיהוק יכול לשלוף משהו יותר חזק מה ולעשות אותו כמה פעמים ברצף, וזה במקרה הטוב.

mugiDwara
mugiDwara
3 שנים לפני
בתגובה ל  Simon.D.Shilon

הוא לא חסם כמו שאתה חושב וזה לא כאילו כלום לא קרה.

ספוילר
אח, הוא ממש לא חוזר כאילו כלום לא קרה. הוא מדמם כולו בצורה מוגזמת ממש, ואם תשים לב- בעמוד האחרון רואים שהוא כבר בלי הבנדנה וממש מדמם. מה שאומר שהוא מפסיק להילחם לטיפה ושהוא קיבל נזק ממש רציני.
חוץ מזה, הדבר הכי חשוב הוא שהוא לא חסם את זה. הוא חסם את זה לבדיוק שנייה עד שלאו שיגר את כולם החוצה מזה כי זורו לא היה יכול להחזיק את זה. זה לא שהוא יותר חזק מהם, הוא החזיק את זה לבדיוק שנייה אחת שעשתה לו נזק ענקי.
דבר שלישי, כל הקטע של זורו הוא שיש לו סיבולת חזקה, כמו הקרב עם מיהוק, כמו טרילר בארק, ארבסטה ועוד….

נערך לאחרונה mugiDwara ע"י 3 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  mugiDwara

האמת שת׳רילר בארק לא דוגמה טובה כי אודה אמר שזורו מת שם והסיבה היחידה שהוא עוד איתנו היא שהוא ראה אור לבן שמוביל אותו לעולם הבא והלך בכיוון ההפוך כמו אידיוט (ולא אודה לא צחק. כאילו, הוא כן, אבל הוא גם לא)…
אבל מסכים על כל השאר.

Simon.D.Shilon
Simon.D.Shilon
3 שנים לפני
בתגובה ל  mugiDwara

אע עכשיו שמתי לב שלאו הזיז אותם משם עם היכולת שלו, קל ממש לפספס. בכל אופן, אני מקבל את זה שיש לו סטמינה, זה בסדר, אבל מפה ועד לקחת מכה קטלנית ומשולבת משני יונקו ואז להמשיך להילחם שני פאנלים אחרי… בוא… בכל מקרה, טעיתי, הייתי בטוח שהוא חסם את זה, הקטע הזה עכשיו נראה לי הרבה יותר הגיוני

T.D
נקאמה
T.D
3 שנים לפני
בתגובה ל  Simon.D.Shilon

הוא לא חסם את המתקפה. הוא עיכב אותה קצת

בלה בלה
בלה בלה
3 שנים לפני

ספוילר
זורו היה מדהים אחת הדמויות הטובות בוואן פיס וזה אפילו בלי שום אוריג׳ין נורמלי לדעתי זה כמו במקרה של סאנג׳י ולופי מוכרים לנו את הרעיון שיש לו איזה סוג של דמות אב ששימשה כמורה שלו והורה(זף ושאנקס) ובסוף יפתיעו אותנו עם קשרי משפחה ביולוגים הזויים(דרגון גארפ ומשפחת וינסמוק). ממש באלי לראות אותו נלחם בקינג למרות שניראלי זה קרב שמור למרקו וזורו יעזור נגד ביג מאם וקאידו. טוב אולי לפחות סאנג׳י יקבל קרב אחד על אחד ברמה עם קווין .
שאלה – האם חמשת הסופרנובות שנלחמים נגד ביג מאם וקאידו אלא החמישה החזקים ביותר?? כאילו אולי זאת הדרך של אודה להפריד אותם מהאחרים ברמה של כוח כמו שהוא עושה באופן תמידי עם לופי קיד ולואו

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 3 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  בלה בלה

ספוילר
תראה, אין לזה תשובה עובדתית, אבל אם אתה רוצה את הניחוש שלי, אז ללא ספק כן, כי:
הוקינס הודה שהוא לא מסוגל לעשות כלום לקאידו.
אפו קיבל וואן שוט מזורו עם חרב אחת.
אקס דרייק נלחם בצורה ההיברידית שלו נגד אפו ללא יכולת להכניע אותו עד שזורו עשה לו וואן שוט.
בג׳י לא יכול להפעיל את התותחים שלו בלי הצוות שלו, מה שמשאיר אותו רק עם עמידות בצורת ה״Big Father״, וזה לא מספיק נגד קאידו וביג מאם אם להתחשב בזה שהמכות של ביג מאם המחורפנת כמעט הרגו אותו בהול קייק איילנד.
אורוג׳ בקושי מנצח סוויט קומנדר.
מבוני לא ראינו שום דבר מרשים איי פעם והקרב היחיד שידוע לנו ממנה הוא נגד בלאקבירד ושםם היא הפסידה בקלות, אז אין שום דרך לטעון שהיא ברמה של החמישה האלה.
בהתבסס על כל העדויות האלה, אני חושב שזה דיי ברור שאודה יוצר פער כוחות לא קטן בין החמישייה שעל הגג לבין כל ספורנובה אחר, ככה שהתשובה האישית שלי לשאלה שלך היא כן.

קאי
קאי
3 שנים לפני

דרך אגב בעמוד הראשון יש את המנגה האהובה עלי (יותר מוואן פיס) שנקראת sakamoto days ממש מומלץ לקרוא

קאי
קאי
3 שנים לפני

דאמ זה היה צ'אפטר טוב

בלופ
בלופ
3 שנים לפני

איך כותבים ספויילר?

בלופ
בלופ
3 שנים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

תודה

Baka
Baka
3 שנים לפני

תודה על הצ'אפטר וזה לא מובן מאליו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני

וואו איזה צ׳אפטר!

ספוילר
זורו היה אדיר, הסופרנובות נלחמו ממש מגניב, אורוצ׳י לשמחתי הרבה מת מהר כי אני שנאתי את הרעיון שהוא חיי מלכתחילה, וקיבלנו מקאידו ההיברידי בדיוק את מה שציפיתי ודמיינתי לראות ממנו. פשוט מצויין. אגב, זה רק אני או שלקאידו ההיברידי יש עיצוב קצת שונה מבצ׳אפטר הקודם? מרגיש לי שאודה הוסיף לו הרבה יותר קשקשים ודברים של דרקון הפעם וזה מעולה כי אני דיי התאכזבתי מכמה שאלמנט הדרקון היה מינימלי בעיצוב שלו בצ׳אפטר הקודם.
אה, ולמי שמשום מה דואג, ביג מאם תינצל איכשהו, אין סיכוי שאודה הולך לחסל דמות כל-כך מרכזית ואחת מהיונקו באופן כל-כך עלוב ופתטי

אה, וגם ממש אהבתי את הציור של וואן פיס בכריכה של שונן ג׳אמפ, אני לא יודע למה כי הוא לא היה ציור גדול או מפורט מאוד, אבל מאוד אהבתי אותו.
טוב סיימתי לחפור, תודה על הצ׳אפטר!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

ספוילר
יש מצב שלא הראו את כל הראשים בפאנל… כנראה לא המצב אבל אני ממש מקווה שכן.
ואני גם לא חושב שביג מאם תגיע לקרקע של וואנו, היא תינצל באוויר איכשהו.

ShinigamiX
ShinigamiX
3 שנים לפני

תודה רבה

ShinigamiX
ShinigamiX
3 שנים לפני

יש

אלון כהן
אלון כהן
3 שנים לפני

זורו היה הכוכב של הצ'אפטר הזה!

אלון כהן
אלון כהן
3 שנים לפני

תודה רבה לכם שאתם ממשיכים לתרגם לנו במשך כל כך הרבה זמן

עוד פוסטים

Back to top button