וואן פיס צ'אפטר 1016 בשפה המגניבה שקמה לתחייה

היי חברים,

הנה יוצא לו עוד צ'אפטר חדש ומגניב של וואן פיס. קבלו אותו במחיאות כפיים! אבל קודם – נודה לציירים שלנו הפעם: קרקר, ליאור פ., TrafalgarDDaniel ו-ilay.

וכמובן לכל מי שעבד הפעם על הצ'אפטר:
מקור, ניקוי, מחיקה ושחזורי תמונה: TCB
תרגום: אופיר/תדהר
עריכה לשונית:עידן/אני (מור)
הדבקת טקסט: פז
בדיקה סופית והעלאה: אני (מור)

לצפייה בצ'אפטר 1016 להורדת צ'אפטר 1016

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
23 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אוהד
אוהד
3 שנים לפני

רגע. זה ציור!? זה לא לקוח מהסדרה?

Traflgar D water law
Traflgar D water law
3 שנים לפני

צ'אפטר מעניין תודה על התרגום!

ספוילר
איזה פוואר אפ מטורף לנאמי אני אהבתי את זה, יאמאטו קונפירם הולכת להיות אודן 2 אפשר לקרוא לזה ככה ולהצטרף לצוות של מלך הפיראטים. וצ'אפטר הבא מקווה שיראו את כל הקרבות המעניינם ומה קרה עם מומו ולופי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Traflgar D water law

ספוילר
יואווווווו רק עכשיו חשבתי על זה אבל זה יהיה סימבולי בטירוף אם יאמאטו ייצטרף (וכן, ייצטרף, בלשון זכר, אני אכתוב על זה בסוף) לצוות כי אודן היה בצוות של מלך הפיראטים רוג׳ר ועכשיו יאמאטו, אודן הבא, יהיה בצוות של מלך הפיראטים לופי. זה גאוני. (אם כי טיפה מביך שלא חשבתי על זה עד עכשיו).
ועכשיו בנוגע למגדר של יאמאטו, הוא רואה בעצמו גבר (קורא לעצמו ״הבן של קאידו״) ובנוסף אודה מתייחס אליו בלשון זכר, כמו שאפשר לראות ב- Vivre Card databook (זמין לקריאה באנגלית באתר The Library of Ohara למקרה שאתה מעוניין, ארתור [המתרגם] מדבר על זה שם), אז אני חושב שזה דיי ברור שצריך להתייחס ליאמאטו בלשון זכר.

נארוטו
נארוטו
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

זה לא ספוילר נטו שאלה – יאמאטו אבל פיזית בחורה לא? כאילו יש לו שדיים, הלחיים שלו נראות סמוקות כאלה כמו של בחורה והלבןש שלו לבוש של אישה והשיער שלו. לא הבנתי הוא כאילו נולד אישה החליט שהוא רוצה להיות אודן(יש השארה שהוא קרא את היומן של אודן וזה הוביל אותו למסקנות כולשהן שהביאו אותו להחלטה להיות אודן) ושהוא גם גבר וכולם פשוט מקבלים את זה ומתייחסים אליו כגבר אבל בשם יאמאטו לא אודן?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

זו שאלה שמכילה ספויילרים, אז אני מבקש להשתמש בתיבת הספויילר.

ספוילר
וכן, המין של יאמאטו הוא נקבה. עם זאת, לאחר שראה את ההוצאה להורג של אודן בגיל 8 ולאחר מכן מצא את היומן שלו וקרא אותו (זו לא השארה זה נאמר) הוא נהיה מעריץ כל-כך גדול של אודן שהוא מתלבש כמו אודן, רוצה לחיות כמו אודן, וקורא לעצמו אודן, מה שכמובן בן היתר אומר שהוא רואה בעצמו גבר. מסיבה זו, למרות שהמין של יאמאטו הוא נקבה, המגדר שלו הוא זכר וכך מתייחסים אליו.

TheOneWhoKnowsTenThosentThings
TheOneWhoKnowsTenThosentThings
3 שנים לפני

רק תאוריה- לא ספויילר:
אני מעריך שברגע שצוות כובעי הקש יכניעו את ביג מאם בעתיד, נאמי תקח שליטה גם על פרומטאוס וזה רק תאוריה שלי… לפי דעתי אודה מנסה לחזק אותה לשם שינוי, תחשבו על נאמי כאחת שעוד תשלוט במזג האוויר! איזה מטורף זה נשמע

נארוטו
נארוטו
3 שנים לפני

רעיון מעניין חייב לומר אבל צריך לחכות להתפתחויות בגזרת ביג מאם ומאות אם לא אלפי ההומיס שלה. אם כבר וזה רעיון הרבה הרבה יותר הגיוני זה שנאמי תחזק את הקליימאטקט שלה בכך שתשיג גם את הרה. נכון זה נשמע כמו רעיון מיותר בהתחשב בכך שכבר יש לה את הכוח והברקים העוצמתיים של זאוס. אבל כדי להביס לדוגמא – טובי רופו יותר ספציפית אולטי בקרב אחד על אחד מלא ללא כל התערבות מיונקו וזה שאולטי גם התנגחה עם לופי וחטפה מכה מיאמטו מה שאומר שאולטי חזקה מאודדד האמת חושב שהיא חזקה גם מרובין או פרנקי לדוגמא(מעניין איזה פאוור אף יתנו להם כי הם צריכים כזה נואשות גם צ׳ופר צריך דחוף האקי הקשחה לדעתי כולם חוץ מאוסופ צריכים אוסופ צריך מנטרה ואולי האקי מלכים) וגם מבלאק מריה, פייג וואן כמובן אחיה הקטן שהוא לטעמי הטובי רופו החלש ביותר ששימש כשק חבטות ברמה של ג׳ק(זה מן קטע כזה עם ג׳ק הוא כבר הובס איזה 4 פעמים מאז זואו). וואו מצטער שחפרתי אבל הנה הקטע העיקרי עדיין יש פער ענק ואני לא צוחק ענק בין נאמי לאולטי ומאמין שהמטרה היא למקם את נאמי באזור הכוח הזה בסוף הארק או משהו קרוב לזה כי לא סתם לדעתי אודה נתן את התחושה שהשניים יילחמו נאמי תאלץ להתעלות עליה לדעתי ובשביל זה צריך בעצם את הרה כדי שתשלים את הפער תוסיף כוח לנאמי. האמת אני מאוד מאוד מאוד מסוקרן לראות מה יקרה בעצם לפרי השטן של ביג מאם אחרי וואנו במקום לנסות לדחוף לנאמי כל פעם הומיז אחר(באונד העץ, זאוס, התאוריה שלך על פרומתאוס, שלי על הרה) אולי פשוט לתת לה את הפרי של ביג מאם אפילו את הוויור קארד שלה כבר יש לה לא עדיף שהיא פשוט תיקח את כוח הפרי שלה וזהו??? כאילו זה מרגיש כאילו הבאתי את זה משום מקום וזה מוגזם לחלוטין אבל אם אודה באמת מנסה לבנות מכובעי הקש צוות של יונקו אז לתת לנאמי את הכוח הזה אמור להיות לא כזה מופרך. ומשהו שהייתי רוצה לראות זה יותר משתמשי האקי בצוות דחוףףף מדובר בצוות של מלך הפיראטים העתידי האקי אמור להיות דבר בסיסי לצוות הראשי(לא כלול לצי כובעי הקש). תשמע חפרתי אם תקרא את זה אני יעריך מקווה שכן

TheOneWhoKnowsTenThosentThings
TheOneWhoKnowsTenThosentThings
3 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

תן לי להוסיף לתאוריה שלי ולתקן אותך-
לגבי זה שנאמי תקבל את פרי השטן של ביג מאם זה לא יקרה, ממש אבל ממש לא יקרה גם אם כל הכוכבים בשמיים יסתדרו בשורה נא אה זה לא יקרה, ידוע לנו שהצוות לא מעוניין שעוד חבר צוות יאבד את היכולת לשחות בים ושזה רעיון משוגע מדי בשביל שדבר כזה יקרה.
והינה השלב שאני מוסיף לתאוריה שלי דברים הזויים, הזכרת את הרה.. הרה היא עוד "צעירה" בלשון המעטה ואין סיכוי שהיא תבגוד בביג מאם, לכן אני בכוונה אמרתי "יכניעו" ולא "יהרגו" ושנאמי אכשהו תאלף את פרומוטאוס להיות שלה. אני חושב שדרך זאוס נאמי תצליח לשכנע את פרומטאוס לבגוד בביג מאם ושזה יקרה בדרך הכי טיפשית ומפגרת כמו שאודה אוהב לעשות. ו"אלפי ההומיז שלה" זה לא קיים ולא נברא כי הם בעצם חלקים מהנשמות של הנתינים שלה, ההומיז המקוריים הם, נפוליאון זאוס ופרומוטאוס שהם החלקים הישירים מהנשמה שלה. מה שקרה לזאוס זה שהוא נכנס "דיבוק" לתוך הקליימאטקט של נאמי וזה בדיוק כמו נפוליאון שהוא בעצם חרב עצומה בתוך כובע (קצת יותר מורכב), אני חושב שאולי ורק אולי או שפרומטאוס ילכד בנשק של אוזופ (זה דרך של אודה להכניס עוד נוק אוט למוח של הצופים) או שנאמי תקח עליו את הבעלות, אחד מן השניים זה ההימור שלי.
לגבי פראנקי וצופר, זה עוד לא הזמן שלהם לפאוור אפ הם יחודיים מידי וכנראה שהארק הבא יהיה שלהם.
אה כן ועוד נקודה למחשבה, אודה אוהב לבנות את הדמויות של צוות כובעי הקש כמו אלים ומפלצות מהמטולוגיה היפנית אם תרצה הרחבה בנושא אני ישמח להסביר על כל אחד מהדמויות שתבין על מה אני מבסס את התאוריות שלי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני

התגובה הזאת מכילה הרבה ספויילרים, מבקש לערוך לתיבת ספויילר.

ספוילר
ובנוגע לפראנקי וצ׳ופר, צ׳ופר עלול לקבל פאוור-אפ הרסני חדש כלשהו כתופעת לוואי של הראמבל בולס החדשים שסיזר עשה לו, ומפראנקי אני לא רואה פאוור-אפ בארק הזה אבל אני כן רואה את הפראנקי שוגון נהרס בקרב נגד סאסאקי ואז אחרי המלחמה באוניגאשימה פראנקי ייבנה שוגון חדש מאבן ים (כי יודעים להתעסק בה רק בוואנו) ואז לא רק שזה כבר פאוור-אפ כי זה עושה אותו בלתי שביר, אבל הוא בנוסף ייצור לו יכולות חדשות שייחשפו לנו במהלך הסאגה הבאה אחרי וואנו (שאגב אושר שתהיה האחרונה) בדומה לאיך שכל היכולות של הסאני-גו נחשפו לאט לאט.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

התגובה הזאת מכילה הרבה ספויילרים, מבקש לערוך לתיבת ספויילר.

נארוטו
נארוטו
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

איפה כפתור העריכה?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

יש כפתור של גלגל שיניים שמופיע כשהעכבר על התגובה, אבל הוא נעלם אחרי כמה זמן אז אתה כנראה כבר לא יכול.

W1NG5
W1NG5
3 שנים לפני

וואו צאפטר מטורף (תודה על הצאפטר) (;

Dvir
Dvir
3 שנים לפני

תודה רבה לכם!

ROCKS D. XEBEC
ROCKS D. XEBEC
3 שנים לפני

תודה על הצ׳אפטר.

White0cean
White0cean
3 שנים לפני

תודה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני

צ׳אפטר מאוד מעניין וכייפי לקריאה.

ספוילר
הפתיחה של הצ׳אפטר בפסטיבל האש הייתה מאוד נחמדה ואהבתי לראות את זה שאודה מצא דרך להחזיר שוב לסיפור את או-טוקו וטנגויאמה היטצו, שזה משהו שקורא דיי הרבה בוואן פיס (דמויות שכבר אין להן שום משמעות לעלילה ממשיכות להופיע כי אודה אוהב את הדמויות שלו ולא רוצה לזרוק אותן מהסיפור) ואני תמיד נהנה לראות את זה, מה גם שאני אודה שזה היה קטע דיי מרגש (לא דמעות או משהו כזה מן הסתם, אבל מרגש).
משם אנחנו עוברים לאו יגאשימה, והולי ש*ט. אני יודע שקראו הרבה דברים בצ׳אפטר הזה אז אני כנראה היחיד ששם לב לזה, אבל יש בצ׳אפטר שני פאנלים שבהם רואים את הגולגולת שעל אוניגאשימה ואת החרב הגדולה שעל האי, והדבר הזה ע נ ק. עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, עוד בפאנל הראשון שהציג לנו את אוניגאשימה אי שם ב- 970s ראינו כמה החרב הזאת גדולה, אבל זה אף פעם לא היה כזה קיצוני (לפחות ממה שאני זוכר). היא אשכרה בגובה של הגולגולת עצמה אם שמים את הקרניים בצד. הייתי בשוק קטן כשראיתי את זה, נראה לי דיי מפחיד לדמיין מישהו (כנראה מי ששייכת לו הגולגולת) נלחם פעם עם החרב הזאת שהיא כנראה באורך של אי.
עכשיו לתור הגולגולת, אנחנו מתחילים עם אוסופ, נאמי, ואו-טאמה, שמקבלים הסבר מזאוס על איך הוא הגיע לקלאימה טאקט, וממה שהבנתי הוא נמשך בדרך כלשהי לקלאימה טאקט מבלי לשלוט על זה, מה שאומר שיש סיכוי שאם ביג מאם לא עושה משהו מיוחד עם נשמות שהיא מוציאה מגופים מסויימים מה שקורה לאותן הנשמות הוא שהן פשוט נמשכות לחפץ הקרוב ביותר אליהן, אבל זאת כרגע רק תיאוריה שלי.
לאחר מכן השלישייה הזאת נתקלת בבאו הואנג, ובדיוק כשהם באים אני מניח לנטרל אותה אולטי מגיעה ונוגחת מאוסופ (ודרך אגב אפשר לדבר רגע על כמה שאולטי מרשימה? היא חטפה נלחמה בלופי, חטפה מכה בהפתעה מיאמאטו, נלחמה באוסופ ונאמי, חטפה את המתקפה הזאת של פרומתאוס, נפולאון, והרה, ועדיין המשיכה להילחם). לאחר מכן אולטי באה לרצוח את טאמה (וואו היא חתיכת מנוולת), אבל שוב חוטפת מנאמי על-כך שהיא מעזה לפגוע בילדים, רק שהפעם זה נעשה בעזרת זאוס שהופך את הקלאימה טאקט לכדור ברזל קוצני וחובט באולטי, שזה אדיר כי זה אומר שזאוס הולך להיות עכשיו אפילו יותר שימושי לנאמי מצורתו הקודמת וזה פאוור-אפ ממש מגניב.
אגב, זה לא ממש קשור, אבל אפשר לדבר רגע על הכובע של זאוס? הדבר הזה עבר איתו לקלאימה טאקט ואפילו היה עליו כשהוא היה חסר גוף, אני מתחיל לחשוד שהוא חלק מהנשמה שלו וזה טיפ-טיפה מוזר.
אבל בחזרה לקרב, אוסופ מפריד את אולטי מאו-טאמה ובכך מאפשר לנאמי לתקוף אותה עם ברק שיהיה מוסגל לפגוע בה מבפנים ולזעזע את האיברים הפנימיים שלה שהיו פגועים קשות מהמתקפה של פרומתאוס, נפוליאון, והרה, מתקפה שנכשלת כי אולטי מתחמקת ממנה, אבל מנוטבת מחדש לפגיעה ישירה ע״י זאוס, דבר ששוב מראה כמה הוא שימושי לנאמי, ומעלה את השאלה איך הוא מסוגל לעבור לתוך הברק עצמו למרות שהוא אמור להיות בקלאימה טאקט. לי כרגע אין ראיון שמסביר את זה, אז תכתבו אם יש לכם…
באו הואנג מפשלת בענק ומספרת לכול הלוחמים על אוניגאשימה ששניים מהטובי רופו הובסו, ולאחר מכן גם מאפשרת לטאמה לתת פקודה (שאודה לא מראה כי הוא מעצבן), NGL, צחקתי כשקראתי את זה.
ולקטע האחרון של הצ׳אפטר, הקרב בין יאמאטו לקאידו מתחיל, ואני מקווה שאודה יראה הרבה מזה כי זה יהיה חתיכת קרב. בנוסף, יאמאטו אומר שהוא הולך להפליג עם לופי בים, מה שמקדם את התיאוריה של מעריצים שיאמאטו יהיה הנקאמה האחרון של כובעיי הקש (כי לופי אמר שהוא רוצה 10 חברי צוות לא כולל עצמו). אני עד עכשיו הייתי נגד התיאוריה הזאת וחשבתי שעדיף שימאמטו יפליג בעצמו אחרי וואנו ויהיה חלק מהגראנד פליט של כובעיי הקש, אבל אני מתחיל לאהוב את הרעיון הזה לאחרונה.
דרך אגב אם זה באמת ייקרה זה אומר שהצ׳אפטר הזה אישר את הצטרפותם לכובעיי הקש של 2 חברי צוות – זאוס ויאמאטו.

וכן אני יודע שדילגתי על הקטע עם ה- CP0, פשוט לא היה לי מה לכתוב על זה.


טוב זה נראה שאני מתחיל פה מסורת של מגילות בתגובה שלי לצ׳אפטר, אז שיהיה, למה לא. גם ככה ראיתי בצ׳אפטר הקודם שאנשים נהנים לקרוא את זה ואני נהנה לכתוב את זה, אז שיהיה.
בכול אופן, סיימתי להפעם, ותודה על התרגום כמו תמיד.

נ.ב אני יודע שאני כותב את זה הרבה לאחרונה אבל הצביעות של TCB ממש יפות.

Moshe D luffy
Moshe D luffy
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אחי איך יש לך כוח לכתוב את כל זה

כפיל צל
כפיל צל
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

מה שאמרת לגביי זאוס לא נכון כי אלף הוא ביקש מי נאמי לתת לו שם חדש ככה שהוא לא זאוס הוא וואטה וביית אם הוא יהיה חלק מצוות כובעיי הקש אז הוא יחשב כמלווה כמו קארו (הברווז של ויוי למי שלא זכור לפחות אני חושב שקוראים לו ככה ) וגם כי הוא נחשב מלווה כבר קודם ואני לא חושב שזה הישתנה עכשו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  כפיל צל

קודם כל, תערוך לתיבת ספויילר.

ספוילר
עכשיו למה שאמרת, על א׳, היא קראה לו וואטה ומייד אח״כ הוא צעק ״אני זאוס״, אז…
לגבי ב׳, ברור שהוא יהיה כמו קארו, אבל גם קארו נקאמה. עובדה שאפילו היה לו את סימן האיקס של החברות שלהם.

woozy
woozy
3 שנים לפני

צאפטר מעניין מאוד נותן עמון מידע להמשך.

Monkey D sabo
Monkey D sabo
3 שנים לפני
בתגובה ל  woozy

המון*

פלופי
פלופי
3 שנים לפני

צ'אפטר טוב
תודה

עוד פוסטים

Back to top button