וואן פיס צ'אפטר 1027

היי חברים,

יש לנו הפעם צ'אפטר מגניב, רוצו לקרוא!

רק קודם נודה לציירים שלנו הפעם: ליאור פ., אילן א. ושי זבי – המון תודה!
שמתי לב שלאחרונה פייסבוק ואינסטגרם מקטינות את הציורים כך שהם יוצאים מטושטשים (מפוקסלים) כשהם מגיעים אלינו. אז מי שרוצה לשלוח אלינו ציור, מוזמן לעשות זאת דרך אחת הקבוצות שלנו, טלגרם, דיסקורד או סקייפ. מחכים לציורים שלכם!

קרדיטים:
מקור, ניקוי ומחיקה: TCB
תרגום: תדהר
עריכה לשונית: מור/דוד
שחזורי תמונה: מור/אוראל
הדבקת טקסט: אוראל/פז
בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1027 להורדת צ'אפטר 1027

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
19 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
נארוטו
נארוטו
1 year לפני

ספוילר
צ׳אפטר חייתי כרגיל. לופי לשמחתי ממשיך להציג את היכולת הגבוהה מהצ׳אפטר הקודם ונראה שמה שחשבתי שיקרה באמת קרה יאמאטו עוזבת את הקרב ועוזרת למומו להציל את אוניגאשימה מנפילה ואז מומו ילך להביס את אורוצ׳י אבל לדעתי יאמאטו צריכה גם משהו לעשות. בשבוע שעבר כתבתי שאולי יהיה רעיון טוב שיאמאטו תתן סיוע קטן לקיד ולואו רק כדי לעשות איזה קלאש של האקי מלכים מתקדם עם ביג מאם ואז שקיד יקלוט את הקטע כמו לופי ויפעיל את היכולת והם יביסו את ביג מאם ויאמאטו שעכשיו גילינו שהיא יצאה פצועה מהקרב מול קאידו תובס סופית מביג מאם זה לדעתי יהיה סוף מצוין לתרומה שלה לארק אבל מסקרן אם אולי ימצאו לה משהו אחר נגד אורוצ׳י היא תהיה מיותרת לא סביר שהיא תתערב אבל מעניין אולי לאודה יש עוד תוכניות. נראה גם שיאמאטו לא מצטרפת הכינוי יאמה-ברו אומר הכל לופי נותן כינויים רק לאלה שלא מצטרפים אליו בסוף כמו עם לואו(וכל התאוריות והרצון של המעריצים שהוא יצטרף) שלא משנה כמה זמן הוא כבר בברית איתו הוא עדיין לא מסוגל לקרוא לו בשם אפילו פעם אחת וזה אומר הכל על טיב הקשר בניהם הוא לא רואה אותם קרובים במידה שהוא יצרף אותה אבל הוא היא תצטרף כבת לוויה של מומו כמו איזו, נקו ואינו שאת הרעיון הזה עוד לא ראיתי עולה אצל אנשים. זורו וקינג נהיה מעניין נראה שקינג וקווין הם גרסה קיצונית הרבה יותר של זורו וסאנג׳י זה קצת מפחיד שהוא אשכרה אמר לו אני אשסף לך את הגרון אני אשכרה יכול לראות את זה קורה. מעניין מה קרה לפנים של קינג אולי הוא היה עבד של הטנריוביטו ויש לו סימן על הפנים או צלקות מהעבר? או שלגזע שלו פשוט יש פנים מוזרות? דרך אגב אהבתי שזורו השתמש במתקפה כדי לנחות ושהוא סוף סוף נדחף עד קצה גבול היכולת הפציעות שלו מהקרב הזה יהיו קטסטרופליות סיכוי לא קטן שהוא בחור האחוז 1(ומי שלא יודע זה בחור שהוקינס ודרייק דיברו עליו ואמרו שיש לו סיכוי של אחוז 1 לשרוד את הקרב באוניגשימה). דרך אגב ראיתי שמישהו לא הבין איך זורו נחת בגלל שזה בשחור לבן אבל את הפאנל הזה יש גם בצבע באתרים באנגלית הם תמיד מעלים איזה 2 עמודים יחד עם הצ׳אפטר שהם בצבע אני זוכר שגם אני לא הבנתי איך הוא נחת ואז ראיתי את הפאנל. האמת שאני אפילו לא קורא פה את המנגה פשוט אני מעריך את האתר ואוהב לדבר עם עוד אנשים בישראל על וואן פיס וגם לראות את האנימה בבונג׳ בתרגום לעברית. יאללה סאגנ׳י פליז תפציץ צ׳אפטר הבא הוא הדמות האהובה עליי מחכה שיתן קרב טוב כבר שנים אני לא צוחק שאני אומר שלא היה לו כזה מאז פרילר בארק וגם אז זה היה קרב סוטים. דרך אגב אחרי כל האוף סקרין אודה מחוייב על פי חוק לתת לנו לפחות 3 צ׳אפטרים מלאים של לואו וקיד מול ביג מאם!!!!!!!!! (ואז עוד 2 של קיד מול ביג מאם סולו כי כולם יודעים שזה מה שיקרה בסוף)
מצטער על החפירה כרגיל

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

תגידו רק לי האתר TCB קורס בכול פעם שאני מנסה לפתוח צ׳אפטר כלשהו?

תהל עוז
תהל עוז
1 year לפני

אני לא רושמת ביקורת הרבה אבל הייתי חייבת כי הצ"אפטר מדהים(אני דיי עושה את זה בשביל עצמי)

ספוילר
הצאפטר נפתח בתגובה של נקומאמושי לחציית השמיים הוא מסתכל למעלה ושואל את עצמו מה הסיבה לכך, מומו מזכיר שהוא קרה ביומן שאותו הדבר קרה בקרב בין שירוהיגה לרוגר מה שמאוד מתאים לאודה לעשות כדי, שוב , להראות לנו שאנחנו מתקרבים לסוף ועד כמה לופי קרוב להגיע לרמה הזו(אומנם הוא עוד לא הגיע לרמה זו ואני מניחה שהוא יגיע לרמה של יונקו/אדמירל כשהארק הבא יתחיל) אנחנו רואים גם את ימאטו מודהמת מהמחזה. לאחר מכן אנחנו רואים קלאש קצר של קאידו ולופי מסתכלים אחד על השני, מה שלא כל כך עניין אותי עד שקלטתי את המבט של קאידו, בפעם הראשונה, אני חושבת ואל תתפסו אותי במילה, אנחנו רואים את קאידו מסתכל על לופי בצורה רצינית, הוא לא מפגין כעס יותר מידי ונראה שעכשיו אפשר לראות בבירור(מה שלא מפתיע בהתחשב בזה שזה לופי) שקאידו לוקח את לופי ברצינות ואלי אפילו מחשיב אותו כשווה לו, אני מתה על הקטעים האלה, אפילו שאודה חורש עליהם, הוא פשוט עושה את זה כל כך טוב שזה לא משנה, הקטעים הקטנים האלה שלא שמים לב אליהם בהתחלה פשוט מגניבים שלא לדבר על זה שראיתי אותם רק מסתכלים אחד על השני וכבר יש לי צמרמורת, אני בטוחה שכשנגיע לזה באנימה הצמרמורת תהיה אפילו חזקה יותר.
אנחנו רואים את ימאטו פצועה מההתקפה של קאידו מה שדיי שימח אותי כי הרבה אנשים החשיבו אותם לשווים, לופי מורה על מומו ללכת כבר ומומו אומר שהוא יודע אך קשה לו להשתנות כה מהר, ימאטו אומרת לו שהיא תבוא איתו ומתנצלת שעזבה אותו קודם.
קאידו מנסה לעצור אותם ותוקף את מומו, ימאטו מנסה לבלום את קאידו ולופי חונק את קאידו אם הרגל שלו, ימאטו אומרת שהיא יודעת שהוא רוצה לעשות את זה לבד את הקטע הזה ממש אהבתי כי החיוך של לופי, כמו תמיד, שובה לבבות, אוניגאשימה מתחיל להתפרק וימאטו מסיקה מזה שקאידו נחלש ודי שמחתי כי היי כל מה שקרה בהתחלה לא היה לשווא(זה היה דיי ברור אבל אני שמחה שאודה הבהיר את זה בשבילנו) וכמה לא מפתיע יש הרבה חומר נפץ ןפצצות על אוניגאשמיה לכן אם הוא יפול על וואנו יהיה פיצוץ שיפגע באויבים ובעלי ברית כאחד במקרה וקאידו יובס ויפסיק את אחיזתו על אוניגאשימה, מומו אומר שאם כך הם חייבים לעצור את לופי אך ימאטו שוללת זאת מייד היא אומרת שלמרות שלופי בקושי עומד הוא עדיין עושה הכל כדי לעצור אותו והם לא יכולים להגיד את זה, היא מחליטה שהם יצטרכו לעצור את הטרגדיה הזו בלי שאף אחד ידע עליה ובקטע הזה ןבעוד הרבה קטעים אחרים איך שהיא מדברת מזכיר לי את איך שזורו מדבר, כבר ידענו את זה אבל יש לה כבוד והיא מבינה את לופי טוב כמו זורו אז אני מתלהבת מזה(אני מתייחסת לימאטו כבת כי אודה אמר שככה היא מתייחסת לעצמה, זה לא כל כך מובן אבל אני עושה זאת)
אנחנו חוזרים לקרב של זורו וקינג ורואים את קינג מעיף את זורו במתקפה, זורו עף על פראנקי וזורו מודה שקינג חזק, פראנקי שואל אם הוא צריך עזרה וזורו עונה שלא(מה שכל כך אופייני לו) קווין מתעצבן שקינג כמעט פגע בו וקינג אומר שהוא מצטער שהוא לא שיסף לו את הגרון(נראה שקינג מסור למטרה וחסר רגשות לבעלי בריתו) המסכה של קינג נסדקת רואים חלק קטן מפניו,
קינג תוקף את זורו וזורו נופל, כדי לבלום את הנפילה שלו הוא מכוון מתקפה כלפי מטה ומשתמש בהדף כדי לחזור למקום שבו הוא היה, זורו מתעצבן שקינג הפיל אותו בצורה כזאת ואומר לו "לפחות תהרוג אותי עם חרב זה בלתי נסלח" (אני ממש אוהבת את הקטעים של הכבוד של זורו)
אני מקווה שהצאפטר הבא יתרכז בקרב שלהם ויקרב לסיומו או יסיים אותו

זהו צאפטר מדהים, אני מאוד נהנתי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  תהל עוז

ספוילר
אני דיי בטוח שיאמאטו דיבר על זה שהוא קרא על חציית השמיים בקלאש של רוג׳ר ו-וואיטבירד.
לגבי יאמאטו, רק שתדעי שלפי מה שהבנתי משמעון התרגום עליו שגוי. לא מאוד חשוב. אבל שתדעי, כי זה גם יוצא הרבה יותר הגיוני בהתחשב באיך שיאמאטו מדבר על עצמו בסיפור.
הסיבה שקינג עצוב שהוא לא רצח את קווין היא שתמיד הייתה בניהם יריבות של שנאה כזאת, כמו זורו וסאנג׳י רק הרבה יותר קיצוני (למרות שזה גם נכון שהוא קר לב וחדור מטרה).

תהל עוז
תהל עוז
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

תודה הבהרת לי דברים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  תהל עוז

בשמחה 🙂 .

רועי
רועי
1 year לפני

אחלה צאפטר
\\\\\\\\\\\\\\\\\
לא יותר מטוב
\\\\\\\\\\\\\\\\\\
לדעתי

ליאור
ליאור
1 year לפני

מה אומרים לגביי הציור שך השבוע ??

Dvir
Dvir
1 year לפני

ואו!!! תודה רבה לכם!

Baka
Baka
1 year לפני

תודה על הצאפטר

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

אוקיי, בואו נסכם את הצ׳אפטר במילה אחת: H Y P E

ספוילר
אז הצ׳אפטר מתחיל עם עמוד נחמד על נקו, וונדה, וקארוט, ולאחר מכן אנחנו עוברים לאיפה שחתכנו מלופי בצ׳אפטר הקודם – סוף הקלאש. עכשיו, יש לי שאלה אליכם: למה לופי כל-כך מגניב? באמת, אני ראיתי הרבה דמויות מגניבות, אבל אני לא חושב שאי פעם היה משהו שמשתווה לכמה שלופי אדיר בקרב שלו על הגג עם קאידו. הוא בקושי עשה משהו בצ׳אפטר ואני פשוט התחרפנתי מהייפ, זה לא בסדר.
טוב, נעזוב רגע את לופי כי אחרת נישאר פה למשך שעות, אאוץ׳ יאמאטו. זה נראה שה- Raime Hakke ממש פגע בו, ואני אוהב את זה, כי היו אנשים שבמהלך הקרב של יאמאטו וקאידו באמת חשבו שיאמאטו ממש משתווה אליו, ולמרות שיאמאטו בהחלט מאוד חזק אני מאוד אוהב את זה שאודה החליט ממש להדגיש לכולם שזה לא המצב, ושקאידו בהחלט התגבר עליו. זה ממשיך להראות לנו כמה הוא מפלצת שזרקנו עליו כל-כך הרבה דמויות שבורות רק בשביל להפיל אותו, ובמובן מסויים ממש מזכיר את וואיטבירד והכמות הלא נורמלית של דברים שהיה צריך לעשות לו לפני שהוא מת במארינפורד.
לאחר מכן מומו ויאמאטו עוזבים את הקרב על הגג ללופי (אני כל-כךךךךךךךךך רוצה לראות את הקרב הזה כבר) ואנחנו סוף-סוף לראשונה בקרב הזה מגלים שקאידו באמת נחלש. ברור, כולנו ידענו שהוא נחלש, בכול זאת, כשאתה נפצע חייב לקרות לך משהו, אבל כמו ש- Tekking101 ציין השבוע אנחנו עד עכשיו לא ראינו שום דבר שמרמז על-כך שקאידו מתחיל ממש להתעייף, זה פשוט היה כזה ״וואו זורו צייד הפיראטים, גמרת לי צלקת. טוב, זמן להמשיך לשחוט אנשים כי אני שבור״, אבל עכשיו לראשונה אנחנו באמת רואים סימניי עייפות מקאידו, שזה מעולה, כי שוב, כמו ש- Tekking101 אמר, זה מאוד חשוב להראות אותו נחלש ומתעייף לאט לאט ולא פשוט פתאום משום מקום לעשות שהוא אומר כזה ״אוי לא אם אני אפגע עוד פעם אחת אני גמור״ ואז פשוט לסיים את זה. זה היה יוצא סופר לא מספק, אז אני שמח שבאופן לא מפתיע אודה מודע לזה ומראה לנו סוף-סוף שקאידו מתעייף ונחלש.
הערת ביניים קטנה, הפאנל שבו רואים את לופי וקאידו בזמן שיאמאטו ר ש״לופי לקח על עצמו את המעמסה להביס את קאידו״ הוא כנראה הפאנל האהוב עליי בצ׳אפטר. אני לא יודע חמה, אבל ממש אהבתי אותו.
בחזרה לסיפור של הצ׳אפטר, אחלה קאידו . הרי למה לא לאחסן בטירה שלך מספיק חומר נפץ מספיק בשביל לפוצץ עיר שלמה, כולנו רוצים את קופסת הטמטבקו 2.0, רק הפעם עם טוויסט, הפיצוץ הוא לרעה ומשמיד את כל החברים שלנו. כל הכבוד קאידו. האמת שברצינות הייתי שמח שאודה יצייר באיזו כריכה נגיד מה היה קורה אם הפיצוץ היה באמת מתרחש, אני סקרן לראות כמה הוא גדול חחח.
ולחלק האחרון של הצ׳אפטר, זורו נגד קינג. תגידו, זה רק אני או שבעמוד 16 (לפי ספירת המצגת) בפאנל התחתון קינג ממש מזכיר את פמטו (גריפית׳)? כי אני בדיוק קורא ברזרק וזה ממש הזכיר לי אותו עם הכנפיים הסופר מחודדות האלה.
ולגבי הסוף של הצ׳אפטר, מישהו יכול להסביר לי איך זורו הציל את עצמו מהנפילה מאוניגאשימה? לא הבנתי מה הוא עשה.

בכול אופן, תודה על התרגום המעולה והמהיר כמו תמיד, ורק שתדעו שבסוף הצ׳אפטר כתוב ״סוף פרק 7021״ 🙂 .

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

אין על מה 🙂 .

Baka
Baka
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

לפי מה שהבנתי זורו שלח מתקפה לצד הנגדי שהוא היה בו כדי לשלוח את עצמו אחורה לכיוון האי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Baka

אוקיי, תודה 🙂 . אני מניח שכשנגיע לזה באני ה זה יהיה הרבה יותר ברור מה בדיוק הוא עשה ואיך זה עזר.

אלון
אלון
1 year לפני

וואו איזו מהירות! תודה רבה על התרגום!

עוד פוסטים

Back to top button