וואן פיס צ'אפטר 1054 מתורגם לעברית!

אז היי,

הינה, ההמתנה של ארבעת השבועות האלה הסתיימה וקיבלנו צ'אפטר חדש. ולמרות שהכרך השלישי של הדרך אל הלאפטייל כמעט מוכן נתנו עדיפות לצ'אפטר, אבל אל דאגה ממש בקרוב נוציא אותו. 

 ציירים: אורי, עומר ו-ASXCE

קרדיטים:
מקור, ניקוי ומחיקה: TCB

שחזורי תמונה: מור
תרגום: אופיר ותידהר
הדבקת טקסט: יהלי וניצן
עריכה לשונית, בדיקה סופית והעלאה: מור

לקריאת צ'אפטר 1054

להורדת צ'אפטר 1054

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
59 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אריאל
אריאל
1 year לפני

למה הפרק 1054 לא יצא

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

מזמין אותך לקרוא את הפוסט של 1053… התשובה נמצאת שם.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

תאוריה על הצ׳אפטר שחשבתי עליה הרגע:

ספוילר
נכון הבקבוק של שאנקס בזמן שהוא אמר לבקמן שהם יחטפו את הוואן פיס? אז כמו שכולם אמרו, הסאקה הוא כנראה עוד רמז לתיאוריה שהוואן פיס הוא סאקה.
עם זאת, מה שאני רוצה לדבר עליו הוא המספר – 617. מה אם, מדובר בשנה שבה התחילה המאה האבודה. אם תסתכלו על התאריכים המעטים שיש לנו לאורך הסדרה, 800 שנים מהיום היה במאה השמינית בעולם של וואן פיס (כלומר, ב- 700). אבל, אנחנו יודעים שהמאה העבודה היא המאה שהתרחשה בין לפני 900 שנים לבין לפני 800 שנים. לפני 800 שנים נותן לנו את המאה השביעית, או ה- 600, ושם יכולה להתאים השנה 617.
אפילו אם הרעיון הזה לא יתברר כנכון, אני לא אתפלא אם בשנת 617 היה איזה אירוע משמעותי של המאה האבודה שמאוד השפיע על התוצאה של המלחמה שהתרחשה בה בין 20 הממלכות והממלכה העתיקה של ג׳וי בוי. בקיצור, תזכרו את המספר הזה, כי כנראה שיש לו משמעות כלשהי, וזה ספציפית הרעיון שלי, אז רק רציתי לשתף בו.

ללללללללללללללללל
ללללללללללללללללל
1 year לפני

פעם ראשונה שאני מגיב פה נראה לי.
צ'אפטר סביר לא היה משהו האמת

Bookboy
Bookboy
1 year לפני

היה שווה לחכות 4 שבועות בשביל הצ'אפטר

PERETZ.D.LIAM
PERETZ.D.LIAM
1 year לפני

צ'אפטר מטורף קראתי 4 פעמים ואני לא מצליח לעכל עדיין

ספוילר
ואני משוגע על הקטע עם שאנקס ואני מחכה לראות מה יהיה התגובה של הצוות למוות של קוברה כי הם חברים שלהם וסאבו גם אז זה מענין מאוד וגם אני כשיו מתלבט מי יותר חזק זורו או יאמטו

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  PERETZ.D.LIAM

כתבת את הספויילרים בכותרת במקום בתיבת הספויילר עצמה. תיקנתי לך.

עריכה: אה, ואני שם את זורו מעל יאמאטו.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
PERETZ.D.LIAM
PERETZ.D.LIAM
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

תודה לא שמתי לב

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

כל-כך הרבה לעכל… הסופ״ש הזה הוא יותר מידיי וואן פיס, אני מתחיל לקרוס מזה.

ספוילר
מתחילים עם הכריכה של שונן ג׳אמפ, שמציגה את לופי יחד עם דמות מהמנגה ״קונאן הבלש״ (Detective Conan/ Case Closed), וזה כי הפעם התפרסם במגזין החלק הראשון של ריאיון משותף של אודה וגוֹשוֹ אאוֹיאמה (Gosho Aoyama) – המנגקה של דטקטיב קונאן. אני אישית עדיין לא קראתי את הכול (לוקח לי זמן, בעיקר כי אני מתרגם תוך-כדיי כי זה כמובן יהיה בפוסט חדשות כלשהו [לא הזה של יום הוואן פיס, יש לזה מספיק דברים]), אבל ממה שקראתי זה ריאיון מאוד נחמד וכייפי, ונאמר לי שגם יש שם גילויים מרעישים כלשהם.
בנוגע לעמוד השער הצבעוני של הצ׳אפטר, מוש *chef's kiss*. ללא טיפת ספק עמוד השער האהוב עליי בכול המנגה, אני פשוט מת על הבעות הפנים של כולם שמביעות בדיוק את האישיות שלהם, על הצביעה המדהימה, ועל הפירוט המטורף. באמת עמוד שער מדהים.
דבר אחד אחרון לפני שניכנס לצ׳אפטר עצמו, על המסר של אודה. למי שלא יודע, הוא מתייחס לפטירתו של קאזוּקי טקהאשי (Kazuki Takahashi), המנגקה של יו-גי-הו, שנמצא מת בחוף ים ביפן לאחר שטבע בעת צלילה עם שנורקל. אישית מעולם לא ראיתי או קראתי יו-גי-הו, אבל זו סדרה אגדית, ויפה מאוד שאודה הפגין כבוד אחרון למנגקה כזה אגדי שלא קיים מישהו בתעשייה שלא מכיר את השם שלו.
ועכשיו, כדיי להרים קצת את מצב הרוח אחרי המוות העצוב הזה, בואו ניכנס כבר לצ׳אפטר. אנחנו מתחילים עם ריוקוגיו, שחושף את עצמו כמשתמש פרי היער-יער – פרי מסוג לוגיה שהוא התגלמות הטבע עצמו (שבוררררר). ריוקוגיו מפעיל את הפרי שלו ועומד לשחוט את הנדנים יותר מהר משקאידו שחט אותם (כי הוא ממהר ונלחם בשיא הרצינות, לא כי הוא חזק יותר), אבל אז יאמאטו מגיע כמו בוס ודופק לו מכה מרשימה, ומייד אחריו מומו עם מתקפה… קצת פחות מרשימה. עם זאת, למרות חוסר היכולת שלא מומו להילחם עדיין כמו שצריך, הוא אומר ליאמאטו לא להילחם בריוקוגיו, שזה מאוד מוזר… הניחוש היחיד שעלה לי הוא שבגלל הכוונה של יאמאטו להצטרף לכובעי הקש (שאגב מה קורה עם זה, מתי לופי ישמע על-כך?), אולי מומו רואה בו אחד מכובעי הקש – שהם ״הגיבורים של וואנו שהוא לא יתן לריוקוגיו להניח יד עליהם״. מצד שני, הוא אמר ליאמאטו ״נכון מאוד״ וחיזק אותו על-כך שתקף את ריוקוגיו מלכתחילה, אז אני לא יודע. אני מניח שפשוט נחכה ונראה.
במעבר חד מאוד, אודה חותך אל מחוץ לוואנו, שם שאנקס והצוות שלו נמצאים (נאנייייייייייייייייייי). אנחנו מקבלים רמז בוטה לכך ששאנקס ידע על הסודות של פרי הגומי-גומי, רואים קטע מצחיק שיאסופ לא מרגיש מוכן לפגוש את אוסופ (למרות שת׳כלס אנחנו יודעים שאוסופ, כמו אמא שלו, מעריץ את יאסופ ולא נוטר לו שום טינה על-כך שנטש אותו), ומגלים ששאנקס לא רוצה לפגוש את לופי. טוויסט מאוד מעניין, שככול הנראה מוביל אותנו לאישור התיאוריה שלי שהם לעולם לא יפגשו שוב וככה כובע הקש ישאר אצל לופי.
אנחנו מקבלים איזכור קצר לבראטולומאו המלך, שלמי שלא יודע הוא רפרנס לסיפור שער שלא צי הספינות של כובעי הקש, שבו בארטו נכנס לאי של שאנקס, שרף את הדגל, הציב את הדגל של לופי במקומו, והתחיל לחלק מרצ׳ של כובעי הקש לתושבים. לאחר מכן, שאנקס הולך לבן בקמן, ואומר לו שהגיע הזמן שהם ילכו לחטוף את הוואן פיס. אמממ… מה? מה?מה קרה הרגע? מה זה היה? מה אני קראתי? הסבררררר אודהההההה (אגב הצביעה של זה ממש יפה)
ובמעבר חד כמעט כמו זה של הצ׳אפטר, אנחנו מגלים שסאבו ״רצח את קוברה״, ו״במקרה״ באותו הזמן ויוי נעלמה. כן… מרגיש ונשמע כל-כך מקרי שזה מדהים… כי גם סאבו ממש לא יכול לדעת שקוברה מלך טוב מזה שהוא הוביל את הפלת השיצ׳יבוקאי או מזה שכולם יודעים מהחדשות שלופי הציל את הממלכה שלו מקרוקודייל… ברור… לגמרי לא הגורוסיי רצחו אותו וחטפו את ויוי כמו שהם אשכרה אמרו שהם יעשו בארק הלבלי, ואז הפילו את זה על סאבו כי זה הסתדר להם באופן מושלם… מה פתאום.
בכול מקרה, אנחנו רואים שגם קומה שוחרר, שזה מדהים, נהדר, נפלא, משמח, מעולה, ופשוט סיבה למסיבה (ולכן זה קרה ביום הוואן פיס), אז כל הכבוד למפקדי צבא המהפכה.
שיחת המארינס ממשיכה, ואנחנו מגלים שהיה ניסיון התנקשות בצ׳ארלוס. לפי דעתי, מדובר במכה שהוא חטף ממיוסגארד, כי מתאים לו ולמשפחה שלו להתייחס לזה כהתנקשות, אבל אני חושב שמה שבאמת חשוב זה שנתעודד מכך שהוא לא מת עדיין בזה שאולי נזכה לראות אותו חוטף עוד מכה יפה כזאת לפרצוף.
(קולט ששכחתי לדבר על קורואומה) לגבי קורואומה, הוא מאוד מעניין אותי. תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא חושב שאי פעם ראינו במארינס מישהו עם כינוי כזה של חייה וצבע למעט האדמירלים (למי שלא יודע, אקאינו = כלב אדום, פוג׳יטורה = נמר סגול, ריוקוגיו = שור ירוק, וכ׳ו). העובדה הזאת מובילה אותי למחשבה שאולי, רק אולי יתכן שהוא אדמירל. זה פותח אותנו לשתי אפשרויות: 1) לאקאינו נמאס מפוג׳יטורה אחרי משהו שקרה אחרי הלבלי, הוא העיף אותו ושם את קורואומה במקומו. זה אפשרי, כי כן עבר כבר שבוע מאז סיום אירועי הלבלי, אבל זה לא כל-כך סביר. 2) אקאינו, בהתאם למעשים הקיצוניים שהוא נוטה לנקוט בהם כדיי לשנות את איזון הכוחות העולמי לטובת עצמו (כמו העברת מארינפורד לעולם החדש), מינה אדמירל רביעי. עכשיו, כן, זאת תיאוריה שאין לה המון ביסוס, אבל בכנות היא נראית לי מאוד הגיונית. אנחנו פירקנו את השיצ׳יבוקאי, מפרקים את היונקו עכשיו, ובתור אדם הצדק המוחלט והקיצוני שהוא – מתאים לאקאינו לקפוץ על ההזדמנות ולנסות להפיל לגמרי את איזון הכוחות בין הממשלה לבין הפיראטים, בכך שיהיה אדמירל נוסף ושבור שיוכל לטפל בעוד המון פיראטים. שוב, אין לי הוכחות כלשהן מעבר לשם וזה שיכול להתאים לאקאינו לעשות את זה, אבל ככול שאני חושב על הרעיון הזה הוא נראה לי סביר יותר ויותר. (וכן אני מודע לזה שהתפקיד שאודה כתב שיש לו דיי נוגד את הרעיון, ולכן אני אומר שזאת לא תיאוריה חזקה. פשוט רעיון שאני זורק לאוויר).
ו… (סוף-סוף) הגעתי לסוף הצ׳אפטר. העמוד האחרון נותן לנו גילוי ענק ששם את סאבו ברמה חדשה לגמרי של כוח והשפעה בעולם (מעניין מה הבאונטי שלו עכשיו). אין לי הרבה מה לכתוב על זה, אבל אני כן דיי מנסה להבין איך העולם מודע לזה שהאות S עם איקס עליה אומר סאבו (למי שלא מבין על מה אני מדבר, יש שם דגלים שזה מה שכתוב עליהם. מוזמנים להסתכל).

וזהו. סיימתי לחפור על הצ׳אפטר, אבל בין החדשות של יום הוואן פיס, לדרך ללאף טייל 3 שיצא היום, ועד לפרק החדש שייצא היום… יש לי הרבה מגילות לכתוב. תודה על התרגום, ומקווה שזה מספק את ההמתנה Get to the Chopper.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

זה היה שווה את זה, תאמין לי! אש עליך!!!

מירון
מירון
1 year לפני

(spoiler="): צאפטר מטורף

מירון
מירון
1 year לפני

(spoiler=") צ

נערך לאחרונה מירון ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  מירון

צריך להחליף את הסוגריים () בסוגריים מרובעים [], ולא העתקת את החלק השני – [/spoiler]

מירון
מירון
1 year לפני

cijebnsfiouwhnfdwaiouqhnwaqjoi מהההההה איזה צאפטר מטורף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ggr
Ggr
1 year לפני

אני חייב להגיד שאני לא חושב שיש משהו שיכול להכנס למימדים של הבילד אפ שעשו לוואן פיס. כל דבר שיגידו לנו שהוא הוואן פיס בסוף הסדרה לא יספק אותנו ואנחנו נרגיש כאילו רימו אותנו חחחח
מקווה שאתבדה ואודה יפתיע אותי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Ggr

דאגה של הרבה אנשים. אני בוחר להיות אופטימי ולסמוך עליו, ובמיוחד העובדה שזה אמור להיות משהו מצחיק מחזקת את דעתי שבוא יצליח לספק גם כאלה שבמצב רגיל לא היו מסופקים בעזרת זה שהם פשוט יצחקו מזה.

JOY BOY
JOY BOY
1 year לפני

הצ'אפטרים שהולכים לצאת עכשיו יהיו מעניינים רצח

eee3
eee3
1 year לפני

ספוילר
זה כניראה לא קשור אבל לדעתי אודה "מכין" את קוראי המנגה לסרט רד עם כל הקטע של לופי שאנקס וברטולומאו שאנחנו יודעים שמופיע בסרט.
אני לא הולך לשקוע לתוך הצאפטר עמוק מידי אבל אני הולך להציג פה כמה דברים שלדעתי חשובים. 1. ריוקוקיו דיבר על היכולת להשפיע על אחרים יכולת שיש ללופי, כמו שמיהוק אמר במרינפורד שלופי הפך את כולם לחברים שלו. שזו יכולת חשובה [למי שקרא את התאוריה של ארתור מהספריה של אורהרה [למי שלא טוב באנגלית אני ממליץ לצפות בסרטון של ילד אנימה שתרגם את התאוריה ואפשר לשמוע כמו פוטקסט https://www.youtube.com/watch?v=i9_si0aYlc4 ]]
2.בניגוד לרוב התאוריות שאנקס לא נתן לפרי הגומו את שמו אלה הוז הו ידע מה הפרי עושה לפני שלופי אכל את הפרי
3.האווירה בצוות של שאנקס. לעומת מה שחשבתי האווירה בצוות של שאנקס היא לא כמו אצל לופי או רוג'ר האווירה יותר מנותקת מחברי הצוות שרובם לא ידעו בכלל איך שאנקס איבד את היד והסיפור עם לופי, שזה מוזר לי מאוד.
4.יאסופ הוא האבא הכי גרוע שיש הוא נטש את הבן שלו שהוא היה בן 7 הוא כניראה לא יודע שאישתו נפטרה והוא מפחד להפגש עם אוסופ. אני ממש רוצה לראות את המפגש בינהם ואני חושב שזה יהיה מעניין.
5.הלבלי. אני מניח שזה ברור שסאבו לא רצח את קוברה וזה כניראה מי שחטף את ויוי. אני מניח שלאים יש קשר להעלמות של ויוי בגלל שהיא או הוא החזיקו תמונה של ויוי בלבלי.
אבל איפא סאבו? אם צבא המהפכה קרא את החדשות מהעיתון אז סאבו התנתק מצבא המהפכה?
6.ניסיון הרצח של צארלוס הקדוש תתקנו אותי אם אני תועה ראינו בלבלי שנפטון תקף את הדרקון השמימי.
אני לא הצלחתי להתאפק וקראתי את ההדלפות ביום שני ומה שקראתי השעיר אותי עם פה פתוח.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  eee3

ספוילר
ברור שהקטע עם שאנקס מתוזמן בכוונה ביחד על הסרט רד, זה אמצעי שיווק בסיסי. מתבקש לעשות את זה.
2) וואללה, נקודה יפה. לא חשבתי על זה.
3) כן, גם לי היה מוזר שיש על הספינה הראשית של שאנקס אנשחם שלא מודעים לסיפור.
4) שתדע שלאוסופ אין דבר מלבד הערצה לאבא שלו, בדומה למה שאמא שלו (ברח לי השם שלה) אמרה לו ברגעיה האחרונים.
6) גם אני חושב שזה מתייחס לקטע עם נפטון ומיוסגארד.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

שכחת את 1 ו-5! חחחחח… אני מת פה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

חחחח מכוון, לא היה לי מה להגיב עליהם.

trixama
trixama
1 year לפני

וואו וואו וואו וואו אין לי מילים

ישראל
ישראל
1 year לפני

ראיתי תאוריה מגניבה שריוקוגו היה מוואנו, נשמע מגניב דווקה

ישראל
ישראל
1 year לפני

ספוילר
אני חושב שהוואן פיס הוא סאקה בגלל ששאנקס מזג ושתה את זה כשהוא דיבר על הוואן פיס

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ישראל

ספויילרים… הוספתי לך תיבת ספויילר, בפעם הבאה להשתמש בה כשיש ספויילרים בתגובה.

ספוילר
ואני חושב ככה מהרבה סיבות אחרות (התיאוריה של ארתור מ- The Library of Ohara), אבל יש מצב שזה מחזק.

hodaya
hodaya
1 year לפני

כל כך הרבה מידע שקשה לי לעכל

antoher one
antoher one
1 year לפני

wow יאלללללה מתי הפרק הבא לא יכול לחכותתתתת

Dvir
Dvir
1 year לפני

ואוו!!! מדהים , ממש צאפטר מטורף . תודה רבה לכם על התרגום!

onepiece.D.unknown
onepiece.D.unknown
1 year לפני

וואוווו. הצ'אפטרים חזרו ובגדול, תודה על התרגום.
מזל ששבוע הבא אין הפסקה כי אני במתח.

אריאל
אריאל
1 year לפני

איך אני אמרתי בפרק 1014:"איך קרוקודייל אמר:"סשיבורידנה מווגיוורה"

ספוילר
קרו הרבה דברים בצ'אפטר שמצד אחד נותנים לנו תשובות ומצד שני מעלים שאלות ( יש גם כמה דברים בטלים כמו המראה הדי חנוני של הוז הו בעבר או שהשם הפרטי של בן בקמן זה בקמן) נתחיל מתחילת הצ'אפטר איפה שריקוגיו בלבל אותי מאוד כי בהתחלה חשבתי ששקיפת הצדק שלו דומה לזאת של אישו או קוזאן אבל עכשיו זה נראה שהצדק שלו הוא שילוב של זה של לוצ'י ואקאינו קראתי תאוריה שיש לו פיצול אישיות ואני תומך בה רק מעניין מה הסיבה שמומונוסקה אמר ליאמטו לא לתקוף את ריוקוגיו ככל הנראה נגלה בצ'אפטר הבא ומדמות שהצדק שלה בלבל אותי עוברים לדמות שמבלבל אותי הצדק שלה שאנקס ששם חוץ מההכרזה על זה ששאנקס הולך על הוואן פיס לא קרה משהו יותר מידי מעניין ועוברים לגולת הכותרת קיסר הלהבות שבו נחשפו לנו כמה דברים כגון סאבו רצח (לכאורה)את קוברה, צבא המהפכה שחרר בהצלחה את קומה, דמות חדשה בשם קרואומהAKA טנסיי שנשמע ממנה עוד הרבה בהמשך , הכינוי של דרגון "דרקון המרד"שיש כינויים יותר מגניבים בוואן פיס אבל לאחד הפיראטים היותר מבטיחים של הדור החדש יש את הכינוי "קפטן " אז דרקון המרד זה לא הכי נורא, נראה שניסו להתנקש בדמות שהאנשים היחידים שיבכו בלוויה שלו יבכו משמחה צ'ארלוס, וויוי נעלמה. לעומת זאת יש גם כמה שאלות כמו איך: ויוי נעלמה? האם זה קשור לאים? מה בוני עשתה באותו זמן? ואיך לעזאזל וואפול קשור לזה?
לסיכום צ'אפטר 10/10 ענה ופתח לנו כל כך הרבה שאלות אפשר לומר שזה כמו הלבלי ארק רק בצ'אפטר אחד ואני לא יכול לחכות שהשאלות יקבלו תשובות או לצ'אפטר הבא שככל הנראה נקבל אקשן אבל לא אקשן מטורף כמו שהיה באוניגשימה תודה רבה לנקאמה שעבדו על הצ'אפטר הזה.
מתוך סקרנות:לפי דעתכם עוד כמה צ'אפטרים נסיים את וואנו?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

לשאלתך, נסיים את וואנו בין 10 ל-15 צ'אפטרים!

ספוילר
לגבי ויוי… אני באמת חושב שהרוצח האמיתי של קוברה חטף אותה!
יכול להיות שמדובר גם בקבוצה של אנשים, ולא באיש אחד.

Yaniv
Yaniv
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

5 צ'אפטרים מקסימום אני חושב

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

ספוילר
שאתה אומר קבוצה של אנשים יכול להיות שאתה מתכוון לגורסיי?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

ספוילר
לא בהכרח, אבל זו תאוריה שרצה והיא הגיונית בסה"כ.
חלק מהחשדות שלי שמדובר אולי בפיראטים בכלל! הכל יכול להיות, צריך לחכות ולראות.
קשה לי להאמין שזו עבודה של אדם אחד, כי זה פחות נתפס על הדעת!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

ספוילר
ידענו על האופי הזה של ריוקוגיו עוד מהצ׳אפטר הקודם… ב- 1053 הוא התנהג ודיבר כמו מעריץ של אקאינו שמסמיק מהרעיון של לקבל ממנו מחמאה, ברור שהוא לא יהיה כמו פוג׳יטורה.

ואני מנחש על לא יותר מעשרה, קשה לי להאמין שנסיים את וואנו ב- 2023 (אבל מצד שני אודה תמיד מתקדם לאט משהו מצפה מעצמו, אז לך תדע).

כפיל צל
כפיל צל
1 year לפני

בתור שחקן יוגיהו אני שמח שאודה חלק לשטקאהאשי היוצר של יוגיהו הכרת תודה אחרונה בגלל המוות המצער מאוד שלו האא כן וגם יוצא צפטאר חדש בקושי הרגשתי שעבר שבוע בטח שלא הרבע שבועות טוב אבל כניראה שזה ביגלל שאני חייל ושאני לומד גם שיעוריי נהיגה אז אין לי ממש זמן פנוי

WaterLaw
WaterLaw
1 year לפני

אודה לא צחק כשאמר שהוא הולך לגלות את הכל, מה זה הצ'אפטר המשוגע הזהההההההההההההההה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

ספוילר
אהבתי את הכוח של ריוקוגיו! וואו! הוא יותר חזק משתיארתי לעצמי…
אנחנו נראה את שאנקס עוד הרבה בסאגה הזאת, זה מה שבטוח! התחרות לוואן פיס מתחילה!
כל העניין עם סאבו פשוט מדהים בעיניי, זה אודה בשיאו! אהבתי את קורואומה, הוא נראה קול לאללה!
מעניין איך יציירו אותו באנימה. סאקאזוקי לא יודע מה מצפה לו… אוי, אוי, אוי.

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
אלון כהן
אלון כהן
1 year לפני

איזה כיף זה לחזור לקרוא וואן פיס

NAMI
NAMI
1 year לפני

ספוילר
אבל קיבלתי עצבים על סאבו למההה כאילו אני מבינה שזה התפקיד שלו אבל למה הוא היה בן אדם טוב והוא יודע את זה

(ניסיתי להמנע מספוילרים כי אני לא יודעת איך לעשות תיבת ספוילרים)

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
yaniv
yaniv
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

הוא עדיין בן אדם טוב

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

הוספתי לך. עשים את זה ככה: (spoiler=")טקסט מספיילר(/spoielr)
את הסוגריים () מחליפים בסוגריים מרובעים [], ואת הטקסט המספיילר כותבים איפה שכתבתי טקסט מספיילר.

ספוילר
ובנוגע למה שכתבת, נראה לך שזה באמת הוא? הגורוסיי דיברו על הרעיון של להתנקש בקוברה, למה שהם לא יעשו את זה ויפילו על סאבו שבמקרה היה שם באותו הזמן? זה מסתדר להם מעולה. לדעתי זה מאוד ברור שאין לו קשר לרצח הזה.

yaniv
yaniv
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

נכון

onepiece.D.unknown
onepiece.D.unknown
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני מסכימה עם זה,
זה נשמע הכי הגיוני.

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
אני מקווה שזה עובד.בכל מקרה אני חושבת שמשהו הרבה יותר מסובך קרה שם, סאבו לא טיפש ואני בטוחה שזה קשור לזה שויוי נעלמה וזה מוזר שזה קרה דווקא לשניהם אולי זה קשור ללופי?או אולי לנשקים העתיקים?אודה מתכנן משהוווו

בכל מקרה אני אחכה לצאפטר הבא ואני מתרגשת רצח

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

שיטט זה לא עבדד מה אני עושה לא בסדרר

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

כתבת בסוף בטעות spoielr במקום spoiler. תיקנתי.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

ספוילר
לדעתי הממשלה אשמה במקרים של ויוי וקוברה, והם מפילים את זה על סאבו.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

עדיין לא הלכתי לישון! אני מחכה למגילת אסתר ש'ך על הצ'אפטר!!! אההההההההה…

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

באמת? סליחה, הייתי עם חברים אז לא הספקתי לכתוב ודחיתי את זה למחר… (שזה היום).

Yaniv
Yaniv
1 year לפני

מחכה לתגובה של סטארק

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Yaniv

חחחחחחח יותר מאוחר, יהיה הרבה על מה לכתוב.

trixama
trixama
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

גם אני

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

פיייייייייייייייייייייייייייייי! אני מתחמק מהספוילרים כבר כמה ימים! סוף כל סוף הצלתם אותי!!!

סתם סתומה
סתם סתומה
1 year לפני

מחכה לחפירות פה בתגובות 3>

עוד פוסטים

Back to top button