כרך 4 מיליארד – חוברת בונוס לסרט רד

היי חברים,

כרך 4 מיליארד הוא חוברת בונוס שניתנה לאנשים שהלכו לראות את הסרט רד בקולנוע ביפן ובכמה ארצות אחרות.
חשבנו שזה לא הוגן שבישראל לא קיבלנו חוברת וניסינו לחפש אותה באינטרנט כדי לתרגם לכם.
הצלחנו למצוא באינטרנט רק את פרק 4 של החוברת, שכולל את קורות חייה של אוטה.
רצינו להוציא אותו ביחד עם הסרט באתר, אבל הפרויקט קצת נתקע.
עכשיו, כשאודה נתן לי כמה שבועות חופש, אני משתדלת להשלים פרויקטים תקועים, אז קבלו את פרק 4 מתוך כרך 4 מיליארד, וטוב מאוחר מאשר לעולם לא 🙂

נ.ב. צירפנו יחד את כריכת החוברת במהדורה הראשונה והשנייה

לצפייה בפרק 4 מתוך כרך 4 מיליארד

להורדת פרק 4 מתוך כרך 4 מיליארד

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
11 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
11 חודשים לפני

מור היקרה, יהי רצון שהשם יברך אותך. אין כמוך את לא רק קסומה אלא גם מקסימה (כלומר לא רק מלאת קסם – אלא שגם מפזרת את קיסמה לאחרים – מקסימה). הרבה שנים אני מעריך אותך ולא כתבתי על זה פה משום מה. אבל באמת תודה, שתיהיה לך שבת שלום ומבורכת.

נ.ב: האל הטוב שבשמיים עדי כמה הערכה והכרת הטוב יש לי כלפי אודה, האומן הטוב בעולם בלי שמץ של ספק. קראתי לצערי פה באתר כמה הבלים מכל מיני טוקבקיסטים שמזלזלים באומנות של וואן פיס – אבל אני מעיד באופן חד משמעי שהסדרה הזאתי שינתה את כל הסתכלות עולמי מהקצה לקצה, בוודאי מהפן האסטתי. ושוב, שבת שלום גם לגוי החביבי עליי "איצ'ירו אודה". . .

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

אודה, לדעתי, הוא מאייר מדהים, וזה נראה לי הזוי לגמרי לטעון שהאיור בוואן פיס לא טוב.
עם זאת, לא הייתי אומר שהוא המאייר הטוב בעולם. אם רק נתמקד רגע בתעשיית המנגה, שמות כמו קנטארו מיאורה (ברזרק), יוסקה מוראטה (וואן פאנץ׳ מן), או בואיצ׳י (דר. סטון והמנגה של אייס) עולים לי לראש ככמה דוגמות למאיירים המתעלים על אודה בתחום זה. מנגד, הוא ללא ספק הכותב הטוב בעולם, לדעתי.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני

הופתעתי מכמה שאהבתי את הקריאה הזאת. ההצגה של כל הסיפור עם הדגש על נקודת המבט של אוטה לא חושפת משהו חדש שלא ניתן להבין מהסרט, אבל היא עוזרת להבין יותר לעומק ובמדויק על הרגשות של אוטה ומה שהוביל לכול מעשה והחלטה שלה בסרט. מוסיף המון לצפייה בו, לדעתי.
בנוסף, אהבתי את הפרט של לופי הילד מחזיק את החיפושית ההיא בהתחלה. אני זוכר שהיה פרק באיזור ג׳איה(?) נראה לי שבו הוא וצ׳ופר התלהבו מחיפושית דומה, אז זה רפרנס מגניב. (וכנ״ל למשהו מהמנגה, אבל לא ארחיב פה מסיבות ברורות)

TURI
TURI
11 חודשים לפני

במחשב לאחר ההורדה?

TURI
TURI
11 חודשים לפני

רק אני לא מצליח לפתוח את ההורדה?

רועי
רועי
11 חודשים לפני

אשכרה סטוריבורד מה זה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  רועי

לידיעתך, אפשר לראות כמה מהסטוריבורדים האמיתיים של המנגה בחלק מהווליומים של וואן פיס 🙂 .

רועי
רועי
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני יודע אבל זה רק בווליומים מוקדמים לא?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  רועי

אני יודע על-כך שזה קיים בווליומים של איזור הטיימסקיפ כזה.

אריאל
אריאל
11 חודשים לפני

כמה דברים דבר ראשון: אנטישמיים!!! למה החוברת הזאת לא הגיעה אלינו חוץ מהעובדה שקהילת הוואן פיס פה די קטנה במדינה שהיא גם ככה די קטנה אבל עדיין אני ישראלי טוב וכשמתפקשש לנו הישראלים משהו בחו"ל אז האינסטינקט הראשוני שלנו זה לומר אנטישמיים וזה מה שאני עושה עכשיו.
דבר שני: דאאאאאאם הדבר הזה נראה כמו שילוב של ניתוח פרק של סטארק+ הסרטון:" הג'וקר של וואן פיס " שנוצר בידי אוראנוטו למען האמת זה די הסרטון הג'וקר של וואן פיס רק במקום על דופי על אוטה ובמקום סרטון חוברת קריאה (על רגל אחת) דרך אגב זה נטול ספויילרים לאנימה אבל זה כן נותן לנו כמה אישורים מעניינים .
דבר שלישי: עכשיו כשזה יצא הימים של הסרט רד בסרגל העדכונים עומדים על זמן שאול יכול להיות שעד שאני אסיים לכתוב את זה זה כבר נמחק אז אם מישהו רוצה להגיד משהו זה הזמן… סיימתם? יופי, נקסט!!!!!
דבר אחרון: תודה רבה לנקאמה שהוציאו את מה שהם יכלו מתי שהם יכלו ותודה רבה לכם על שקראתם את השטויות שלי מי ייתן ובעתיד עוד חוברות ימצאו את דרכן לאינטרנט ונהנה מכל חוברת הארבע מיליארד.
לסיכום: אנטישמיים!!!, דאאאאאאם, הסרט רד בסרגל העדכונים ז"ל, תודה וביי.

עוד פוסטים

Back to top button