פרק 1033 מתורגם לעברית!

מה קורה חברים?

וואי, וואי, וואי, איזה פרק יש לנו השבוע!
אני לא רוצה לספיילר יותר מדי, אבל אני אישית מאוד נהניתי ממנו!

אז נעבור לקרדיטים:
תרגום: יסמין.
תזמון: Crunchyroll.
עריכה לשונית, בקרת איכות, מתקפות ועיצוב טקסט: עידן.
קידוד והעלאה: ניצן.

פרק 1033 דרך מגה!

פרק 1033 דרך דרייב (1)

פרק 1033 דרך דרייב (2) פרק 1033 דרך דרייב (3)

צפייה מהנה!
וואן פיס נקאמה

Subscribe
התרע על
guest
98 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Shirel
Shirel
4 חודשים לפני

ברו אני בדקה 17 כזה וכיאלו מסכן זאוס ;(

Shirel
Shirel
4 חודשים לפני

תגידו זה רק אני או שאנימציה השתנתה? לטובה אבלללל

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
4 חודשים לפני
בתגובה ל  Shirel

מה הכוונה בהשתנתה?

לופי
לופי
1 year לפני

ספוילר למנגה
רק לי החיוך המוגזם של לופי בסצנה של התמונה שבחרתם לפרק מזכיר את החיוך של gear 5? מרגיש כאילו זאת התחלת ההתעוררות

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  לופי

ספוילר
יכול להיות שבשלב הזה ההנאה של לופי וההישקעות שלו בקרב מקרבות אותו להתעוררות… מצד שני, הקטע הזה הוא בדימיון של קאידו, ולא באמת קרה, אז כנראה לא היה קשר.

ליאור
ליאור
1 year לפני

תודה רבה על הפרק!!!!!!!!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

וואו… איזה פרק.
אוקיי, אז אומנם אני הפעם מגיע עם המגילה הזאת באיחור ענק (כי רק אתמול יצא לי סוף-סוף לצפות בפרק), מה שאומר שכנראה אף-אחד לא יקרא את זה, אבל אני בכול זאת רוצה לכתוב על הדברים הממש יפים ששמתי לב אליהם בפרק המטורף הזה – אז הנה אנחנו. אז כמו שכולנו ידענו ברגע שראינו את הפרומו, הפרק הזה הובטח מראש להיות אחד המטורפים של ארק וואנו – עם בימוי מהבמאי הצעיר והסופר מוכשר ריוסקה טנאקה (Ryōske Tanaka, פרקים 926, 953, 972, 1006, 1019) וסטוריבורד מאותו האיש האגדי (מבין הפרקים שלו הוא עשה את הסטוריבורד רק ל- 1006, 1019), יחד עם בימוי איור מיורינו דוי (Yurino Doi, פרקים פרקים 926, 956, 966, 996, 1001, 1009, 1016) ותסריט מאקיקו אינואה (Akiko Inoue, פרקים 925, 956, 963, 1004, 1017, 1029). אבל זה לא נגמר כאן, כי בתפקיד בימוי האנימציה יש לנו 3 שמות הפעם, כאשר כל אחד מהם יותר טוב מהשני: החל ממסאהירו קיטזאקי (Masahiro Kitazaki, פרקים 841, 864, 982, 990, 1001, 1026) המעולה, דרך הירוטקה איטו (Hirotaka Itō, פרקים 855, 907, 914, 957, 966, 989, 1009, 1015, 1026) המדהים, ועד לבמאי האנימציה הטוב ביותר בסדרה כרגע – צ׳ו יונג סה (Tu Yong Ce, פרקים 963, 966, 972, 982, 990, 1000, 1017, 1026), שבדיוק גם קרה איתו משהו מאוד מעניין שאכתוב עליו בפוסט החדשות הקרוב, צוות בימוי האנימציה של הפרק הזה הוא מהטובים שאי פעם התאספו לעבוד על הפרק, וכמו שכבר נפרט בדיבורי הספויילרים עליו, אותו הדבר יכול להיאמר גם על האנימטורים עצמם.

ספוילר
אנחנו מתחילים את הפרק ישירות וללא שום ריקאפ (מה שהזכיר לי את 1015) עם קטע ממש מוזר… קטע שכידוע למי שצפה בו, מרמז על סוף הפרק כמובן. זה משהו שכמובן שלא היה במנגה, וזאת דרך גאונית למשוך את תשומת הלב של הצופים ישר מהרגע הראשון של הפרק, ולהגיד ״היי, זה לא פרק רגיל. אל תפספסו״.
לאחר כותרת הפרק, אנחנו קופצים לתוך ההיכל אל סאנג׳י – שרץ בעצבים עם זורו החבוש. מהרגע הראשון אפשר לראות כמה מלאת חיים ואופי האנימציה של הפרק תהיה, עם הדרך שבה סאנג׳י מדבר ומסובב את הראש שלו בעצבים, מה שרק משתפר עם הרגע הראשון של סיפור חזותי של הפרק – בו סאנג׳י קורע את הפוסטר של זורו בדימיון שלו כדיי לסמל את העצבים שלו ואיך שהוא היה מת לזרוק את זורו בפינה וללכת.
אנחנו מקבלים פלאשבאק של סאנג׳י, בו קיד מקבל סצינת אקשן פילר מטורפת לגמרי של האנימטור האגדי איקיהרו אוטה (Akihiro Ota, פראנקי נגד סאסאקי ב- 1019, הסצינה של מרקו ב- 1025), שכרגיל מפוצץ את הסצינות שלו בטשטושים ואיור לא נאמן לעיצובי הדמויות בכלל, כדיי ליצור תחושה אינטנסיבית ורגשית לכול דבר ודבר שקורה על המסך – מה שכמובן, כרגיל עובד. לאחר העלמותו של קיד, לואו מופיע מעל סאנג׳י עם זורו, ונוטש אותו אצלו כדיי ללכת להילחם בביג מאם – מה שמראה לנו בעצם איך הם הגיעו למצב שבו זורו חבוש ככה וסאנג׳י סוחב אותו. אנחנו חוזרים להווה לקטע קצר של סאנג׳י פוגש את קאוומאצו המלך (שצריך יותר זמן מסך, רק אומר…), ומשם אנחנו עוברים לחלק המרכזי של הפרק.
הקרב על הגג נפתח הפעם עם סצינה מהאנימטור הצרפתי דוריאן קולון (Dorian Coulon, שינובו נגד חיל השיריון ב- 1006, לופי מתעלם מקאידו וביג מאם ב- 1015), שנותן לנו ללא ספק את הסצינה הטובה ביותר שלו על האנימה עד כה, עם הקלאש שמוביל ללופי לפני הירח. פה מגיעה סצינת הסיפור החזותי השנייה שלנו, כאשר לופי נעמד בביטחון לפני מתקפה רצינית ומטורפת יחד עם הירח – שמסמל את וואנו, גם בגלל שכול משפחות הדאימיו למעט הקורוזומי כוללות את המילה ירח בשם שלהן ביפנית, וגם בגלל שהנבואה של טוקי בפרק 975 דיברה על הירח – ובעצם בכך מקבל רגע של בניית הביטחון והכוח שלו הודות לתמיכה הסימלית של כל מדינת וואנו שעבורה הוא נלחם. זה מוביל אותנו לסצינה האהובה עליי אישית בפרק הזה (למרות שהיא בקרב צמוד עם סצינת הסיום), עם מתקפת הרד רוק השלישית של לופי (שזה מצחיק כי במנגה הוא השתמש בה רק בפעם הראשונה) ששוב נעשית ע״י לא אחר מאקיהירו אוטה האגדי, ושוב זוכה לטשטושים האינטנסיביים והאיור המעוות והמלהיב שלו, כדיי לספק לנו עוד קטע אקשן מטורף שיזכר שנים קדימה. עם זאת, לופי לצערנו נכשל עם המתקפה שלו ומועף ע״י קאידו, מה שמביא אותנו לרגע שבו קאידו ״תופס את הירח ביד שלו״ בעודו נואם על הפיכת וואנו לאוניגאשימה החדשה, מה שמסמל איך הוא בעצם מתכוון להחזיק את כל מדינת וואנו בכף ידו. כמו שכבר ציינתי בעבר על רגעי סיפור חזותי כאלה, אלה פרטים שהרוב המוחלט של הצופים בחיים לא שמים לב אליהם, וגם אני רק דיי לאחרונה התחלתי, אבל אפילו בלי לדעת את זה הפרטים האלה נכנסים לנו לתת מודע כדיי לקבוע בראש שלנו את הטון של הסצינה, ואני תמיד מעריך אותם.
במעבר חד, אנחנו קופצים עכשיו אל כל האירוע של נאמי שאיתו סיימנו את הפרק הקודם, ומקבלים סצינת טרנדו טמפו ממנו שאולי לא נראית הרבה לייד שאר הפרק, אבל אני ממש אהבתי אותה וחשבתי שהיא נראתה סופר מגניב – אז רציתי לציין את זה. בזמן כל האירוע הדרמטי של סכנת החיים של נאמי אנחנו רואים את ביג מאם מדברת עם הרה פשוט נמצאת לצידה (דרך מאוד לא מלהיבה לחשוף איך היא נראית חחחחח), מה שמוביל לקטע הגדול הבא שלנו – תותח המייזר. הסצינה הזאת נעשתה ע״י האנימטור הנרי ת׳ורלואו (Henry Thurlow, אמריקאי במקור שחיי ועובד כרגע ביפן, ועשה לדוגמה את בניית ה- PUNK ROTTEN של קיד ב- 1017), שכרגיל בשבילו העמיס אותה בהצללות גדולות ובולטות לעין, בהתאם לסגנון האיור המזוהה שלו. מה שכן, הנרי בחודשיים האחרונים בערך כתב דיי הרבה על כמה שהוא עובד עכשיו על סצינה מאוד מיוחדת שלו, שתהיה הסצינה עם הכי הרבה פריימים שהוא יצר עד היום, ובהחלט אפשר לראות את זה י כי הסצינה מלאה בתנועה חלקה, מהירה, ודינמית, שעושה צדק למתקפה המטורפת של ביג מאם שהביסה במכה אחת כבר 2 מהטובי רופו.
אחרי קטע עצוב של זאוס, שנמשיך איתו בשבוע הבא (לא ספויילר, רואים את זה בפרומו) אנחנו חוזרים לגג אל סצינה מהאנימטור האהוב עליי בכול התעשייה – ווינסנט צ׳נסארד (Vincent Chansard [כן, גם הוא צרפתי], סלאם גיבסון ב- 1017, האגרוף הראשון של לופי על קאידו ב- 1028, ועוד), שאומנם לא עושה הרבה כי הסצינה האחרונה שלו הייתה לפני 5 פרקים בלבד, אבל כרגיל מפגיז בקטע הקצר שלו עם תנועה חלקה, דינמית, תלת-מימדית, ובלתי פוסקת שאני פשוט לא יכול לעמוד בפניה. זה מרגיש כל-כך מספק לצפות ברמת הפירוט של התנועה שיש בסצינות שלו, כי הן נותנות את התחושה המציאותית הזאת של העולם האמיתי – שבו כולנו ומלא דברים סביבנו זזים ללא הפסקה. זה משהו שכמעט אף-פעם לא רואים באנימציה, כי זה פשוט כמעט בלתי אפשרי לצייר כל-כך הרבה תנועה בעקביות, אבל המשוגע המוכשר הזה עושה את זה בכול סצינה וסצינה שלו, ובגלל זה אני מטורף עליו. לאחר הקטע הקצר של צ׳נסארד אנחנו קבלים את נפילתו של לופי ע״י חבר/ה של צ׳נסארד שאני לא מכיר באופן אישי, ולכן לא אחפור לגבי הקטע הזה מעבר לזה שהוא כמובן היה מעולה, מה שמביא אותנו לסיום הקרב… לופי קם עם חיוך ענק על הפנים, ואנחנו נכנסים לרגעי הסיום של הקרב. עם התרגשות מטורפת משני הצדדים (ומאיתנו, הצופים), לופי וקאידו ממשיכים להילחם עם קלאש מטורף של האנימטור טקשי מאנאמי (Takeshi Maenami, האקשן של לופי בגיר 4 ב- 978, האקשן של כובעי הקש בפתיח של פרק 1000), שחוזר לראשונה מאז 978 לעשות סצינה בתוך הפרק עצמו, ומפגיז כרגיל עם טשטושים מעולים וחזקים, ותזמון הפריימים הסופר יחודי והקפיצי שלו שפשוט נותן לסצינות שלו תחושת כוח ועוצמה אדירות. לאחר הקלאש הזה אנחנו עוברים לאנימציה של צ׳ו יונג סה עצמו, שעושה את כל שארית הקרב מפוצץ האדרנלין הזה בעצמו ומטריף אותנו לגמרי עד ש- ……… עד שזה פתאום נחתך. אנחנו מגלים שכול החלק של הקרב מהרגע שבו לופי קם היה בדימיון של קאידו, שלמעשה כל-כך התרגש והתלהב מהקרב שהוא הזה את כל המשך הקרב, ופשוט מאוד תקף את לופי והעיף אותו מהאי. אנחנו מקבלים סיפור חזותי אחרון לפרק עם קאידו עומד עם היד על הפנים, בזמן שהירח מאחוריו מתכסה בעננים – כסימול לגורל האפל והחשוך שמצפה לוואנו עכשיו כשלופי הובס.

וזהו, זה היה הפרק. כמובן שמדובר ללא טיפת ספק באחד הפרקים הטובים של האנימה אי-פעם, וכמובן שמעכשיו כל פרק של טנאקה יהיה פרק שאוטומטית מצפים ממנו להרבה (בדומה לאישיטאני), אבל בואו לא נקדים את המאוחר, כי ליצור פרקים ברמה הזאת ידרוש זמן, מה שאומר שהוא כנראה יופיע לעיתים דיי רחוקות (שוב, כמו אישיטאני). בכול אופן, תודה על התרגום, והפרק הבא לא הולך להיות מיוחד כל-כך כנראה כי הוא מבוצע ע״י סטודיו צדדי, אבל צוות ההפקה הראשי שלו הוא מאוד מעניין, אז נחכה ונראה.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אם שלוש מהאנימטורים של הפרק הזה צרפתיים מגיע להם לקבל את פילם רד כל כך מהר

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

חחחחח יש בזה משהו.

עידו
עידו
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

וואו כל יום נכנסתי לאתר בערב בשביל לראות אם כבר כתבת תגובה כי באמת יש דברים שרק אתה שם לב או שאתה פשוט בא ואומר לנו את כל הדברים על אנימטורים מאחוריי הקלעים ועוד משהו מתי עוד פוסט של חדשות וואן פיס?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  עידו

כייף לשמוע 🙂 .
ופוסט חדשות עוד הערב! תתכונן 😉 .

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

מתי הצ׳אפטר

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

תמיד יוצא בשבת…

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

יש סיכוי להקדים כי אני שומר שבת?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

אני לא עובד על המנגה, אז לא רוצה לענות סתם.
מה שאני יכול להגיד זה שהצ׳אפטר פשוט יוצא מתי שהוא מוכן. הצוות לא מסיים בשישי ומחכה לשבת בכוונה, אלא פשוט עובדים הכי מהר שמתאפשר (וזה משתנה בין שבוע לשבוע כי תלוי מי פנויים וכמה זמן פנוי יש להם) כדיי לפרסם מוקדם ככול האפשר. לרוב זה יוצא בשבת, אבל לפעמים גם קורה לפני, ואפילו כבר קרה אחרי. שומרי שבת כמובן יכולים פשוט להיכנס ולקרוא במוצ״ש, או בכללי בזמנם הפנוי – כמו כולם.

סהר.די.כ*
סהר.די.כ*
1 year לפני

מתי פרק 1044 אני מתרגש מידי

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  סהר.די.כ*

עוד לא הגענו לצ'אפטר 1018 אז יש עוד זמן

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  סהר.די.כ*

בין סוף קיץ 2023 לאמצע סתיו 2023 (הערכה שלי).

yaniv
yaniv
1 year לפני

צ'אפטר 1061 עומד להיות מטורף

ענבר
ענבר
1 year לפני

מישהו יודע איפה אפשר לראות את הסרט החדש של ג'וג'וטסו קאיזן?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ענבר

יצא היום רשמית לאינטרנט. אין לי מושג אם ומי מתרגמים אותו לעברית, אבל אני מניח שבאנגלית כבר אפשר למצוא בכול האתרים הפיראטיים.

PAGAPA
PAGAPA
1 year לפני
בתגובה ל  ענבר
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  PAGAPA

תודה רבה. אין לך מושג כמה רציתי לצפות בו שוב חחחחח.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  PAGAPA

יש לך את זה גם בדרייב??

ענבר
ענבר
1 year לפני
בתגובה ל  PAGAPA

תודה רבה

אייס חתיך
אייס חתיך
1 year לפני
בתגובה ל  PAGAPA

יש לך משהו עובד אחר? כי זה מבקש ממני שעולה כסף

Red hair haziza
Red hair haziza
1 year לפני

באיזה צ׳אפטר אנחנו לפי האנימה?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Red hair haziza

סיימנו את צ׳אפטר 1013 בפרק הזה.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

אבל מה שכן הקרב כן מטורף אבל מורחים אותו יותר מידי זה פשוט לופי וקאידו נלחמים לופי מקבל נוק-אאוט ואז חוזר לקרב וזה כל פעם ככה עד שיגיע החלק הכי טוב של וואנו (מי שקורא תמנגה יבין על מה אני מדבר כי אין כוח לעשות תיבת ספוילר)

ניר
ניר
1 year לפני

אני מקווה שאנחנו קרובים לסוף הארק הזה…….

לפחות שועשעתי מהפרק הזה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ניר

בכלל לא חחחחח. ותאמין לי, טוב שכך. מפה זה רק משתפר.

ניר
ניר
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

נו הם מתישים אותי כבר. שייגמר כבר הארק הזה.

אלון
אלון
1 year לפני
בתגובה ל  ניר

במינימום עוד 40 פרקים חחח

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  אלון

לא במינימום עוד 70 פרקים

וואן פיס
וואן פיס
1 year לפני

ספוילר למנגה
איזה פרק יוצא בארך לפי המנגה שה ללופי תהיה התעוררות

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  וואן פיס

כשכותבים ספויילרים למנגה בפוסט של האנימה, יש לציין זאת… רוב התיבות פה הן על ספויילרים לפרק, אז צופי אנימה עלולים לפתוח את התיבה שלך ושיהרס להם הרגע הגדול בוואנו (ולדעתי, בכול הסדרה).
ולשאלתך, אני מעריך שבין סוף קיץ 2023 לאמצע סתיו 2023 – אבל זו נטו הערכה גסה. אנחנו לא עובדים עם המפיקים ואין לנו שום דרך לדעת.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
yaniv
yaniv
1 year לפני

וואי וואי פרק הבא אמאלה

Ace
Ace
1 year לפני

לא עובד רשום שחרג ממספר ההקרנות החוזרות

וואן פיס
וואן פיס
1 year לפני
בתגובה ל  Ace

אז תירה את בפרק דרך המגה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Ace

מה זה אומר? שחרג ממספר ההקרנות החוזרות… דרייב נחסם כשיש עומס צפיות, וזה לא בשליטתנו. הדבר קורה בכול פעם שמתפרסם פרק באתר, ולאחר כמה זמן הפרקים פשוט נפתחים מחדש. עד אז, אפשר לצפות במגה, או להוריד ולמחוק לאחר הצפייה.

שמואל
שמואל
1 year לפני

לא הצלחתי לפתוח תיבה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שמואל

(spoiler=")תוכן מספיילר(/spoiler)
יש להחליף את הסוגריים () בסוגריים מרובעים [] ולכתוב את התוכן המספיילר איפה שכתבתי טקסט מספיילר.

שמואל
שמואל
1 year לפני

ספויילרים כבדים וקשים למנגה:

ספוילר
לופי לא אמור להפסיד לקאידו שהבחור מהcp 0 מתערב?

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שמואל

לא ככה מזהירים מספויילר, בטח שלא כזה גדול. אם אתה לא יודע להשתמש בתיבה, שואלים ואז.
ולשאלתך, ממליץ לקרוא שוב את צ׳אפטר 1013.

שמואל
שמואל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

התחלתי לצפות במנגה רק בעשרים האחרונים אז חשבתי שזה עלילה שונה טיפה, כי שצפיתי על מנגה ביוטיוב אמרו שזה טיפה שונה מהאנימה בכל מקרה חשבתי שזה זה

שמואל
שמואל
1 year לפני
בתגובה ל  שמואל

ומצטער הבנתי איך עושים תיבה

ספוילר
דוגמא
(רק מנסה להבא)

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שמואל

עשית טוב. לא עבד כי כתבת בטעות spoielr במקום spoiler. מעבר לזה מצויין.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שמואל

זה אותו הסיפור. האנימה מוסיפה ומשנה דברים פה ושם, אבל מדובר בסיפור זהה בגדול.

אריאל
אריאל
1 year לפני

(הקטע הבא נכתב בהומור מוחלט אין לי שום כוונה לפגוע ואם אתם או מישהו שאתם מכירים חטף שבץ ליבי איתכם) אז לאחר שצפיתי בפרק בפעם הראשונה לא יכולתי לכתוב כי הייתי בהיי אז ניסיתי לצפות שוב בשביל שהפרק יהיה טרי בזיכרון אבל זה לא עבד והגבתי בדיוק באותה דרך כל פעם עד שחשבו שחטפתי שבץ אז פונתי לבית חולים אז ביקשתי מחשב נייד האח שאל למה הסברתי לו למה הוא לא קנה את זה ביקשתי את הטלפון בשביל להראות לו הוא חשב שאני רוצה לעשות את זה משם סיפור שלם שלחלוטין לא קרה ועכשיו

בוא נעבור לפרק
הפרק מתחיל בסאנג'י סוחב את זורו אנחנו מגלים איך הם הגיעו למצב הזה בעזרת פלאשבק שבו יש קטע טוב רצח עם קיד הוא יוצא בוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווס רצח וככל הנראה בעוד שני פרקים נקבל קטע שבו קיד יצא עוד יותר בוס חוזרים לגג ששם יש לנו סיפור על איך קאידו זכה בתואר החזק ביותר יש לו קלאש נחמד עם לופי והאנימציה כל כך טובה אין לי מושג מי באמי האנימציה של הפרק אבל הוא לחלוטין ברמה של מגומי אישאנטי והתסריטאי עוד יותר מטורף אבל זה להמשך מהגג אנחנו עוברים להתקהלות של פיראטי חיות הפרא וצבא החברים של או טאמה קטע שקצת איכזב אותי אבל באשמתי נחשפתי לפוסט באינסטגרם שבו ראיתי את נאמי ואולטי וראיתי שבתרגום כתוב:"עכשיו אני יכולה לרסק לך את הראש … אולטי" הסקתי שנאמי אמרה את זה אבל התרגום לאנגלית המקולל עבד עליי ועכשיו אני אוטומטית מתאכזב כל פעם שאני רואה את הקטע אחרי זה ביג מאם משתמשת במייזר קאנון על אולטי שנראה א. הרבה יותר חזק ועוצמתי מאשר במנגה מאוד קשה לי להאמין שהיא יכולה לקום אחרי זה וב. כמו קמאהמאה (נראה לי שהאנימטורים של טואי מתחממים לקראת החזרה של דרגון בול) מאוד אהבתי את הקטע הזה הוא היה השלישי הכי אהוב עליי בכל הפרק חוץ מהאנימצייה המדהימה אני בכללי אוהב לעודד נבלים אבל לא בקרב נגד הטובים אלא בקרב שבו הם חוברים לטובים (או נגד רעים אחרים) ולפני שאני מתאהב בביג מאם אנחנו מקבלים סצנה שבה ביג מאם נפאליון פרומתאיוס והרה יורדים על זאוס ועכשיו הוא לבד אבל אל דאגה כי נאמי אה כן היא זרקה אותו בגלל שהוא ניסה להרוג אותה קצת קטנונית אבל באיזשהוא מקום אני יכול להבין את זה אחרי זה ביג מאם שוברת לזאוס את הלב הדבר היחיד שיכול להדרדר מפה בשביל הענן עם כובע המצחייה זה אם הוא יהיה קורבן לקניבליזם אבל מה הסיכויים שזה יקרה ומשם עוברים לגג לחלק הכי טוב של הפרק הקרב של לופי נגד קאידו הקרב היה טוב ובהחלט העלה משמעותית את מקומו (למי שממשיך לתהות כן עשיתי טיר ליסט לקרבות וואן פיס) ואז קאידו פוגע בלופי עם האלה והוא מתכנן להרוג אותו אבל ברגע האחרון הוא עוצר את עצמו ומבקש מלופי להודות בהפסד לופי קם ותוקף את קאידו שני הלוחמים נהנים מהקרב לופי נעלם כולנו תוהים איפה הוא ועכשיו מגיע הקטע שבו התסריטאי של הפרק באמת זורח כי בעודנו תוהים איפה לופי קאידו מתחיל לבכות ואנחנו מגלים שכל החלק האחרון של הקרב היה הזיה של קאידו והסיבה שזה היה כל כך טוב זה כי הקרב גרם לכל כך הרבה הייפ שנבנה בתוכי שלא נדבר על העובדה שלופי נעלם אז כווווווווווווווולנו חשבנו שלופי מתכנן מתקפה אחת חזקה שתוציא את כל ההייפ בבת אחת ובמהירות אבל במקום מתקפה שתוציא את כל ההייפ בבת אחת במהירות אז קאידו מתחיל לבכות ואז רואים את לופי נופל מאוניגאשימה אבל ההייפ עדיין נשאר בתוכי לכן הוא התחיל לצאת לאט לאט ואז פשוט וואו וואו
פרק 10/10 התסריטאי של הפרק הזה חייב לזכות בפרס בינלאומי לא פחות ולא יותר הפער בין הפרק הזה ל1015 קטן מאוד תודה רבה על כל מי שעבד בשביל להביא לנו את הפרק הזה עצם העובדה שקיבלתי הזדמנות לראות את הפרק הזה זאת פריבילגייה שאני לא לוקח כמובן מאילו אני יודע שזה נראה כאילו אני מנסה להתחנף אבל אני באמת מתכוון לכל מילה עוד פעםצ סליחה אם הקטע בהתחלה פגע במישהו זאת באמת לא הייתה הכוונה שלי וזהו ביי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

״אבל מה הסיכוי שזה יקרה״ חחחחחחחחחחחחחחחחח (ולא זה לא ספויילר, רואים בפרומו).
למקרה שאתה טועה למה רק עכשיו אני עונה, כל השבוע הזה לא מצאתי זמן לצפות בפרק (שזה היה ממש מעצבן כי דווקא הפעם היה מטורף), אבל עכשיו סוף-סוף השלמתי… יש לי

Shaman
Shaman
1 year לפני

ספוילר למנגה
מתי גיר חמש

נערך לאחרונה Shaman ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Shaman

מבקש לציין כי מדובר בספויילר למנגה בפעם הבאה. זה לא פוסט של המנגה, וצופי אנימה עלולים לפתוח את תיבת הספויילר בציפייה לספויילרים לפרק ולקבל ספויילר ענק על המשך המלחמה בוואנו.
לשאלתך, אין לנו שום דרך לדעת, אבל הניחוש שלי הוא סוף קיץ 2023.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

לאא אין סיכוי אני מאמין שעוד חודשיים פלוס כזה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

מצטער לבאס, אבל אתה אופטימי באופן לא מציאותי.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

איזה צ׳אפטר הפרק הזה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

ספוילר
גיר 5? צ׳אפטר 1044

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

אין לי כוח לעשות תיבת ספויילר אז אני אדבר בקודים האירוע המדובר קרה בצ'אפטר 1044 כרגע אנחנו בצ'אפטר 1013 פרק יוצא כל שבוע שלושים ואחת שבועות תוסיף לזה את העובדה שהאנימה מרבה להוסיף לקרבות ככה שזה לא יוצא שהם תמיד עוברים על צ'אפטר שלם זה כבר לפי דעתי מוסיף עוד שבועיים (ספויילרים קלים למנגה)

ספוילר
וכל הסגנים של קאידו יובסו
עד אז יש גם את צ'אפטרים 1042 ו1038-1040 שיצטרכו אנימציה מדהימה ולכן יהיו עוד לפחות פרק ריקאפ אחד במילים אחרות צ'אפטר 1044 ככל הנראה יגיע לאנימה בעוד 34 שבועות במילים אחרות 7 חודשים ושבועיים במילים אחרות במרץ לסיכום סוף הקיץ זה מוגזם אבל גם עוד חודשיים כלומר בערך באמצע

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

לא מציאותי… האנימה כמעט בכול פרק עושה חצ צ׳אפטר. לא מידיי פעם או לעיתים רחוקות, אלא כמעט בכול פרק. אך ורק פרקים מיוחדים כמו 312, 870, 957, 1015, או 1017 מקבלים צ׳אפטר שלם (ו- 1017 ספציפית קיבל אפילו קצת יותר). במילים אחרות, מתוך 31 הצ׳אפטרים המדוברים, רק כ- 5 (בהערכה חיובית ואופטימית) יכנסו במלואם לאותו הפרק. 52=2•26, ו- 57=52+5. תוסיף לזה פירקי ריקאפ (שיהיו כמה וכמה כאלה), הפסקות של אירועים כמו תחילת השנה וחגים אחרים ביפן, ואנחנו צריכים להיות באיזור ה- 60 שבועות. בהתחשב בזה שלאנימה יוצאים כ- 50 פרקים בשנה, יש אפילו סיכוי שההערכה שלי הייתה אופטימית…

והיה לך ספויילר קל. ערכתי.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

הפעם האחרונה שתגובה שלך כל כך הפחידה אותי הייתה בשיפודן ישראל שכתבת שארק הפונאטו גרוע יותר מארק האקדמייה של הימאוורי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

חחחחחחחחח
וארק האקדמיה של הימאווארי >>>>>>>>>> ארק הפונאטו, לא שזה הישג גדול.

אריאל
אריאל
1 year לפני

אני יותר מידי בהיי בשביל לכתוב תגובה מלאה אולי זה יפוג בהמשך אבל אני כן אומר את זה זוכרים שבכמעט כל פרק אמרתי שהסופרנובות נגד היונקו הוא הקרב האהוב עליי והוא יישאר ככה עוד הרבה אז הפרק הזה גרם ללופי נגד קאידו לעקוף אותו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

חחחחח אתה לא הראשון שאני רואה אומר את זה.

Dhdc
Dhdc
1 year לפני

מתי יוצא גוגל דרייב

PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  Dhdc

יצא. תן לו כמה דקות לסיים עיבוד ולהגיע לאיכות טובה ואפשר לצפות.

סהר
סהר
1 year לפני

איזה פרק מטורף!! מלא קרבות ואנימציה מטורפת… נהנתי בכל רגע בפרק תודה לכם!!!

ספוילר
חייב לציין שלא הבנתי לרגע את הקטע שלופי עף ממנו מאוניגשימה חשבתי לרגע שהוא התחמק.. וברגע שראו אותו מעולף נופל מהאי פעם אמרתי ״מה!!??״

פרק בין הטובים שקיבלנו בוואנו לדעתי!!!!

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  סהר

כשמדברים על ספויילרים לפרק, משתמשים בתיבת הספויילר כדיי לא להרוס למי שעוד לא צפה. מבקש להפנים לפעם הבאה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  סהר

ספוילר
קאידו בעצם הזה את כל החלק הזה של הקרב. מהרגע בו לופי שכב על הרצפה ודימם, כל המשך הקרב היה בראש שלו מרוב התרגשות, ובתוך ההתרגשות הזאת, הוא פשוט העיף את לופי מהאי בלי לדעת בכלל… סוף ממש חזק ומפתיע.

רועי
רועי
1 year לפני

פרק וואו אבל צא הבנתי מה קרה בסוף

THE ONE PIECE IS REAL
THE ONE PIECE IS REAL
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

כן זה היה קצת לא ברור

ספוילר לפרק
בסוף לופי איבד את האקי\כוח שלו והוא הגיע לגבול, ועכשיו הוא נופל מאוניגשימה לים.

נערך לאחרונה THE ONE PIECE IS REAL ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  THE ONE PIECE IS REAL

ספוילר
את זה הבנתי עד עכשיו, אבל לא הבנתי בסוף בסוף לפני שקאידו עשה את הדיבור שלו, הוא כאילו דמיין שלופי קם מחדש ואז הקרב ממשיך ואז הבין שזה סתם דמיון שלו בגלל. שהוא כל כל רצה קרב, או שזה היה באמת והוא פשוט עזה וואן שוט כל כך מהיר שהוא היה מבולבל

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

ספוילר
קאידו בעצם הזה את כל החלק הזה של הקרב. מהרגע בו לופי שכב על הרצפה ודימם, כל המשך הקרב היה בראש שלו מרוב התרגשות, ובתוך ההתרגשות הזאת, הוא פשוט העיף את לופי מהאי בלי לדעת בכלל… סוף ממש חזק ומפתיע.

עריכה: וטוב לראות שאתה חוזר מידיי פעם חחחחח.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Chucky
Chucky
1 year לפני

אחלה פרק

יונתן
יונתן
1 year לפני

בטח עוד פעם יציקו עם קרבות של אחרים במקום להראות את לופי vs קאידו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  יונתן

לא רואה איך אלה הצקות… הקרבות האלה מעולים.

אופק
אופק
1 year לפני

העלתם בלי קול

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אופק

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

אייס חתיך
אייס חתיך
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

יש הפתרון לזה זה פשוט להוריד סרט ולשים נגן תומך קוראים vic זה הפתרון הכי עובד אצלי עובד מעולה

זורפה
זורפה
1 year לפני

ראשון אחד הפרקים

זורו
זורו
1 year לפני

מה עם הגוגל דרייב

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  זורו

קישורים לדרייב יתווספו מאוחר יותר.

דניאל
דניאל
1 year לפני

השמע לא תקין לדעתי או שזה רק לי לא עובד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

דניאל
דניאל
1 year לפני

תעלה תפרק דרך גוגל המגה רוצה כסף לא נותן לראות

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל

הדרייב יעלה מאוחר יותר. מגה מגביל שעות צפייה ביום, אז אפשר להוריד ולצפות בלי המגבלה, לחכות שיפתח, או לחכות לדרייב.

OokK
OokK
1 year לפני

לא עובד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  OokK

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

בן גבאי
בן גבאי
1 year לפני

הי גבר איך אני מפעיל שיהיה קול במגה מחילה שאני משגע אותך

שרון
שרון
1 year לפני

פרק מטורףף

בן גבאי
בן גבאי
1 year לפני

יש לי אייפון 13 תמיד שאני נכנס דרך המגה אין קול איך אני מסדר את זה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  בן גבאי

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

סהר זיסמן
סהר זיסמן
1 year לפני

למה אין קול לפרק?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  סהר זיסמן

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

זורו
זורו
1 year לפני

מה הולך עם הדרייב אין קול למשתמשי איפון באומגה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  זורו

הדרייב יעלה מאוחר יותר, העדפנו לפרסם בינתיים במגה שכבר היה בשביל מי שיכולים ורוצים לצפות דרכו.
אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

איתי
איתי
1 year לפני

רק אני או שלא שומעים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  איתי

בעיה של מגה עם אפל. אפשר להוריד ולהפעיל בנגן אחר, או לחכות לדרייב.

דרור
דרור
1 year לפני

תודה רבה על הפרק עשיתי כל רגע רענון לעמוד מקווה שלישאר עק בשעות האלו בשביל בפרק היה שווה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דרור

עדיף להירשם להתראות של האתר (כפתור הפעמון). ככה פשוט תקבל התראה לטלפון כשיתפרסם פוסט.

עוד פוסטים

Back to top button