פרק 1036 מתורגם לעברית!

היי חברים חג שמח, היום הבאנו לכם את הפרק מאוד מוקדם. אז בלי יותר מדי חפירות, בואו נעבור לקרידיטים ולפרק המטורף!

תרגום: שמעון
בקרת איכות: עידן
אפקט למתקפות: עידן
קידוד והעלאה: יאיר

לצפייה ישירה במגה! לצפייה ישירה בדרייב! (1) לצפייה ישירה בדרייב! (2) לצפייה ישירה בדרייב! (3)

צפייה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
81 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
דוראל
דוראל
1 year לפני

פרק מטורף

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

מתי יוצא הצ׳אפטר?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

יצא 🙂 .

ליאור
ליאור
1 year לפני

תודה רבה על הפרק!!!!!!!!!!!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

חתיכת פרק… לא השיא של השיא של האנימה, אבל באותו הזמן גם אין משהו לגביו שלא אהבתי. הבימוי והסטוריבורד של הבמאי הצעיר והמוכשר יוסקה סוזוקי (Yusuke Suzuki, פרקים 855, 913, 981, 1009) היה ללא ספק בשיאו עד כה, עם זוויות מצלמה דינמיות ומעניינות לעין, שימוש ממש יפה בצבעים סימבוליים (שניכנס אליו תיכף), ופסקול פנטסטי לאורך כל הפרק. תיקוני האיור (שלמי שלא יודע, זה מה שבמאיי אנימציה עושים – מתקנים את האיור של האנימטורים כדיי שכול הדמויות לאורך הפרק יראו כמו שצריך ולא מעוותות) של שיגפומי שינגאקי (Shigefumi Shingaki, פרקים 727, 871, 906, 915, 963, 995, 1005, 1016) הפתיע מאוד לטובה, שכן בד״כ הוא נוטה להיות החוליה החלשה של הפרקים שלו, אבל הפעם – בדומה ל- 995 – נתן עבודה מעולה וממש יפה לאורך כל הפרק. בימוי האיור של הצמד מידורי טנאקה (Midori Tanaka, פרקים 914, 925, 974, 988, 1006, 1031) ודינו סאנטוס (Dino Santos, פרק 1032) גם הם היו מעולים, ובדומה לכך, על התסריט של טומוהירו נקיאמה (Tomohiro Nakayama, פרקים 728, 864, 871, 913, 934, 966, 1001, 1013, 1027, הפרק של איסט בלו) אין לי שום דבר רע להגיד. באמת עבודה מעולה של כל הצוות, אז בלי עוד מילים מיותרות, בואו ניכנס לספויילרים.

ספוילר

אנחנו מתחילים את הפרק עם היאוש של הסמוראים בגלל תבוסתו של לופי, שמסומל יפה מאוד ע״י הופעתו של חבר צוות ענק של קאידו. למה זה סימלי? ובכן, הצגתו של האויב הגבוה, במיוחד מהזווית הנמוכה במיוחד שבה המצלמה ״מסתכלת״ עליו, נותנת לו את התחושה של ״הר״ גבוה וקשה שעל הגיבורים שלנו ״לטפס״, או לגבור, עליו, כדיי להשיג את מטרותיהם. תוסיפו לזה את העובדה שמייד לאחר מכן מופיעים לא אחרים מקוומאצו ואיזו – מהנדנים, שהם סמל התקווה של וואנו, ״9 הצללים שיראו למדינה את נפלאות הזריחה״, ע״פ טוקי – כדיי להציל את הסמוראים, ואנחנו מקבלים פה סצינה שהיא אומנם לא כזאת גדולה או מלהיבה, אבל יש בה הרבה יופי חבוי. פלוס הייתה גם אנימציה ממש נחמדה לאקשן, שזה בכלל בונוס.
אנחנו ממשיכים משם לרחבת ההופעות החיות, בה קווין ופרוספרו מתעללים בכולם. סאנג׳י מופיע, ובבעיטה יפה מאוד של האנימטור Eemi (שלא הכרתי עד עכשיו, אבל הסגנון שלו נראה לי מוכר אז אני חושב שהוא כבר עבד על האנימה בעבר) הופך את קווין להליקופטר בסצינה מאוד מגניבה ונחמדה. כן, הקטע של ההליקופטר עצמו היה דיי חלש (ללא ספק עדיף במנגה), אבל הבעיטה עצמה והקטע של סאנג׳י עם קווין נופל מאחוריו היו ממש טובים.
ועכשיו, זמן לחצי היותר רציני של הפרק – וההבטחה שלי בנוגע לצבעים. אנחנו חוזרים לקינמון מסוף הפרק הקודם, ורואים אותו ממשיך להיאבק בכול כוחו על רקע תאורה אדומה. הצבע האדום פה, בדומה לעם לופי בפרקים 1026 ו- 1027, וקינמון עצמו בפרק 1004, מסמל את הנחישות שלהם להמשיך להילחם ולהיאבק כנגד כל הסיכויים, ובלי קשר לכמה המצב נראה אבוד. קינמון הזכר ברגעים שלו עם מומונוסקה שמחזקים אצלו ואצלנו כצופים את האהבה לשניהם והכאב על מה שקורה לו, ובעודו חושב על-כך שמומו חייב לחיות, אנחנו רואים את מומו על רקע לבן – כסימול לתקווה שהוא נותן לכול מדינת וואנו לעתיד טוב יותר. בעוד שלופי הוא הכוח של המרד, מומו הוא הסמל של המרד, שבלעדיו לעולם לא היה לנו סיכוי לגרום לכולם להילחם בכזאת נחישות עד הסוף המר למען וואנו, והקטע הזה מראה את זה בצורה יפה מאוד. לסיום, קינמון נדקר למוות ע"י קאידו על רקע פסקול יפה בטירוף, ואנחנו עוברים לתאורה כחולה – שמסמלת את סופו של הלוחם הנחוש והאדיר קינמון (הצבע האדום שנעלם), ואת כניסתו של היאוש שקאידו מפיל על כל הגיבורים שלנו (למי שלא יודע, כחול הוא צבע שמזוהה עם יאוש, כאב, ודיכאון). קטע ממש יפה, וללא ספק השיא של הפרק מבחינת בימוי ותחושה קולנועית, אבל הרגע האהוב עליי אישית בא לאחר-מכן…
בעודם ממשיכים לברוח מקאידו, מומו שולף את הצפרדע שהוא גילה מוקדם יותר (בפרק הקודם נראה לי) ומשתמש בה כדיי להעביר לכולם את המסר של לופי על-כך שהוא יחזור, ובעוד שברקע מתנגן אחד הפסקולים האהובים עליי בסדרה (שהתנגן גם בצעידתם האייקונית של הנדנים ב- 971, בעודם מאתגרים את קאידו ב- 996, ולפני שתקפו אותו עם סגנון 2 החרבות של אודן ב- 1004), הפרק מגיע לסיום עם המוכנות לקרב של כולם וריגוש שיא שלנו לקראת ההמשך.

וזהו, כאן נגמר הפרק. הפרק הבא נראה נחמד, אז נחכה ונראה לגביו. בכול הנוגע לפרק הזה, אני חושב שזה ללא ספק הפרק הטוב ביותר של סוזוקי, ופרק שגרם לי מאוד לצפות לעבודותיו העתידיות שלו, כי הוא בבירור הראה פה שיש לו את הכישרון והחזון הקולנועי ליצור לנו פרק כמו 1033, הוא פשוט זקוק לצוות והזמן הדרושים לכך (אבל היי, הפרקים שלו במגמת עלייה בעדיפות הפקתית כמו שהיו לטנאקה, עד שלאחרונה הוא הביא לנו את הפרק 1033, אז בואו נחזיק אצבעות). בכול אופן, תודה על התרגום, ולמי שתוהה למה המגילה בכזה דיליי קשה, הייתי מאוד עמוס השבוע ולא התאפשר לי לכתוב אותה. בתקווה רבה גם אצליח להוציא מחר מגילה על צ׳אפטר 1063, אבל לצערי אני חייב להגיד שהעיקובים האלה כנראה יהפכו לדיי קבועים בזמן הקרוב.

זורו
זורו
1 year לפני

ספויילר גדול למנגה:

ספוילר
רציתי לשאול באיזה פרק יצא "gear 5" באנימציה ?

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  זורו

בבקשה לא לכתוב ספויילרים כאלה בלי תיבת ספויילר ואזהרה מיוחדת כמו שערכתי והוספתי. זה פוסט של האנימה, ורוב משתמשי האתר הם צופי אנימה. צריך להתחשב בהם.
לשאלתך, זה לא ידוע, אבל הניחוש שלי הוא בין סוף קיץ 2023 לתחילת סתיו אותה השנה.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

מתי יצא הצ׳אפטר הבא????

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

בסופ״ש הקרוב.

וואן פיס
וואן פיס
1 year לפני

פרק מטורף תודה על התרגום וואן פיס נאקמה

The human
The human
1 year לפני

תודה על הפרק

משה
משה
1 year לפני

שלום מישהו יודע איזה מספר פרק זה שבליקבירד זקן שחור לוקח תפרי של הבלטי נראה מהאריה הזה ?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  משה

לא ראינו את זה קורה, אבל הפרק שבו נחשף שזה קרה הוא 919 אם אני לא טועה.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

מי נראה לכם יותר חזק באיירון מוד נארוטו או לופי?
מעניין אותי אותי הדעות פה ולפני זה צופי אנימה כל התיבות ספוילר בתגובה הזאת יכללו ספוילרים גדולים מאוד למנגה הדעה שלי היא נארוטו
ואני יסביר באיירון נארוטו ניצח אל לעומת זה

ספוילר
לופי גיר 5 ניצח דרקון (ואני לא מזלזל) אבל אישיקי יותר חזק מקאידו בכמה רמות
לגבי המהירות של שתיהם גם בזה נארוטו מנצח כן לופי מאוד מהיר אבל נארטו עכף רכבת במצב הרגיל שלו ובבאיירון הוא תפס את המוטות של אישיקי כמו כלום שמרוב שזה היה מהיר אפילו סאסקה לא יכל לעגוב אחרי זה עם השארינגן שלו,טוב יש עוד הרבה סיבות למה נארוטו מנצח אבל אין לי כוח לכתוב עכשיו לתקן את עצמי שלא תבינו לא נכון מהירות או כוח לא קובע מי יותר חזק אבל גם כמעט כל שער הדברים הולכים לנארוטו ויש דברים שהם בערך שווים כמו iq ששתיהם דפוקים אבל עדיין נארוטו מנצח
דבר שני נארוטו לא עושה סולו לוואן פיס,אבל עם ניקח את team 7 הם כן
דבר 3 אשמח לשמוע את דעתכם

נערך לאחרונה Akpiji ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

נארוטו לוקח בקלות.
נאמר בספרי הנתונים של הסדרה שהטכניקה של האקו עם מראות הקרח איפשרה לו ״לנוע במהירות האור״, ונארוטו במצב הבסיסי ביותר של שימוש בצ׳אקרה של קוראמה בתחילת הסדרה התגבר עליו. בזמן מלחמת השינובים הרביעית מאשארה השתמש בלייזר סגול כזה שהוא ירה מהפה שגם עליו נאמר שהוא במהירות האור, ונארוטו התחמק מטווח אפס. טונרי חצה את הירח במכה אחת כמו כלום ונאמר עליו (בנובל אם אני לא טועה) שהוא מסוגל לשרוד מתקפות שמשמידות כוכבי לכת, ונארוטו בגיל 19 הביס אותו באגרוף אחד. נאמר על קינשיקי שהוא מסוגל לחצות כוכבי לכת בהנפת גרזן (גם בנובל נראה לי) ועל מומושיקה שהוא מסוגל להשמיד מערכות שנש בעצמו, ונארוטו השפיל את מומושיקי לאחר שאכל את קינשיקי. וכן, זה היה עם סאסקה, אבל שניהם היו על חצי מהצ׳אקרה שלהם בזמן הזה (מומושיקי שאב לנארוטו חצי מהצ׳אקרה שלו וסאסקה בדיוק שיגר 8 אנשים למימד אחר, מה שנאמר שאוכל צ׳אקרה ברמה שזה אפילו הקשה על קאגויה), ונאמר לנו בדיעבד שנארוטו וסאסקה יכלו להביס את מומושיקי לבד אבל הם בחרו לתת לבורוטו להיות זה שיהרוג אותו בשביל שיחווה מה זה קרב גדול ורציני. עכשיו קח את ג׳יגן, שהיה חלש בהרבה מאישיקי (לפי נארוטו וקאשין קוג׳י), והיה כל-כך יותר חזק מנארוטו וסאסקה שבגרסה של המנגה לקרב שלהם נארוטו הובס ויצא ממצב קוראמה לאחר 2 מכות בלבד. אז יש לנו את אישיקי, ששוב, היה חזק בהרבה מג׳יגן, ואז את באריון מוד נארוטו שהשפיל את אישיקי.
מצטער, אבל מי שחושב שללופי יש סיכוי כלשהו או לא מודע למציאות או משקר לעצמו. וכן, נארוטו לגמרי עושה סולו ליקום של וואן פיס. אין מה לעשות, אלה פשוט סדרות ברמות כוח שונות.

LUFFY
LUFFY
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אבל בסופו של דבר דוקו יותר חזק משנייהם ביחד במצב האולטרה אינסטינקט המושלם

LUFFY
LUFFY
1 year לפני
בתגובה ל  LUFFY

*דוקו

נערך לאחרונה LUFFY ע"י 1 year לפני
GOKU
GOKU
1 year לפני
בתגובה ל  LUFFY

*גוקו

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  LUFFY

בתור fanboy של גוקו אני יכול לומר שהוא ככל הנראה יינצח אותם אבל הוא לא יותר חזק מהם ביחד

Lolliloolalalila
Lolliloolalalila
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

הוא פי כמה יותר חזק מהם ביחד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  LUFFY

לא ממש קשור אז לא הבנתי למה להכניס את זה… אבל כן, גוקו מנצח את שניהם. לא בטוח שביחד (נטו בגלל נארוטו, לופי ממש חסר משמעות ברמות כוח האלה), אבל באחד-על-אחד זה ללא ספק ניצחון שלו.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

נארוטו ויש לי סיבה שתשכנע גם את מי שלא ראה נארוטו. נארוטו בבאריון מוד הוא הדמות השנייה הכי חזקה בסדרה (למי שתוהה לפי דעתי המקום הראשון הוא האגורומו אני לא אסביר למה כי כמו כל דעה שלי על נארוטו זה לא המקום ) ולופי במנגה בערך במקום העשירי מכל הזמנים בוואן פיס בטח כמה מכם יאמרו שיחידות הכוח בוואן פיס ונארוטו זה דבר שונה אבל כמו שהרבה כתבו נארוטו עובדתית יותר טוב מלופי במובנים הפיזיים אה וכמעט שכחתי היכולת מספר 1 של הבאריון מוד זה לשאוב את כוח החיים במגע האקי הקשחה לא יעזור אלף שנים של כאב יעבוד בדיוק כמו או-זו-מא-קי קומבו נארוטו (המהלך שהוא עשה בקרב מול קיבה [אין לי מהלך טאיג'וטסו יותר מרשים של נארוטו]) ככה שגם אם לבאריון מוד יש הגבלת זמן לפי דעתי נארוטו יכול לפגוע בלופי מספיק פעמים בשביל להרוג אותו אני לא רואה את לופי בשום מצב מתחמק מההתקפות של נארוטו בבאירון מוד וזהו אני מקווה ששכנעתי אתכם וזהו ביי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

בבאריון מוד נארוטו יכול לתת ללופי אגרוף וכול הגוף שלו פשוט יתפוצץ לאפר חחחחח זה לא כוחות בקטע כואב.

Lolliloolalalila
Lolliloolalalila
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

איזה אישיקי? ונארוטו לוקח בקלות.

Sanny Telyas
Sanny Telyas
1 year לפני

תודה רבה על הפרק!
נראה שהעלילה מתקדמת מאוד מאוד מהר אפילו באנימה האנימציה די השתפרה וכיף לראות אותה על המסך.
תודה רבה על התרגום האיכותי והמהיר מעריך מאוד את צוות הקבוצה.
אחרי החגים שמח לכולם!!!

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני

פרק מטורף!
וזה מרגש לראות את הגבורה של מומונוסקה. צריך לזכור שמדובר בילד שגילו מתחת לעשר שנים; ילד שרואה אגדה בנו עיניו בהחלט יושפע מזה במהלך בגרותו [אחמ אחמ, לופי-שאנקס?]. השערתי שמומו עומד להיות מהחזקים של הדור הבא בעולם של וואן-פיס, כנראה שכמו אביו לפחות.
אחלה חבר יהיה ללופי. . .

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

*ילד שרואה אגדה במו עיניו*

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

ספוילר
וכמובן, שזה מצער מאוד לראות את מיתתו של קינמון האהוב שלנו,
לפחות מת מות גיבורים אשר בארץ. . .
אני מניח שדקת העיכוב הזאת לקאידו – נחשבת כשעה שלימה בעולם המונחים של מלחמת אוניגאשימה; בזכות זאת מומו יכל להחזיר לכל בני בריתו את המורל הגבוה;
ובינתיים לופי יכול לשוב כנגד קאידו, או לחילופין, יאמטו תוכל להיכנס לזירה שהיא כל כך מחכה לה.
סוף טיעון שמומו יינצל בכל מחיר. לא יודע בדיוק כיצד, אבל אין לי ספק בדבר.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

לא נעים לי לומר לך אחרי כל הנאום הזה אבל מ:"וכמובן" עד:"הגבוה" צריך לשים בתיבת ספויילר במחשב פשוט לוחצים על הכפתור שנראה ככה [+]ובטלפון צריך לעשות (spoiler=") תוכן מספיילר (/spoiler) רק להחליף את הסוגריים העגולים בסוגריים מרובעים שנראים ככה[]
נ.ב עכשיו אתה לא יכול לעשות את זה כי אחרי שמגיבים לך אי אפשר לערוך את התגובה

נערך לאחרונה אריאל ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

בפעם הבאה תשתמש בתיבה בעצמך, תודה.

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

מחילה חברים, אני לא צופה במנגה ולא יודע מה יקרה, סתם שיתפתי בהרהורים שלי. . . לא חשבתי על זה מצד הספוילר. . .

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

לא קשור למנגה. אלה ספויילרים לפרק, ויש אנשים שקוראים את התגובות לפני הצפייה עצמה. צריך להתחשב בהם.
בנוסף, התגובות האחרונות מופיעות בצד שמאל ואפשר להיחשף לספויילרים גם משם.

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

הבנתי ידידי, להבא אחשבן זאת

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

שאלה, האם יש אפשרות לחלק בין ספוילר של קוראי המנגה לבין "ספוילר" על הפרק הנתון?
כי לכאורה בא לי לקרוא תבונותיהם של צופי האתר מהפרק השבועי, אבל אם גם זה מסומן בתיבת ספוילר אז או שלא אפתח לקרוא בכלל; או שאני יכול להתבלבל ולפתוח ספוילר מהמנגה חס ושלום.
אלו שני מיני "ספוילר" שונים, וראוי גם לאבחן אותם ככאלה,
נגיד תיבת הספוילר מהפרק תיקרא "ספוילר מהפרק", ואילו תיבת ספוילר מנגה תכונה "ספוילר מהמנגה".
רק מאיר נקודה למחשבה.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

דרך המחשב אפשר להחליט על שם לתיבת ספויילר ויש גם אנשים שמציינים שזה ספויילר למנגה אבל בכל מקרה לא כל כך מגיבים ספויילרים למנגה בפרקים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

אתה יכול לפתוח בביטחון. אני מקפיד לתקן פה אנשים שלא מבהירים שהתיבה שלהם היא עם ספויילרים למנגה ולערוך את התגובות שלהם.

דניאל D. קורן
דניאל D. קורן
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

טוב לשמוע 🙂 תודה רבה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

אין על מה 🙂 .

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  דניאל D. קורן

מומו הוא כמו אח הקטן שלופיי חח

Sanny Telyas
Sanny Telyas
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

ממש חחח

MONKEY CHAN
MONKEY CHAN
1 year לפני

לא קשור לפרק אבל מישהו יודע מתי ייצא הסרט רד מתורגם באיכות טובה?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  MONKEY CHAN

התשובה מופיעה בשאלות הנפוצות שבדף צרו קשר באתר.

איב
איב
1 year לפני
בתגובה ל  MONKEY CHAN

ראיתי אותו כבר
אל תצפה למשהו ברמה גבוהה
העלילה ממש גרועה לדעתי

מעריץ וואן פיס
מעריץ וואן פיס
1 year לפני
בתגובה ל  איב

איפה ואיך ראית אותו?

אייס חתיך
אייס חתיך
1 year לפני

יש איכות גרועה כרגע לא שווה לך לצפות על זה

אריאל
אריאל
1 year לפני

איזה פרק! ואוו, וואו, וואו, שלוש וואוו. לצורך השוואה פרק 1017 גם קיבל שלוש וואו, אבל מה הופך את הפרק הזה לכזה טוב? הבימוי? כן אבל… התסריט? תשמע… האנימציה! ברור למרות זאת… רגע יש לי את זה זה הפסקול? חלאס תן להשחיל מילה!!! סליחה. חזרה לעניינו מה שהופך את הפרק הזה לכזה טוב הוא…

ספוילר
הפרק מתחיל בריקאשן של אוניגאשימה לעובדה שלופי הובס פיראטי חיות הפרא שמחים לאיד לסמוראים חלק מהנדנים וכובעי הקש מסרבים לקבל את זה שלופי הובס וחלק כועסים על זה שכולם מוותרים ברחבת ההופעות החיות קווין ופרוספרו עושים בולי לצ'ופר ואהבתי את זה ממש ראו את הפחד בפנים של צ'ופר בעוד שפרוספרו מכין עוד חיצי סוכרייה המצב נראה די רע אבל אז סאנג'י מגיע ונפתר מקווין ופרוספרו ביחד! (לעת עתה) הוא מחמיא לצ'ופר שהצליח להחזיק מעמד מולו והאנימציה מטורפת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! צ'ופר שואל את סאנג'י אם לופי באמת הובס וסאנג'י עונה שהם כבר ראו ניסים כאלה בעבר ומעביר לו את מומיית הדשא בשביל שייטפל בו כי מתי שהוא ייתרפא הוא יהיה שווה כמו 10 אנשים *כמו 2000* לאחר מכן קווין קם וסאנג'י אומר שהוא עומד לטפל בו קטע מטורף ללא ספק אבל זה לא מה שהופך את הפרק הזה לכזה טוב כי אני לא כזה סאנג'י fan אבל יש עוד קטעים יש עוד קטעים לאחר מכן אנחנו עוברים לעליית הגג שבה קינמון שובק חיים הוא מנסה לעכב את קאאידו ובמקביל נזכר באיך מומונוסקה התחיל לקרוא לו אבא ולבסוף הוא מת! קטע עם אנימצייה מטורפת וגם מאוד מרגש אבל גם זה לא הקטע שהופך את הפרק הזה לכזה טוב נשאר עוד קטע אחד והפרק כבר בדקה התשע עשרה שלו לא נשאר הרבה זמן אבל הקטע הזה הו הו הו הו תכינו את הפוקפורן מומונסוקה גנב מאריס צפרדע בשביל להודיע הודעה לכל אוניגאשימה הוא מוסר שלופי אמר לו שהוא יחזור והוא ייחסל את קאידו ולאחר מילות עידוד לכל הסמוראים חזר הרצון להלחם והקטע הזה היה מושלם החלק הכי טוב בזה היה הפסקול שככל הנראה עומד לחזור אלינו בצ'אפטר 1051 וזה מה שהפך את הפרק הזה לכזה טוב
פרק 10/10 תודה רבה לכל מי שעבד עליו וברצוני גם להודות לפיצול האישיות שלי שבדיאלוג למעלה הוא גילם מעצבן אז תודה רבה לך ולפני הסוף בא לי לתת לצופי האנימה eye candy קצת מספיילר אז תבחרו אתם אם להיכנס וזהו ביי
eye candy קצת מספיילר
ככל הנראה נראה את הצורה ההיברדית של קווין בפרק הבא

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

הקטע עם קינמון לא כלל שום אנימציה מיוחדת. כל מה שהיה שם הוא סטוריבורד מדהים ודינמי שגרם לכול פריים להיראות מעניין ומושך לעין בעזרת זוויות מצלמה מיוחדות, אבל התנועה (האנימציה) עצמה הייתה רגילה לגמרי. הגאונות פה היא בפשטות, במובן הזה.
וכן, הפסקול בסוף עם מומו אגדי. הוא אחד הפסקולים האהובים עליי בסדרה (גם בגלל שהוא הפסקול של הנדנים, אבל לא רק), ואני זוכר בעל-פה את כל הסצינות שבהן הוא התנגן בגלל כמה שהוא הפך אותן לחזקות בשבילי. ללא ספק מה שהרים את סיום הפרק ל- 11/10.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אה אז זה סטוריבורד

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

ספוילר
ספוילר כבד למנגה המשך הקריאה על אחריותכם צופי אנימה
עוד אזהרה לצופי אנימה

מת כבר שיגיע לגיר 5

נערך לאחרונה Akpiji ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

ברכותיי אני חושב שזאת תיבת הספויילר הראשונה שלך ועדיף לכתוב את האזהרות שזה ספויילר למנגה מחוץ לתיבה

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

נכון תיבת ספוילר ראשונה ואולי בפעם הבאה אני ירשום בחוץ

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

עדיין לא אההההה

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

ועכשיו?

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

השתנה לי התמונה?

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

לא

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

זה לא עובד בטלפון צריך במחשב

luffy
luffy
1 year לפני

ספוילר
Tהעובדה שקינמון שרד מעצבנת עוד יותר עכשיו, זה היה יכול להיות מוות כל כל טוב.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  luffy

ברכותיי אתה צריך תיבת ספויילר וככה יוצרים אחת (spoiler=") איזשהו ספויילר (/spoiler) רק להחליף את הסוגריים העגולים בסוגריים מרובעים שנראים ככה [ ] עכשיו לא תוכל לעשות את זה כי הגבתי לך אבל תזכור לפעם הבאה

SobaKun
SobaKun
1 year לפני

לרגע היה לי פלאשבקים מהמנגה זה אחד לאחד

MONKEY D NEOR
MONKEY D NEOR
1 year לפני

פרק מטורף אני כבר לא יכול לחכות לפרק הבא!!!!!!

ליר
ליר
1 year לפני

אמאלהההההה איזה פרק פסיכי!!!

Naor
Naor
1 year לפני

וואו איזה פרק. גופי התפוצץ בצמרמורות בזמן הצפייה.. אגב מת על הקומדיה בין סאנג'י לזורו! תודה על התרגום;)

gearfourth
gearfourth
1 year לפני

תודה רבה על הפרק ביקשתי שיצא מוקדם ונרדמתי חחח

ינוקא
ינוקא
1 year לפני

תודה רבה על הפרק וחג שמח

TOM
TOM
1 year לפני

פרק מטורף

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

פרק שיגעון. אמוציונלי ומצחיק כאחד. סוף עוצמתי. הקדימון לפרק הבא נראה מבטיח ביותר.

ספוילר לפרק זה
סאנג'י מעביר את הצלב לצ'ופר. רק לי זה מזכיר את ישו? חחח. קווין הופך להליקופטר.
מומונוסקה, מומונוסקה, מומונוסקה, אוסאמה בן לאדן.

ספוילר לפרקים הבאים (מהמנגה)
סוף כל סוף הגענו למוות המזויף של קינמון!

אימרי
אימרי
1 year לפני

תודה על הפרק

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

תודה רבה על התרגום פרק מגניב,איזה צ׳אפטר הפרק הזה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

צ'אפטר 1015 😀

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

אז אתה אומר יש הפרש של 48 צאפטרים?
וועאליה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

תסביך! כל-כך הרבה דברים קרו בצ'אפטרים ואני מת לצפות בהם באנימה.
זה נראה כ"כ רחוק בעתיד… וועליה בהחלט!!!
נ.ב. סחתיין על תמונת הפרופיל החדשה! איזוקו מידוריה, נכון? (קשה לראות).

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

אכן, איזוקו מידוריה הלא הוא דקו!!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

הכאב שבלהיות קורא מנגה… 🙁

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

תנקס

שפירו נו מי
שפירו נו מי
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אגב זה לא שכל צאפטר שווה לפרק… זה כמה צאפטרים פרק 1

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שפירו נו מי

הפוך… כל צ׳אפטר כמה פרקים.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

הבאתם לנו מתנה מוקדמת לכבוד החג 😉 תודה רבה!!! להמון אנשים אין עבודה היום, אז יש הרבה זמן פנוי 🙂

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

Da chop איך יש לך תמונה אחרת?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

יש אתר הנקרא "Gravatar". אתה יכול להעלות תמונה לשם והיא תופיע לך באתר הזה ובאתרים אחרים (לפי דוא"ל).
הנה קישור: https://he.gravatar.com/
בהצלחה!!! 😎

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
יצחק
יצחק
1 year לפני

ה' יברך אותכם

חציל
חציל
1 year לפני

ראשון

עוד פוסטים

Back to top button