פרק 1038 מתורגם לעברית!

היי חברים, הפרק יצא, צפייה מהנה!

קרדיטים:
תרגום: יסמין
בקרת איכות: עידן
אפקט למתקפות: עידן
קידוד והעלאה: יאיר

לצפייה ישירה בפרק 1038 במגה לצפייה ישירה בפרק 1038 בדרייב (1) לצפייה ישירה בפרק 1038 בדרייב (2) לצפייה ישירה בפרק 1038 בדרייב (3)
Subscribe
התרע על
guest
56 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
אריאל
אריאל
1 year לפני

יש לי שאלה לכל צופי האנימה באשר הם איך אתם מצליחים להתחמק מספויילרים למנגה?

רפאל
רפאל
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

אנחנו לא

ליאור
ליאור
1 year לפני

תודה רבה על הפרק!

נערך לאחרונה ליאור ע"י 1 year לפני
NAMI
NAMI
1 year לפני

רק רציתי לעדכן שלא התאפקתי וקראתי את הצאפטר החדש באנגלית ובקיצור, זה פסיכי.
אבל ממש מטורף, יש למה לצפותתתת

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

קראתי עכשיו את הצ׳אפטר באנגלית ואוו קוראי מנגה יש לכם למה לחכות למה זה יהיה צ׳אפטר מעניין רצחחח

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

יוצא מחר צ׳אפטר נכון?

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

בTCB שזה באנגלית בתרגום לעברית (שזה פה) יוצא בשבת

Twix
Twix
1 year לפני

מחר אמור לצאת הסרט באופן עולמי מישהו יודע אם ומתי יוקרן בארץ?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Twix

לא ידוע כלום כרגע. כמו שכבר אמרנו עשרות ואולי אפילו מאות פעמים, כאשר יתפרסם משהו אנחנו כמובן נעדכן אתכם.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

נראה לי מרוב הפעמים ששאלו תשנו את השם מוואן פיס נאקאמה ל נעדכן אותכם מתי שהסרט יצא אולי אז יבינו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

רעיון לא רע.

adir
adir
1 year לפני

מישהו יודע בערך איזה צאפטר כיסה את הפרק הזה?

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  adir

הפרק הזה סוגר את צ'אפטר 1016 🙂

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

סוגר? חשבתי שיש עוד חלק שלא היה באנימה (לא משהו ספציפי שאני זוכר פשוט הרגשה חחחחח).

לא פופלרי
לא פופלרי
1 year לפני

דיעה לא פופולרית: וואן פיס נהייתה גרועה ומשעממת, כלומר היא עדיין אחת האנימות הטובות,אבל לפי מה שקורה בארקים האחרונים היא פשוט נהיית מעצבנת יותר ויותר זה התחיל בזה שפרוספרו יצא חי מספיגה ישירה של פצצה, והקש ששבר את גב הגמל היה שהחזירו את אולטי אחרי שהיא ספגה את אחת ההתקפות החזקות של ביג מאם- יונקו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  לא פופלרי

לדעתי זה פשוט מראה שגם הדמויות האלה חזקות ומרשימות, לא מוריד מהעוצמה של מה שהן שרדו… ולא הבנתי איך בעיה ביחסי כוחות קשורה לשיעמום.

יעקב הבצורת
יעקב הבצורת
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

נובמבר קשה מסתבר

יעקב הבצורת
יעקב הבצורת
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ושאלה אודה הודיע נגיד אם יהיו עוד בזמן הקרוב הפסקות של חודש בלי קשר להפסקות כל שבועיים שלושה או משהו בסגנון ?ותודה לכם הצוות הכי נהדר בעולם הלוואי והייתי חלק מזה אבל אני פשוט עצלן…..אז תודה בכל זאת תמשיכו בעשייה

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  יעקב הבצורת

אם אני לא טועה בדצמבר יש הרבה חגים ביפן וזה אומר הרבה הפסקות באנימה ובמנגה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

נכון, אבל אלה הפסקות רגילות של שבוע. במקרה הכי גרוע, יכול להיות שהפסקה של ג׳אמפ תגיע בדיוק שבוע לפני או אחרי הפסקה של אודה, ואז יהיו שבועיים בלי צ׳אפטר. יותר מזה לא יקרה (לפחות ממה שידוע כרגע).

לא פופלרי
לא פופלרי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אתה רציני יש הבדל גדול בין אולטי שהיא לא אחת משלושת הגדולים של קאידו אלא רק ידוענית לעומת יונקו
וזה שלופי צריך לעשות גיר רביעי בשביל לנצח אותה מראה משו על זה,( ושלא נדבר בכלל על זה שהוא היה צריך גיר רביעי להביס את הענק ההוא ודרייק שאני בטוח לא השתמש בהתקפה הכי חזקה שלומ הביס בשניה…)
ומשעמם אותי שכל פעם מחדש הם חוזרים לחיים אחרי כל הפעמים שהם קיבלו מתקפות חזקות,אבל ישימו לב למיטב זכרוני רק מי שבצד של לופי מת – אייס וויטבריד פדרו קינמון קיקו-

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  לא פופלרי

קודם כל, אולטי לא ידוענית. הידוענים הם גיפטרז מהצוות של קאידו שאין להם אפילו פרי שטן אמיתי אלא רק סמייל. לאולטי יש זואן עתיק של דינוזאור, והיא מהטובי רופו – כלומר, אחת מעשרה חברי הצוות החזקים של קאידו (ולדעתי האישית היא הפגינה את היכולות הכי מרשימות מכול הטובי רופו בפער, אז היא החמישית הכי חזקה בצוות). ועכשיו כדיי לשים קצת פרספקטיבה, לופי של תחילת אוניגאשימה, שהפיל את קאידו לאדמה וגרם לו לדמם באגרוף של גיר 3 ושקאידו בעצמו אמר שהמתקפות שלו טובות ומכאיבות לו, נלחם באולטי בפרק 990 והגיע לכזה קושי בקרב שהוא היה חייב לעלות לגיר 4. אולטי היא לוחמת מאוד חזקה, וזה לגמרי הגיוני שהיא תקום אחרי המתקפה הזאת של ביג מאם. זה מן הסתם לא מקרב אותה לרמה של יונקו, כי המתקפה של ביג מאם ועוד ברק אחד מנאמי הביסו אותה לחלוטין באופן סופי, אבל היא עדיין חזקה.
לופי לא היה צריך את גיר 4 בשביל להביס את הנאמבר שהוא הביס בפרק 1001, הוא פשוט עלה לגיר 4 כדיי לסיים את זה מהר ולהחדיר נחישות ואמונה בכולם סביבו.
הרעיון עם זה שהאויבים קמים הרבה פעמים הוא ההפך משיעמום. זה אמור להראות לנו כמה הם באמת חזקים ומאיימים…
ורק האויבים נופלים? לופי לבד כבר נפל פעמיים בקרב על הגג חחחחח שלא לדבר על ההתאוששות של כל הנדנים אחרי שקאידו שחט אותם.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני רק רוצה לציין שהטובי רופו הם כן ידועונים אבל הם יותר חזקים מהשאר ובגלל שבצוות של קאידו מוטיב הכוח מאוד חשוב אז הם מקבלים יותר פקודים וכוח

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

הם כן נחשבים ידוענים? זו לא דרגה אחרת להיות טובי רופו?

מיקו
מיקו
1 year לפני
בתגובה ל  לא פופלרי

לא רק שאתה צודק אתה גם לא טועה ראינו כבר 1038 פרקים מה כבר יכול להשתנות בקרבות בכל כל הרבה פרקים ולא רק זה למה קרב אחד לוקח 40 פרקים ולפעמים יותר

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

לאחר רצף מסויים של פרקים שאומנם חלקם היו מעולים אבל בבירור עדיין היו יחסית קלים על המפיקים (יעני האנימציה לא הייתה מה שהרים אותם בטירוף), זה נראה שחזרנו לפרקי אקשן גדולים עם הפרק שפותח את רצף פרקי הקרבות של הטובי רופו. ואיך הוא היה…?
אז בתור הפרק הבא של הבמאית הצעירה והמאוד מוכשרת נאנאמי מיצ׳יבאטה (Nanami Michibata, פרקים 925, 956, 983, 1003, 1017) שמגובה ע״י סטוריבורד משותף שלה ושל סגן הבמאי הראשי לסדרה לשעבר קוהאי קורטה (Kōhei Kureta, פרקים 841, 870, 907, 978, 989, 1000, 1017) עם מה שהוא ככול הנראה הסטוריבורד האחרון שלו על האנימה לפחות לעתיד הקרוב ומשמש בתור מעין פרק פרידה שלו מהאנימה, אני חושב שאפשר להבין לבד אילו ציפיות היו לי. ובמידה ולא, אני עדיין יכול לספר לכם גם על במאי האנימציה המעולה קאזויה היסאדה (Kazuya Hisada, פרקים 1, 43, 129, 483, 553, 726, 965, 996, 1006, 1028) ועל טריפל במאיי האיור של הפרק – ארווין סאידה (Erwin Saida, פרקים 1031, 1034), טושינורי אינו (Toshinori Īno, פרקים 906, 960, 965, 978, 989, 1017), וטונגניאן צ׳ן (Tongnian Chen, פרקים 913, 933, 957, 962, 972, 981, 990, 995, 1004, 1015, 1026) – שלא לדבר על התסריטאי הנהדר ריו ימזאקי (Ryo Yamazaki, פרקים 915, 968, 982, 989, 996, 1009, 1015, 1030, 1031). כל אלה הם שמות מעולים אחד-אחד, ובשילוב עם הפרומו המבטיח שהציג אנימציה מאנימטורית מעולה שנדבר עליה תיכף בשביל המתקפה של נאמי, זה באמת נראה כאילו אנחנו יכולים להתכונן לחתיכת פרק. ועכשיו, שוב, עולה השאלה – אז איך הוא היה בסוף? ובכן, בשביל זה ניכנס לספויילרים.

ספוילר
לאחר ריקאפ קצר אנחנו מקבלים את כותרת הפרק, שכבר היא מגיעה עם תוספת בימויית קטנה ויפה של התאורה מלמטה – שאני בטוח שכולכם הבנתם שנקשרה לעובדה שאנחנו עוברים מייד ממנה לצוללת של הצוות של לואו, ולכן האור הזה הוא בעצם האור של הצוללת ממתחת לפני המים (או בעצם, מלמטה), אבל מה שממש יפה עם האור הזה הוא שזה לא נגמר כאן. הרי, הכותרת של הפרק מדברת על המתקפה של נאמי – מתקפה שכידוע לכולנו היא מתקפה ברקים. ברק הוא אור, ו, טוב, נראה לי שמפה אתם יכולים להבין לבד. זה פרט סופר קטן ושולי, אבל הוא מראה ממש מהשנייה הראשונה שהפרק הזה הוא שונה, ומציג את רמת המחשבה שהושקעה בכול פרק קטן בו ע״י מיצ׳יבאטה וקורטה – דבר שאני, כמו שכנראה הבנתם אחרי ניתוח הצבעים המוגזם שלי על פרק 1036, מאוד מעריך.
עכשיו אשכרה לפרק עצמו, אנחנו מתחילים, כפי שצויין קודם, עם הצוות של לואו, ו(טכנית ספויילר מאוד קטן למנגה, למרות שאני בספק שזה יגיד משהו לצופי האנימה. אם אתם ממש רגישים – דלגו לפסקה הבאה) מקבלים אישור כי האקוגאן (זה עם המסכה) הוא אכן ההגאי של הצוללת – כפי שתהיתי אחרי הצ׳אפטר האחרון – אז מגניב לי.
אחרי קטע נחמד של הטיפול בלופי אנחנו עוברים בחזרה לזירת הקרב נגד אולטי, ולגבי מה שקורה פה אני טיפה חלוק. כן, הקומדיה עם השם החדש של זאוס הייתה נחמדה, אבל אני חייב להודות שכשראיתי את זה פשוט תהיתי לעצמי מה נסגר עם אולטי ולמה היא פשוט עומדת ברקע ומחכה שהם יסיימו לדבר… במנגה הקטע הזה רץ ממש מהר, באופן שאפילו היה טיפה מבלבל (מה שלדעתי, אגב, חיזק את הקומדיה), אבל באנימה בחרו מאוד להאריך את השיחה בינהם – מה שיוצר טיפה חוסר היגיון, כי שוב, הם באמצע קרב ואין שום סיבה שאולטי פשוט תעמוד ותחכה שהם יסיימו לדבר. הרי, רק בפרק הקודם ראינו איך אולטי רצה ונגחה באוסופ משום מקום, אז לעמוד בצד ככה… הרגיש לי מוזר.
בכול מקרה, נמשיך הלאה למתקפה של נאמי – כי הסצינה הזאת היא אחת משני הרגעים הגדולים של הפרק, וזה הודות לאנימטורית עם השם שלא ברא השטן – קמיל איירופגיטה (Kamille Areopagita, עשתה דיי הרבה מהנדנים נגד קאידו בפרק 1004) – שנתנה למכה שהביסה את אולטי תחושה מאוד עוצמית ו״כבדה״ אם אתם מבינים למה אני מתכוון עם הדרך שבה הברק זז, ובכך באמת מכרה את עוצמת מתקפה המשותפת של זאוס ונאמי והפכה את זה לרגע מאוד מאוד נחמד.
לאחר שאנחנו מסיימים סוף-סוף עם אולטי, אוסופ מנטרל את באו הואנג בקטע שהרגיש הרבה יותר מגניב ויפה מבמנגה לטעמי, ומשם עוברים לפקודה של טאמה. קודם כל, אני דיי בטוח ששמתם לב לזה כי זה לא בדיוק נסתר, אבל לאורך כל הנאום שלה טאמה ממורכזת ע״י התאורה של הסצינה – מה שבפשטות וביעילות מצייר אותה בתור ה״אור׳ של התקווה של המרד, ובצדק, כי ההשפעה שלה על תוצאות המלחמה הזאת הן גדולות בקטע הזוי לגילה (במיוחד כשהיא לא איזו מנהיגה רוחנית של המרד כמו מומו). בנוסף, במהלך הנאום אנחנו מקבלים את המעברים היפים האלה בין כובעי הקש באמצע הקרבות שלהם יחד עם השינוי בצבעים בהתאם לדמויות – סצינה שמעבר לפשוט להרגיש סופר קולנועית ומרשימה, גם מאוד הזכירה לי את המתקפות של כובעי הקש בפרק 1000 שגם נעשו עם צבע מיוחד לכול אחד מהם – דימיון לא מפתיע כמובן, שכן הסצינה הזאת היא חלק מהחצי של קורטה מהסטוריבורד של הפרק, והוא גם זה שעשה את החצי השני של הסטוריבורד לפרק 1000 (אחחחח אני אתגעגע לבימוי המדהים שלו).
ולסיום, נשאר לנו רק עוד דבר אחד לדבר עליו… וכמובן שנדבר, כי איך יהיה אפשר לשכוח את הקרב של יאמאטו וקאידו מסוף הפרק – סצינה שבשיא הרצינות עלולה להיות לא רק האנימציה הטובה ביותר בפרק, לא רק הטובה ביותר במלחמה, לא רק הטובה ביותר בוואנו, אלא יתכן מאוד שהטובה ביותר בהיסטוריה של האנימה. רמת התנועה הפסיכופתית שהאנימטור ווינסנט צ׳נסארד (Vincent Chansard, המתקפה של נקו בפרק 1004, ההסתערות של לואו בתחילת 1017, סלאם גיבסון וגאמה נייף בפרק 1017, האגרוף הראשון של לופי על קאידו בפרק 1028, וחלק קטן מהקרב של לופי וקאידו בפרק 1033 [אגב הוא גם אחראי לכמה מהקטעים הכי טובים בבורוטו]) מצליח איכשהו להכניס לאנימציה שלו מבלי להשתמש בכלל בתלת-מימד (כלומר, הוא מצייר הכול ואני מתכוון הכול מאפס מוחלט בעצמו) תמיד חירפנה אותי בכמה שהיא לא הגיונית (וזאת גם הסיבה שהוא האנימטור האהוב עליי בתעשייה), אבל הפעם הוא פשוט לקח את זה לרמה אחרת לגמרי. התנועה הבלתי פוסקת של הדמויות והלבוש שלהן עד לפרט הקטן ביותר, האיור שנשאר מעולה ולא מעוות כל הזמן, הדינמיות הפסיכית של ה״מצלמה״ שפשוט מסתובבת סביב הסצינה בלי הפסקה… מדובר באנימציה ברמה שאמורה להיות לא אפשרית אפילו תחת לו״ז הפקתי של אנימה עונתית, והעובדה שהוא לא רק עשה את זה בלו״ז של אנימה שבועית, אלא גם 5 פרקים בלבד לאחר ההופעה האחרונה שלו (שלא לדבר על העובדה שהוא עשה כמעט 2 דקות של אנימציה לבד, שזה המון, ועדיין הגיע לרמה כזאת גבוהה) באמת מראה כמה הכישרון שלו הוא לא אנושי ומוכיחה שוב שהוא מעל לכול צל של ספק האנימטור הטוב ביותר על האנימה של וואן פיס כיום (ובואו, יש לוואן פיס כיום אנימטורים מדהימים ובכמויות). כן, אני חייב להודות שהפסקול של הסצינה לא ממש עבד בשבילי, ודיי מנע ממני להצליח להתרגש מהסצינה כמו שהייתי רוצה להתרגש מסצינה שנראית כל-כך טוב, אבל אפילו שזה אומר שהסצינה הזאת לא מתקרבת לאהובות עליי מוואנו (כי בהן פשוט הכול השלתב באופן מושלם ביחד) אני עדיין אהיה חייב להיות עיוור כדיי לא להרים לאנימציה הזאת כמו שעשיתי.

וזהו, כאן נגמר הפרק. בפרק הבא אנחנו מקבלים עוד במאי צעיר ומוכשר שבתקווה יראה מגמת עלייה נוספת באיכות שהוא מפיק, ויחד איתו גם את חזרתו של האנימטור נאוטושי שידה האהוב, אז כנראה שיש למה לצפות. תודה על התרגום, ורק אומר שהתפרסמו השבוע כמה דברים מפוצצי מוח שמצדיקים פוסט חדשות, אז אני מקווה לכתוב אחד בימים הקרובים.

LordViX
LordViX
1 year לפני

פרק מדהים אנימציה וואווו פסיכיתתת

avi
avi
1 year לפני

פרק מדהים, במיוחד לראות את זאוס בתור יד ימינה של נאמי, מדהים, וסוף הפרק יאמאטו נגד קאידו ההתחלה, תודה על כל ההשקעה

אל המוות, קשוח מאוד ולבן ספויילרים כבדים לכול המשך המנגה
סוף סוף מתקדמים בקרב ובקרוב החרב שתישבר על סאנג'י, זורו ולופי גיר 5, אם בפרק הזה זה נראה מדהים אני מת לראות איך תהיה האנימציה בקטעים האלה, אבל חייב להבין משהו וזה שאלה לעתיד
למה וגאפנק? למה עכשיו? מה הם יעשו באי העתיד? לאן ימשיכו משם? האם יצאו מהאי? האם יקבלו שם תוספת כוח מבוני? האם וגאפנק יצטרף אליהם?

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  avi

פשוט תכתוב:"ספוילרים למנגה " כי זה ספויילרים רציניים וכבדים לא רק לארק וואנו אלא גם לארק הבא

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  avi

למה לעשות ככה? זה פוסט של האנימה. האנשים בתגובות הם, ברובם, צופי האנימה. הם קוראים את התגובות פה בביטחון ובידיעה שתיבות הספויילר משמשות להסתרת ספויילרים לפרק הזה. עכשיו תחשוב על צופה אנימה שפתח את התיבה שלך מהסיבה הזאת, ונהרס לו לא איזה משהו קטן מהארק, לא רק הדבר הכי גדול שקורה בארק, אלא גם אפילו הארק הבא מהמנגה. לא חבל להרוס ככה לאנשים?
תיקנתי, מבקש יותר להתחשב בפעם הבאה.

אבי
אבי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני מבין חלקית אבל גם אתם צריכים להבין, עוד חודשיים עדיין תגידו להסתיר? עוד חצי שנה?
אני לא אמור לעצור בגלל שכל השאר תקועים מאחור, צריך להגדיר פרק זמן למנגה כי אי אפשר להגיד להמתין בגלל שיש אנשים שתקועים מאחור

PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  אבי

אתה לא אמור לעצור, אתה אמור להתחשב.
כל מה שלא הופיע באנימה, בבקשה בתיבת ספוילר, ועדיף עם אזהרה "ספוילרים למנגה".
ולהיזהר במיוחד בפוסטים שמיועדים לאנימה.
תודה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אבי

כמו שמור כתבה, אין שום סיבה לעצור. אני לא הערתי על כתיבת הספויילרים למנגה – את זה מותר לגמרי לעשות כל עוד מדובר בצ׳אפטר שיצא באתר – אני הערתי על חוסר האזהרה לצופי אנימה. הבקשה שלנו היא להתחשב באנשים שבחרו לחוות את הסיפור דרך האנימה, ולא רוצים שיהרסו להם את כל ההמשך – בטח ובטח שבפוסט של האנימה שמיועד לאותם צופי האנימה. זאת לא בקשה גדולה, והיא לא מפריעה לך לדבר על כל מה שאתה רוצה בשום צורה, אז פשוט מאוד תתחשב.

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

אני יודע שזה לא כל כך קשור לאתר אבל בכל זאת החלטתי לדבר על זה אז מי שלא יודע לפני שבוע יצאה לנארוטו מנגה חדשה בשם סאסקה רטסודן שמדברת על הסיפור שלו בטיים סקיפ בין שיפודן לבורוטן המנגה הזאת היא קאנון וזהו די מגניב ומישהו יודע אולי אתר שאפשר לקרוא אותה גם אם זה באנגלית כי ניסיתי במנגה פלוס ואין
נ״ב תודה רבה לצוות הפסיכי הזה על הפרק המטורף הזה

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

יש למנגה פלוס אפליקציה ואני יודע שזה שם כי התחלתי לקרוא את המנגה של סאסקה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akpiji

המנגה של סאסקה נמצאת באתה מנגה פלוס. אני קורא אותה משם.
ואשמח להפנות אותך לאתר שיפודן ישראל, שמוקדש בדיוק לכול מה שקשור לבורוטו ונארוטו. השאלה שלך יותר מתאימה לשם.

אריאל
אריאל
1 year לפני

דבר ראשון אני רוצה להתנצל לפני שני פרקים אני נתתי eye candy קטן

והeye candy היה
שהצורה ההיברדית של קווין תיחשף ככל הנראה בפרק 1037
ואני זלזלזתי באנימה שהצליחה למרוח את זה עד לפרק הבא דרך אגב אני לא כזה גאון בזיהוי אנימטורים אבל נראה לי מי שעשה את הeye candy עשה גם את השינוי צורה של לופי לגיר 4 טוב לאחר התנצלויות ספקולציות שאלות וחפירות
בוא נעבור לפרק
הפרק מתחיל בכמה ניצבים אקראיים שמוצאים את לופי ומצילים אותו מטביעה ובאופן מוזר זה נראה שהם גם יודעים רפואה והקפטן שלהם נמצא באוניגאשי…אהההההההההההההההה זה הצוות של לואו ממשיכים בחור כלשהוא בועט בלופי ואז יש פסקול קצת מצחיק לופי מקיא קצת הרבה מי ים ועוברים למומו ושינובו השניים ברחו מאוניגאשימה ומשם עוברים אל הפינה האהובה על כולנו:"הרפתקאות נאמי או טאמה אוסופ וחברים" והיום בתוכנית פרק בעל שני חלקים החלק הראשון נקרא "סוף משחק התופסת הארוך" והחלק השני נקרא "שלום כאן או טאמה" בוא נתחיל עם החלק הראשון אולטי תופסת את טאמה והולכת להרוג אותה בתור נקמה על מה שביג מאם עשתה לפייג' וואן אל תנסו להבין פה את ההיגיון בכלל אל תמצאו היגיון בנוגע לאולטי כי היא שרדה מתקפה מיאמאטו+גרמה ללופי לעלות לגיר 4 + שרדה קמאהמהאה מביג מאם אבל מפסידה לנאמי אבל זה בהמשך נאמי תוקפת אותה (ומפני שזה אותו קטע מפרק 1037 אני הולך לעשות העתק הדבק אולי אני אשנה כמה דברים שלא אהבתי בכל מקרה) ביחד עם זאוס שהשתלב עם הקלימה טאקט וזאוס מציע אסטרטגייה להשתמש בברק בשביל להוריד את אולטי סופית אבל אם נאמי תעשה את זה גם או טאמה תפגע לכן אוסופ מצליח להפריד את או טאמה מאולטי מה שגם יוצר פתח ונאמי מנצלת את זה ושולחת את זאוס ומשנה לו את השם לוואטה ורק עכשיו הבנתי שזאוס לא אהב את השם זאת הסיבה שצריך גם לצפות באנימה וגם לקרוא את המנגה בכל מקרה זאוס תוקף את אולטי אבל אולטי מצליחה להתחמק וזהו הכל אבוד לופי עומד לאבד את הנווטת שלו זה נגמר טוב בוא נעלה זכרונות מוואן פיס אח פרק 1017 פרק כזה טוב במיוחד אהבתי איך שזאוס כייון את הברק שלו אל אולטי והצליח להביס אותה בסצנה שגרמה לי לצעוק:"ככה אמורים להביס טובי רופו" אך פרק 1017 רק זכרונות טובים ובזאת נגמר החלק הראשון של הפרק הכפול של:"הרפתקאות נאמי או טאמה אוסופ וחברים" אבל קודם הפסקת פרסומות ועשיו עוברים אל החלק השני של הפרק הכפול של:"הרפתקאות נאמי או טאמה אוסופ וחברים" לאחר התבוסה של אולטי באו הואנג בטעות דיווחה על התבוסה שלה ושל פייג' וואן ואוניגאשימה בשוק לאחר מכן אוסופ יורה את צמח השטן אל באו הואנג ומעיף את הגיפטר עם פני הסוס גם יכולת סמייל די מעפנה או טאמה רוצה להעביר פקודות לכל אוניגאשימה אבל קווין מפחיד אותה במקביל אנחנו מקבלים תמונה מהקרבות באוניגשימאה והמצב נראה די רע הרי לפיראטי חיות הפרא היה פי 6 יותר חיילים מאשר הסמוראים וגם אם תענוגות וממתינים עברו לצד של הסמוראים יחידת ידוענים בניהם בריסקולה נשלחה לטפל בהם לפני שאני ממשיך אני רק רוצה לומר שני דברים היו הרבה סצנות עם הרבההההההההההההההההההההההההההההההה גיפטרז וידוענים אין סיכוי שלא הראו את פנדה מן שם אני לא מצאתי אותו אבל זה עכשיו תלוי בכם דבר שני הראו גיפטר או ידוען מאוד חשוב באחת הסצנות שקוראי המנגה מכירים אותו טוב לקוראי המנגה אני מציב אתגר ציינו מי הגיפטר/ידוען שדיברתי עליו המנצח יזכה בזכות לנצח טוב קצת התפזרתי איפה הייתי אה כן לאחר סצנה מאוד טובה שמראה את מצב הקרבות באוניגאשימה ובמקביל או טאמה אומרת שהיא רוצה להילחם גם או טאמה מחלקת פקודות וברגע כמעט כל הגיפטרז כולל הידוענים עוברים לצד של או טאמה והחברים ומתקפת הנגד מתחילה הפרק נגמר בתחילת הקרב של יאמאטו נגד קאידו שזה קצת משלב דברים מפרקים שאמורים לבוא בהמשך ולבסוף הפרק נגמר בקטע סאקוגה (קטע ספצפי שבו האנימציה של פרק/סרט משתפרת משמעותית לדוגמה סוף פרק 624 של וואן פיס) מעןולה שמתקרב לפרק 1033 מבחינת אנימצייה האם יאמאטו תוכל לעקב את קאידו מספיק עד שלופי יחזור? האם לופי בכלל יכול לחזור? מה יקרה במלחמה? מי יבגוד במי? מי יתיידד עם מי ? ממי לקחתי את שתי השאלות האחרונות? את כל זה אני (ואני בטוח שעוד) יודע כי קראתי את המנגה אבל אתם לא יודעים לכן תחכו שבוע הבא ועוד שבוע עד שבסופו של דבר זה יצטבר לשנה וכמה חודשים אבל עד אז הפרק נגמר
פרק 10/10 עם אנימצייה בקטע ספציפי שמתקרב לפרק 1033 והפרק הבא נראה גם כן מטורף לא פחות אבל יותר מעניין אותי הפרק הבא הבא שקוראי המנגה יכולים להבין טוב מאוד למה אבל לפני שאני מסיים שמתי לב שבתגובות שלי לפרק 1037 וצ'אפטר 1064 לא אמרתי תודה לצוות על שהוציאו את הפרק והצ'אפטר אז סליחה על זה פשוט פרח לי מהראש וכפיצוי אני עומד לומר תודה שלוש פעמים אז תודה רבה לצוות שהוציא לנו את הצ'אפטר ועשה את כל המאמצים להוציא את הצ'אפטר בשבת תודה לצוות על שהוציא את הפרק בראשון למרות שלפי התגובות היו לא מעט אנשים שיכלו להסתדר בלעדיו ותודה לצוות שהוציא את הפרק היום ועוד בשעה מוקדמת בערך ב15:00 כפיים! נתראה בפרק הבא עם קווין 4 וזהו ביי

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

הקטע עם קווין מהפרומו הוא אכן העבודה של האנימטור של גיר 4! יפה שזיהיתי 😉 . שמו הוא נאוטושי שידה (Naotoshi Shida), והוא אחד האנימטורים המוכרים והאהובים בתעשייה בגלל הסגנון היחודי שלו שכולל תנועה מהירה וחלקה מאוד בשילוב עם איור מפורט ומלא במספר רמות הצללה יפות. סצינות נוספות שלו כוללות את השינוי של לופי לסנייקמן ב- 870, אינו ונקו נגד ג׳ק ב- 1000, השינוי לגיר 4 של לופי ב- 1017, ועוד הרבה…
לגבי המגילה שלך על הפרק, קמת מאוד יצירתי באותו בוקר חחחחחח מאד אהבתי לקרוא. היה ממש שנון. בנוגע לפנדה־מן, אני לא ראיתי אותו, למרות שזה באמת הגיוני שהוא יופיע שם. מי הגיפטר שדיברת עליו שקוראי מנגה יודעים שהוא יהיה משמעותי? אני זיהיתי מלא מהם והערכתי את העקביות עם הדמויות, אבל אין לי מושג על מי אתה מדבר.
לגבי הסוף של הפרק, האנימציה בהחלט הייתה אגדית. יש לך ניחוש ממי היא? זה שם שכבר ציינתי בעבר, ואני חושב שהפרקים שלו על האנימה עד עכשיו היו 957, 1004, 1017, 1028, 1033, ועכשיו כמובן הפרק הזה.
אה ועל מה אתה מדבר עם פרק 624? לא זוכר מה היה בפרק הזה חחחחח.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

במשך שלוש ימים ניסיתי חיפשתי גם בוואן פיס וויקי גם במגילות שלך מאותם פרקים אבל למרות זאת לא מצאתי שום רמז אבל אחרי המגילה שלך על הפרק הזה אני מנחש שהאנימטור הוא ווינסנט צ'נסארד הגיפטר (שבדיעבד הוא ידוען) שהתכוונתי אילו היה המלט וסוף פרק 624 היה אאוקיג'י עוצר את דופלמינגו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

אכן צ׳נסארד חחחחח.
כל הכבוד על ההערכה המיוחדת להמלט! הוא הגיפטר השני הכי טוב אחרי הזה עם פרי הנחש (באנימה הוא איכזב אבל במנגה פאנל הבכורה שלו נראה כל-כךךךךך מגניב ומאז הוא הגיפטר האהוב עליי).
ועכשיו הבנתי למה אתה מתכוון. אני דיי בטוח שגם הסצינה הזאת (624) היא של שידה… יש לו הרבה קטעים גדולים באנימה.

Dvir
Dvir
1 year לפני

פרק מדהים!! תודה רבה לכם על התרגום !

MONKEY D NEOR
MONKEY D NEOR
1 year לפני

פרק מטורףףףףףףף אי אפשר לחכות לפרק הבא!!!!!

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

וואו, וואו, וואו! וואי, וואי, וואי! איזה פרק לפנים! העלילה, האנימציה, הדיבוב, הפסקול, ההפקה – הכל מושלם 😀
מעתה ואילך… אם לא יהיו ריקאפים, אנחנו נכנסים לסדרת פרקים מדהימה. כמה שבועות של הנאה צרופה!

Spoiler Alert
כמה חיכיתי… Jinbe Vs Who's-Who / Yamato Vs Kaido

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
וואן פיס
וואן פיס
1 year לפני

תודה אין עליכם תודה על התרגום לפי דעתי זה פרק ממש טוב

Akpiji
Akpiji
1 year לפני

הולי שיטטטטט איזה פרק מטורףףףף וגם הפרקים הבאים נראים מטורפים פשוט masterpiece זה למה אני חולה על הסדרה הזאתתתת

נערך לאחרונה Akpiji ע"י 1 year לפני
LOL_papoos
LOL_papoos
1 year לפני

תודה רבה על הפרק

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

תודה עצומה על התרגום, ההשקעה והזריזות! ציפור קטנה לחשה לי באוזן שהפרק הזה לא נורמלי!!! עפתי איתה לצפות…

אמיר לוי
אמיר לוי
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

באמת כל הכבוד להם שהם תרגמו אבל זה עוד פרק משעמם על נאמי אוסופ ואוטמה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  אמיר לוי

הפרק הזה בא לבשר לך שזה ה-Time to fuck shit up.

מיכל
מיכל
1 year לפני
בתגובה ל  אמיר לוי

לפחות הייתה התפתחות קלה עם זאוס

Adir
Adir
1 year לפני

תודהההה אין עליכם

ניר
ניר
1 year לפני

קרדיטים למי?…

תודה!

סהר זיסמן
סהר זיסמן
1 year לפני

למה הדרייב לא עובד

רן
רן
1 year לפני

תודה רבה לכם וליסמין!!

אריאל
אריאל
1 year לפני

איזה תמונה פוטגנית של אולטי

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

חחח. ממש.

עוד פוסטים

Back to top button