צ'אפטר 1003 מתורגם לעברית צחה!

היי חברים,

לכבוד יום ההולדת של רובין, (וגם שלי,) אנחנו מוציאים לכם היום את צ'אפטר 1003!
תודה רבה לציירים שמצטרפים לצ'אפטר היום: דניאל ס, אביטל, Tonton ועומר פ.!

קרדיטים:
מקור, ניקוי, מחיקה ושחזורים: TCB
תרגום: אופיר/תדהר
עריכה לשונית: Just Itay
הדבקת טקסט: גיל/פז/איתמר ל.
עריכה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1003
להורדת צ'אפטר 1003

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
61 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
o.g.
o.g.
3 שנים לפני

מזל טוב אחים

דניאל
דניאל
3 שנים לפני

תודה רבה רבה!!!

ZOAR
ZOAR
3 שנים לפני

ספוילר
יואו אין לי כוח לחכות לראות את הצורה המשולבת של קאידו ותודה לצוות על התרגום המעולה

YOSEF
YOSEF
3 שנים לפני

איזה תרגום מדהים !
כיף כל פעם מחדש בזכותכם התחלתי לקרוא מנגה !!!

מונקי די לופי
מונקי די לופי
3 שנים לפני

ספוילר
זה רק אני או שרואים את רובין בשיחה של הCP0?

T.D
נקאמה
T.D
3 שנים לפני
בתגובה ל  מונקי די לופי

מההה????? איפה????

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  T.D

ספוילר
ברקע יש מישהי שדומה לרובין. באופן אישי אני לא חושב שזאת היא, אבל נראה.

T.D
נקאמה
T.D
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
אה הגיישה הזאתי? רובין כבר לא נראית ככה אז לא נראה לי זאת היא. היא גם עם ברוק כרגע.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

ספוילר
כן אבל היא כבר הורידה את התחפושת שלה, היא לובשת סוג של קימונו (אבל שונה מזה שבעמוד 13).

Etay30
Etay30
3 שנים לפני

טוב אז החלטתי שמשעמם לי בחיים אז התחלתי את וואן פיס שוב בפעם ה4 תאחלו לי בהצלחה

Monkey D. GoldY
Monkey D. GoldY
3 שנים לפני
בתגובה ל  Etay30

אני גם

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Monkey D. GoldY

כנ״ל עליך.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Etay30

אני מעריץ אותך. אני החלטתי כבר שאני אראה וואן פיס מההתחלה לסוף כשהיא תיגמר 😉 .

Simon.D.Shilon
Simon.D.Shilon
3 שנים לפני

ספוילר
אני מקווה לפחות שעכשיו נראה קצת מהכוח של קאידו, כי עד עכשיו לא התרשמתי.. נכון לעכשיו אני לא רואה אותו מנצח אף אדמירל. שיראו אותו משתמש בהאקי, שיראו שהוא ראוי לתואר היצור החזק ביותר בעולם, שנקבל לפחות קרב ראוי ולא שק חבטות..

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Simon.D.Shilon

ספוילר
אני זוכר שלפני כמה צ׳אפטרים הגבת שקאידו לא נראה לך מרשים ועניתי שכשההייבריד פורם שלו ייגיע אנחנו נראה מה הכוח האמיתי שלו – הנה זה קורה 😉 .
אה, ולא מנצח אף אדמירל זה דיי הזוי, קאידו אשכרה עשה וואן-שוט ללופי של אחרי הול-קייק איילנד (שהיה חזק מקאטאקורי וקאטאקורי בבירור נותן קרב בינוני בערך לאדמירלים).

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 3 שנים לפני
Simon.D.Shilon
Simon.D.Shilon
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
לפי דעתי, כל אדמירל יעשה וואן שוט ללופי אם הוא יפגע בוא ישירות כמו שקאידו פגע. אני ממש מחכה שהקרב כבר יעלה רמה, זה אולי כואב להגיד אבל באלי שקאידו יפוצץ אותם.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Simon.D.Shilon

לא מסכים בכלל לגבי האדמירלים כי לופי כבר נפגע ישירות ממתקפה של פוג׳יטורה ולא קיבל וואן-שוט (וזה היה אחרי דרסרוזה – לופי היה תשוש ופצוע).

Shirohige
Shirohige
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

זה כי פוג'יטורה חלש ביחס לאדמירלים של מארינפורד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Shirohige

אבל במארינפורד קיזארו פגע בלופי (שלהזכירך זה לופי לפני הטיימסקיפ) ישירות פעמיים ברצף ולופי לא איבד הכרה…
ועל מה את/ה מבסס/ת את זה שפוג׳יטורה חלש מהם?

מי זה?
מי זה?
3 שנים לפני

אין על קונדוריאנו (פרק 199)

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  מי זה?

נראה לך שצריך להסביר מי זה קון די. ריאנו-סאמה??? הוא האל השלישי של וואן פיס יחד עם גו די. אוסופ-סאמה ובאגי די. קלאון-סאמה, כולם זוכרים אותו.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני

הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ הייפ! צ׳אפטר כל-כך הייפ!
רואים שאודה מאוד השקיע בצ׳אפטר הזה עם כמות העמודים הכפולים והפאנלים נראים מעולה. ממש מתרגש לצ׳אפטר הבא בתקווה שהוא ב ב ק ש ה לא ייקפוץ לדברים אחרים וייראה את מה שהיה בסוף הצ׳אפטר – אם הוא ייקפוץ זה יהיה ממש אכזרי ויש הרגשה שהוא באמת ייעשה את זה.
ותודה רבה על התרגום! מזל טוב למור ורובין!

בלה בלה
בלה בלה
3 שנים לפני

מודה לכם על התרגום ומזל טוב

ספוילר
דרך אגב עוד מישהו הופתע שהcp 0 בואנו בחופשיות כזאת בזמן שיש שם גם 2 יונקו? ולגבי היינקן היה צפוי שהם לא התאמצו עד עכשיו בקרב כי ראינו ד בכמה אחת ואפילו לא רצינית של קאיזן הוא הוריד את לופי בקלות מה שמביא אותי לשאלה איך לעזעאל קאידן יובס? לא ביג מאם רק קאידן לבדו כי את שניהם יחד זה בכלל לא אפשרי לחמישה האלה. האמת קיוויתי שסאנגי מרקו וג׳ינבי ילחמו איתם אבל ככה לא היה מי שיביס את הצוות של קאידו והכפופים שלו אני ממש מקווה שסאנגי ישיג כוח חדש משלו ויביס את הסגן של קאידו(קינג?) זה אחד הדברים שאני הכי מקווה שיקרה ולגבי כוח חדש מה אתם אומרים לגבי דיאבל גאמבל עם להבות כחולות ומה שמיוחד זה שהטמפרטורה שלהם פשוט גבוהה יותר וככה זה מוסיף לכוח של הבעיטה או שסאנגי ישיג את הפרי של מרקו זה גם יהיה מגניב לדעתי ובכללי אני מעריץ את סאנגי מרקו ולאו בקיצור אני לא יכול לחכות להמשך הארק הוא נדיר עד עכשיו והלוואי וימשיך להיות כך אוףףף יש לי כל כך הרבה תאוריות ולא יכול לשתף אף אחדדדד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  בלה בלה

ספוילר
אני לא מופתע שה- CPO באוניגאשימה כי ידענו שהם בוואנו עוד דיי מתחילת הארק הזה.
וכן, היה ברור שקאידו וביג מאם לא נלחמו ברצינות עד עכשיו – קאידו ליטרלי אמר שהוא רוצה לאפשר להם לפגוע בו כדיי לבחון את הכוח שלהם ובגי מאם בקושי התערבה בקרב עד עכשיו.
לפי דעתי לופי ייצור צורה חדשה של גיר 4 שבייחד עם זורו שיישתמש בפול פאוור אנמה, לואו שהוא שבור לגמרי, קיד שראינו שהוא קרוב לרמה של לופי, וקילר שהמתקפות העל-קוליות שלו סופר ייעילות כי הוא יכול לחתוך אותם בלי לחתוך אותם ייצליחו לדחוק בהם מאוד, אבל יובסו. לאחר ההפסד שלהם גקו מוריה יופיע (בדיעבד ייתברר שהוא הגיע עם בלאקבירד) וייתן ללופי צללים – מה שיוביל לגיר 4 נייטמייר לופי נגד הייבריד קאידו וביג מאם. בשלב הזה קאידו וביג מאם יהיו כבר דיי תשושים ופצועים ולכן לופי (שהצללים ייתנו לו בוסט אדרנלין קיצוני ולכן הוא לא יירגיש את הכאב) ייצליח להתגבר עליהם להביס את ביג מאם, אבל הוא ייאבד את הצורה לפני שקאידו ייפול, וכשקאידו ייבוא להרוג אותו בלאקבירד ייתקוף אותו בהפתעה, יילחם בו, ייביס אותו בקרב בינוני (כמו עם וואיטבירד שהיה פצוע ותשוש) ייהרוג אותו, וייקח את פרי השטן שלו.
אני חושב שמי שיילחם בקינג יהיה מרקו, לא סאנג׳י, ודיאבל ג׳אמבה עם להבה כחולה יהיה מגניב אבל אני חושב שצריך פאוור-אפ חדש ויצירתי לגמרי.
ואתה יותר ממוזמן לשתף בתיאוריות שלך 😉 .

בלה בלה
בלה בלה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
תודה וצודק לגבי מרקו נגד קינג זה יהיה מדהים סגן האדם החזק ביותר הנוכחי נגד סגן האגם החזק ביותר לשעבר זה יהיה קרב אפי ומדהים ולגבי סאנגי אתה גם צודק פשוט שאין לי רעיון איך לחזק אותו אבל לגבי נייטמר לופי אני לא רואה את זה קורה קודם כל מהסיבה שלא משנה כמה צללים לופי ישיג הפעם נגד קאידו וביג מאם יחד אין לו סיכוי וכנראה הרבה מזל יהיה מעורב בסיפור בשביל נצחון של לופי. הסיבה השנייה היא שהתאוריה מבוססת על הרבה הנחות לא ניראלי שבלאקבירד יאפשר למוריה בכלל לחיות עד שיגיע לוואנו וכנראה הוא ייתן את הפרי לאחד האנשים שלו(ג׳יסס בארג׳ס שראינו שמחפש פרי שטן כבר כמה זמן) אז נייטמר לופי לא יקרה ובכללי מישהו יכול להסביר למה דווקא נייטמר לופי היא תאוריה פופולרית כל כך? גיר 5 בשלב הזה כבר הרבה יותר הגיוני אבל הפעם גיר שמבוסס על הרבה הארי וריואו מקווה שיהיה מספיק יצירתי וחזק כדי להוריד את קאידו לגבי ביג מאם יהיה בלתי אפשרי להביס אותה יחד עם קאידו כי בהנחה שאחרי תבוסת קאידו לופי לא יוכל להילחם יותר כי הוא יהיה מובס קשה קיד לאו זורו וקילר לא יהיו ברמה שלה והיא תקרע אותם לכן לדעתי ביג תפקיר את קאידו ותיקח לו את הפונגליפים והארק שיפתח את הסאגה החדשה שתהיה לאחר סיום ברית הפיראטים בין לאו ולופי(משהו שהאמת אני מקווה שלא יקרה לואו אחד הדמויות האהובות עליי והלוואי שימצאו דרך מספיק הגיונית לצרף אותו לכובעי הקש או להשאיר אותו בעלילה הראשית) לאחר מכן יהיה קרב הגד ביג מאם שיהיה ממש ממש קצר לא יותר מ30 צ׳אפטרים כדי שיוכלו לעבור לסאגה האחרונה שתהיה 4-5 השנים האחרונות של המנגה עם 2 מלחמות אחת לפני מציאת הוואן פיס ואחת אחריה ובין לבין כמה ארנקים הירכיים כמו לופי נגד בלאקבירד שאנקס נגד בלאקבירד והפגישה שאני מקווה שתקרה בין לופי לשאנקס ובין לופי לדרגון ועוד מלא מלא מלא קרבות כמו זורו ומיהוק שיקבעו מי יהיה הסייף החזק ביותר ועוד מלא דברים המאה האבודה תיחשף הנשק השלישי ג׳וי בוי ועוד מלא כאלה ואני מקווה שגם שיקי הארייה המוזהב וההיסטוריה המלאה של פיראטי רוג’ר תיחשף סוףסוף וגם הסיפור המלא של משפחת מונקי די הסבר על 2 פירות השטן של בלאקבירד הפלת הממשלה העולמית ואחרי כל זה סוף שמח שבו לופי הופך להיות מלך הפיראטים וממשיך להפליג בכיף בים ומחפש עוד הרפתקאות חדשות.

הבעיה היחידה שלי עם זה שוואן פיס אוטוטו נגמרת היא שיש מלא מלא מלא קרבות שהייתי רוצה לראות כמו אקאינו בן בקמן קיזארו סאבו ריוקוגיו פוג׳יטורה אאוקיג׳י סאבו ועוד מלא מלא דמויות חזקות ופחות חזקות שיהפכו לחזקות כמו קובי שאני מת עליו וקרוקודייל שהוא האליל שלי ואני מת שהוא יחזור לעלילה הראשית כמה שיותר מהר ובקיצור הגעתי למסקנה שמכאן והלאה הולכים להיות טונות של אירועים שהם אוף סקרין משהו שאני מאוד עצוב לשמוע כי בטיים סקיפ לא זכינו לראות את פיראטי וואיטבירד נגד פיראטי בלאקבירד, שאנקס נגד קאידו ןאקאינו נגד אאוקיג׳י אז אני מקווה שלפחות נראה הרבה קרבות שמחפים על הקרבות שלא ראינו. ונשאר רק לאחל בצלחה ללופי כי נראה שה5 שנים הבאות יהיו מאוד קשות בשבילו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  בלה בלה

ספוילר
בלאקבירד ייתן למוריה לחיות כי הוא ליטרלי רצה לצרף אותו לצוות שלו והסיבה לכך תהיה שהוא מתכנן לגרום למוריה לעזור ללופי להשיג את הגיר 4 נייטמייר.
תיאוריית הגיר 4 נייטמייר הרבה יותר הגיונית מתיאוריית הגיר 5 בגלל סיבה מאוד פשוטה – אני באופן אישי חושב שגיר 5 צריך להיות הגיר האחרון והצורה האולטימטיבית של לופי. מסיבה זו, אי אפשר שגיר 5 יופיע בוואנומ(ובוא נודה בזה אם גיר 5 לא יהיה האחרון זה יירגיש דבילי כאילו תדמיין שהצורה הסופית של לופי היא גיר 7 – זה מוריד מההתלהבות).
אין סיכוי שביג מאם תובס אחרי קאידו – הוא אמור להיות האויב המרכזי והאחרון.
לואו ל א הולך להצטרף לכובעיי הקש – אודה כל-כך לא אוהב את התיאוריה הזאת שהוא בצ׳אפטרים האחרונים גרם ללואו לצעוק על זורו ולופי שהם לא מפקדים עליו.
30 צ׳אפטרים זה הרבה חחחח. זה כמעט שנה נוספת בזמן שלנו.
בעיקרון לדעתי, מה שייקרה אחרי מה שכתבתי שלדעתי ייקרה בוואנו זה שכובעיי הקש יגיעו לאלבאף, לופי יילמד שלב מתקדם של האקי מלכים, אולי יביס איזה נבל של הארק הזה, יפליג לטריטוריה של בלאקבירד בשביל הפונגליף שלו, לכול חבריי הצוות יהיו קרבות אישיים נגד חבריי הצוות של בלאקבירד, ובקרב של לופי נקבל את גיר 5. לאחר הקרב נגד פיראטיי בלאקבירד, כובעיי הקש יגיעו ללאפטייל, נגלה את כל האמת על המאה העבודה, ואז ייתברר שהממשלה העולמית חטפה את ויוי (בגלל שאים רוצה להתחתן איתה או בגלל שהיא נשק עתיק), והשילוב של זה והאמת על המאה העבודה יובילו ל״מלחמה הגדולה בהיסטוריה של וואן פיס״ שעליה אודה דיבר בריאיון לא מזמן. במלחמה הזאת, שני הקרבות המרכזיים שאני רוצה הם קרב יחסית קצר (כי בשלב הזה לופי כבר יוכל לנצח אותו בקרב קשה לבד) של לופי וסאבו נגד אקאינו, ולאחר-מכן שלופי יילחם באים והפאוור אפ שלו לקרב הזה יהיה התעוררות. לאחר המלחמה הזאת ייקימו מחדש את הממשלה העולימית (כך שלא תהיה מושחטת), כולם יגשימו את החלומות שלהם (ובכנות, אם כמה שזה בטח עצוב להרבה אנשים, אני רואה את אודה מדלג על הקרב של זורו ומיהוק ורק מראה שזורו הפך לסייף החזק בעולם), ובסוף יהיה לנו צ׳אפטר אפילוג שמראאה את כולם מבוגרים (וכמה מהם הורים), וככה הסדרה תיגמר.

בלה בלה
בלה בלה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

לגבי מוריה ובלאקבירד בלאקבירד בבירור התלוצץ ואמר את זה כדי לצחוק על מוריה אבל מה שאמרת לגבי זה שבלאקבירד יגיע לוואנו ויחזק אותו באמצעות צללים כדי להביס את קאידו ולקחת את הפרי שלו אבל לדעתי הפרי של מוריה כן ילך למישהו מהצוות של בלאקבירד ומוריה יהרג הוא כל כך לא רלוונטי או מעניין בנקודה הזאת של הסדרה ולכן להשאיר אותו זאת טעות ובלאקבירד כן ייקח את הפונגליף על הדרך הבעיה היחידה שלי עם כל זה שבבירור ביג מאם לא תובס בשלב זה ולופי כן ילחם בה בהמשך מיד אחרי זה ארק קצר וכן 30 צאפטרים במונחים של וואן פיס זה קצר. אתה חושב אולי שלאו יסכים להישאר בן ברית של לופי להמשך כדי להביס עוד יונקו כמו ביג מאם כי לדעתי בקרבות נגד שאנקס ובלאקבירד אם יהיו לא יכללו את לואו כי אלה צריכים להיות קרבות עם חשיבות רגשית שלאו פשוט לא יהיה קשור בהם.
דרך אגב לא הכללת קרב של שאנקס ובלאקבירד שבבירור יקרה בשלב כולשהו ומה שמביא אותי לרעיון של 2 מלחמות אחת לפני הוואן פיס ואחת אחרי כמו שאודה אמר בעצמו שמציאת הוואן פיס תוביל למלחמה ולדעתי במלחמה זאת יובס בלאקבירד ויתגלו כל הסודות של הממשלה ובמלחמה שלפני הוואן פיס יהיה נחמד אולי שלופי לא ייקח בה חלק ויקרה ארק ללא לופי שהוא הדמות הראשית דבר שקורה בהרבה מאוד מנגות והוא לא דבר רע בהכרח אלא דרך לתת לדמויות אחרות להתפתח ללא שלופי יאפיל עליהם ויתפוס להם חלק נכבד מהפוקוס. לגבי מיהוק וזורו יש לי רעיון חלופי בזמן שבלאקבירד ילחם בשאנקס שיליו ילחם במיהור ינצח אותו זורו ינקום את תבוסת/מוות המורה שלו יביס את שליו ויהפוך בדרך הזאת לזייף החזק בעולם.

עוד משהו:
אתה חושב שאולי לאו יעניק ללופי חיי נצח באמצעות הכוח שלו יום אחד ואיך לדעתי זה יהיה בקרב נגד בלאקבירד בזמן המלחמה השנייה לופי בהתחלה יובס לאו יציל אותו ימות ולופי ינקום את המוות של לואו התבוסה/מוות של שאנקס והמוות של וואיטבירד וסוג של אייס כי בלאקבירד אחרי למוות של אייס בדרך כזאת או אחרת

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  בלה בלה

ספוילר
כן, שכחתי לציין: לפי דעתי, בלאקבירד ושאנקס יילחמו (ושאנקס ימות) בזמן ארק אלבאף, מה שיוביל לרגע מאוד עצוב כשלופי יבין שהוא לא החזיר לשאנקס את הכובע (ואולי גם אחרי שהוא יימצא את הוואן פיס הוא יילך לקבר של שאנקס ויניח שם את הכובע, כי הוא כבר פיראט מספיק גדול בשלב הזה).
כן, אני רואה את לואו מקריב את עצמו ומבצע על לופי את ניתוח המוות (אבל לא בוואנו), בגלל הסיבה הפשוטה שאם לא זה לופי ימות בגיל 50 לכול המאוחר בגלל כל הדברים שהוא עשה עד עכשיו ונאמר שמקצרים לו את החיים (הוא ליטרלי מאבד זמן מהחיים שלו בכול פעם שהוא מפעיל את גיר 2).
אהבתי את הרעיון של שיליו.
וזה שמישהו אחר עם פרי הצל יגיע לעזור ללופי גם נראה לי סבבה, למרות שאני לא מסכים שביג מאם תישאר אחרי קאידו (ו- 30 צ׳אפטרים זה ממש לא קצרבמונחים של וואן פיס – זה כמעט שנה בזמן שלנו ושנה זה הרבה גםם במונחים של וואן פיס).

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 3 שנים לפני
MONKEY.D.BASH
MONKEY.D.BASH
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

וואו. פשוט סיימת את וואן פיס. בתכלס אני חושב שבערך כל מה שאמרת נכון, ואם זה נכון אז זה ממש טוב

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  MONKEY.D.BASH

חחחחח אריגטו 🙂 .

אורר
אורר
3 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

השלופי יקבל צללים זה מה סרטון הזה של הפאן אנימטון עשו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  אורר

לא, חשבתי על זה לפני שראיתי את זה.
אבל כן, זו דוגמה טובה (למרות שיש בסרטון הזה כמה דברים שאני לא אוהב כמו האקי זהב [אבל זה נסלח כי האנימציה אלוהית]).

portgassDanne
portgassDanne
3 שנים לפני

תודה!!!

Dan
Dan
3 שנים לפני

תודה רבה לכם!

אורר
אורר
3 שנים לפני

ספוילר
תודה רבה על התרגום אני מת לראות את קאידו בצורה המעורבבת שלו

נערך לאחרונה אורר ע"י 3 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  אורר

ש י ם ב ת י ב ת ס פ ו י י ל ר .

אורי
אורי
3 שנים לפני

תודה רבה על התרגום

Baka
Baka
3 שנים לפני

תודה על הצ'אפטר

ספוילר
||וזה מאוד מפתיע שהcp 0 נמצאים באנגושימה האם זה אומר שצוות הקש או מישהו מהם ילחם בהם?||

T.D
נקאמה
T.D
3 שנים לפני
בתגובה ל  Baka

אמממ ספויילרים לא עובדים ככה. אמור להיות דרך לעשות תיבת ספויילר.

Baka
Baka
3 שנים לפני
בתגובה ל  T.D

התרגלתי מהדיסקורד ואיך עושים ספוילר?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
3 שנים לפני
בתגובה ל  Baka

יש כפתור שלך [+].
במידה ואין לך אותו משום מה (כמוני), כותבים (spoiler=") טקסט מספיילר (/spoiler), רק עם סוגריים מרובעים. שים לב!: חשוב שה- " ייעשה בעזרת שני גרשיים ולא עם מרכאות – אחרת זה לא עובד.
בבקשה ערוך את התגובה המקורית כי חבל על צופיי האנימה שייתקלקל להם.

ספוילר
ולתוכן התגובה המקורית, ידענו ממזמן שה- CP0 נמצאים בוואנו, כך שהופעתם באוניגאשימה לא הפתיעה אותי.
ולא, אני לא חושב שיילחמו בהם, אודה כנראה פשוט מידיי פעם ייקפוץ אליהם וייראה דרכם תמונת מצב על הקרב מבחינת כמה נפלו מכול צד וכדומה (למרות שאף פעם אי אפשר לדעת).

ShinigamiX
ShinigamiX
3 שנים לפני

תודה רבה על התרגום

nn10
nn10
3 שנים לפני

תודה רבה על התרגום

אלון כהן
אלון כהן
3 שנים לפני

תודה רבה על התרגום ❤
באמת תודה רבה❤

עוד פוסטים

Back to top button