צ'אפטר 1026 מתורגם לעברית!

היי חברים, אני פז ויחסית חדש בצוות כמעט שנה. מקווה שאתם נהנים מהחופשה!
שמח מאוד להיות חלק מהצוות לעבוד על הצ'אפטרים בשבילכם כדי שתיהנו ותשמחו:) מאחל לכולם חג שמח ושנה טובה!
בכל מקרה תיהנו מהצ'אפטר!!!

תודה לציירים שלנו הפעם: שי זבי, yonatanargao10 ותהל!

קרדיטים:
מקור, ניקוי ומחיקה: TCB
תרגום: אופיר/תדהר
עריכה לשונית: מור/דוד
הדבקת טקסט: פז
שחזורי תמונה: מור/פז
בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1026 להורדת צ'אפטר 1026

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
55 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Israel d. David
Israel d. David
1 year לפני

אהבתי

נארוטו
נארוטו
1 year לפני

ספוילר
טובב אז נראה שהפגישה של לופי ושאנקס קרובה מתמיד. אשכרה פיצול השמיים. גם זה וגם יכולת המנהיגות שהוא הפגין על מומונוסקה מראה שלופי נכנס לטריטוריית הכוח של יונקו/אדמירל שכיום אני כבר מרגיש בנוח לשים באותה רמה במיוחד את שלושת המקוריים. נכון לופי ברגע זה לא יכול לנצח אף אחד מהם באחד על אחד אבל מאי לאי כובעי הקש מתחזקים אז לדעתי בארק הבא(אלבאף) אם כן יצא לו להילחם נגד אדמירל או משהו הוא כבר יוכל להביס אותו כי כבר תהיה לו יותר שליטה ביכולת שלו כמו שראינו עם המנטרה המתקדמת מוול קייק איילנד לוואנו. לדעתי הגיע הזמן של יאמאטו לעזוב את הקרב. בבירור נותנים לה פה את ההשוואה ללואו ואני חושב שעכשיו שלופי הגיע סוף סוף וזה הקרב הסופי אז היא צריכה לעזוב ולתת ללופי לסיים את זה אחד על אחד כמו שזורו וסאנג׳י אמרו שלופי יביס את קאידו לופי חייב לעשות את זה לבד או לפחות את החלק הסופי לבד במיוחד אחרי הקלאש זה הכרחי שהוא יסיים את זה בעצמו. ההבדל היחיד זה שאם יאמאטו=לואו היא לא מילאה את התפקיד שלה עד הסוף כל העבר שלה ושל קאידו עוד לא נחסף והיא לא מובסת אבל לדעתי כן זה שונה אנחנו צריכים ללמוד על העבר שלהם מקאידו לפחות לדעתי ומבחינת להילחם אני חושב שיש לה עוד מטרה וזה להציג לקיד ולואו את האפשרות של האקי מלכים מתקדם. נכון ללואו אין אבל אני מציין אותו בכל זאת אני חושב שלופי עד פעם ידפוק משפט של אני אסיים את זה אתם יכולים לעזוב מומונוסקה ימנע מאוניגשימה להתרסק ויביס את אורוצ׳י ויאמאטו תלך לעזור בקרב של קיד ולואו נגד ביג מאם. קיד פספס את אשורה והתגובות של לופי וקאידו שגרמו לכך שלופי יעורר האקי מלכים מתקדם אז עם הוא יראה קלאש של יאמאטו וביג מאם הוא יבין כמו לופי יעורר את היכולת יאמאטו בטח תותש ולואו ובעיקר הוא יסיימו את הקרב וככה תהיה בין שניהם את ההשוואה כי הם יריבים. אבל סיכוי קלוש שהוא לא יצטרך את זה כי ביג מאם חטפה נזקקקקקקק ויותר ממה שציפיתי אז מעניין אם אודה לא ייתן לו את היכולת למרות שזאת תהיה טעות אחרת סתם יש לקיד האקי מלכים כי באמת מאז שגילינו את זה הוא לא עשה עם זה כלוםםםםםם.
מישהו מתכוון לדבר על כמה חזק פרוספרו הוא אפילו לא סוויט קומנדר(הבחור החמישי הכי חזק בצוות של ביג מאם!!!!!!) עכשיו יש לי 2 הסברים לזה הראשון הוא שהבאונטי של הצוות של ביג מאם לא משקף בכללל את היכולות שלהם וקאטאקורי חזק כמו קינג לפחות ואפילו יותר ומככה גם סמוג׳י וקרקר יותר חזקים מרמה של מפקדים שניים ושלישיים רגילים של יונקו וככה פרוספרו יכול להיות ברמה של ג׳ק והשני הוא שלפרוספרו יש מעמד מיוחד הרבה פעמים הוא גם מתפקד כסגן לביג מאם והוא הבן הראשון יכול להיות שהוא פשוט לא קיבל מעמד של סוויט קומנדר זה כי הוא לא רצה והוא כנראה חלש אולי רק מקאטאקורי.
טוב עכשיו נשאר:
לופי vs קאידו
זורו וסאנג׳י vs קינג וקווין(כנראה יתפצלו)
לואו וקיד vs ביד מאם(כנראה יסתיים בקיד)
קילר vs הוקינס(באמת מתי מסיימים עם זה)
ראיזו vs פוקורקוג׳ו או איך שלא אומרים את זה(כנל)
אורוצ׳י vs מומונוסקה(כנראה)
ויאמאטו בטח תעבור בין הקרבות.
דמויות מפתיעות: CP0, אפו, דרייק, דנג׳ירו, פייג׳ וואן וטאמה שמעניין עם תקבל תפקיד נוסף לא ניראלי הזכירו אותה לחינם.
אני ממש מצטער שחפרתי מקווה שתקראו.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  נארוטו

אהבתי את הסיכום בסוף, עזר לסדר לי הכול 🙂 כבר שכחתי מהקרב ששאלת עליו מתי מסיימים אותי.

נארוטו
נארוטו
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

חחחחחחחח באמת יש דברים שכבר חייב להזיז מהדרך. דרך אגב

ספוילר
אני רואה שאתה מגיב הרבה באתר ויש לך ידע אתה חלק מהצוות או משהו?? ומתי נראלך שנקבל את העבר של זורו(האחד המלא שלו) כאילו ברור כבר יש לנו תמונה חצי ברורה שאומרת שזורו הבן של אושימארו וצאצא של ריומה והוא הועבר לאיסט בלו אחרי שקאידו השתלט על וואנו ואושימארו מת ואז הוא גדל בדוג׳ו אצל קושינה ואבא שלה שכנראה עכשיו שהם גם קרובי המשפחה שלו אבללללל זורו לא נראה כאחד שמודע לזה בכלל ולדעתי חשוב שהוא ידע את זה. האמת אני גם חושב שזה אומר שהוא יקבל את שוסוי בחזרה לא? אני יכול לדמיון מצב שעכשיו שמומו מבוגר זורו ומומו פשוט מתחלפים זורו מחזיר את אנמה לבעליה החוקיים מומו שהוא הבן של אודן וזורו לוקח חזרה את שוסוי כבעליה החוקיים בגלל שהוא צאצא של ריומה שגם עזר להציל את וואנו הוא הרוויח את הזכות להחזיק בחרב הזאת. זה מרגיש הגיוני יותר לתת לו את שוסוי למרות שיש עוד אופציה לדעתי שהוא יוותר על הקיטטסו שלו ואז הוא ילחם עם שוסוי, אנמה ו- וואדו איצ׳ימונג׳י . ויש סיכוי שזורו לא יגלה על על העבר שלו ופשוט לא הולכים לדבר על זה איתו? כאילו זה בלתי אפשרי במיוחד אם יאמאטו תראה אותו אבל מתאים קצת לזורו פשוט לא לגלות על זה אף פעם.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  נארוטו

ספוילר
חחח לא אני לא חלק מהצוות, אני סתם מאוד פעיל בתגובות כי זה כייף לדבר עם אנשים על הסדרה האהובה עליי 🙂 .
לגבי העבר של זורו, אם נקבל אותו, דבר שאני חושב שייקה אבל כמובן לא יכול להבטיח אף פעם, אני מניח שזה יהיה במהלך הקרב שלו או אחרי כל המלחמה שזורו יבקר בקבר של ריומה או משהו ואז יספרו לו או משהו כזה. אלה הזמנים הכי הגיוניים לזה לדעתי.
לגבי החרבות של זורו ומומו, זה אחלה רעיון, אבל מה שאני חושב שיש סיכוי יותר טוב שייקרה זה שזורו ימשיך עם אנמה (כי להזכירך מומו הוא לא בעליה החוקיים – אנמה הורשה ע״י אודן להיורי) ומומו יישתמש באמה-נו-האבאקירי – החרב השנייה של אודן שהוא הוריש לו. זה גם מסתדר עם העובדה שעד עכשיו מומו תמיד התאמן על הלחימה עם חרב אחת ואודה כבר עשה בילדאפ דיי גדול לזה שזורו עומד להפוך את אנמה בעצמו לחרב שחורה, אז להחליף אותו בחזרה לחרב שהיא כבר שחורה מרגיש טיפה ״זול״ ופחות מתאים לזורו, שיתעניין באתגר הזה של להפוך את החרב שלו, במיוחד כשזאת אנמה הפראית, לשחורה. זאת דעתי, אבל נראה מה ייקרה 😉 .

אבי
אבי
1 year לפני

ספוילר
תרגום מדהים כרגיל, אבל הפרק הזה הוא הצהרה, קריעת השמיים קורה רק שיש התנגשות בין 2 כוחות מאסיבים, דוגמא קלסית היא וויטבירד ושאנקס, ועכשיו לופי וקאידו, מבחינתי אודה הכריז על לופי בפרק הזה שהוא סוף סוף ברמה של יונקו (לא בהכרח חזק מהם אבל בהחלט נכנס להיכל העוצמה של היונקו)

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אבי

א. תיבת ספויילר בבקשה.
ב.

ספוילר
נכון, אבל הוא כנראה עוד לא שולט בכוחות שלו באופן יציב וטוב ומסוגל להילחם ברמה הזאת למשך ימים שלמים ללא הפסקה כמוהם. זה ההבדל לדעתי.

Uchiha
Uchiha
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
לופי עוד לא ברמה של יונקו לדעתי, הוא ברמה של אדמירל (איפה שהוא בין פוג'יטורה לקיזארו לדעתי) *האדמירלים יותר חלשים מהיונקו*

נערך לאחרונה Uchiha ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Uchiha

ספוילר
הוא לא ברמה של אף-אחד מהם ולא יכול לנצח אף-אחד מהם באחד-על-אחד, הוא פשוט מסוגל בטווח הקצר להילחם ברמה שלהם (עובדתית נכון כמו שראינו פה שהוא חצה את השמיים עם קאידו). במידה ולופי יילחם עכשיו נגד יונקו או אדמירל באחד-על-אחד ללא שום דבר שיפריע לאף-אחד מהם, לדעתי, לופי בהתחלה יילחם איתם שווה-בשווה, כמו שהוא עשה פה עם קאידו, אבל ככול שהקרב ימשיך ויגיע לאורך של ימים על גביי ימים ללא הפסקה הסיבולת הפחות חזקה של לופי והעובדה שהוא יותר חדש ופחות מקצוען עם הכוחות שלו ייפעלו כנגדו עד שהוא לא יהיה מסוגל להילחם ברמה הזאת יותר ויפסיד. הוא מסוגל להילחם ברמה הזאת, אבל הוא לא ברמה הזאת כי הוא יכול להילחם בה רק לטווח זמן שהוא קצר יחסית לדמויות האחרות שברמה הזאת. זה הצעד הבא לדעתי של לופי לקראת ההגעה הרשמית לרמה הזאת – כשהוא יישלוט בכוחות שלו באופן מושלם ויוכל להילחם ברמה הזאת במשך ימים שלמים ללא הפסקה – אז הוא יהיה ברמה של היונקו והאדמירלים מבחינתי.

Uchiha
Uchiha
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
לפי מה שאתה אומר הוא יותר בכיוון של ריילי גארפ וסנגוקו שיש להם את היכולת להילחם באדמירלים והיונקו כשווים בהתחלה אבל הסיבולת שלהם הרבה פחות טובה ולכן הם יפסידו(כמו בשאבונדי שריילי היה הרבה יותר עייף מקיזארו וגארפ שאמר בעצמו שהוא יותר חלשמפעם

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Uchiha

בול.

אבי
אבי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

פואנטה
אתה מפספס את הפואנטה, כל דרגת כוח שלופי הגיע אלייה אחרי זמן מה שלט בה, העיקר פה זה STAMINA ועם הזמן גם לשם יגיע אבל מבחינת כוח הוא הגיע לעוצמות הרבה יותר גבוהות מכל מה שהיה בעבר, ואני מאמין שבקרוב נראה את גיר 5 וכנראה גיר 5 יהיה לקרבות ארוכים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אבי

לא הבנתי איפה הפואנטה שפספסתי, מה שאמרתי לא סוטר את מה שאמרת בכלל (חוץ מגיר 5 שאני רואה קורה הרבה יותר מאוחר בסיפור).

נארוטו
נארוטו
1 year לפני
בתגובה ל  אבי

ספוילר
אני חושב שמה שאודה מנסה להכריז פה זה לא הכניסה לרמה אלא המעמד. נכון שללופי יש את המעמד של יונקו חמישי אבל רוב העולם והאנשים החזקים באמת מתיחסים לזה כבדיחה. אני חושב שלופי ישאר היונקו החמישי גם אחרי וואנו ומה שיקרה זה שגם הממלכות שהוא הציל – דראם איילנד, אי אנשי הדג, אלבסטה, דרסרוסה ואולי אפילו וואנו יכריזו על עצמן כטריטוריות שלו. ואף אלבאף יהיה עוד ארק שבו לופי יצטרך לעזור לתושבי האי אז אולי גם אלבאף אלא אם כן כמו שכמה תאוריות אומרות זאת כבר הטריטוריה של שאנקס. ואז ככה הוויכוח על מי יהיה יונקו – קיד או לואו יוכל להיפסק סוף סוף וכל השלושה יקחו את מקומם הראוי כיונקו ואנחנו נסיים את הסדרה עם חמישה. גם אם שאנקס ימות בקרוב לדעתי קאטאקורי יוכל לקחת את המקום שלו והנה חמשת היונקו העתידיים יחד עם בלאקבירד. ומבחינת כוח לופי כרגע לא מביס אף לוחם טופ טיר אבל מהארק הבא הוא כבר יוכל כי כובעי הקש לומדים לשלוט ביכולת החדשה שלהם עד כדי שלמות כשהם עוברים מאי לאי אז כבר מהארק הבא לופי יוכל להביס אדמירל/יונקו וזה הגיוני גם בהתחשב שאודה מנסה להדגיש בכל הזדמנות שאנחנו כבר לקראת הסוף.

נערך לאחרונה נארוטו ע"י 1 year לפני
בר מוח
בר מוח
1 year לפני

אפשר עזרה אני מנסה להיכנס לשרת הדיסקורד של האתר אבל אני לא מצליח הייתי בשרת ואז יצאתי וזה לא נותן לי להיכנס.בר מוח#3042 צרו קשר

יוחאי שן זהב
יוחאי שן זהב
1 year לפני

האיש שמציץ מעבר לדלת זה הגמד הג'ינג'י מהיו-היה.

נערך לאחרונה יוחאי שן זהב ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  יוחאי שן זהב

המ

עוצלי גוצלי
עוצלי גוצלי
1 year לפני

רציתי להגיד תודה על התרגום
אגב ממש השתפרתם בתרגום
אני עכשיו קורא את המנגה מצפטר 814 6ממש השתפרת
ממליץ לקרוא שוב את המנגה תגלו שם דברים שנראים לכם יותר ברורים עכשיו

בר מוח
בר מוח
1 year לפני

אחלה תודה על התרגום אבל ברצינות למה שיניתם את התרגום מחתול שמן לבוס חתול ברצינות?

PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  בר מוח

אתה יודע מה זה Neko no oyabun ביפנית? למיטב ידיעתי זה בוס חתול.
אבל ברצינות, למה אתה חושב שאנחנו שינינו את התרגום? אולי אלה שתרגמו לאנגלית החליטו להמציא מה שמתחשק להם למרות מה שאודה כתב?

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

את יכולה להגיד איפה מצאת את הצאפטר ביפנית?

האתר שאני קורא בו את הצאפטרים ביפנית (יותר נכון מנסה), הצאפטר עולה רק אחרי בערך 5-6 ימים

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

האמת שאני לא יכולה להגיד לך, אחרת שיתוף הפעולה שלנו עם TCB יבוטל וזה יתבטא בירידה באיכות של הצ'אפטרים בעברית. או שהממשלה העולמית תבוא לצוד אותנו ולסגור לנו את האתר. תמתין כמה ימים, לא נורא.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

או, האמת שלא ידעתי שיש לכם איתם שיתוף פעולה

תודה שענית לי

GHH
GHH
1 year לפני

נראה לי שהאיש שמציץ בסוף הצ'אפטר הוא אורוצ'י

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  GHH

פחות נראה לי, יותר ברור ב-100%…
ולערוך לתיבת ספויילר בבקשה.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  GHH

חחח איזה מצחיק פתאום זה בון צאן

(ראיתי מישהו בFXP מגיב את זה וזה נראה לי מצחיק חחחח)

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אמןןןןןןןןןן.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

איזה צ׳אפטר הייפפפפפפפפפפפפפפ!!!

ספוילר
קודם כל, אין לי מושג אם זה באמת רפרנס או סתם המוח שלי מקשר דברים לא באמת קשורים (כנראה הדבר השני), אבל האריה על הלוגו של החנות הזאת של נאמי ממש הזכיר לי את קוֹן מבליץ׳. אני היחיד או שיש עוד מישהו?
הלאה לצ׳אפטר עצמו, קודם כל אהבתי את הקטע שטנגוימה היטצו היה כזה ״טאמה מעבר לים, אין לי דרך לדעת מה קורה איתה״ בזמן שהאי מרחף מעל הראש שלו. אותי זה ממש הצחיק, למרות שרוב הסיכויים שהכוונה של אודה הייתה פחות להצחיק ויותר להראות כמה אנחנו כבר קרובים לרגע הדרמטי שבו קאידו ייזרוק את אוניגאשימה.
ואפרופו אוניגאשימה, עוברים אליה. אני לא אשקר, כשאודה הראה את נקומאמושי מובס ע״י פרוספרו אני הייתי לגמרי בהרגשה של ״WTF״. על אינו עוד הבנתי כי ג׳ק נלחם בשניהם בזואו בהחלפות בזמן שהוא לא נח לרגע ועדיין השתווה להם, מה שאומר שהוא חזק מהם ללא סולונג באחד-על-אחד, אבל פרוספרו? באמת? הוא הביס את נקו בבייס מוד? זה נראה לי ממש לא הגיוני, הרי אם פרוספרו כזה חזק שהוא שרד לפחות דקה נגד סולונג נקו, אותו סולונג שעשה וואן שוט לג׳ק להזכירכם, אחך הוא לא סוויט קומאנדר? כי להתמודד עם סולונג נקו ועוד להביס אותו בשנייה שהוא מאבד את הסולונג שלו כאילו הוא כלום זה וואחד הישג, ומשהו שאני דיי בטוח שלפחות במינימום שם אותו ממש צמוד לרמה של קראקר. במינימום. עם זאת, אני חושב שאפשר לסלוח לאודה אחרי סוף הצ׳אפטר , אבל היי, נגיע לזה כשנגיע.
עכשיו במעבר לקרב על הגג, איזה מלך לופי. קודם כל, הרעיון של לגרום למומו לנשוך את קאידו כדיי להוכיח לו שאחרי שהוא עשה דבר כזה אין דבר בעולם שצריך להפחיד אותו היה פשוט מעולה. זה היה גאוני, לא לפוי (לפחות בשבילי), וכל-כך כל-כך לופי. פשוט בול מה שמתאים לו לעשות. אחרי זה לופי הלך והשתמש שוב בכוח שהוא העיר בצ׳אפטר 1010, כוח שאני אוהב לכנות ״badass mode״, ופשוט הזכיר לי ברגע כמה הוא מגניב כשהוא עושה את זה. אני יודע שיש אנשים שפחות עפו על הרעיון של ריואו עם האקי מלכים, אבל אני ממש אהבתי את זה. זה פשוט כוח כל-כך מגניב שלא יכול להימאס לי מלראות אותו בפעולה. וזה גם לא הכוח בגדול, זה נטו לופי. פשוט בכול פעם שהוא משתמש בזה אני מתפוצץ בהייפ ברגע. זה אדיר. כמו כן… *הוא חצה את השמיים בקלאש עם קאידו*. אההההה זה היה כזה טובבבב.
ואז, כשחשבתי שלופי היה מגניב, גיליתי שלראשונה גם הייתה משמעות לחציית השמיים – זה חשף את הירח. זה היה כל-כך חכם מצד אודה כי כולנו כבר התרגלו פשוט לראות קלאשים שחוצים את השמיים כמשהו סופר מגניב ואדיר, אבל לא ייחסנו להם שום דבר מעבר לזה, כי כבר ראינו אותם מלא פעמים, וזה נתן לו את ההזדמנות המושלמת להפתיע אותנו ולחשוף שלא, הפעם אשכרה גם יש לזה משמעות אסטרטגית, כי מייד אחרי זה אינו ונקו מנצלים את ההזדמנות ושוחטים את הצורה של ג׳ק ופרוספרו כמו שכולנו קיווינו לראות. הרגע הזה היה אדיר וסופר מגניב, אבל אני כבר עכשיו יודע שהאנימה תחזק אותו. הם בבירור יוסיפו קצת פלאשבאקים וייאטו קצת את הסצינה ככה שהיא תרגיש יותר מרגשת ואפית. וכל עוד זה לא יהיה איטי מידיי כמו ההופעה של יאמאטו לא מזמן זה יהיה ממש ממש טוב.
אה וטיפה דילגתי על זה אבל לא נורא, זה נראה שמומו, בדיוק כמו שכולנו ציפינו, הולך להציל את וואנו מהתרסקותה של אומיגאשימה, וכנראה לאחר שהוא יעצור את התרסקות האי הוא יישתנה לבן-אדם, ושם הוא יינאם לתושביי וואנו נאום מרגש על זה ששלטונו של קאידו הסתיים ומעכשיו הוא יהיה השוגון וינסה להחזיר את המדינה לקדמותה, ושם אודה בטח יראה לנו אותו בצורת הבן-אדם שלו וכמה שהוא דומה לאודן, והשילוב של המראה שלו עם העובדה שהוא הציל את כולם ועם הנאום שלו היהיו אלה שביחד ייגרמו לכולם להתרגש ולתמוך בו. אני כבר מדמיין את הסצינה, זה יהיה מעולה 🙂 .

בכול אופן, תודה לצוות נקאמה על התרגום המצויין והמהיר כמו תמיד!

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

הנמר בחולצה שנאמי עיצבה זה החולצה שבלמר עשתה לנאמי שהייתה קטנה

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אה וואללה? לא זכרתי איך החולצה נראית בכלל, טוב לדעת.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

בצאפטר 77

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

מה בצ׳אפטר 77?

ASXCE
נקאמה
ASXCE
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני חושבת שהוא התכוון שבצ'אפטר הזה אפשר לראות את בלמר מכינה את החולצה לנאמי. נאמי התרגזה על זה שהיא מקבלת רק בגדים יד שנייה שהיו של נוג'יקו כי בלמר לקחה את החולצה של נוג'יקו עם החמנייה עליה והפכה אותה לאריה (תחשבו על כמה העובדה הזאת מזכירה את מה שהיה עם סאני). נאמי התעצבנה, אמרה שהיא לא באמת קשורה אליהן בדם וברחה משם. עכשיו אתה יכול לראות את נאמי מכינה את אותה חולצה שבלמר הכינה לה לילד אחר. זה ממש חמוד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ASXCE

כן, עכשיו הזכרת לי את הקטע… וואו אודה. וואו.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

החולצה שבלמר הכינה לה זה היה בצאפטר 77

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אה סבבה, תודה.

Dvir
Dvir
1 year לפני

תודה ענקית על התרגום וכו!

שומשום
שומשום
1 year לפני

תודה רבה! אתם עושים ככ הרבה בשבילנו 🙂

איתמר
איתמר
1 year לפני

ספוילר
תגידו לי אני לא היחיד ששם לב שלופים ברמה של יונקו כי כששאנקס ושירוהיגה נלחמו קצת גם השמיים נחצו לשניים

ASXCE
נקאמה
ASXCE
1 year לפני
בתגובה ל  איתמר

אתה לא. די בטוחה שאודה עשה את זה במיוחד כדי שנעשה את ההשוואה ולהראות לנו עד כמה לופי חזק

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  איתמר

ספוילר
כן, זה הרעיון. ככה גם קרה בקלאש של קאידו וביג מאם ואפילו בזה של רוג׳ר ו-וואיטבירד.
בשלב הזה לופי בהחלט כבר ברמה של יונקו ואדמירלים, פשוט עדיין אין לו את הסיבולת והשליטה המושלמת ביכולות שלו שתאפשר לו להילחם למשך עשרה ימים ברצף ברמה הזאת. ברגע שהוא יגיע לשם הוא יהיה שווה ערך להם, ואפילו מעליהם 🙂 .

ASXCE
נקאמה
ASXCE
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
אסור לשכוח שהוא רק גילה איך להשתמש בזה. כאילו, במהלך הקרב נגד קאידו הוא הבין שזה מה שקאידו עושה ועכשיו הוא יכול להשתמש בזה בערך מתי שהוא רוצה. בטוחה שבארק הבא כבר נראה אותו משתמש בכוח הזה בקלות למשך הרבה זמן

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ASXCE

ברור, פשוט היה לי חשוב לציין את זה כי יש אנשים בעולם הזה שחושבים שלופי באמת יכול עכשיו להביס את קאידו באחד-על-אחד וזה ממש ממש לא נכון. אז רציתי להבהיר את הנקודה הזאת.

Uchiha
Uchiha
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
קאידו יפסיד בעיקר בגלל שהוא נלחם המון זמן נגד אנשים חזקים בלי הפסקה כמו יאמטו לןפי זורו הנדנים קיד וכד' ופחות בגלל הבוסט בכוח של לופי שהוא אומנם משעותח אבל פחות ממה שאמרתי קודם

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Uchiha

בדיוק, העזרה של כווווולם יביא לזה.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

כן אבל תן קצת קרדיט ללופי 🙁

Uchiha
Uchiha
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אני נותן לו הרבה קרדיט הרי הוא יעשה את הרוב בסוף, פשוט מדגיש שהוא לא יצליח לבד אלא שהוא היה חייב את האחרים.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Uchiha

וואו המחשבות שלנו פשוט זהות.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

חחח ברור ברור הוא זה שעשה הכי הרבה מזה.

אלון כהן
אלון כהן
1 year לפני

שהצ’אפטר הזה יגיע לאנימה הוא ישבור את האינטרנט ❤

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  אלון כהן

ןצאפטר 1,000, וצאפטר 1010, וגם צאפטר 1017, ו1026… ווא

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אלון כהן

כל-כךךךךךךךךךךךךךךך נכון.

אלון כהן
אלון כהן
1 year לפני

תודה רבה על התרגום ❤❤❤

Zilox
Zilox
1 year לפני

תודה על הפרק .
נ.ב – העתק יפה מאוד של הציור !!!

White0cean
White0cean
1 year לפני

תודה

עוד פוסטים

Back to top button