צ'אפטר 1051 מתורגם לעברית!

היי,

הינה יצא צ'אפטר 1051 מתורגם ישר בשבילכם, הציירים להיום הם: יואב ו-ilay, והצובעים להיום הם: עומר, OsherB‏, ASXCE‏, orarie ואני.

ועכשיו, לקרדיטים:

מקור, ניקוי ומחיקה: TCB
שחזורי תמונה: מור ואלון
תרגום: אופיר ותדהר
עזרה ביפנית: יסמין
עריכה לשונית: עידן
הדבקת טקסט: יהלי ואוראל
בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1051 להורדת צ'אפטר 1051

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
37 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני

המנגה של וואן פיס תצא להפסקה של חודש לאחר צ׳אפטר 1052, כדיי לתת לאודה זמן להתכונן לארק הבא, ולסרט רד.
אודה הוסיף בדיחה שבה אוטה (הבת של שאנקס מהסרט) אומרת: "לופי, תפסיק להיות פיראט. אודה, תפסיק לקחת הפסקות", ואודה עונה לה "שתקי!".
רק אומר שלמעט ההפסקות הקבועות של שבוע, זו ההפסקה השנייה של אודה בכול הקריירה שלו.
הראשונה הייתה גם באורך של חודש, לכבוד הטיימסקיפ.
אה, ובגלל ההפסקה, אפשר לצפות שאודה יעשה את צ׳אפטר 1052 מטורף במיוחד ועם איזה גילוי גדול, כדיי לדאוג שקוראים יהיו סקרנים ויחכו את כל החודש הזה בציפייה שהיא תחזור. זו פשוט שיטה שיווקית.

בלי קשר, מחר יתפרסמו ציור של אודה לסרט והמדובבת של אוטה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

תיקון: ההפסקה תהיה אחרי 1053. אז אולי 1052 יהיה רגיעה קלה ונחמדה כזאת (כמו הצ׳אפטרים המעולים של אלבאסטה אחרי שלופי הביס את קרוקודייל או החזרה לווטר 7), ואז 1053 יהיה עם איזו פצצת מידע גדולה כזאת.

עריכה: ולגבי מה שכתבתי על מחר, יהיה אירוע לייב של וואן פיס שבו יתפרסמו המדובבים של אוטה וגורדון (ככול הנראה הנבל השני של הסרט), אומן/נית שיר הנושא של הסרט, מידע על "פרוייקט אוטה" לא ידוע כלשהו, פוסטר חדש שאודה צייר, והכי חשוב – טריילר חדש וכנראה באורך מלא הפעם.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 2 שנים לפני
שומשום
שומשום
2 שנים לפני

מעולם לא חיכיתי ככ לצ׳אפטר הבא

JOY BOY
JOY BOY
2 שנים לפני

צ'אפטר מדהים !!!

ספויילרים!
מומונוסקה נראה הרבה יותר טוב משדמיינתי , שלא יהיה לכם ציפיות יותר מידי אל תהיו ככ בטוחים שיאמאטו כבר הצטרפה לצוות של לופי, למרות שזה יכל להיות תוספת מדהימה לצוות במיוחד מבחינת כוח אבל דבר ראשון זה יהיה יותר מידי אם יצטרפו שני אנשים לצוות בסאגה אחת, (ג'ינביי טכנית כבר הצטרף בהול קייק איילנד אבל לא רשמית) ודבר שני בתחילת הסדרה לופי רצה 10 חברי צוות אז כנראה שיאמאטו לא יהיה חבר צוות רשמי אם הוא יצטרף כנראה הוא יהיה כמו אודן שהצטרף אל רוג'ר ועזב לקראת סוף המסע, וגם בלי קשר יהיה נחמד אם יאמאטו יהיה בין הבכירים בממלכה של וואנו ויעזור למומונוסקה זה גם סיבה ללמה יכול להיות שיאמאטו לא יצטרף סופית לצוות של לופי, גם אני אהיה ממש מאוכזב מהסוף של הסאגה אם לא יהיה שום קאץ' והכל ילך חלק, סאגה של מעל ל150 פרקים (כנראה) לא צריכה להסתיים ככה בקלות ( שלא תבינו לא נכון אני לא אומר שהקרב היה גרוע, הקרב הזה הוא בין הכי מותחים שהיה עד עכשיו בשבילי!! אני לא אומר שהקרב היה קל ולופי הביס את קאידו בקלות, פשוט אם לא יהיה משהו מעניין אחרי הקרב זה יהיה מאכזב ממש בשביל כל הסאגה הארוכה הזאת.) נ.ב כל מה שכתבתי כאן על יאמאטו זה נטו השערה שלי.

ציפיתי ליותר מהסוף אבל תכלס זה לא נגמר עד שזה לא נגמר

נערך לאחרונה JOY BOY ע"י 2 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  JOY BOY

ספוילר
כל החמישייה המקורית שך הצוות הצטרפה בסאגה אחת שהייתה קצת יותר משליש מהארק של וואנו. לא רואה בעיה עם 2 חדשים.
לגבי מספר חברי צוות, גם אני תמיד חשבתי ככה, אבל כולם בעולם התייחסו לזה כעשרה לא כולל את לופי… אז נראה.
אודן לא עזב את רוג׳ר לקראת הסוף… הוא הצטרף לשנה האחרונה והיה איתם בכול המסע האחרון ללאף טייל. לאחר מכן הצוות פורק
אני לא חושב שיתאים ליאמאטו להישאר בוואנו אפילו אם הוא לא יהיה בצוות של לופי, כי החלום שלו כל חייו היה לצאת מוואנו. כמו אודן, להישאר בה זה הדבר האחרון שהוא רוצה.

JOY BOY
JOY BOY
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

החמישייה המקורית של הצוות הצטרפה בהתחלה של הסדרה וכאן אנחנו כבר בצ'אפטר 1050+ יש הבדל אחי כי אם היו מצטרפים אחד בכל סאגה זה היה סתם חונק ונראה כאילו הסדרה לא מתקדמת לשום מקום אז זה לא דוגמא, ובנוגע למה שאמרתי על אודן לא התכוונתי לסוף המסע התכוונתי לעד שרוג'ר מת, ואין לי שום מושג מה באמת תהיה ההחלטה הסופית של לופי אבל חייב להיות קאץ' כלשהו, לדוגמא ניקח את מה שהיה בסוף של אלבסטה עם וויוי שהיא שינתה את דעתה, ואני סתם זרקתי דוגמא עכשיו,וכשאני אומר קאץ' אני לא אומר שהקאץ' חייב להיות בזה יכו להיות עוד מלא דברים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  JOY BOY

הצוות כולו לא היה עפ רוג׳ר עד שהוא מת, הוא פירק אותם. בפרק 969 נראה לי רואים שהוא עזב את הספינה עוד לפני אודן.

ספוילר
ולגבי הקאץ׳, אני מסכים שיש סיכוי טוב שיהיה, כי אחרת למה לבנות את הקטע הזה עם השורה של ג׳ינביי? אולי זה יהיה שהוא יצטרך להשלים משימה כלשהי כדיי להצטרף, כמו אודן.

eee3
eee3
2 שנים לפני
בתגובה ל  JOY BOY

ספוילר
לופי רצה 10 חברי צוות לא תשעה כולל הוא לכן יש עוד חבר צוות אחד. כנראה שיאמטו

nami
nami
2 שנים לפני
בתגובה ל  JOY BOY

לופי לא נחשב

Dvir
Dvir
2 שנים לפני

ואוו!! איזה צאפטר מרגש! תודה רבה על התרגום!

אלון
אלון
2 שנים לפני

תודה רבה על התרגום!!!

ספוילר
מומונוסקה נראה מדהים! מזל שאודה לא עשה עיצוב מטופש חחח.
רק אני מאוכזב מסוף הארק? אני ממש לא מסופק

נערך לאחרונה אלון ע"י 2 שנים לפני
dan
dan
2 שנים לפני

יש לי שאלה

ספוילר
מתי מומונוסקה עבר מגיל 8 ל-28(נראה לי שפיספסתי את הצאפטר)

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 2 שנים לפני
אלון
אלון
2 שנים לפני
בתגובה ל  dan

צאפטרים 1021 ו1023 מוזר שפספסת חחח.
ותתקן בבקשה את האזהרת ספויילר אני חושב שהיא לא עובדת.

dan
dan
2 שנים לפני
בתגובה ל  אלון

תודה, עכשיו אני פשוט אמחק את ההודעה שלי

dan
dan
2 שנים לפני
בתגובה ל  אלון

מוזר פתאום אני לא יכול לערוך את ההודעה הישנה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  dan

אחרי שעונים לך אי אפשר. מישהו מהצוות יצטרך.

JOY BOY
JOY BOY
2 שנים לפני
בתגובה ל  dan

ספוילר
הוא נהיה בוגר מהכוח של הקונואיצ'י (מה שהכוח שלה עושה זה שהיא יכולה להבשיל דברים כשהיא נוגעת בהם,כלומר נגיד והיא נוגעת בבננה לא בשלה עם הכוח שלה אז הבננה נהיית בשלה ובנוגע לבני אדם כשהיא נוגעת בהם הם פשוט הופכים לגדולים יותר (רק במראה החיצוני)

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  JOY BOY

זה פרי הריקבון, לא ההבשלה. היא פשוט יכולה לקדם את ההתבגרות לקראת הריקבון קצת ולהישאר בשלב של ה״בשלות״, אבל זה כנראה (ניחוש שלי) בזכות שליטה טובה בכול הפרי.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני

בשביל *זה* היינו צריכים ארק ארוך כמו וואנו… הצ׳אפטר פגע כמו חץ ישירות ללב.

ספוילר
בקצרה על הכריכה, הפאנל של הג׳רמה ככה עם הפיצוץ מאחוריהם הוא מאוד קלישאתי, אבל הג׳רמה הם דמויות קלישאתיות של נבלי קומיקס בסדרות לילדים, אז זה מכוון מאודה. זאת גם הפעם השלישית שהוא כבר עושה את זה איתם, וזה רק ממה שאני זוכר.
עכשיו לצ׳אפטר, כל הנדנים מתחילים לצאת מהערפל הזה שהסתיר אותם ולחשוף את ה*צללים* שלהם (מי שזוכר את הנבואה של טוקי יבין), ואנחנו מגלים שקינמון וקיקו כבר איכשהו החלימו ממצבם (צ׳ופר חתיכת רופא). טיפה plot convenient, אבל אני שם את זה בצד כי זה שווה את זה. אה, וכבר ציינתי את זה פה בתגובה למישהו אחר, אבל אפשר לראות שהם לובשים בגדים אחרים – כנראה העבודה של קינמון.
אחרי שמרימים הקרנות של מומו בכול וואנו אנחנו חותכים לאוניגאשימה, שבה יאמאטו מכריז על רצונו להצטרף לצוות. כמו שכבר ציינתי בעבר, אני במקור הייתי דיי אדיש אליו וקיוויתי שהוא רק יהפוך לחלק מצי הספינות של כובעי הקש, אבל ככול שוואנו המשיכה ממש התחלתי לאהוב את הדמות שלו, ועכשיו אני ממש שמח שהוא מצטרף. הוא יהיה תוספת מדהימה לכובעי הקש.
לאחר מכן אנחנו עוברים לטאמה, שמספרת כי ההשפעה של הקיבי דאנגו שלה פגה אחרי חודש (סוף-סוף חולשה ליכולת המטורפת הזאת, למרות שזאת לא באמת חולשה כזאת גדולה כשחושבים על זה). אגב, לעולם של וואן פיס אין איזה שבעה ירחים? אז איך זה שיש ירח מלא רק פעם בחודש? סתם פרט שקפץ לי לראש עכשיו. בחזרה לטאמה, היא אומרת לסוסיתא (ספיד) שהיא תרצה שהיא תהיה האמא החדשה שלה, וזה היה כל-כך יפה… הדרך שבה הצ׳אפטר הזה תוזמן (כנראה במקרה) ככה שהוא מגיע מייד לאחר פרק 1019 גרמה לרגע הזה ממש לעבוד.
אחרי קצת מהנאום של מומו (שנגיע אליו תיכף), אנחנו מקבלים פלאשבאק של טאמה. אודה, מה…? אני באמת ובתמים חשבתי שלא נגלה עוד על טאמה מעבר לעבר עם אייס, ושהפוקוס הרגשי מהתושבים של וואנו יהיה טוקו עם הרגע החזק שלה בצ׳אפטר הקודם. אבל לא, אודה היה חייב לעשות לי את זה. הנאום של מומו גורם לה להיזכר בכול מה שעבר עליה בגלל קאידו ואורוצ׳י, ולהבין שהסיוט הזה סוף-סוף נגמר – מה שגורם לה פשוט לפרוץ בבכי ילדותי של רגיעה ואושר שהיא הצליחה לשרוד עד הרגע הזה, כמו שהיא חזרה ואמרה שתעשה.
אבל כאן מערבולת הרגשות של הצ׳אפטר לא נגמרת, ואנחנו חוזרים לנאום של מומו. הנאום שלו לבד היה ממש חזק ויפה (רואים את המנהיגות שלו), אבל כמובן שאודה לא עוצר כאן. הוא מראה לנו כמה הוא שם לב לפרטים בסיפור כמו תמיד, בכך שהוא עושה פאנל של קיד שואל על איזו ברית מדובר (כי הוא לא היה חלק ממנה), ומומו רועד בלחץ כי הוא לא יודע מה להגיד עכשיו (כדיי להדגיש את היותו עדיין בן 8). לאחר כמה מילות עידוד ממי שבאמת היה דמות האב שלו במשך רוב חייו – קינמון, מומו מוצא את המילים לסיים את איתן את הנאום שלו, ומכריז על עצמו בתור השוגון של וואנו ברגע כל-כך כל-כך חזק. אם הארק של וואנו היה קצר יותר ממה שהוא היה, הרגע הזה לעולם לא היה מצליח לפגוע כל-כך ישירות ברגשות, וזה היה פשוט מדהים. לגבי העיצוב של מומונוסקה, הוא מושלם. אני הייתי בטוח שזה יהיה עיצוב כמעט זהה לשל אודן, ואני ממש שמח שאודה החליט לא לעשות את זה. זה הפתיע אותי מאוד לטובה, ואיכשהו הצליח לחזק את הרגע אפילו יותר. בנוסף, העיצוב שלו ממש מזכיר לי משהו ואני לא מצליח להבין מה המשהו הזה, אז אם למישהו יש רעיון אשמח לדעת. אגב, שימו לב שמומו כבר השיג את אמה נו הבאקירי (החרב השנייה של אודן שהורשה לו, בזמן שאנמה ניתנה להיורי). אה, והצביעה של מומו הבוגר מדהימה. כל הצביעות של הצ׳אפטר היו ממש טובות, אבל הייתי בשוק מכמה שזאת טובה.
ובכך, הצ׳אפטר נגמר עם המילים שבעתיד הוא היה ישוע בכול העולם בתור השוגון הדגול של מדינת וואנו. כאן מתחיל הסיפור, של קוזוקי מומונוסקה. קיבלתי chills בגוף.

בקיצור, זה היה צ׳אפטר אגדי שלא מקבל פחות מ- 30/10, ומראה כמה קריאת הארקים הארוכים והלא נגמרים של וואנו שווה – כי אודה סוגר אותה באופן שאין שני לו. תודה על התרגום, והלכתי לבדוק צביעות באינטרנט של אתם יודעים מה.

אבי
אבי
2 שנים לפני

ספוילר
איזה צא'פטר מדהים, במיוחד לראות את מומו כגבר, יאמטו מצטרף לצוות, קיצר מדהים!!!!!!!!

הארק הבא?
אז עכשיו שוואנו לקראת סיום, מה יהיה הארק הבא? אלבאף?בלאקבירד? סאבו?

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 2 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  אבי

את/ה דיי הרסת את כל הצ׳אפטר מחוץ לתיבת הספויילר… צריך לערוך את התגובה הזאת.

אריאל
אריאל
2 שנים לפני

צ'אפטר מרגש וגם מלא השראה

ספוילר
דבר ראשון הג'רמה הקטע שהם הולכים מאחורי פיצוץ למרות שהוא קצת קלישאתי עדיין אהבתי אותו כנראה קראקר עומד לעצור אותם או אובן דבר שני ההצטרפות של יאמטו לצוות זה קטע שחיכתי לו מאז שהראו אותה כנראה שלופי יאשר דרך אגב זאת הפעם הראשונה שבה חבר הצוות רוצה להצטרף ללופי מלכתחילה ועכשיו לחלק הגדול נתחיל עם העבר של או טאמה שהיה מאוד מרגש ונראה לי שזאת הפעם הראשונה שבה טאמה בכתה כל כך הרבה בכל הארק הזה ואז הנאום של מומונוסקה אודה שמר על הקלפים קרוב לחזה ולא הראה את מומונוסקה הבוגר עד כמעט סוף הצ'אפטר (דרך אגב אני היחיד שחושב שמומונוסקה לא כל כך דומה לאודן) מאוד אהבתי את העיצוב שלו והנאום שלו+העבר של טאמה גרמו לי לבכות בפעם הראשונה מהמנגה ולבסוף קפיצת זמן קטנה של לפחות שבוע וחצי (כי כל הנדנים עם בגדים חדשים ובלי הרבה פציעות שזה דרך אגב פוסל את כל תיאוריות הקאידו יחזור) ורואים את מומונוסקה ישוב סוף סוף על כיסא השוגון
לסיכום צ'אפטר 10/10 וכנראה שהצ'אפטר הבא יהיה משמעותית יותר רגוע ואולי גם לא ככה זה וואן פיס מי יודע מה אודה יתכנן לנו

נערך לאחרונה אריאל ע"י 2 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  אריאל

ספוילר
רובין הזמינה את עצמה לצוות, ואני חושב שגם ברוק אבל לא בטוח אם אני זוכר את זה נכון. אז יאמאטו לא הראשון.
מומו לא כל-כך דומה לאודן, אבל העיצוב שלו פשוט מושלם בעייני.
הנדנים היו לבושים ככה מתחילת הצ׳אפטר – כנראה בזכות הפרי של קינמון. לא הייתה קפיצת זמן. אבל כן, קאידו וביג מאם מתו.

ASXCE
נקאמה
ASXCE
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

לופי שאל את ברוק בתחילת ת'רילר בארק אם הוא רוצה להצטרף והוא ישר הסכים. אחרי שהוא סיפר להם על המצב שלו הוא דחה את ההצעה ובסוף הארק הוא שאל את לופי אם הוא יוכל להצטרף. נכון שהוא הזמין את עצמו בסוף אבל לופי כן כבר הציע לו להיות חלק מהצוות.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  ASXCE

כן, לסוף התכוונתי. אז זכרתי נכון.

אריאל
אריאל
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
קריאה חוזרת של הצ'אפטר הראתה לי שלנדנים היו את הגלימות לפני כן

נערך לאחרונה אריאל ע"י 2 שנים לפני
JOY BOY
JOY BOY
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אין לנו שום הוכחה שמישהו מת בכלל

trixama
trixama
2 שנים לפני

ספוילר
וואו זה סוף סוף נגמר? אחרי 150 צאפטרים!

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  trixama

אם אני זוכר נכון וואנו התחילה בצ׳אפטר 909, אז טכנית עוד לא. למרות שהארק גם עוד לא נגמר, אז כנראה נעבור את ה- 150.

almog
almog
2 שנים לפני

תודה על התרגום, צאפטר טוב.

שומשום
שומשום
2 שנים לפני

וואי וואי, מהירים בטירוף! עוד לא קראתי את הצ׳אפטר אבל יאללה אקרא עכשיו ואגיד אם הוא טוב 😉
עריכה: צ׳אפטר אחלה, לא משהו מיוחד אבל.

*אזהרת ספויילר*
מומונוסקה נראה ממש טוב עכשיו! ממש מריירת כרגע. מעניין מה יקרה בהמשך עם מומונוסקה. לא יכולה לחכות לשבוע הבאאא

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 2 שנים לפני
!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
2 שנים לפני
בתגובה ל  שומשום

שומשום, כפרה עלייך… בסרגל למטה של התגובה יש [+].
תלחצי על זה ויופיע לך Spoiler Title. תכתבי את הכותרת של הספוילר (אפשר להשאיר ריק).
לאחר מכן תלחצי אישור, ואז תכתבי את הספוילר שלך בקו שזה נותן לך בין הסוגריים המרובעים.
סתם שתדעי… חבל לעשות ספוילרים לאלה שלא קראו. לכתוב "אזהרת ספויילר" זה לפעמים לא מספיק.
בהצלחה!!!

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 2 שנים לפני
שומשום
שומשום
2 שנים לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

אין לי את זה. אם היה לי, הייתי עושה.

שומשום
שומשום
2 שנים לפני
בתגובה ל  שומשום

בעצם, קראתי את הצ׳אפטר שוב ואני דווקא ממש אוהבת אותו. תודה רבה על התרגום! 3>

*אזהרת ספויילר*
איזה כיף שיאמאטו מצטרףףף חיכיתי לזה ככ הרבה זמןןן

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 2 שנים לפני
!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
2 שנים לפני

ספוילר
וואו! איזה צ'אפטר מרגש! מומונוסקה הבן 28 חתיך הורס!
האמת… לא דמיינתי שהוא ייראה כך, הופתעתי לטובה! (ממש נחמד לראות אותו ככה כבוגר).
סחתיין על הצביעה של מומונוסקה!!! יצא ממש יפה! אהבתי מאוד! שאפו!
אני יודע שלופי יסכים שיאמטו יצטרף לצוות, זה כ"כ שקוף!
אמרתי להרבה אנשים שזה יקרה למעלה מ-9 חודשים (איך הזמן טס).
ושוב תודה!

שומשום
שומשום
2 שנים לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

מסכימה

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
2 שנים לפני

תודה רבה על הזריזות! זה לא מובן מאליו.

עוד פוסטים

Back to top button