קאטאקורי

Charlotte Katakuri Anime Infobox

שם ביפנית: シャーロット・カタクリ

שם באנגלית:  Charlotte Katakuri

שם בעיברית: שרלוט קאטאקורי

גיל: 48

תאריך לידה: 25.11

כינויים: האיש המושלם

הופעה ראשונה באנימה:  פרק 860

הופעה ראשונה במנגה: צ'אפטר 825

משתמש בפרי: מוצי מוצי נו מי

באונטי: 1,057,000,000

קאטאקורי הוא הבן השני של היונקו ביג מאם אך לא ידוע מי אבא שלו. בצוות של ביג מאם הוא מחזיק את אחת המשרות של הגנרלים המתוקים והוא גם נחשב כשר הקמח. הוא אדם גבוה ושירירי מאוד אך תמיד מסתיר את הפה שלו ולא נותן לאדם לראות אותו (לא נין לכתוב מדוע מכיוון שרק במנגה אמרו למה והאנימה לא הגיעה לשם עדיין) קאטאקורי מכונה "האדם המושלם" מכיוון שאומרים שמהיום שהוא נולד הגב שלו לא נגע בריצפה והוא בחיים לא הובס. בנוסף לפרי שלו המוצי מוצי שנותן לו כוחות הדומים ללוגיה הוא גם שולט בהאקי הצפיה ברמה בן הגבוהות ביותר שקיימות בסידרה לרמה שהוא מסוגל לראות את העתיד הקרוב.

קאטאקורי נולד כבן השני של ביג מאם ונחשב לאחד מקבוצת "האחים המשולשים" יחד עם דיפקוקו ואובן. כבר בגיל צעיר ניתן להניח שקיבל את משרת הגנרל המתוק מכיוון שכבר שהיה קטן נחשב לחזק מאוד.

קאטאקורי שולט גם בפרי השטן המוצי מוצי (ממתק יפני) אשר הופך את הגוף שלו לדביק כמו הפרי ולפרי שימושים רבים כמו לדוגמה אטמי אוזניים, התמתחות כמו פרי הגומו גומו נו מי ועוד… בנוסף לכוחות הפרי קאטאקורי גם התמחה בהאקי הצפיה לרמה הגבוה ביותר אשר נראתה עד היום שהיא היכולת לראות חלקים מין העתיד הקרוב.

לא נותן לפרט עוד על קאטאקורי מכיוון ששאר הדברים הם דברים שהתגלו רק במנגה והאנימה עדיין לא הגיעה לשם.

Back to top button