קוקורו

שם ביפנית: ココロ                                                                                                                                     

שם באנגלית: kokoro

שם בעברית: קוקורו

תאריך לידה: 5 באוקטובר                                                                                                                         

 כינוי: אין

גיל: 46+

הופעה ראשונה: פרק 229                                                                                                                               

באונטי: אין

מראה:                                                                                                                                                                                        קוקורו היא אישה מבוגרת, בעלת שיער צהוב, סומק על הלחיים ופה גדול ומחויך. קוקורו בעלת כרז ולרוב תראה עם בקבוק אלכוהול ביד. קוקורו הייתה המזכירה של טום וכיום היא הנהגת הראשית של רכבת הים ונמצאת לרוב בתחנה מחוץ לוואטר 7. קוקורו היא בתולת ים הקרח וכאשר היא במים היא משנה צורה לבתולת ים שצבע זנבה ורוד.

כוח ויכולת:                                                                                                                                                                       קוקורו, בתולת ים הקרח ובעקבות כך היא יכולה לשחות במהירות ולנשום זמן רב מתחת למים, בנוסף לכך נראה שהיא בין היחידים בעולם שיודעים להשיט את רכבת הים.

אופי:
נוהגת ברכבת הים שותה הרבה משקאות משכרים, נשארת בעלת שליטה עצמית גם ברגעים קיצוניים, היא נראית מאושרת לא משנה איך האירועים מתגלגלים, ונשארת רגועה ושלווה בצורה מוזרה.

עבר:
היא עזבה את אי אנשי הדג כדי לתמוך בטום ופגשה את בעלה האנושי בווטר 7 איתו היה לה בן. כאשר טום נלקח למשפט על בניית הספינה של גול ד' רוג'ר, קוקורו צפתה בכל העניין. אחרי שטום קיבל עונש של עשר שנים כדי לבנות את רכבת הים (התארך עד ארבע עשרה שנים מאוחר יותר), טום צחק על כך שקיבל הזדמנות, אבל קוקורו נבהלה וכעסה עליו בנוגע לגישתו למוות.
כשהעונש כמעט הסתיים, התרשם השופט מעבודתו של טום והתכוון לחון אותו. עם זאת, CP5 של ספנדאם קטע את פסק הדין שלו על ידי תקיפת הספינה המשפטית עם ספינות הקרב של פרנקי, וכך הפליל את העובדים של טום.
כאשר טום נלכד על ידי ספנדאם וסוכניו, הועמדו לדין אייסבורג, פרנקי, קוקורו ויוקוזונה. כדי להציל את אייסבורג ואת פרנקי, טום הקריב את עצמו באומרו שהוא גאה לעזור לגול ד 'רוג'ר ופצע את ספנדאם. אחרי שטום היה רגוע, השופט החליט לקחת רק את טום ולשחרר את העובדים שלו. קוקורו חיבקה את פרנקי ואת אייסברג כשהסבירה שאסירים לעולם לא ישובו מאניס לובי. זועם, פרנקי גנב רובה והשתמש בקת הרובה כדי להכות את פניו של ספנדאם, מעוות אותן לצמיתות. אחרי שפרנקי הועבר על ידי רכבת הים, הודיעה קוקורו שפרנקי מת. כל אירועים אלו השפיעו על כך שהפכה לשתיינית.
לאחר מכן, היא לקחה עבודה חדשה כמנהלת התחנה הכחולה של רכבת הים. במהלך שמונה שנים אחרי המקרה , קוקורו התבגרה עם הגיל, הופכה להיות שתיינית כבדה, מרירה על איבודו של טום וכעסה על הממשלה העולמית. מאוחר יותר, בנה עזב את צ'ימני ואת גונבה שהפכו להיות תחת חסותה.

מערכות יחסים:
כשהגיעו פיראטי כובע הקש לתחנת הרכבת, פגשו את צ'ימני, גונבה וקוקורו שיכורה. קוקורו סיפרה להם על רכבות הים וכיצד הן פועלות .
קוקורו אמרה להם כי אייסברג יעזור להם לתקן את הספינה שלהם וכתבה לו פתק על כך, מלווה במפה ששרטטה באופן גרוע כמדריך לווטר 7.
מאוחר יותר היא הופיעה בבר שבו עבד בלונו כשפרנקי היה שם. במהלך שיחה עם פרנקי, קוקורו דיבר על ארגון שהיה אמור להיות סודי, CP9. מאוחר יותר באותו לילה, קוקורו, צ'ימיני וגונבה הולכים דרך העיר ומבינים שהאקווה לגונה מתקרבת.
קוקורו נשארת בעלת שליטה עצמית גם ברגעים קיצוניים, היא נראית מאושרת לא משנה איך האירועים מתגלגלים, ונשארת רגועה ושלווה בצורה מוזרה.
היא מחבבת את לופי ולבסוף אף מתייחסת אליו כאל מלך הפיראטים. היא מאוד סקרנית לגביו כי האירועים באניס לובי הפכו לעניין מאוד מעניין. היא הגיעה למסקנה שאם טום עדיין בחיים, הוא היה בונה לו ספינה בדיוק כפי שעשה לגול ד' רוג'ר.
הודות לעזרתה של קוקורו וניסיונה בנהיגה ברכבת הים, הברית בין כובעי הקש, עובדי גאלי-לה, ומשפחת פרנקי, הייתה מסוגלת להגיע אל אניס לובי. היא גם הצילה את כובעי הקש מטביעה מגלי ההצפה שרוב לוצ'י שיחרר.
כאשר נגמרו אירועי אניס לובי, קוקורו והחבורה חזרו אז לווטר 7 ונשארו עם כובעי הקש במטה גאלי-לה. כשסגן אדמירל גארפ בא לראות את לופי, קוקורו הזדעזעה לגלות שגארפ הוא סבו של לופי ודרגון הוא אביו. קוקורו שחתה מאוחר יותר בבריכה של "גאלי-לה" כשנאמי צותתה על השיחה של לופי וקובי. והיא השתתפה במסיבה הגדולה של כובעי הקש.
כשהלוגפוס של כובעי הקש הצביע על פישמן איילנד, הסבירה קוקורו לכובעי הקש שהם יצטרכו לחצות את משולש פלוריאן לפני שיגיעו לאי פישמן. אחרי שפרנקי, אייסברג ועובדי "גאלי-לה" סיימו לבנות את סאני, קוקורו, יחד עם צ'ימיני וגונבה צפו בכובעי הקש מפליגים להרפתקה הבאה.

Back to top button