ריאיון עם אודה 2020

לפני כמה חודשים, אודה שיתף פעולה עם להקת בנים יפנית מפורסמת.
אולי אתם זוכרים אותם מהכריכה הצבעונית שאודה עשה לצ'אפטר 967.

הריאיון עם אייצ'ירו אודה ע"י אראשי – 27/8/2020

 • שאלו את אודה אם יש צפי עוד כמה שנים וואן פיס צפויה להיגמר.
  אודה העריך שוואן פיס תגמר עוד 4-5 שנים.
 • בנוסף שאלו אותו האם הוא כבר תכנן כל דבר עד הסוף של וואן פיס והוא ענה "בשלב הזה אין לי עוד ספקות" (הוא רומז שהוא כבר תכנן חלק גדול מעכשיו ועד סוף הסדרה). בנוסף, שאלו אותו האם לצפות לסוף מגניב, ואודה אישר "בכניעה" שיהיה סוף ממש מגניב. נאיטו (העורך הראשי של וואן פיס) גם אמר שהסוף הולך להיות מדהים.
 • אודה דיבר עם אראשי לגבי הכריכה הצבעונית שלהם. אין כאן שום פרט חשוב, אבל קיבלנו את הסקיצות שאודה הכין לכריכה הצבעונית של צ'אפטר 967.

 • הם גם חשפו את לוח הזמנים השבועי של אודה. בדרך כלל לאודה יש שלושה ימים לעבוד על העלילה של הצ'אפטר, שבהם הוא מתכנן את העלילה של הצ'אפטר שיצא, ונפגש עם העורכים כדי לקבוע את העלילה. ביום הרביעי זה הזמן שבו הוא צריך לשלוח את העלילה של הצ'אפטר. אודה אמר שהיו כמה פעמים שהוא פספס את מועד השליחה וטען ש"העורכים שלו רדפו אחריו והתנהגו אליו ברשעות". לאחר מכן ועד סוף השבוע הוא מכין את הציורים למנגה.

 • שאלו את אודה אילו מנגות הוא אוהב לקרוא. אודה ענה שכעת הוא פשוט מחפש באינטרנט המלצות למנגה על ידי כתיבה בגוגל "מנגה מגניבה".
 • אראשי שאל את אודה למה הוא לא הלך למגזין שונן שבועי או למגזין השונן השבועי "סאנדיי" (המתחרים של מגזין שונן ג'אמפ בתחום המנגה), אודה אמר שהוא רצה לפרסם בשונן ג'אמפ בגלל ששם פרסם ה"אליל" שלו, אקירה טוריאמה (היוצר של דרגון בול), ואודה רצה לפרסם באותו מגזין כמוהו.
 • השיחה הכי ארוכה שהייתה לאודה עם העורך שלו בטלפון הייתה 12 שעות ברצף. כדי שנבין כמה השיחה הייתה ארוכה, העורך שהיה עם אודה בשיחה (האטורי) סיפר שהוא נרדם באמצע. בנוסף, האטורי היה העורך של אודה משאבונדי ועד אי אנשי הדג, אז כנראה הם תכננו בשיחה את מלחמת הפסגה.
 • אודה הפריך את השמועה שיש לו כספומט בבית, הוא אמר שהוא לא יודע איך נוצרה השמועה.
 • זה סיפור ידוע, אבל בפגישה הראשונה של אודה עם העורך החדש שלו, סוגיטה, הדבר הראשון שהוא עשה היה לצעוק "להחליף!" (הכוונה של הצעקה הייתה לומר שהוא רוצה עורך אחר) לפני שהם הספיקו בכלל להכיר.
 • אודה בזבז הרבה מאוד כסף על משחק של וואן פיס בטלפון כדי להשיג "שאנקס סופר נדיר". לאודה יש בעיית קניות קלה.

 • כשאודה הכין את הציורים לצ'אפטר 797, איפה שרבקה מתאחדת מחדש עם קירוס, הוא איחר את הדדליין, וגרם לעורך שלו סויגטה להיות מאוד מודאג. למרות זאת, כשסויגטה ראה את הציורים, הוא לא יכל להפסיק לבכות. אודה גם בכה כשהוא צייר את הסצנה הזאת. והוא הוסיף גם שאם סצנה לא גורמת לו לבכות הוא בספק אם היא תגרום לקהל שלו לבכות. בנוסף שאלו את אודה מה המנגה שגרמה לו לבכות הכי הרבה והוא ענה "וואן פיס".

 • שאלו את אודה מהם שלושת הדברים האהובים עליו בכמה קטגוריות. הוא חשף את שלושת הסצנות האהובות עליו בוואן פיס:

הסצנה השלישית האהובה על אודה: סצנת המדורה בסקייפיה בצ'אפטר 253: הידיעה שהוא הולך לצייר את הסצנה הזאת היא מה שנתן לו את המוטיבציה לצייר את ארק סקייפיה.

הסצנה השנייה האהובה על אודה: רובין מנגבת על אוסופ את הנוזל של המנגרובים בשאבונדי בצ'אפטר 496: בגלל שהוא חושב שזה נותן לקהל הרגשה שהעולם של וואן פיס אמיתי.

ובמקום הראשון, הסצנה האהובה על אודה: העמוד הפותח את ארק וואנו בצ'אפטר ב-909: אודה התרגש להתחיל את ארק וואנו, הוא אמר שהוא רצה לעשות מקום עם סמוראים, נינג'ות וכל הדברים האלה לפני כן, אבל הוא התאפק מכיוון שהוא הרגיש שהוא "יקרע" את נארוטו אם הוא יעשה את זה.

שלושת האנשים הכי גאונים בעיני אודה הם:

 1. הצוות של האנימה “The World of Golden Eggs”.
 2. טאיו מאטסומוטו (יוצר מנגה שיצר את המנגות: טקונטריקה, פינג פונג ומספר 5).
 3. הקןמיקאי סייה מהצמד "שימוהורי מיוג'ו" (צמד קומיקאים יפנים).

*הוא אמר שהוא לא הוסיף את טוראימה לרשימה כדי להתייחס גם לאחרים.

שלושת הדברים שהכי משמחים את אודה:

 1. כשהוא והצוות של וואן פיס יוצאים לבלות ומחזקים את הקשרים ביניהם.
 2. כשהוא צולה בשר והבשר מקבל צבע ורוד מושלם.
 3. ללכת ל"ארץ קנקו" (ארץ קנקו, שפירוש שמה הוא "ארץ בריאה", היא רשת ספא יפנית, שמטרתה להירגע ולהפיג מתחים), זה הדבר שהכי כיף לו לעשות בגלל שהוא זוכה להסתובב עם משפחתו, לשחק משחקים ולאכול אוכל טוב.

שאלה אחרונה: אחד מהאנשים של אראשי ביקש את הטלפון של אודה. אודה הסכים ונתן לו אותו.

Back to top button