ריילי

 

שם ביפנית:シルバーズ・レイリー.

שם באנגלית: Silvers Rayleigh.

שם בעברית: ריילי.

גיל: 78.

תאריך לידה: 13.5.

כינוי: מלך האופל ריילי ויד ימין של מלך הפיראטים.

הופעה ראשונה: פרק 8,צ'אפטר 19.

באונטי: לא ידוע

מראה:

ריילי לובש גלימה כסופה, חולצת טי שורט כתומה (אחרי הטיים סקיפ הוא לובש חולצה שחורה), מכנסיים בצבע בורדו (אחרי הטיים סקיפ ככל הנראה שחור), וסנדלים. לריילי יש משקפיים עגולות, צלקת על עין ימין, על חזה ימין שלו ועל ידו השמאלית העליונה.

אופי:

ריילי הוא בחור רגוע מאוד שאפילו בזמן קרב הוא לא מאבד את האדישות שלו, בנוסף הוא לא אוהב לפגוע ביריב והוא ידוע בעולם כבחור חזק ומכובד מאוד, בגלל כוחו העצום והעבר שלו.

עבר:

ריילי התחיל את המסע שלו כאשר רוג'ר פגש אותו באי לא ידוע עם סירה קטנה שריילי גנב. רוג'ר התייחס לעובדה שהם נפגשו בתור גורל, וכך ריילי התחיל את מסעו יחד עם רוג'ר אל עבר כבישת הרד ליין. מאז הצוות של רוג'ר גדל והתפרסם וכמו רוג'ר גם ריילי קיבל שם מכובד ברחבי העולם כולו. לאחר סאגת מארינפורד, ריילי לקח על עצמו לאמן את לופי בשיפור ההאקי שלו והאימונים לקחו כשנתיים. לאחר שלופי הגיע לשאבונדי בחזרה, והמארינס הפריעו להם ללכת אל העולם החדש, ריילי עזר לצוות כובעי הקש להימלט.

יכולות: 

ריילי כמו שאנקס הוא בין משתמשי ההאקי הכי חזקים ומיומנים בעולם. גם ידוע שריילי יכול לעלף 100,000 אנשי דג עם האקי המלכים שלו מבלי להתאמץ, בנוסף ריילי הוא סייף חזק ומוכשר מאוד ונראה כי הוא מאוד מיומן בקרבות סייפות.

כתיבה: אגם

עריכה: איתמר

 

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: