באגי הליצן

שם ביפנית: バギー

שם באנגלית: buggy

שם בעברית: באגי

גיל: 39

תאריך לידה: 8 באוגוסט

כינוי: באגי הליצן

הופעה ראשונה: פרק 4

באונטי: 15,000,000

מראה:
באגי הוא בחור קטן ומעט שרירי, בעל שיער כחול ואף אדום גדול כשל ליצן (זהו אפו האמיתי), ומכאן לקוח כינויו "באגי הליצן". הוא הקפטן של שודדי באגי, והוא בברית עם פיראטי אלבידה.
כוח ויכולות:
כוחו העיקרי של באגי, אחרי המזל שלו ויכולת סיפור השקרים שלו, הוא בפרי השטן שלו, בארה בארה נו מי. באגי היה בעבר שחיין מצטיין על פי שאנקס והתגאה בכך מאוד, אך לאחר שאכל את פרי השטן בטעות לא יכל לשחות יותר בים. אך הפרי העניק לא יכולת להפריד בין חלקי גופו ולשלוט בהם בנפרד זה מזה. בנוסף לכך, בזכות פרי השטן, באגי חסין חיתוך וכלי נשק שונים כגון סכין או חרב. כל גופו יכול לעוף באוויר חוץ מרגליו שחייבות להישאר על הקרקע. בזכות היכולות שנותן לו פרי השטן, הוא הצליח לעמוד אפילו מול דרקול מיהוק, הסייף הטוב בעולם.
אופי:
לבאגי תאווה עצומה לכסף, זהב ולכל אוצר כלשהו. כאשר נאמי ניסתה לגנוב ממנו את האוצר הוא רדף אחריה וכלא אותה. רצף האירועים גרם לכך שלופי יעמוד אל מול באגי כדי לשחרר את נאמי. כובעו של לופי נקרע בזמן אחד הקרבות והוא כעס על שהרסו לו את "האוצר" שלו. באגי לא מצליח להבין איך משהו מלבד זהב, כסף או תכשיטים יכול להיחשב "אוצר", דעה שככל הנראה לא השתנתה במשך שנים.
באגי פעמים רבות מעמיד פנים כחזק ומאיים על מנת לא לחשוף את חוסר האונים האמיתי שלו. הוא משתמש בשקרים ובהעצמה עצמית וכך הצליח להשיג כוח ואנשים למרות שלא עשה דבר. לעתים קרובות, המקרה גורם לו להיראות מרשים ומפחיד יותר ממה שהוא באמת. באגי אפילו לא מתכוון להיראות טוב, הוא מרשים אנשים שלא בכוונה או על ידי תאונה מוחלטת או על ידי גניבת קרדיט על מעשה ממישהו אחר.
האף האדום הגדול שלו הוא משהו מאוד רגיש בשבילו והוא מתעצבן מיד כאשר מעירים לו עליו. באגי בעל קליטה איטית ותגובות מאוחרות שמתבטאות לאורך כל הסדרה, לדוגמא, כאשר אייס הופיע על הספינה שלו, באגי היה הראשון לברך אותו ואז כאשר הוא מבין שהוא על הספינה שלו, הוא פולט "מי אתה?".

בעבר היה בעבר חלק מהצוות של שודדי רוג'ר, בתחילת הסדרה ניסה להסתיר את המידע הזה כדי שלא ירדפו אחריו פיראטים או חיל הים, וכיום באגי הוא חבר בשיצ'יבוקאי ומנהיג ארגון משלוחים פיראטים בשם "משלוח באגי"
באגי נחשב כדמות בעלת הכי הרבה מזל בעיני רבים, וזה בגלל שמצליח לצאת ממצבים קיצוניים בניהם, מכות הברקים בלוגטאון, סמוקר רודף אחריו, להיות קפוא חי על ידי אדמירל אאוקיג'י, או בטעות חתך על ידי דרקול מיהוק.

עבר:
לבאגי שבעבר היה חלק מפיראטי רוג'ר קיים כבוד רב לסילבר ריילי וכנראה שהיה לו קשר טוב עם רוג'ר עצמו כי נראה בוכה בעת הוצאתו להורג.
לפי הפלאשבקים, הוא נלחם עם שאנקס כמעט על כל דבר, חיל הים מתארים את מערכת היחסים שלהם כ"אחווה של אחים " ווואיטברד עצמו ציין שהזוג תמיד ביחד. כאשר השניים נפגשו שוב אחרי שנים, שאנקס הונה את באגי כדי שיתן בחזרה ללופי את כובע קש תמורת מפת אוצר אותה לא נתן לו בסוף. באגי באגי כעס על שאנקס בעוד שאנקס עצמו היה רגוע למרות תגובתו. דבר שמראה שהקשר בניהם נראה דומה למה שהיה בעבר.

מערכות יחסים:
באחד מניסיונותיו של באגי לנקום בלופי, הוא כורת ברית עם אלבידה ויחד הם הולכים בעקבות כובעי הקש ללוגואטאון, שם באגי מצליחה ללכוד את לופי על רציף ההוצאה להורג, אבל לפני שהוא יכול לכרות את ראשו, ברק מכה על חרבותיו, הורס את הרציף ומניח ללופי להימלט. לאחר האירוע הזה, הפיראטים של באגי רודפים אחרי כובעי קש לתוך הגראנדליין, אבל הם לוקחים נתיב שונה מהם.
פגישה נוספת של לופי ובאגי הייתה באימפל דאון. באותו כלא הוא פגש את מר 3 והם התחברו כדי להימלט מהכלא ולשתף את השנאה שלהם ללופי, כך הפכו במהרה לחברים. עם זאת, רק בזכותו של לופי הם הצליחו להשתחרר. לאחר השחרור, הוא וצבא גדול של אסירים בורחים, הלכו למלחמה הגדולה. האסירים היו נאמנים לבאגי, האמינו בכוחו וכיבדו אותו על שהיה בצוות של מלך הפיראטים.
עם תום המלחמה, כאשר באגי מתאחד עם הצוות הישן שלו, האסירים מצטרפים לצוות שלו. חברי הצוות החדשים היו בעלי סכומי כסף גדולים על ראשם בעבר וכנראה יותר חזקים מבאגי, כך שצוותו חזק בהרבה מאשר בעבר.

מידע כללי:
באגי הוא האויב הראשון של לופי שמשתמש בפרי שטן

Back to top button