GOMU GOMU NO MI

כוח הפרי: גומי

סוג הפרי: פארמיסיה

משתמש הפרי: מונקי די לופי

פעם ראשונה שנראה באנימה: פרק 1

פעם ראשונה שנראה במנגה: צ'אפטר 1

תוצאת תמונה עבור ‪GOMU GOMU NO MI‬‏

הסבר על הפרי:

פרי זה הופך את מי שאכל אותו לגומי

יכולות הפרי:

פרי שטן זה הופך את מי שאכל אותו לגומי, כלומר גוף המשתמש עשוי מגומי (גם איבריים פנימיים).
הפיכת המשתמש לגומי מקנה לו גמישות רבה ואת היכולת למתוח את איבריו למרחק רב.
מכיוון שגוף המשתמש עשוי מגומי הוא לא נפגע ממתקפות פיזיות או מחפצים כהים (מכות רגילות ויריות לא יפגעו בו), 
חפצים חדים כמו חרבות יכולים לפגוע במשתמש הפרי וכמו כן גם שימוש בהאקי הקשחה או בקאירוסקי (אבן ים).
פרי זה נותן למשתמשו את היכולת לא להתחשמל, יכולת זו הוכיחה את עצמה בקרב של לופי נגד אנל.
ניתן לראות במהלך הסדרה משתמש ביכולות הפרי על מנת ליצור מתקפות רבות.

גומו גומו נו פיסטול (אקדח): בטכניקה הזו לופי מותח את ידו לאחור ולאחר מכן שולח אותה לעבר יריבו ובעקבות התנופה הרבה שהמתקפה צוברת האגרוף נהיה חזק יותר מהרגיל.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no pistol‬‏

גומו גומו נו בזוקה: במתקפה זו לופי את מותח את שתי ידיו אחורנית ואז שולח אותן לכיוון יריבו ופוגע במרכז גופו של היריב, הפגיעה יכולה לגרום נזק רב אצל גוף היריב מכיוון שיש הרבה איבריים פנימיים חשובים שנפגעים מהמכה, בנוסף על כך אם יריבו של לופי חלש ממנו המכה יכולה גם להעיף את היריב למרחק רב.
תמונה קשורה

גומו גומו נו רוקט (טיל): טכניקה זו יכולה לשמש לכמה דברים, או למעבר בין מקום למקום או למתקפה. לופי מותח את שתי ידיו ותופס עצמים רחוקים ממנו ולאחר מכן הוא משחרר את אחיזת הרגליים בקרקע, בעקבות התנופה הגדולה שיש לו, לופי עף באוויר לעבר המקום שכיוון אליו, כמו כן לופי יכול להעיף את עצמו על קבוצת אנשים וכך לפגוע בהם עם גופו.
תמונה קשורה

גומו גומו נו רייפל (קליע מסובב): מתקפה זו היא מעין שדרוג של גומו גומו נו פיסטול, לופי מותח את ידו לאחור ומוסיף גם סיבוב של היד, בעקבות התנופה שהמכה צוברת היא נהיית חזקה ובעקבות הסיבוב שיש המתקפה פוגע מספר רב של פעמים ביריב ואף יכולה להעיף את היריב בעקבות ההדף.
תמונה קשורה

גומו גומו נו גאטלינגאן (מכונת ירייה): בטכניקה הזו לופי שולח אגרופים רבים לעבר יריבו עוצמת המכה לא חזקה מהרגיל אבל מכיוון שפגיעות רבות מאוד פוגעות בזמן קצר בגוף היריב מתקפה זו נחשבת לקטלנית ביותר.
תמונה קשורה

גומו גומו נו מושי (שוט): במתקפה זו לופי מותח את רגלו ושולח בעיטה אנכית לקרקע לכיוון קבוצת אנשים, לרוב לופי משתמש במתקפה זו כאשר הוא מנסה לפלס דרך בין הרבה יריבים חלשים.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no gatling‬‏

גומו גומו נו יארי (חנית): לופי משתמש במתקפה זו כאשר הוא נמצא באוויר, לופי מצמיד את רגליו אחת לשנייה, מכופף אותן ולאחר מכן שולח אותן ליריב שנמצא על הקרקע, מתקפה זו חזקה ביותר ויכולה לגרום נזק רב למי שנפגע ממנה.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no yari‬‏

גומו גומו נו אונו (גרזן): בטכניקה הזאת לופי מותח למעלה את אחת הרגליים שלו ולאחר מכן מוריד אותה במהירות לופי משתמש במתקפה זו על מנת להרוס בניינים או ספינות מכיוון שהיא גורמת לנזק רחב.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no ONO‬‏

גומו גומו נו פוסן (בלון): לופי שואף אוויר רב ומנפח את בטנו, כאשר יורים עליו קליעים או כדורי תותח הוא יכול להשתמש בטכניקה זו על מנת למתוח את היריות לכיוון הנגדי ובכך להחזיר את היריות לכיוון יריביו.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no fusen‬‏

גומו גומו נו קאמה (פעמון): לופי משתמש במתקפה זו כאשר הוא תופס את היריב של או הפוך, לופי מותח את צווארו אחורה למרחק רב ולאחר מכן נוגח עם המצח בראשו של היריב, מתקפה זו לפני הטייסקיפ פגעה בלופי ולאחר שפיתח את האקי ההקשחה שלו הוא מקשה את מצחו בזמן הפגיעה ביריב וכך לא גורם נזק לעצמו.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no bell‬‏

גומו גומו נו אמי (רשת): בטכניקה הזו לופי מותח את אצבעותיו עד ליצירת רשת, טכניקה זו יכולה לשמש בתור מלכודת ליריבו או בכדי לתפוס ולמשוך מישהו מאזור מסוכן.
תוצאת תמונה עבור ‪gomu gomu no rocket‬‏

גומו גומו נו האנבי (זיקוקים): במתקפה הזו לופי קופץ באוויר בזמן שהוא מותח את ידיו ורגליו סביב גופו עד שמתקבלת צורה של כדור גדול מגופו. לאחר מכן הוא משחרר את האחיזה בגופו מה שגורם לרגליו וידיו להתפזר בסביבה ולשלוח רצף אגרופים ובעיטות לעבר יריביו, מתקפה זו שימושית כנגד מספר רב של אויבים אך נגד אויב יחיד קשה למקד את המתקפות ולכן יהיה קשה לפגוע ביריב.תמונה קשורה

גיר 2: בטכניקה זו לופי מותח את עורו ביד או ברגל בעזרת מה שגורם לזרימת דם מהירה מהרגיל, לופי יכול לבצע את בטכניקה הזו מכיוון שליבו עשוי מגומי ויכול להימתח מבלי להתפוצץ מהדם הרב שמגיע אליו. לאחר הגברת זרימת הדם אל האזור מהירותו וכוחו של לופי מוגברים לרמה על אנושית וכך הוא יכול להילחם ביריבים חזקים שלא יכל לנצח במצבו הרגיל. הפעם הראשונה שגיר 2 נראה בשימוש זה בסאגת CP9 והיה ניתן לראות שיפור גדול ביכולותיו של לופי לאחר השימוש בטכניקה.

תוצאת תמונה עבור ‪GEAR 2 ONE [PIECE‬‏

גיר 3: בטכניקה הזו לופי מנפתח את אחד האיברים שלו (לרוב רגל או יד) על ידי הזרמת אוויר לתוך העצמות שלו, לופי נושך את האגודל שלו נושף לתוכו אוויר רב מה שגורם לניפוח של ידו, לאחר מכן הוא מזרים את האוויר בגופו לאיבר שאיתו הוא תוקף ובכך יכול ליצור מתקפה כמו של ענק הגורמת לנזק רב.לפני הטיים סקיפ הייתה תופעת לוואי לטכניקה הזו שלאחר זמן מה גופו של לופי התכווץ לדקה ובזמן הזה הוא פגיע למתקפות היריב. מתקפה זו נראתה לראשונה בסאגת CP9.
תוצאת תמונה עבור ‪GEAR 3 ONE [PIECE‬‏

גיר 4 ייכתב לאחר ארק אי העוגה השלמה בכדי להוסיף מידע שמופיע רק במנגה.
אנא העזרו בסבלנות וסליחה על ההמתנה צוות הוואן פדיה 🙂

 

כתב: איתי
ערך: איתי

 

 

Back to top button