ONE PIECE THOUSAND STORM

חלק 1: הסבר על המשחק
חלק 2: פרטי המשחק
חלק 3: הסבר מפורט על חפצי המשחק
חלק 4: וואן פיס נקאמה במשחק

 

חלק 1 הסבר על המשחק:

המשחק One Piece Thousand Storm מיועד לטלפון הנייד ודירוגו כ 3.9 כוכבים מתוך 5 אפשריים.
משחק זה הוא משחק רב משתפפים בו תוכלו להילחם יחד עם חבריכם, אנשים שונים מהעולם או עם דמויות משחק תומכות. דמויות המשחק הן דמויות מוקטנות של וואן פיס בתלת מימד. המשחק קל להבנה ותפעול ומטרתו היא לחזק את הדמויות שיש לך על מנת להצליח להילחם בשלבים בעלי רמת קושי גבוהה יותר. המשחק כולל דמויות רבות מהאנימה של וואן פיס המופיעות במספר צורות ולכל אחת יש מתקפות המיועדות לה. בהתחלה לכל דמות יש 15,000 עוצמה כללית, ישנם קלפים תומכים שבעזרתם אתם יכולים לחזק את הדמות שלכם. ככל שהדמות תהיה ברמה גבוהה יותר (מקסימום 7) כך תוכלו לשים לה יותר קלפי תומכים ולחזק אותה כמה שאפשר. על מנת לעלות את הדמות רמות אתם צריכים להשיג מדליות של הדמות ובכל רמה תצטרכו יותר מדליות על מנת לפתח את הדמות. כמו כן ניתן לפתח את הקלפים התומכים, דבר זה גם יחזק את דמותכם מבחינת כוחה וגם יכול לחזק את המתקפה המיוחדת שהקלף מביא (במידה וזה קלף יכולת). ישנם סוגים שונים של קלפים במשחק, קלף יכולת (SKׂׂ), יכולת מיוחדת (SA), קלפים תומכים רגילים וקלפי כסף ואוכל. לכל דמות יכולות להיות 3 מתקפות ומתוכן ניתן לשים רק מתקפה מיוחדת אחת. הסבר מפורט על פרטי המשחק נמצא למטה.

 

חלק 2 פרטי המשחק:

זהו המסך הראשי של המשחק.
הדברים המוקפים בסימון יקבלו הסברים למטה.

בשורה העליונה במסך רשום את כמות הכסף ומטבעות הקשת שלכם וגם את הרמה שלכם.

כתום:
הודעות שונות של המשחק כמו איוונטים, עדכונים ומשימות. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע על איוונטים חדשים או עדכונים של המשחק.

אדום:
כאשר תלחצו על Social יפתח ריבוע עם לכם מספר כפתורים-
בחלק בעליון של הריבוע מופיעות 3 תמונות (של לופי, של ריילי ושל לאו), תמונות אלו מובליות לחדרים עם שחקנים אחרים כך שתוכלו לדבר ולהילחם יחד עם אנשים אחרים. התמונה של לופי מובילה לחדר עם אנשים רנדומלים שנכנסו לחדר הזה ובעלי רמות כוח שונות, ישנם חלשים מכם ויש חזקים מכם, לרוב בחדר הזה יהיו מספר הרב ביותר של אנשים ולכן מומלץ להיכנס אליו אם אתם צריכים עזרה מאנשים חזקים כדי לנצח משימה. בחדר של ריילי תפגשו אנשים בעלי רמת כוח דומה לשלכם, בחדר הזה לרוב לא תמצאו אנשים רבים. החדר של לאו מיועד לחברי הכלאן שלכם וכך תוכלו לפגוש שחקנים מוכרים שככל הנראה יסכימו לעזור לכם במשימות.
כמו כן במרכז הריבוע יש לכם אפשרות ליצור חדר פרטי שבו תוכלו להזמין את חבריכם בכדי להילחם יחד או להכניס קוד של חדר שאחד מחבריכם יצר וכך להילחם יחד איתו.
בחלק התחתון של הריבוע יש לכם כפתורים, כפתורים אלו יובילו אתכם לרשימת החברים שלכם, לעמוד הכלאן שלכם או להזמנות לחדר ששלחו לכם.

לבן:
משימות בינגו, ישנם שלושה לוחות בינגו שבכל אחד תישעה ריבועים. כל פעם שתשלימו משימה תקבלו פרס. כמו כן כאשר תשלימו את כל הלוח תקבלו פרס גדול.

שחור:
צ'אט, דרך הצ'אט תוכלו לדבר עם שחקנים אחרים בעולם, חברים במשחק או עם חברי הכלאן שלכם.

תכלת:
כאשר תלחצו על Menu יפתחו לכם מספר אפשרויות בצד העמוד. האפשרות הראשונה בצורת מכתב היא החדשות שאתם מקבלים מהמשחק כאשר יש עדכון או איוונט חדש. האפשרות השנייה היא בצורת מתנה והיא מאפרת לכם לקחת את המתנות שקיבלתם, כל יום מקבלים מתנה אחת מהמשחק ושם תוכלו לקחת אותה. האפשרות השלישית בצורת כלי עבודה יוביל אתכם להגדרות השחקן שלכם ובו שני כפתורים, כפתור אחד מיועד לראות את נתוני הצוות הנוכחי שלכם (עוצמה, חיים, מתקפות וכו') וכפתור השני מיועד להחליף בין דמויות מצוותים שונים שיש לכם. האפשרות הרביעית בצורת יהלום והיא תכניס אתכם לחנויות של דברים מיוחדים שאפשר לקנות ביהלומים או באני אודם, שבחנויות אלו אפשר לקנות דברים נדירים כמו קלפים מיוחדים, מדליות של שחקנים נדירים ועוד… האפשרות החמישית מובילה אתכם להגדרות המשחק.

כחול: כאשר תלחצו על הכפתור בצורת הדן דן מושי תיכנסו לחנות של מטבעות הקשת, בחנות זו תוכלו לקנות קלפים מיוחדים שקשורים לאיוונט העדכני או למשימות אחרות. כאשר תיכנסו לחפיסות השונות שאפשר לקנות מהן תראו את הקלפים החזקים ביותר שאפשר לקבל (יכולות מיוחדות SA) אבל לא בטוח שתקבלו את הקלפים האלו, לרוב תקבלו קלפים פשוטים שלא כל כך עוזרים ולכן יש אפשרות לקנות מספר קלפים בו זמנית מה שמקנה לכם אפשרות גבוהה יותר לקבל קלפים טובים.

ורוד:
משימות, כאשר תלחצו על הסאני גו תגיעו לעמוד המשימות. ישנם כמה סוגים של משימות והן מופיעות בשלושה עמודים שתוכלו לעבור בין העמודים על ידי גרירת המסך הצידה. המשימות שנמצאות העמוד השמאלי הן משימות רגילות, משימות אלו יביאו לכם את המדליות והקלפים של הדמויות הבסיסיות במשחק וזו הדרך הטובה ביותר להתחבק בתחילת המשחק. כל פעם שתשלימו את כל המשימות של דמות אחת יפתחו לכם המשימות של הדמות הבאה. בעמוד האמצעי יש את משימות האיוונטים, המשימות שמופיעות שם הן של האיוונט העדכני והן מביאות דמויות וקלפים מיוחדים של האיוונט, כאשר אתם כבר ברמת כוח סבירה תוכלו להתחזק על יד לחימה באיוונטים ופתיחת דמויות חזקות ונדירות. כמו כן מדי כמה זמן יופיעו שם משימות מיוחדות המביאות קלפי מזון או קלפי כסף. בעמוד הימני ביותר תמצאו את המשימות היומיות, משימות אלו מביאות קלפי חיות. כמו כן בימי שבת וראשון בעמוד זה יש משימות מיוחדות המיועדות לאנשים חזקים ביותר בלבד ודרכן ניתן לקבל דמויות נדירות וחזקות ביותר.

סגול:
עמוד הצוות, כאשר תיכנסו לעמוד זה יפתחו לכם מספר דברים. בחלקו העליון של העמוד תוכלו להיכנס לעמוד הצוות. שם תוכלו להכין את הצוותים שלכם. אפשר להכין עד חמישה צוותים שבכל צוות יש שתי דמויות לוחמות ועוד מספר דמויות תומכות שרק מחזקות במעט את הדמויות הלוחמות. בעמוד זה תוכלו לבחור את הקלפים לדמויות שלכם ובכך לחזק אותן. מתחת לזה תוכלו להיכנס לעמוד הצוות של ה- Storm Clash שזה צוות מיוחד שבו הדמויות שנלחמות איתכן הן לא אנשים מהעולם או דמויות משחק תומכות אלא דמויות שלכן שאתם בוחרים. כמו ליד ליש הכפתור של ה- Storm Clash יש את כפתור שמוביל לעמוד דמויות שבו תוכלו להעלות את הדמויות שלכם רמות אם יש לכם מספיק מדליות של הדמות, ככל שתעלו את הדמות יותר רמות ככה תוכלו לשים לה יותר קלפים וכך היא תתחזק יותר. בחלקו התחתון של עמוד הצוות יש לכם מספר כפתורים אחד מיועד לפיתוח קלפים ובו תוכלו להעלות את בקלפים שלכם רמות נדירות (ירוק-כחול-ארד-כסף-זהב-קשת-ברונזה) וכך לחזק את הקלפים. ליד כפתור זה ישנו כפתור שמביא אתכם לעמוד בו תוכלו להעלות את הקלפים רמות רגילות עד למקסימום ורק לאחר שהקלפים יהיו ברמה הגבוהה ביותר שלהם תוכלו להעלות אותם רמת נדירות. כמו כן יש לכם את עמוד המכירה שבו תוכלו למכור קלפים תמורת כסף ואת העמוד בו תוצג רשימה עם כל הקלפים שברשותכם.

ירוק:
עמוד המשימות, בעמוד זה תוכלו להיכנס ולראות מה המשימות שאתם יכולים להשלים ומה הפרסים שתקבלו על השלמת כל משימה. ישנם כמה סוגים של משימות: משימות יומיות, משימות רגילות ומשימות איוונט. המשימות היומיות קבועות ומתחדשות כל יום, הפרסים עליהן קבועים גם כן. המשימות הרגילות נמצאות מתחילת המשחק והן לא מתחדשות. משימות האיוונט משתנות בהתאם לכל איוונט ועליהן מקבלים את הפרסים הטובים ביותר.

חלק 3 הסבר על חפצי המשחק:

מדליות:
לכל דמות יש מדליה המיועדת לה ובעזרת מספיק מדליות תוכלו להעלות את הדמות רמות עד למקסימום. כמו כן יש מדליות מיוחדות שמיועדות לכל הדמויות ובעזרתן תוכלו להעלות רמות דמויות גם אם חסרות לכם מדליות רגילות של הדמות.

מטבעות קשת:
בעזרת מטבעות אלו תוכלו לקנות דברים מיוחדים במשחק, השימוש המרכזי והמומלץ הוא לקניית קלפים מיוחדים של האיוונט העדכני.

יהלומים ואבני אודם:
בעזרת יהלומים ואבני אודם תוכלו לקנות בחנות מיוחדת המיועדת להם, בחנות זו תמצאו דברים נדירים ביותר. בעזרת יהלומים תוכלו לקנות מדליות של כל הדמויות שיש במשחק וכך לפתוח דמויות נדירות וחזקות שבהן תוכלו להשתמש.

קלפים:
ישנם מספר סוגי קלפים במשחק וכל סוג יפורט בנפרד.

קלפי אוכל: בעזרת קלפי אוכל תוכלו להעלות את הקלפים התומכים רמות ובכך להתחזק.
קלפי כסף: קלפים אלו תוכלו למכור ולקבל תמורתם כסף.
קלפים תומכים רגילים: קלפים אלו יחזקו את הדמות שלכם אם כי לרוב הם חלשים ולא מועילים במיוחד.
קלפי יכולת (SK): לכל דמות יש קלפי יכולת המיועדים לה והם לא רק מחזקית רבות את הדמות אלא גם מביאים לדמות מתקפות. 
קלפי יכולת מיוחדת (SA): לכל דמות יש מלבד המתקפות המיוחדות הרגילות שלה גם מתקפה מיוחדת שהיא חזקה יותר ממתקפה רגילה.

 

חלק 4 וואן פיס נקאמה במשחק

 

ישנו כלאן של וואן פיס נקאמה במשחק, הקוד ID של הכלאן הוא 32526, מחכים לראותכם!

כתב וערך: איתי

Back to top button