בשורות משמחות מאוד + פרק 1040 מתורגם!

היי לכולם וראשון שמח מלא בשורות טובות!
אחרי חודשים שלא ריחמתם עלינו עם השאלות מה קורה עם הסרט רד, סופסוף יש לנו תשובה לתת לכם, והתשובה הזאת היא התשובה הכי טובה שתוכלו לקבל – אנחנו נזכה לראות את הסרט בקולנוע!!! כן. בקולנוע. בישראל. תנו לזה לחלחל רגע.
כרגע גם לנו אין הרבה פרטים, חוץ מהתאריך של הקרנת הבכורה שהוא ב־1.12.22, אז SAVE THE DATE מה שנקרא. אני רוצה שתהיה נהירה (המבין יבין את משחק המילים) של הקהילה שלנו, הקהילה הכי איכותית בישראל, לאולמות הקולנוע כדי שיראו ששווה להביא תוכן של וואן פיס לארץ.
עכשיו לשאלה האם נתרגם את הסרט ונעלה לאתר, קחו רגע להרהר ותענו לעצמכם. אף אחד לא ימנע ממני אישית לעבוד על הסרט הזה, אני פשוט מכבד את הזכויות של הקולנוע ואני רוצה שכולכם תצפו בסרט באיכות הכי טובה שיכולה להיות אז נפרסם את הסרט רק אחרי שיפסיקו להקרין אותו בבתי הקולנוע.

עכשיו אכתוב בנימה יותר אישית, אני אסביר למה בשבילי התקופה הזאת בכלל והבשורה הזאת בפרט מאוד מרגשות אותי. אני צופה אדוק של וואן פיס כבר כמעט 8 שנים, מתוכן 7 שנים שאני עוסק בתרגום והנגשה של וואן פיס לקהילה הישראלית, ככה שלקהילה הישראלית של וואן פיס יש אצלי מקום חם בלב, ותמיד התלהבתי לראות אותה מתפתחת וגדלה. אם הייתם אומרים לי לפני 7 שנים שאני אזכה לראות סרט של וואן פיס בקולנוע הייתי צוחק עליכם, והנה אנחנו כאן. זהו, עד כאן החפירה התקופתית שלי, תהנו מהפרק, מצפה לראות אתכם בהקרנה!

קרדיטים:
תרגום ועריכה – שמעון (עבדכם הנאמן).
בקרת איכות – עידן.
תזמון – Crunchyroll.
עיצוב טקסט – עידן.
קידוד – יאיר.

פרק 1040 דרך מגה לצפייה והורדה

פרק 1040 דרך דרייב - קישור 1

פרק 1040 דרך דרייב - קישור 2

פרק 1040 דרך דרייב - קישור 3

צפייה נעימה ושבוע נהדר,
צוות וואן פיס נקאמה

Akagami no Shimon

אין מילים בפי, רק שאריות בורקס...
guest
150 Comments
החדשים ביותר
הישנים ביותר כמות הצבעות
Inline Feedbacks
View all comments

עוד פוסטים

Back to top button
150
0
Would love your thoughts, please comment.x
%d בלוגרים אהבו את זה: