וואן פיס פרק 1070!

שלום, פיראטים ופיראטיות יקרים! מקווים שאתם נהנים מהקיץ (ומבלים בים)!
היום יש לנו אחלה פרק בשבילכם!
ושבוע הבא יהיה כנראה אפילו יותר… אבל קודם נתרכז בשבוע הזה!

אבל לפני הפרק – פינת ההתפרצות של סטארק!!
חדשות מתפרצות! אחד מבמאיי האנימציה הראשיים של האנימה, צ׳ו יונג סה (Tu Yong Ce), כתב היום כי החל מהפרק הבא ועד לסוף המלחמה בוואנו, יהיו אנימטורים עם שם גדול בכול פרק. הוא מפציר בכול הצופים לצפות לפרקים הקרובים, כי לדבריו, "יהיה מספר גדול של פרקים ברמה גבוהה ברצף!".
אז כן… תתכוננו. האנימה האהובה על כולנו עומדת להיות יותר טובה משהיא אי-פעם הייתה החל מיום ראשון הקרוב 🙂

ו… נעבור לפרק!

קרדיטים:
תרגום – snufkin1089
עריכה, בקרה, מתקפות וטייפ – גיל
קידוד והעלאה – יאיר

מומלץ מאוד לצופי האנימה לא לצפות בפרומו השבוע – הוא מאוד מספיילר.

פרק 1070 דרך מגה
פרק 1070 דרך גוגל דרייב (1)
פרק 1070 דרך גוגל דרייב (2)
פרק 1070 דרך גוגל דרייב (3)

צפייה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
105 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Zilox
Zilox
11 חודשים לפני

I coming back for….

חיים דמקה
חיים דמקה
11 חודשים לפני

למה גם פה במגה לא עובד נו מה

ליאור
ליאור
11 חודשים לפני

תודה רבה על הפרק!!!

ליאב
ליאב
11 חודשים לפני

אני לא יכול לחכות שבוע הבא יצא פרק תהיה מטורף

WaterLaw
WaterLaw
11 חודשים לפני

אומיגאד אומיגאד אומיגאדדדד זה קורה אנלא מאמיןןןן

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
11 חודשים לפני

9.8/10 – פרק מדליק, פצצה, פגז, טיל, אש, מים, גשם וברד. פרק הבא מבול וצונאמי.

ספוילר בוילר
RIP גרניקה [אולי הוא חי, מי יודע…?!]. נאמי כינתה את קאידו בכמה שמות, כמו… נחש ולטאה, אבל איפה הדג?! כן, נאמי… גם אני לא מרגיש את פרי הדג-דג מעורב פה! כן, אני רואה את הקשקשים! סליחה, אבל דרקוננו הוא לא דרקון, אלא דרקון סיני… שזה כבר מוריד מיופיו של הדרקון (רוצים דרקון יפה?! תצפו ב-"משחקי הכס"). איפה הכנפיים?! מממ… לא, אודה בחר ללכת על הדרקון שבאמת נראה כמו נחש ולטאה. הוא אפילו לא דומה לדרקון קומודו. מקווה לפיצוי מאודה סנסיי! אולי דרגון ייראה כמו דרקון הנוטה לדינוזאור, במקום נחש בחשש (תאוריה). טוב, עכשיו בא לי לדבר על התופים בסוף הפרק… מדהיםםםםם! כל כך דרמטי ומלא בהייפ, יס! רק ה-"ניקה" היה חסר (כמו במנגה), אבל לא נורא… אני אבליג. סצנה מהממת! אחלה זונישה שבעולם (הוואן פיסו).

סליחה, יסמינוש (סנופקין), אבל אני חייב לתקן אותך… השם הנכון הוא Yong Ce Tu, כתבת הפוך. הצ'אפטר הבא (1089) שייצא בסופ"ש יכבד את שם המשתמש שלך, אני מבטיח 🙂 וכן, כל פרק מעתה ועד סוף הארק יהיה פצצתי! גמרנו עם הסחבת והמריחות של הריבת תות על הלחם.

התגובה המאוחרת נבעה מזה שהייתה לי ימבה של עבודה על הראש, וגם מזה שסטארק גירה אותי עם המנגה של "השקר שלך באפריל"! בטענה שהיוצר העביר את התחושה של האזנה למוזיקה בעזרת ציורים עומדים בלבד, וזה גרם לאודה לקנא. זה סיקרן אותי, והייתי חייב לקרוא אותה. עכשיו אני מבין למה אודה לא רצה לכתוב את "רד" במנגה, הוא לא רצה להיכנס לזה ונתן לטואי לעשות את העבודה. צפיתי באנימה לפני שנים, ולא ידעתי על הקסם שיש במנגה. כל הכבוד לנאושי אראקאווה (Naoshi Arakawa).

***4 ימים לפרק 1071, עם פתיח וסגיר חדשים ומיוחדים במינם*** – לא יכול לחכות!!!

ולסיומת, אני רוצה להודות לכל הצוות! באשר תלכו, שם תהיו… על התרגום המלבלב לפרק המגניב הזה 😉

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 11 חודשים לפני
!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
11 חודשים לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

יסמין… אפשר גם לכתוב את שמו כמו שאת כתבת, בסין הם קוראים לו 涂泳策. זה נכון, בהרבה מדינות במזרח הרחוק נוהגים להגיד את שם המשפחה לפני השם הפרטי (אני רגיל לזה בקוריאה, חחח). ואני התרגלתי לשם ההפוך 🙁 סליחה, אני שוב מתנצל! 🙂

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 11 חודשים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

כפי שאתה יכול לראות בפוסט, מה שנכתב על צ׳ו הוא שלי. היא העתיקה טקסט שאני כתבתי. בנוסף, כולם בקהילה קוראים לו Tu Yong Ce ולא ההפך, וזה כולל את הפוסטים שלי שבהם קראתי לו כך, אז לא רואה צורך לתקן זאת (גם ראיתי שכבר כתבת שזו הייתה טעות).
לא הבנתי את מה שכתבתי על כיבוד שם המשתמש שלה…
יש הדלפות שטוענות שהפתיח החדש לא ידחה ולא יופיע בפרק 1071. הן עדיין לא אושרו באף דרך רשמית, אז קח זאת בעירבון מוגבל, אבל בהתחשב בכך שהלהקה של השיר אמרה בלייב של יום הוואן פיס שהוא עוד לא מוכן, אני לא אופתע אם זה באמת יקרה.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

סתם, אני צוחק! התייחסתי למספר בשם המשתמש שלה (1089), שהוא הצ'אפטר הבא. צ'אפטר שיעיף לה את הכובע הירוק עם הנוצה. היא לא ידעה ש-1089 יהיה צ'אפטר חזק, אבל יצא ככה! אולי היא נביאה, אולי היא נולדה ב-1089, ואולי היא אוהבת את השנה הזו.
ואני מאמין בכל הלב והנשמה שנקבל פתיח ב-1071, להקליט שיר זה כלום זמן. נראה לי שההדלפות הללו הן לטובת האנימה, להוריד את הציפיות של הצופים. לא פעם ראשונה שזה קורה. אני אפילו לא דואג!

1234.jpg
אריאל
אריאל
11 חודשים לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

תשמע באחד הפוסטים בדרגון בול ישראל וג'יטה אמר שהיא בגיל של קמה סנין אז יש מצב חזק שזאת אופציה שתיים חחחח.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אריאל

חזק מאוד! חחחחחחחחחח… לגבי התמונה ששלחתי, יש בה רמז "נסתר" לצ'אפטר 1089, המבין יבין 😉 (כל הזכויות שמורות לי, אני הכנתי את זה… חחח).

רותם
רותם
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אריאל

אם היא נולדה ב-1089, אז היא חייבת להיות בגילו של הצב של קאמה סנין/מאסטר רושי. LOL.
נ.ב. לצוות: תודה על התרגום לפרק המשגע הזה, רק עכשיו שמתי לב שלא הגבתי 🙂

נערך לאחרונה רותם ע"י 11 חודשים לפני
רפאל
רפאל
11 חודשים לפני

איפה יהיה הקרנה בארץ לפרקים הבאים?

zzzz
zzzz
11 חודשים לפני

צמרמורת מחכה להקרנה אין אליכם

Naor
Naor
11 חודשים לפני

וואו אמאל'ה זה מטורף!!
תודה רבה על הפרק!

Akagami no Shimon
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Naor

בכיף!

luffytaro
luffytaro
11 חודשים לפני

spoiler
דיי אחייייי לא יכול לחכות נשבע הלוואי שיעשו חסד עם הפרק הבא מת לראות איך יעשו את הפייט של לופי וקאידו

נערך לאחרונה luffytaro ע"י 11 חודשים לפני
ליר לוי
ליר לוי
11 חודשים לפני

אמאלהההה

פרק מטורףףףף
פרק מטורףףףף
11 חודשים לפני

צפיתי בזה 10 פעמים כבר בקטע

פרק מטורףףףף
פרק מטורףףףף
11 חודשים לפני

מי גטיקס אך שלא קוראים לזה אני צופה בזה מי היה מאמין שזה כככה כאילו אני קורא תמנגה גם הכל אבל ואו באנימה ואי באמת

אריאל
אריאל
11 חודשים לפני

פרק מטורף לא מבחינת אנימציה שזה הגיוני כי אם שבוע שעבר לא היה פרק והשבוע הזה הפרק לא היה משהו מבחינת אנימציה אז זה אומר שהפרקים הבאים ככל הנראה יהיו בין או אולי אפילו הכי טובים בסדרה וזאת הציפייה חוץ מזה היה קצת מצחיק בפרק לא מבחינת הפרק עצמו אבל בפרק הזה ניסו להעביר לנו ייאוש אבל אף אחד לא הרגיש את הייאוש שניסו להעביר לנו כי… אתם יודעים למה וגם אהבתי את התמונה של קאידו אני לא ידוע אם זה בכוונה או לא אבל זה בדיוק אותה תמונה כמו מהפרק הקודם חוץ מהבדל אחד המצב רוח של קאידו שזה מאוד נייס טוב סיימתי לחפור על כל מה שקשור לפרק עכשיו אני הולך

לחפור על הפרק עצמו
אז הפרק מתחיל שקאידו לוקח את התפקיד של להיות בהתמוטטות עצבים מסוכן הCP0 אבל לא רק את התמוטטויות העצבים קאידו לקח אלא גם את חייו הסוכן האחרון שנשאר מסתכל על הגג ומבין שחברו נרצח ומתחיל לסגת מהאי הבוער בינתיים קאידו מתאבל עלמותו של לופי אבל בדרך הייחודית שלו ולמען האמת הוא יותר מתאבל על הקרב מאשר על לופי אבל עדיין הוא באבל אבל עד מהרה האבל שפעם היה כעס חזר לכעס מומונוסקה שם לב שקולו של לופי נעלם וקוואמצאו מתעקש לחכות עד שכל הסמוראים יצאו אבל אז נשיפת אש פוגעת קרוב אליו ומעיפה כמה סמוראים שהיו קרוב אל קוואמצו ולאחר מכן הוא רואה את צורת הדרקון של קאידו ושם הוא מבשר שלופי נהרג ומבקש ממומונוסקה להיכנע החיילים שנשארו מהצד של קאידו שמחים ומנסים להרוג את קיד ולואו רוב הסמאורים שנשארו איבדו תקווה ומונולוג זועם של קאידו על המחיר של הפסד במלחמה לא ממש עוזר להם אבל לכמה לוחמים עדיין יש רוח לחימה בין אם אלו נקוממושי וקארוט שמחליטים לעזור בקרב קיד ולואו שמגינים על עצמם כנגד פיראטי חיות הפרא או נאמי שמסרבת להכיר בתבוסה של לופי קאידו שמח להסביר לה על משמעות התבוסה ויורה עליה נשיפת אש אבל מרקו חוסם את זה מומונוסקה מצד שני קצת פחות משולהב אבל לאחר מונולוג מיאמאטו על התקווה של וואנו שנבנתה במשך עשרים השנה האחרונות לקרב הזה ושאם הם ייכנעו עכשיו אז כל התקווה הזאת תלך לפח ובמקום להיכנע עדיף להם למות ביחד (שזה דרך אגב היה השם של הצ'אפטר) אז מגיע קטע פילר שנותן מסר מוטעה לחלוטין כי נאמי עוד פעם מנסה להתנגד לקאידו שזה לא משהו רע אבל כשהיא אומרת שהיא יודעת שלופי יכול לשמוע אותה ואז מתחיל כל הבלגן של ההתעוררות של לופי וזה לא קרה במנגה במנגה ההתעררות של לופי התחילה עם זונישה ששמע את תופי החירות אבל חוץ מהפילר עם נאמי שנותן רושם מוטעה (שאני לא צריך להסביר רושם מוטעה למה) שאר התעוררות הייתה מעולה המדובב של זונישה עשה עבודה מעולה ואהבתי גם שהוא חייך כי אם אני לא טועה במנגה הוא לא חייך וזה מראה את ההשפעה הגדולה של התעוררות ומי שקורא את המנגה מבין למה החיוך היה רגע כל כך עצמתי וגם אתם תבינו ובמשך כל הזמן שזונישה מודיע למומו על תופי החירות שרועמים שוב אחרי 800 שנה אדים מתחילים לעלות מגופו של לופי וחבל שזה לא היה במנגה כי אז יש מצב שהרבה פחות שרף היה מעורב בחיים של קהילת הוואן פיס העולמית דאז אבל לא משנה לאחר שאדים עולים מגופו של לופי ושיערו גם הוא מתחיל להשתנות המבט הניטרלי והמובס על פניו של לופי מתחלף בחיוך ואז מגיעים לחלק הכי טוב בפרק הפרומו לפרק הבא אתם אולי רוצים לומר שזה לא נכון אבל אתם לא באמת חושבים ככה ואז הפרק נגמר
פרק מטווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווורף 20/10 למרות שהאנימציה לא הייתה משהו והיו לא מעט פילרים מטעים בחלק האחרון שלו התחלתי להשתגע ולהשמיע קולות מאוד מוזרים אבל יחסית לפרקים הבאים הסאונדים שהפקתי הם מאוד הגיונים, תודה רבה לצוות שתרגם את הפרק תודה רבה לכם על שקראתם את השטויות שלי וכל צופי האנימה צריכים לומר תודה רבה מאוד לטואי אנימשיין שהם יכולים לצפות בהמשך של הסצנה האחרונה כבר שבוע הבא ולא לחכות שבועיים עד הפרק הבא ושם נתראה בפעם הבאה למרות שבסופ"ש הזה יוצא צ'אפטר אז את קוראי המנגה אני אראה כבר שם אבל עד אז ביי.

נערך לאחרונה אריאל ע"י 11 חודשים לפני
PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אריאל

ספוילר
קאידו כועס כי לקחו לו (שוב) את הקרב שהוא רצה באמצעות תחמון. הוא ממש לא מתאבל על לופי.
בטח שלופי חייך במנגה, לא רק שהוא חייך, במקום חיוך רגיל ("ני") הוא חייך "ניקה". כל כך חיכיתי לזה באנימה ולופי לא אמר את זה 🙁
או שהתכוונת לזונישה? אם הוא חייך אז רק בעיניים, כי החדק שלו די מסתיר.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

מה שכתבת עם לופי הוא לא משהו שיכל לעבוד טוב במדיום של אנימה לדעתי, היה עדיף לחתוך את זה במקום להיות נאמנים ב- 100% למנגה ולפגוע בסצנה. אנימות באמת טובות הן לא כאלה שמעתיקות את המנגות שלהן אחת-לאחת, אלא כאלה שמעבדות את התוכן למדיום החדש שבו הוא מוצג ומנצלות את החוזקות של אותו המדיום החדש להצגת הסיפור באופן הטוב ביותר.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 11 חודשים לפני
אריאל
אריאל
11 חודשים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

ספוילר
התכוונתי לזונישה וכשאת אומרת שהחדק שלו מסתיר את מתכוונת באנימה או במנגה כי באנימה אפשר לראות את זונישה מגניב חיוך, שכחתי שלופי חייך ניקה ועכשיו שהזכרת לי גם אני קצת מבואס שלא הכניסו את זה לאנימה.

FIRE_FIST_98
FIRE_FIST_98
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אריאל

ספוילר
אתה צוחק עליי מתאבל? קאידו פשוט עצבני שעד שהוא (עוד פעם) מצא לוחם ראוי לוקחים אותו באמצעות טריק

אריאל
אריאל
11 חודשים לפני
בתגובה ל  FIRE_FIST_98

ספוילר
לפי דעתי קאידו אכן היה עצוב ו"התאבל" במשך כמה סצנות אבל כמו שאמרתי זה היה פחות על לופי ויותר על הקרב ולא לקח לו הרבה זמן להחליף את ה"אבל" בזעם.

ריימונד
ריימונד
11 חודשים לפני

למה כתוב הסרטון עדיין בעיבוד?

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ריימונד

הפרקים כבר מזמן לא בעיבוד. תנסה לרענן. 🙂

ישי עובד
ישי עובד
11 חודשים לפני

איזה פרק מטורףףףףףף פרק הבאה

ספוילר
גיר 5
אני כל כך מיתרגששששש

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ישי עובד

אפילו יצא לך חרוז מרוב התרגשות 🙂

ronoroa zoro
ronoroa zoro
11 חודשים לפני

אתם יודעים כבר מתי יוצא פרק 1071?

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ronoroa zoro

ביום ראשון הקרוב, 6.8.

Luffy
Luffy
11 חודשים לפני

אין קול בפרק

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Luffy

בעיה של מגה עם אפל. אפשר לצפות דרך דרייב, טלגרם, או להוריד ולנגן עם נגן VLC.

אפי
אפי
11 חודשים לפני

אין סאונד בmega

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אפי

בעיה של מגה עם אפל. אפשר לצפות דרך דרייב, טלגרם, או להוריד ולנגן עם נגן VLC.

יוחאי
יוחאי
11 חודשים לפני

אתם עושים עבודה מעולה בתרגום

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  יוחאי

תודה רבה 🙂

יוחאי
יוחאי
11 חודשים לפני

אני כבר לא יכול לחכות לפרק הבא !!! מתי הוא יוצא ??

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  יוחאי

בדיוק מתי שכול פרק אחר יוצא. מוזמן להסתכל בדף צרו קשר לתשובה המלאה.

אור
אור
11 חודשים לפני

שמעתי שפרק 1071 יהיה ארוך מהרגיל , זה נכון?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אור

בת׳כלס לא ניתן לדעת, אבל אני בספק. לא נאמר שום דבר עזה ע״י אף מקור אמין.

פרק מטורףףףף
פרק מטורףףףף
11 חודשים לפני

מהילדות ואייי לרגע הזה ❤️

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  פרק מטורףףףף

🙂

לולה
לולה
11 חודשים לפני

ממש תודה עח המאמץ שאתם משקיעים

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  לולה

על לא דבר 🙂

עמית
עמית
11 חודשים לפני

אני לפני צפייה בפרק ואני אומר את האמת אני לא יודע אם אני יכול לוותר על הפרומו לשבוע הבא ספויילרים לפרק הבא

ספוילר
גיר 5
זה משהו שחיכיתי לו כל כךךך

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  עמית

א. בוא נחשוב בהיגיון: אם הוספתי את אזהרת הספויילר לפוסט, זה אומר שהפרומו מספיילר, נכון? ואתה תסכים איתי שאי אפשר לחטוף ספויילר על משהו שאתה כבר יודע לגביו, נכון? אז אזהרת הספויילר לא רלוונטית בשבילך, כי אתה בבירור כבר יודע על הספויילר הנ״ל.
ב. זה שאתה יודע זה טוב ויפה, אבל למה להרוס לכולם? כל-כך קשה להתחשב באחרים ולא לכתוב את הספויילר הגדול בסדרה סתם ככה שיהרוס לכול צופי האנימה? באמת, תיבת הספויילר היא לא כזו בקשה גדולה. תתחילו לחשוב על עוד משהו חוץ מההתרגשות המיידית שלכם ותשתמשו בה.

עודד
עודד
11 חודשים לפני
בתגובה ל  עמית

כולם יודעים את זה

ניר
ניר
11 חודשים לפני

אני אחכה ל1071 ואצפה בו ביחד עם 1069, 1070 ו1071. אני חושב שזה יהיה טוב לי יותר כי הבנתי שאלה פרקים ממש ממש חשובים.
תודה על התרגום!

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ניר

אין בעד מה, תיהנה 🙂

אימרי
אימרי
11 חודשים לפני

וואי פרק מטורף מתרגש לפרק הבא ותדה רבה על התרגום

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני

איזה פרק יאללה! הייתה לי צמרמורת לאורך חצי ממנו… ואיך שחייכתי בסוף… מדהים. סוזוקי תמיד היה במאי חזק לרגעים דרמטיים, אז היה לי ברור שהוא בחירה נהדרת לפרק הזה – וכפי שהאמנתי וקיוויתי, הוא הפגיז. 1036 ללא ספק היה הופעה חזקה יותר שלו מבחינת הבימוי, אבל הוא לגמרי עשה חסד עם הצ׳אפטר הזה בהתחשב בכך שהוא המוקרב הפקתית לפני הסערה שתתחיל בשבוע הבא. וכפי שכתבתי בפוסט, הסערה הזו תהיה חתיכת סערה… אני כבר לא יכול לחכות!

Gal
Gal
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אתה לא חושב שבפרק הבא יהיו חלקים שאפשר "להקריב" את איכות ההפקה?

ספוילר לפרק הבא
בכל זאת יש את כל החלק של היורי ואורוצ'י

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 11 חודשים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Gal

כתבת את התוכן המספיילר במקום הלא נכון. הוא צריך להיות בין שני החלקים של התיבה, לא במקום המילה spoiler בחלק השני.
בנוגע לשאלתך, אפשרי בהחלט. עם זאת, בגלל גודל האירוע של הפרק הזה וכמה שהוא משמעותי, אני בספק שלא ישקיעו בכולו. מן הסתם ניתן לצפות שהחלקים החשובים יותר יזכו ליחס היותר רציני, אבל אני בספק שיהיה קטע בפרק שלא יראה מושקע.

ינון
ינון
11 חודשים לפני

תקשיבו טוב אתם עושים עבודת קודש אמלה איזה סדרה ואמלה איזה כיף שזה לא הולך להיגמר בכללללללל

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ינון

תודה, איזה כיף! 🙂

יוסף
יוסף
11 חודשים לפני

אני רק אגיד שהפרק הזה מטורף אין לתאר ככל שהסדרה ממשיכה היא נהיית יותר ויתר מטורפת ממש לא באלי שהיא תיגמרר כל הכבוד לצוות שמתרגם לנו ועושה עבודה מושלמת

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  יוסף

כיף לנו כשאתה נהנה 🙂

Liran
Liran
11 חודשים לפני

אני לא יכול לחכות לפרק הבא אני צריך מכונת הנשמה ליידי בשביל הפרק הבא תודה על התרגום ימלך

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Liran

תלווה מצ'ופר את הנבולייזר 😀

ilay
ilay
11 חודשים לפני

אלופים כמו תמיד!
מחכה לשבוע הבא כמו תמיד במהלך ה6 שנים האחרונות לצערי חחחחחחחחחח

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  ilay

כולנו כבר מכורים… 😉

afik
afik
11 חודשים לפני

יש לי שאלה עכשיו

ספוילר
שלופי הפך לגוי בוי האם זה לופי שנלחם או שזה גוי בוי שחזר לחיים בתור לופי והוא ישות נוספת בלופי

Ruby .D. Eyal
Ruby .D. Eyal
11 חודשים לפני
בתגובה ל  afik

ספוילר
זה לופי, ג'וי בוי זה היה האדם הקודם שהיה לו את הפרי שטן הזה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ruby .D. Eyal

כנ״ל גם לגביך. מבקש שתשתמש בתיבת הספויילר בעצמך.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  afik

תיבת הספויילר אינה ליופי – תתחילו להשתמש בה כבר. זה מתחיל לעצבן שאף-אחד לא טורח להתחשב פה באחרים ואני צריך לערוך כל תגובה שנייה.
ולשאלתך, חכה לגלות בעצמך. זה יוסבר בפרקים הקרובים.

רועי
רועי
11 חודשים לפני
בתגובה ל  afik

ספוילר לפרקים הקרובים
זה לופי. ג'וי בוי לא חזר לחיים או משהו כזה זה לופי וההסבר המלא כמו שMugiwara no Tony D. Stark אמר יגיע בפרקים הבאים

MONKEY D NEOR
MONKEY D NEOR
11 חודשים לפני

לא יכול לחכות לפרק הבא או להקרנה

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  MONKEY D NEOR

קשה, אבל נחכה ביחד 🙂

MONKEY D NEOR
MONKEY D NEOR
11 חודשים לפני

פרק מטורףףףףףףףףףף בסוף התרגשתי כמו לא יודע מה

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  MONKEY D NEOR

כן, היה פרק מרגש 🙂

איתן ערוסי
איתן ערוסי
11 חודשים לפני

אני מחכה לפרק הזה כבר 1070 פרקים

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  איתן ערוסי

איזה כיף שהגענו! 🙂

אופק
אופק
11 חודשים לפני

איזה אכזרי לחכות עד ה6.8

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  אופק

רק עוד קצת! אנחנו כמעט שם!!! 🙂

MONKEY D NEOR
MONKEY D NEOR
11 חודשים לפני

לא אמרתם שתהיה הקרנה של הפרקים האלה?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  MONKEY D NEOR

תהיה, זה לא קשור. אין סיבה שנעכב את הפרקים עד אז בגלל זה, הרי רוב האנשים לא יגיעו אליה…

i d an
i d an
11 חודשים לפני

פרק מטורף אני כבר לא יכול לחכות (ספויילר לפרק הבא)

ספוילר
לגיר חמש

נ.ב תודה על התרגום בזכותכם ראיתי וואן פיס אתם אלופים

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  i d an

להבא תסמן את הספויילר בעצמך, תודה.

Ussopp_san
Ussopp_san
11 חודשים לפני

תודה על כל העבודה המדהימה שאתם עושים!

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ussopp_san

בבקשה 🙂

Ruby .D. Eyal
Ruby .D. Eyal
11 חודשים לפני

בעקבות הפרק הקודם, אני וחברים שלי הקמנו צוות פיראטים אמיתי ושם אני הקפטן, אפילו יש לנו דגל ושמות כמו בוואן פיס (לדוגמא, אני ruby .D. Eyal עם הכינוי משקפי הגומי)

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ruby .D. Eyal

בהצלחה! (ותיזהר מהממשלה העולמית) 🙂

Raz
Raz
11 חודשים לפני

אלופים תודה רבה

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Raz

אין בעד מה 🙂

PERETZ.D.LIAM
PERETZ.D.LIAM
11 חודשים לפני

יוווו איזה פרק מטורף כל הפרק אני בהתרגשות כי אני יודע מה הולך לבוא ועדיין זה הרגיש כואב

ספוילר
שנאמי דיברה על לופי שהוא לא יפסיד והכל
הקטע בסוף נתן לי הייפ מטורף שזונישה מדבר למומונסקה על התופים ושהוא חזר והפעימות לב של לופי שהפכו לתופים וכל זה בשילוב נתן לי כזה חיוך והתרגשות על הפנים שקפצתי מהכסא ושהשיער של לופי משתנה ויש לו חיוך על הפנים ואווווו איזה קטע
אם זה מה שקרה בפרק הזה פרק הבא אני מביא לי רופא לידי במקרה שיהיה לי התקף לב (ג'וי בוי לא יחזור בי אני סתם ימות
)

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 11 חודשים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  PERETZ.D.LIAM

לא סימנת את רוב הספויילרים של התגובה בתיבה… מבקש להקפיד על-כך להבא.

מושיקו
מושיקו
11 חודשים לפני

פרק הבא

ספוילר
גיר5
אני לא יכול אני גמור מהתרגשית

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 11 חודשים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  מושיקו

נכון, אנחנו שבוע בלבד מהרגע המדהים הזה. אז למה, למה זה כל-כך קשה לך לא להרוס לכול צופי האנימה שבינינו בשבוע האחרון שנותר? זאת לא בקשה כזאת גדולה.

Ray
Ray
11 חודשים לפני

מדהים פשוט מדהים…
מצפה כבר לפרק הבא

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ray

שמחה שנהנית 🙂

nikka
nikka
11 חודשים לפני

מדהיםםםםםםםם!!!

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  nikka

🙂

סאנג’י
סאנג’י
11 חודשים לפני

פרק פצצה, ראיתי את יאמטו ונאמי צ'יאןןןן

תרגום מלורין!!

Ruby .D. Eyal
Ruby .D. Eyal
11 חודשים לפני

מטורף, לופי עורר את הפרי, שבוע הבא

ספוילר
גיר 5,
עכשיו אני באמת מרחם על קאידו

סתם בצחוק

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 11 חודשים לפני
PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ruby .D. Eyal

אל תיסחף! רק קאידו יהיה מלך הפיראטים!
סתם בצחוק 🙂

Ruby .D. Eyal
Ruby .D. Eyal
11 חודשים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

אף אחד לא ישתווה לצוות הפיראטים שהקמתי עם חברים שלי

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ruby .D. Eyal

אה, אז אתה מתכוון להתעלות עליי? טוב, קח את הכובע שלי. 😉

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Ruby .D. Eyal

תסמן את הספויילר בעצמך בפעם הבאה, תודה.

זורו
זורו
11 חודשים לפני

איזה פרק מדהים✨️
תרגום מעולה כמו תמיד

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  זורו

שמחה שנהנית 🙂

Chopper
Chopper
11 חודשים לפני

תודה רבה על הפרק

PortgasDMor
קפטן
11 חודשים לפני
בתגובה ל  Chopper

בבקשה 🙂

עוד פוסטים

Back to top button