וואן פיס צ'אפטר 1062 מתורגם לעברית!

היי חברים,

הצ'אפטר יוצא קצת מאוחר הערב, אבל עדיין מוצ"ש, אז עומדים בהבטחה שלנו.

תודה לציירים שלנו הפעם: concon ואביעד! וגם לצובע שלנו: OsherB!
תמיד נשמח לקבל מכם עוד ציורים, ומי שרוצה לצבוע פאנלים מהמנגה שיצורפו לצ'אפטר, יכול לבקש מאיתנו באחת הקבוצות שלנו לפני שהצ'אפטר יוצא, וניתן לכם.

קרדיטים:
מקור, ניקוי, ומחיקה: TCB
שחזורי תמונה: מור ואלון
תרגום: תדהר
עזרה ביפנית: יסמין
הדבקת טקסט: אוראל ויהלי
עריכה לשונית, בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1062

להורדת צ'אפטר 1062

קריאה מהנה!

Subscribe
התרע על
guest
46 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
שפירו נו מי
שפירו נו מי
1 year לפני

צאפטר מוזר וטוב באותה מידה
אמממ ודרך אגב יש שיטה קלה לפתוח ספויילר כי יש לי מלא דברים לכתוב

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שפירו נו מי

ההסבר ליצירת תיבת ספויילר מופיע סשאלות הנפוצות בדף צרו קשר.

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

משום מה זה לא עובד לי אז אני תמיד נמנעת מלומר את הספוילר אלא רק לרמוז

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  NAMI

בטוחה שאת מעתיקה את הטקסט של התיבה בדיוק? עם אותן המרכאות (' ולא ׳) והכול? אם כן, זה אמור לעבוד.

NAMI
NAMI
1 year לפני

מישהו זוכר מה כתבתי הצאפטר הקודם??וצדקתי??עם הקקטע של וגאפנק??כן??
בנות תמיד צודקות.

WaterLaw
WaterLaw
1 year לפני

ספוילר
האם יש טעות בתרגום או בצ'אפטר בכלל? כשהציגו לנו את "אלימות" היא כתובה כמספר 6 וכשמציגים את כולם היא כתובה כמספר 5

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  WaterLaw

כן, יש טעות.

ספוילר
אלימות צריכה להיות מספר 5, ובנוסף, צבע השיער של קומה בסוף הצ׳אפטר צריך היה להיות לבן. אודה פרסם הודעה עם תיקון טעויות אלה.
בנוגע לתיקון חזותי של הטעויות, הן ככול הנראה יתוקנו בגרסת הווליום של הצ׳אפטר.

אריאל
אריאל
1 year לפני

שכחתי משהו מאוד חשוב
בעמוד 12(לפי דרייב) אדיסון אומרת שהיא (כלומר וגאפנק) המציא מזגן איים ובפינה שאודה עושה הוא מראה את כובעי הקש(ועוד דמויות מוואן פיס) שהם בני 40 ו70 (אם אני לא טועה) ושהגיע תורו של פראנקי הוא אמר ואני מצטט את המשפט הבא:"נהיה קצת קר פה לא? תן לי להדליק את מחחם האי"
MIND BLOWING בנסיבות רגילות לא הייתי אומר את זה אבל סטארק שכח ומישהו היה חייב להפיץ את הבשורה

נערך לאחרונה אריאל ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

יפה, לא חשבתי על זה.

ספוילר
אגב, מחמםם האיים זה משהו שווגהפאנק עסד עליו עוד בצעירותו על האי שבו הוא נולד (זה שפראנקי הגיע אליו בטיימסקיפ), ובמקור הפיתוח של זה נכשל כי נגמר לו התקציב והוא לא יכל להמשיך לעבוד. וגהפאנק הרגיש ממש רע עם זה, אבל תושבי האי העריכו את הכוונה שלו ואוהבים אותו עד היום. עכשיו, אנחנו גילינו שמחמם האיים הושלם, אבל בדומה להמצאות אחרות של וגהפאנק, הוא לא יכול לייצר יותר מדגם אחד שלהן שנמצא על אגהד כי אין לו כסף לייצור המוני של ההמצאות המטורפות והיקרות שלו.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

אז… עברו שבועיים מאז צ׳אפטר 1061, ועם כל הזמן הזה הייתם מצפים שרמת הבלבול תרד, לא? אז זהו, שלא. אודה כרגע ב- full on mindfreak mode, והאמת שאני מתחיל לתהות עם זה בכוונה. הרי, הטכנולוגיה של וגהפאנק מתקדמת ב- 500 שנים אל העתיד, נכון? אז עכשיו תדמיינו שאתם משתגרים אל המאה ה- 26… הכול בטוח ירגיש מטורף, מבלבל, גדול מהחיים, והזוי, ויש מצב שזה בדיוק מה שאודה מכוון כרגע בשביל לתת את התחושה העתידנית… סתם מחשבה שעלתה לי.

ספוילר
אז הצ׳אפטר נפתח עם עמוד שער של ״נאניייייייייייי״ עם הגילוי שככול הנראה הדמויות המסתוריות שהגיעו לאי הקקאו בכריכה של צ׳אפטר 1046 כללו בינהן את אאוקיג׳י. עכשיו, לפני שנמשיך הלאה, טיפה סדר. בכריכה של צ׳אפטר 1046 אנחנו גילינו כי 2 דמויות מסתוריות הגיעו לאי השוקולד שבטוטו-לאנד, והתחילו ליצור של בלגן. בצ׳אפטר 1048 אנחנו גילינו דרך ברולה וקראקר כי אותן הדמויות היו איצ׳יג׳י ורייג׳ו, מה שלאחר מכן התברר בדיעבד כלא נכון כשגילינו שהם כבר היו באי העוגה השלמה – שמאוד רחוק מעיר השוקולד – ועל-כן האלה את השאלה: מי אלה? ובכן, בצ׳אפטר הזה, לא רק שאודה אישר סופית כי מדובר בשני זוגות פולשים שונים ולא קשורים (ואם תסתכלו על הכריכות של 1046 ו- 1062, אפשר ממש לראות איך הן ממשיכות אחת את השנייה), אלא שהוא גם דיי אישר כי זוג הפולשים לעיר השוקולד (או אולי עיר הקרח עכשיו?) כולל בתוכו את לא אחר מהאדמירל לשעבר ובעל הברית של בלאקבירד בהווה – אאוקיג׳י (או בעצם קוזאן, כי אאוקיג׳י זה כינוי האדמירל שלו אז הוא כבר לא תקף כי הוא לא אדמירל). וכרגיל עם אודה, התשובה לשאלה אחת מעלה 2 אחרות: 1) מי הגיע עם קוזאן? 2) מה המטרה שלהם? נתחיל מהשאלה הראשונה. לאחר בהייה ארוכה מידיי בצללים מהכריכה של צ׳אפטר 1046 והשוואתם לעיצוב של קוזאן אחרי הטיימסקיפ, אני בטוח ב- 99% שהצל השמאלי הוא שלו, כי הוא פשוט נראה לי יותר דומה. עכשיו, מתוך הנחה כי מי שהגיע איתו הוא אחד מהמפקדים בצוות של בלאקבירד (כי כמו שכבר ציינתי, זה ידוע שקוזאן בעל ברית שלהם עכשיו, וזה דיי הקשר היחיד שלו עם מישהו שאנחנו יודעים עליו למעט אולי חברות עם סמוקר שלא אומרת כלום), ותוך פסילת טיץ׳ עצמו, קטרינה דבון, ו-ואסקו שוט (כי הם היו באמאזון לילי, אז אפילו אם זה אחרי האירועים האלה האי הרבה יותר מידיי רחוק מטוטו-לאנד כדיי שאלה יהיו הם), השוויתי את הצללים לשאר חברי הצוות המרכזיים. בארג׳ס, פיזארו, סאנג׳ואן וולף, דוק קיו, וסטרונגר (הסוס) כמובן לא מתאימים, אבל לגבי שיריו ו-ואן אוגור… מאוד אפשרי, אז אני אהמר על אחד מהם. בנוגע למטרה שלהם, הציעו פה את הרעיון שטיץ׳ רוצה את פודינג בשביל שתקרא בשבילו פונגליפים, ואני נוטה להסכים עם הרעיון הזה, במיוחד בגלל שבטקסט של עמוד השער של צ׳אפטר 1046 אודה מאוד דאג להדגיש לנו שפלשו ״לעיר של פודינג״.
ואחרי שסיימנו להימרח הרבה יותר משציפיתי מעצמי על עמוד השער המסכן הזה, אל הצ׳אפטר. אחרי כמה גילויים לגבי וגהפאנק שאני מדלג עליהם בשביל ההמשך שבו אנחנו מבינים על זה הרבה יותר, שבינהם אנחנו גם מקבלים מלכי ים מלאכותיים (שאגב, רק לי הם הזכירו מאוד את המינקס? האלה בימין במיוחד הזכירו לי את המוסקטרים… אה והאלה שנראים כמו ג׳ירפה וזאב הרגישו הרבה יותר מידיי מכוונים חחחחח), רגע מגניב של זורו ורובין, ושורה מאוד מסקרנת מזורו לגבי זה שהוא משום מה מעוניין בוגהפאנק, אנחנו קופצים אל החלק האחר של הצוות שכבר על אגהד עם בוני, ומגלים כי קומה הוא למעשה אבא שלה. עכשיו, בוויוור קארד של בוני שפורסם עוד ב- 2018 נכתב שהיא ״רוצה לגרום לוגהפאנק להחזיר את אבא שלה״, אבל באותו הזמן לא היה ברור אם מדובר ברעיון שהיה לאודה והוא ירד ממנו, או שזה הושאר שם בטעות ופורסם עם המידע הטכנית מספיילר הזה, מה שהוביל הרבה אנשים (ובינהם אני) להאמין שזה בכלל הפוך, ובוני היא במקור האישה הזקנה שראינו בלבלי – ואמא של קומה. זה בבירור נזרק מהחלון עכשיו, ולמרות שאני חושב שהרעיון של לעשות אותה מבוגרת יכל להיות יותר מגניב ומיוחד, אני מצפה לראות מה אודה מתכנן עם זה.
אנחנו ממשיכים לתור האי ומקבלים את העמוד הכפול העתידני והמוזר הזה, שאם הייתי מקבל שקל על כל מקום שמצאתי בו על העמוד הזה את המילים ״VEGA" או ״PUNK״ הייתי עשיר, ורואים את לופי עובר דרך הדרקון החייזרי המוזר הזה (לרגע חשבתי שזה גיר 5 חחחחח). אגב, מישהו במקרה מצליח לקרוא מה כתוב על הבניין המרובע הזה שמתחת לדרקון בפאנל הגדול של העמוד הכפול? עשיתי על זה זום אין ופשוט לא הצלחתי להבין מה האותיות שכתובות שם… אז אם אתם מבינים אני אשמח לדעת.
אנחנו מגלים שכול המקום מורכב מהולוגרמות (איך רואים שאודה נהנה מאגהד… עולם עתידני זה בערך הדבר היחיד שעוד לא הופיע במנגה של וואן פיס, ועכשיו הוא סוף-סוף מכניס גם את זה חחחחח), ומכירים את אטלס (ששוב, אני מדלג על זה למאוחר יותר), ונחשפים למכונת האוכל האוטומטית של וגהפאנק, שבאופן מאוד יפה (וזה לא פרט שלי) מוציאה את המאכלים האהובים על פראנקי – המבורגר, צ׳יפס, וכמובן קולה, או אפילו יותר טוב – ״וגה-קולה״, שיהיה מעניין לראות את פראנקי מתפקד עליה.
משם אנחנו חותכים במעבר חד אל ספינה של הממשלה בעולם החדש, ופה סוף-סוף מתקבל הסבר טוב על מה שקורה עם וגהפאנק… אז מסתבר שוגהפנאק עצמו עוד לא הופיע בכלל, ולמעשה, כדיי להיות יכול לממש את כל הרעיונות שלו, הוא ״פיצל״ את עצמו לשישה ״וגהפאנקים״ שמסתובבים על האי, וכולם נשלטים על-ידו (מישהו השווה את זה פה לנאגאטו ופיין, שזה מסביר את זה דיי טוב). עכשיו, בנוגע ללוויינים האלה… קודם כל, לפי איך שזה נראה, כל אחד מהם מייצג צד אחד באישיות של וגהפאנק המרכזי ששולט בהם (שוב, בדומה לפיין – רק עם צדדי אישיות במקום כוחות). לגבי השמות, כמו שכנראה שמתם לב עם לפחות חלקם, הם מבוססים על דברים אמיתיים, אז בואו נעבור עליהם: שאקה, המייצג היגיון, ככול הנראה מתבסס על סידהארטהה גואטמה (או, השם בו הוא מוכר ביפן – שאקה) – שנחשב לבודהה המקורי ומייסד דת הבודהיזם, דת שכידוע לרובנו מאוד מתמקדת בדברים כמו צדקה והשכלה נפשית, אז בשילוב עם זה שהבודהה מוכר ע״י הרבה אנשים כסמל חוכמה והבנה, אני חושב שהרעיון עם השם הזה דיי ברור. לילית, המייצגת רשע, היא דמות של שדה מהמיתולוגיה המסופוטמית ומהיהדות אשר מזוהה עם מרדנות, רוע לב, וחוסר צניעות, מה שדיי מסתדר עם הדמות שפגשנו. אדיסון, המייצג רעיונות, הוא דמות שאני מניח שרובכם מכירים בתור ממציא המנורה החשמלית (מה שגם במובן מסויים משתלב עם ההולוגרמות וטכנולוגיה מבוססת אור בכללי, שהיו נושא מרכזי בצ׳אפטר), ובנוסף ידוע כממציא אדיר בהיסטוריה שרשם 1,093 פטנטים בחייו, מה שמאוד משתלב עם ד״ר וגהפאנק העתידני וכמות ההמצאות המתקדמות והמטורפות שלו, ובמיוחד עם הרעיון שהגוף של אדיסון מתאפיין ברעיונות – כלומר, הוא כנראה זה שזורק לאוויר את כל הרעיונות ההזויים שכול הווגהפאנקים יוצרים לאחר-מכן. פיתגורס, המייצג חוכמה, הוא גם דמות שאני מנחש שרובכם, או לפחות אלה שכבר הגיעו או עברו את שנות ביה״ס המאוחרות, מכירים דרך משפט פיתגורס המעצבן הזה משיעורי מתמטיקה – ובכללי, בהתחשב בזה שהוא היה פילוסוף ומתמטיקאי דגול של יוון העתיקה (שידועה כתרבות סופר מתקדמת לזמנה), נראה לי שזה ברור למה זה השם של לוויין החוכמה. גם אטלס, המייצגת אלימות, הוא דמות שאני חושב שחלקכם מזהים, כי הוא ידוע בתור זה שנענש להחזיק את כדה״א על כתפיו. ובכן, אטלס הוא טיטאן מהמיתולוגיה היוונית אשר, לאחר הפסדם של הטיטאנים במלחמה נגד האלים, נענש עם העונש שצויין קודם, והפך לסמל של נשיאת עול כבד ונורא. עכשיו, אני לא ממש בטוח עדיין מה הקשר בין האטלס שהוצגה לנו בצ׳אפטר לטיטאן המיתולוגי, אז אני מניח שנחכה ונראה. בכול מקרה, כן ראיתי שאטלס אובן ע״י מדוזה בשלב מסויים, אז אולי יהיה קרב בין אטלס לשרף של האנקוק? זה רעיון אקראי לגמרי, אבל למה לא לזרוק דברים לאוויר? ולסיום, יוקה, המייצג חמדנות, הוא אחד שלא ממש הצלחתי למצוא לו מקור ברור… אז אם יש רעיונות אני, שוב, אשמח לדעת.
ואחרי שסיימנו עם החפירה המוגזמת הזאת, הלאה אל העמוד האחרון. אנחנו נחשפים לשרף של קומה, שמשום מה לא נמצא על אגהד עם כל האחרים (אולי הוא חוזר מקרב עם שיצ׳יבוקאי אחר? וויביל, תיאורטית?) ונראה עדיין ענק למרות היותר צורת הילד של קומה (כמובן). הצ׳אפטר נסגר עם החשיפה כי CP0 נמצאים כרגע במשימה לחסל את כל הווגהפאנקים, מה שככול הנראה קשור בדרך כלשהי לתקרית בלולוסיה עם סאבו… סוף ממש מוזר, כי למה שהממשלה תרצה לחסל את ה-נכס שלה, ועוד יותר – למה שהתקרית בלולוסיה תגרום ל(ככול הנראה) אים להגיע להחלטה הזאת, אבל נחכה ונראה… ההסברים יגיעו מתישהו. לבינתיים, אני רק רוצה לציין שאני ממש אבל ממש לא מאמין שללוצ׳י יש סיכוי כלשהו להיות אפילו אתגר בשביל לופי העכשווי, ואני בספק אם בכלל יהיה צורך בגיר 5 נגדו, אבל היי, אולי יש משהו שאנחנו לא מודעים לו.

וזהו. כמו שאתם רואים, טחנתי טיפה יותר לעומק בהגזמה הפעם (פשוט כי הייתי צריך לעשות לעצמי סדר בראש עם כל הדברים המוזרים שקרו), אז אני מקווה שזה סידר לעוד מישהו שהחליט שמספיק משעמם לו לקרוא את זה חחחחח. תודה על התרגום, ואין לי שורה טובה לסגירת המגילה הפעם.

leeyam
leeyam
1 year לפני

תהיות
קודם כל, פאנק 01 שאקה זה אמור להיות המקורי? או שזה בסך הכל גם גרסא שלו, דבר שני כל הקטע על איחוד של לופי ולוצ'י וקרב חוזר שראיתי חלק שמדברים עליו, כאילו איך זה ילך, כי לופי התחזק משמעותית לא רק בוואנו מאז הפעם האחרונה שהם נלחמו וכדי שזה יהיה מעניין לוצ'י היה צריך להתחזק בצורה לא פרופרציונלית אם לוקחים בחשבון את הריאיו ההתעוררות שלו והעובדה שבסוף הוא ניצח את קאידו למרות שזה היה עם מלא קשיים ומלא עזרה

עידו
עידו
1 year לפני
בתגובה ל  leeyam

ספוילר
אני גם לא מבין איך הם ילחמו כי לדעתי לוצי מקסימום יכול להיות ברמה של גינבי אבל בסדר נראה מה יקרה אבל שאקה זה לא המקורי ממה שהבנתי זה סתם עוד שכפול שלו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  leeyam

ספוילר
שאקה הוא גם כפיל. כל השישה הם כאלה, והם נשלטים מרחוק ע״י המקורי שאנחנו עוד לא יודעים עליו כלום (וגם יש מצב שמצבו הפיזי לא משהו בהתחשב בפיצוץ שהוא ספג ישירות בגלל סיזר לפני הרבה זמן).
ולגבי לופי נגד לוצ׳י, גם אני מאוד מתקשה להאמין שלוצ׳י ברמה הנדרשת לאתגר אותו… אבל נחכה ונראה.

Deku
Deku
1 year לפני

יעלה היום פרק?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Deku

כן, אבל זה לא פרק 1036. יצא היום ביפן פרק ספיישל שחוזר על אירועי הקרב על הגג.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני

בוא נגיד שזה בוודאות יותר טוב מ1060

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

איך לא אהבת את 1060? אני באמת לא מבין חחחחח.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

צאפטר סביר 1060
מפוצץ מוח כן אבל מבחינת לקרוא זה (1062) בוודאות יותר טוב

אריאל
אריאל
1 year לפני

שלווווווווווווווום התגעגעתם אליי? למי שתוהה למה לא הגבתי לפרק ל'יודע (הלחם של המילים לא ויודע) אבל אני פה עכשיו לפני שנעבור לצ'אפטר בא לי לציין לשבח מגיב בשם:"עידו" שחזה את העתיד למה אני מתכוון? מה עידו כתב? האם לופי סוף סוף למד את השם של בוני ויפסיק לקרוא לה"בוגי"? כל זאת ועוד נגלה ב

צ'אפטר 1062
הצ'אפטר מתחיל עם כובעי הקש מצטטים את התגובות מצ'אפטר 1061 ואז וגאפנק מסביר לנו מה קורה פה בערך הוא או שמא אומר היא מסבירה שהיא נקראת לילית' ופה חברינו עידו נכנס כי בתגובתו הוא כתב ואני מצטט:" לדעתי האישה בסוף זה לא ווגאפאנק האמיתי בגלל שאם תשימו לב על הרובוט כריש היה כתוב 3 ועל האישה בסוף הצאפטר כתוב לה punk 2 בגלל זה אני חושב שזה עוד רובוט של ווגאפאנק" לילית' (שמשמעות השם שלה זה רשע) מתכוונת לעשות לכובעי הקש נוכל הטינדר רק שבמקום חברה חדשה הוא עומד לתת את השלל של הצוות לעצמו זורו ורובין מוכנים לקרב ולפני שהקרב נתחיל פאנק 1 או שאקה (שמשמעות השם שלו זה הגיון) מתערב ועוצר את לילת' לילית' עוצרת וזורו רוצה לשאול אותה משהו מה זה? נגלה בעוד שבוע שבועיים אה ושאקה מבקש שלילית' תביא את הצוות אליו משם אנחנו עוברים אל צ'ופר לופי ג'יינבי ובוגי הם יורדים בסולם ושם בוגי נזכרת שהיא פגשה את סאבו במריג'ואה אה וגם בוגי היא הבת של קומה ולא אמא שלו משם בוגי צ'ופר ולופי אוכלים כל מיני דברים והם גם פוגשים את אטלס הפאנק החמישי (שמשמעות השם שלה זה אלימות) ועומד להיות קרב שהוא ככל הנראה יהיה בסגנון הקרב מול הדרקון מפאנק הזארד אה ובוגי מסרבת להאמין שאטלס היא וגאפנק ומשם אנחנו עוברים אל הים הפתוח שם לוצ'י קאקו וסטוסי מסבירים לנו מה הולך פה וגא-קון שלנו פיצל את עצמו לשישיה אנשים שהאנשים האלה הם גם ביטויים פייזים לתכונות האופי שלו (אני חושב) כבר פגשנו את ההיגיון הרשע והאלימות אבל יש גם את אדיסון (רעיונות) פיתגורס (חוכמה) ויוקה(חמדנות) מסתבר שהשליישיה החמודה שלנו הם מיחידת המסכות המשימה שלהם היא להחזיר את קומה לאגהד(אני חושב) ולחסל את הוגאפנקים! (אפקט דרמטי) וככה נגמר הצ'אפטר
צ'אפטר 10/10 דברים מטורפים עומדים לבוא אלינו ועל הארק הראשון בסאגה האחרונה ולסיום יש לי שאלה אם יש פה מישהו שממש מבין בחגים אשמח לתשובה לראש השנה אומרים שנה טובה וביום כיפור אומרים גמר חתימה טובה אז האם לסוכות גם יש ברכה מיוחדת? תודה על הצ'אפטר חג שמח ואני יודע שזה קצת בדיילי אבל מי צם? וזהו ביי

נערך לאחרונה אריאל ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

למיטב ידיעתי אין ברכה מיוחדת לסוכות, פשוט חג שמח.
ואני צמתי. אתה מתחיל בשנה הבאה, לא? כי נראה לי שכתבת שאתה בן 12.

אריאל
אריאל
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני בן 13 עדיין לא התחלתי לצום אבל חברים שלי כן

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

גם אני אמרתיי את זהההה!!!למה אף אחד לא זוכררר. לא רק עידוו

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

אני אמרתי שאני חושבת שיש כמה ממנוו

יאיר
יאיר
1 year לפני

תודה רבה על התרגום!❤️

עידן
עידן
1 year לפני

אין עליכם אתם עושים עבודת קודש

כן כן
כן כן
1 year לפני

וייבים של נארוטו שיפודן

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  כן כן

אודה רצה לפנק אותך בכמה שיפודים ועוגות דגים לכבוד החג, אז הנה קיבלת… חחח…

Dvir
Dvir
1 year לפני

תודה ענקית! צאפטר עם הרבה מידע מבלבל שצריך לעקל..

Dhk1234
Dhk1234
1 year לפני

תודה על התרגום

Akagami
Akagami
1 year לפני

צ'אפטר מטורףףףףףף הוא ארוך יותר מהרגיל אז רואים את העבודה הקשה שלכם תודההה

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Akagami

באמת הרגישה לי קריאה ארוכה מהרגיל… למרות שחשבתי שזה בגלל שעצרתי מלא ובהיתי ברקעים בניסיון למצוא פרטים נסתרים חחחחח.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

כמוני כמוך, גם אני עצרתי כדי לחפש דברים סמויים 😛 !!!

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
HEN
HEN
1 year לפני

תודה רבה על הצ'אפטר

אורחת וזה
אורחת וזה
1 year לפני

תודה על הפרק!! אין עליכם

ספוילר
כתור מעריצה של לוצ'י וקאקו ושאר הקבוצה של הסיפי9, מאז ששניהם הופיעו כסוכנים חדשים ממש חיכיתי שיחזרו, ואיזה כייף סופסוף! רק הרגיש שאודה שכח קצת את האופי שלהם והדינמיקה שלהם פה סתם נדושה בשיח כמו עם כל דמויות אחרות בסדרה. אולי זה סתם מרגיש ככה
בכל אופן מעניין איך המשימה שלהם תתנגש עם כובעי הקש, מתה לראות כבר את הקרב המחודש איתם! מקווה רק הדמויות של לוצי וקאקו יקבלו כבוד ושנראה שהתחזקו ברמות בשנתיים האחרונות ולא שסתם כובעי הקש יכסחו אותם או משהו

נערך לאחרונה אורחת וזה ע"י 1 year לפני
אריאל
אריאל
1 year לפני

אוקיי אני לא עומד לכתוב את התגובה הרגילה שלי (כרגע (; ) אבל לפני שאני אשכח אני רוצה לדבר על הסטורי קאבר (תקנו אותי אם טעיתי במונח)

ספוילר
אז או שמונט חזרה לחיים ועוררה את הפרי שלה או שאאוקג'י (ועוד מהצוות של בלאקבירד) נשלחו לקחת את פירות השטן של משפחת שרלוט
האם אודה ייתן לנו תשובות באופן מיידי? ברור שלא למה? כי זה אודה ככל הנראה בעוד חצי שנה נקבל תשובות

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

אני ראיתי את עמוד השער ואמרתי לעצמי ״WTF?״.
ואז קראתי את שאר הצ׳אפטר… אני לא יודע איך לעכל את זה.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

😀 גם אני! 😛 צ'אפטר מגניב 😎

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
mugiDwara
mugiDwara
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

SpoilerCoverStory
ניחוש שלי, בלאקבירד שלח אותו להביא את פודינג בשביל שתקרא בשבילו את הפונגליפים או שהוא רוצה את הפרי של קאטקורי (ואז זה הגיוני שהוא שולח את אאוקיגי כי לוגית- קרח נגד מוצ'י אמור להיות קליל)

נערך לאחרונה mugiDwara ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  mugiDwara

ספוילר
אאוקיג׳י הוא בכול מקרה אדם מעולה לשלוח, כי לא קיים מישהו בצוות של ביג מאם (למעט היא עצמה) שאשכרה מספיק חזק כדיי לאתגר אותו בקרב. ממה שראינו, כל סגני היונקו חוץ ממרקו הם דיי בדיחה מול אדמירלים.

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

תודה רבה! שבוע טוב וחג שמח 😉

עוד פוסטים

Back to top button