יום הוואן פיס!!! | חדשות וואן פיס

היי כולם. אז הבטחתי ואני מקיים, והגיע הזמן לדבר על כל מה שנחשף ביום הוואן פיס ה- 25!!! כן, למי שלא יודע, המנגה רשמית בת 25 שנים!
אז בקצרה למי שלא יודע, השנה, לכבוד העובדה שהסדרה מציינת 25, התקיים אירוע לייב ענק (באנגלית וביפנית במקביל) של וואן פיס בערוץ היוטיוב הרשמי של הסדרה (לחיץ), ובו התרחשו המון אירועים כמו הקרנת הבכורה העולמית של הסרט רד (כמובן שהם לא הראו את ההקרנה עצמה, אלא רק את כל הדברים המגניבים שעשו למי שהיה בה לפני הסרט עצמו), שאלון טריוויה פסיכי של וואן פיס עם שאלות כמו "כמה פעמים שרים 'יו הו הו הו' בשיר הסאקה של בינקס" (שאגב, דווקא את זה ידעתי – התשובה היא 24), ועוד המון המון דברים סופר מגניבים שאני מאוד ממליץ לבדוק בעצמכם. עם זאת, הדבר שבשבילו אנחנו כאן, הוא כל החדשות והחשיפות הגדולות שקיבלנו. אז יאללה, בלי עוד מילים מיותרות, בואו ניכנס לידיעות.

שחקן חדש שהוכרז ללייב אקשן של נטפליקס:

למקרה שאתם לא יודעים, נטפליקס עובדים כרגע על סדרת לייב אקשן (כלומר, מצולמת ולא באנימציה) של וואן פיס, וביום הוואן פיס נגלה לנו השחקן של לופי הילד! מי שישחק את לופי בפלאשבאקים שלו כילד יהיה קולטון אוסוריו, שבעייני הוא סבבה לתפקיד, כי הוא נראה דיי דומה לאינאקי גודוי – השחקן  של לופי בהווה. עכשיו כל מה שנשאר זה לקוות שהלבוש והאיפור יגרמו לשניהם להיראות כמו לופי, ושהם ישחקו טוב, אבל ממה שיש לנו כרגע, לדעתי זה בסדר.
תמונות של שניהם:

פסל הברונזה של ג'ינביי:

למי שלא יודע, ב- 2016 אודה תרום קרוב ל- 8,000,000$ לשיקום עיר מגוריו, קומאמוטו, לאחר שהיא נפגעה על-ידיי 2 רעידות אדמה. כאות תודה, הוחלט על פרויקט להקמת והצבת פסלי ברונזה של כובעי הקש במקומות שונים בעיר, והפעם, ביום הוואן פיס, נחשף הפסל של ג'ינביי!
תמונה:

למי שמעוניין, אפשר למצוא בגוגל את התמונות של כל הפסלים האחרים. פשוט תחפשו את השם של חבר הצוות (באנגלית), ותוסיפו את המילים bronze statue.

כריכת ווליום 103:
יש בידיעה הזאת ספויילרים כבדים למנגה, אז לצופי האנימה, דלגו להבאה.

כריכת הווליום

בקצרה למי שאולי לא יודע, ווליומים הם ספרים באורך איזור ה- 200 עמודים בדרך-כלל, שבתוכם כמות מסוימת של צ'אפטרים (לרוב עשרה). זוהי הכריכה של ווליום 103, ועליה ניתן לראות את גיר 5!
 

[collapse]

טריילר חדש לסרט רד, ועוד:

כצפוי מאירוע שהתרחש כל-כך מעט זמן לפני יציאת הסרט, קיבלנו המוןןןןןןן ידיעות גדולות על הסרט רד. הגדולה מכולן, היא כמובן פרסום הטריילר החדש (לחיץ), ובתור המעריץ המושבע (וככול הנראה גם המשועמם) שאני, החלטתי לנתח אותו לפרט הקטן ביותר (אז מאוד אעריך אם תקראו ותצדיקו את בזבוז הזמן המוחלט שלי🙏), ותוך-כדיי גם אציין את שאר הפרטים שהתגלו לנו לגבי הסרט.
קודם כל, הדבר הראשון שמאוד בולט בטריילר הוא המעבר שלנו לסגנון איור שונה לגמרי מהשניים שקדמו לו, לכזה שדומה מאוד לזה של וואנו, והאנימציה ההרבה יותר טובה ביחס לטריילרים הקודמים. הטריילר הזה הוא הראשון להציג קטעי סאקוגה (מושג שאומר שהאנימציה מעלה רמה ביחס לשאר הסרט/ סדרה בסצינה מסוימת), והם נראים ממש טובים, אז אני כבר מתרגש מזה, בתור מישהו שכידוע לקוראי התגובות, דיי אובססיבי לוויזואליות ואנימציה מרשימות (למרות שאני כמובן יכול גם לאהוב סדרות שלא נראות טוב אם הסיפור מעולה, כמו אפילו רוב האנימה של וואן פיס).
עכשיו לתוכן של הטריילר עצמו, אפשר לראות כשאוטה מתחילה לשיר שהיא יוצרת גל הדף ענק כזה – מה שיכול להיות קשור ליכולת שלה, או פשוט אפקט וויזואלי להמחשת העוצמה של השירה שלה או משהו כזה. אנחנו ממשיכים את המופע של אוטה ורואים מעין הולוגרמות כאלה יוצאות ממשהו, שזה מאוד מרשים כי אני לא חושב שאפילו קווין יכל להרים משהו כזה בהופעה שלו בפרק 982. נדלג טיפה קדימה, ואנחנו רואים שמתרחשת סצינת ירי כלשהי, שאחריה, אגב, אושר שיתחיל כל האקשן והבלגן של הסרט. אנחנו רואים דמויות כמו ברולה, אובן, אקאינו הזועם, בלונו, וקובי, ואז חותכים אל הגורוסיי – שאיתם נמצא גם לוצ'י (שאושר שבסרט יש לו פגישה איתם), וזה נראה שהם צופים בהקרנה של דן דן מושי (ככול הנראה של מה שקורה באלגיה עם הקונצרט של אוטה). בחזרה ללופי ואוטה, אנחנו רואים את לופי מתחמק ממתקפה כלשהי (שאגב, שמתי לב בצפייה בקטע הזה שעל השרוול שלו כתוב 56 – רפרנס ללופי עצמו, כי המספר 56 יכול להיקרא ביפנית בתור Go-Mu), ואת אוטה בוכה עם כנפיים ותווים שחורים – קטע שאני עדיין לא מצליח לחשוב על מה גרם להם להיצבע ככה פתאום למרות שראינו אותו עוד בטריילר הראשון, אז אני מניח שנצטרך לחכות לסרט כדיי להבין (או שיש לכם רעיונות, אני כמובן אשמח לדעת). אחרי טקסט שאומר שהתחיל "עימות על אוטה", אנחנו רואים סצינות אקשן מהירות של דמויות שונות, שבהן שמתי לב שמי שזורו תקף הם ככול הנראה שומרים של הקונצרט (כי יש להם תווים על השריון), פראנקי נלחם נגד אובן – משהו שאני בטוח שהרבה ראו כי זה לא מוסתר, אבל אני כן יכול להגיד שאושר שזה יהיה קרב מרכזי בסרט, ושבכללי לכול אחד ואחת מכובעי הקש יהיה קרב משלהם, ובקטע של קיזארו אפשר לראות שהקהל מעולף – שאגב, אושר שהאדמירלים ילחמו בסרט. בנוסף, אפשר לראות על גב החולצה של האנשים שברוק מביס שכתוב "UTA" (אוטה) – מה שאומר שהם מעריצים שלה, והפעם שמתי לב שהפיראטים האלה שאוטה מבריחה (סצינה שעוד ראינו בטריילר השני) הם פיראטי המדוזות (למי שלא מבין מי הם, הסברתי על זה בפוסט החדשות הראשון).
בשלב הזה, הטריילר עושה טוויסט מוחלט, ומראה לנו רמזים לעברה של אוטה. לאחר קטע קצר של גורדון בוכה, שמתחיל לגרום לי לחשוב שאולי גם הוא לא איזה רשע שמנצל את אוטה אלא באמת איכפת לו ממנה, וקטע של מישהו תוקף את לופי עם חרב (בקושי רואים אותה במסך, ממש בהתחלה) בזמן שהוא עומד על מה שנראה כמו הים (שזה מאוד מוזר, אבל אני מניח שזאת פשוט איזו רצפה שקופה או משהו כזה), אנחנו נכנסים לעבר שלה, ובהתבסס על הרמזים שקיבלנו, זאת התיאוריה שלי: לאחר כל מה שאמרתי שאני חושב שקרה בין לופי לאוטה כילדים בפוסט החדשות הראשון, אוטה ממשיכה עם הצוות של שאנקס, עד שהם עוצרים על האי הזה שבו אנחנו רואים אותו נוטש אותה. לפי דעתי, הסיבה לכך היא שהכוחות של אוטה שוב יצאו מכלל שליטה על האי הזה מסיבה כזו או אחרת, וכתוצאה מכך, האי הושמד לגמרי. כתגובה נואשת להגן עליה מלהפוך לפיראטית יודעה על רצח, שאנקס החליט לביים מצב שבו זה יראה כאילו הוא, פיראט ידוע לשמצה, פלש לאי, שרף אותו עד היסוד, ושדד אותו מכול אוצרותיו – וכמובן שהוא נאלץ גם לנטוש את אוטה שם כדיי למנוע ממנה להיקשר למעשים האלה. אוטה, שהייתה ילדה קטנה, חשבה שהוא בגד בה ונטש אותה – מה שגרם לה לפתח טראומה ושנאה כלפי פיראטים, וזו גם הסיבה שהיא כל הזמן אומר שהיא שונאת פיראטים, ובפוסטר שבו עיצוב הדמות שלה נחשף לראשונה היא אמרה "לופי, תפסיק להיות פיראט".
ממשיכים עם הטריילר, אנחנו רואים לוחמים מסתוריים ומאיימים בשריונות, את ג'ינביי רוכב על מה שנראה כמו כריש לוויתני (הדגים שהוא זימן באימפל דאון) ממים, לופי קופץ עם חיוך ענק למשהו, ופיצוץ צהוב על הבמה של אוטה, שיש לי הרגשה שהוא דווקא נוגע לתחילת הסרט עם הקטע שהיא תטפל בפיראטי המדוזות.
ו… זהו לגבי הטריילר, אבל עוד לא לגבי החדשות, כי יש לי עוד 2 דברים לעדכן אתכם לגביהם:
1) זה אושר רשמית שלכול הדמויות בסרט כמו פיראטי ביג מאם, חברי CP9 לשעבר, הגורוסיי, וכ'ו, יהיה תפקיד פעיל בעלילה, שזה מטורף לגמרי ואין לי מושג איך הם עשו את זה בסרט של שעתיים.
2) פיראטי רוג'ר יופיעו בסרט כחלק מפלאשבאק של שאנקס. מה???????????????????????????????? אני באמת לא בטוח איך מעכלים ידיעה כזאת, ועוד יותר לא בטוח איך אני אצליח להישאר נקי מספויילרים עד שהסרט יגיע לארץ עם כמה שהוא נשמע מטורף וכאילו הוא יפוצץ את הקהילה העולמית של וואן פיס. טוב, בהצלחה לכולנו.

וזהו, הגענו לסיום החדשות של יום הוואן פיס. למקרה שמישהו חושב על זה, אני מודע לכך שהחצי הראשון של הריאיון החדש של אודה והיוצר של קונאן הבלש (Detective Conan) פורסם, אבל אני מעדיף לחכות שיהיה את כולו. מקווה שהקריאה של הפוסט הזה מהנה והוא לא מרגיש כאילו כתבתי את החלק של הסרט רד בשלוש בלילה כי החלטתי בטיפשותי שאני אפרסם אותו לפני שאלך לישון, ויאללה הלכתי לישון.

Subscribe
התרע על
guest
27 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ניר
ניר
1 year לפני

כיף לקרוא את הפוסטים הארוכים האלה. ותודה שכיסית את הספוילרים של הקאבר שלא אגלה כלום כי אני באנימה עדיין ב1026….. מחר כבר 1027 🙂

yaniv
yaniv
1 year לפני

צ'אפטר 1055 היה מטורףףףףףףף

NAMI
NAMI
1 year לפני
בתגובה ל  yaniv

קראתי את זה לפני שניה באנגלית ואמאלהההה מה שקרה בסוףף

Yaniv
Yaniv
1 year לפני

וואו רק אני צופה בפרק ב2 וחצי בלילה עוד פעם ואגב אני בשוק שאשכרה מחר יש כבר צ'אפטר חדש

סאיקי א
סאיקי א
1 year לפני

ומי יגיעה ראשון לוואן פיס שאנקס או לופי כי יכול להיות שזה בדיחה כמו שאמרו על קיזארו והסגן של שאנקס

סאיקי א
סאיקי א
1 year לפני

לגבי הגל הדף זה כנראה אפקט ולא הכוח של הפרי שלה כי עושים את זה הרבה כדי לסמן גליי קול או עוצמה ולא מצאתי את הלייב ולא ראיתי את לוצ'י אולי ראיתי את הטריילר הלא נכון או שהציגו את זה בלייב ולא העלו

סאיקי א
סאיקי א
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

סבבה תודה

מישהו
מישהו
1 year לפני

למה אני אוהבת וואן פיס כל כך הרבה. קראתי הכל

brook!
brook!
1 year לפני

אין עלייך מלך !!! מדהים מא-ת' ..

תודה על הכל!

NAMI
NAMI
1 year לפני

מענייו אותי אם שאנקס יכעס על ברטולומאו או אם בכלל שאנקסלא יופיע באי הזה, אם כן זה קצת יאכזב אותי כי הוא כשרק הוציאואת הסרט אמרו לנו שזה יהיה עליו. אבל אני סומכת על אודה ומקווה שלמרות שזה לא רלוונטי לסיפור של הסדרה יהיו את התפתחויות שהיו במנגה
(זורו רובין סאנגי וכו…)ולפחות שיהיה את האנמה או החליפה של הגרמה
מצפה לסרט ומחזיקה אצבעות 🙂 אגב יש לי עוד יומיים יום הולדת

כן כן
כן כן
1 year לפני

קשה לקרוא כל כך הרבה טקסט, וחבל, כי יש פה דברים חשובים…

וכמה דמויות מרתקות בסרט אחד! וואו!

ליאור
ליאור
1 year לפני

אני חתול אתה חתול כולנו חתולים וחתול זה כמו צופר רק בחתול ואז זה חמוד אם האיתי בוואן פיס האיתי רוצה להיות חתול כמו צופר ולהיות כמו החתול במגפיים ולהיות כמו זורו ואז האיתי נורא חמודדד !!!!

idan
idan
1 year לפני

שכחת לציין שראו גם את bartolomeo בזמן זה 0:54 בטריילר.
אגב אחלה של פירוק טריילר מעריך

אריאל
אריאל
1 year לפני

פוסט טוב כמו תמיד הקאבר לווליום 103 נראה יפה ובנוגע לכנפיים השחורות של אוטה יש לי רעיון: בטיזר הראשון של הסרטן נאמר שקולה של (ככל הנראה) אוטה יכול לגרום לכליאה נצחית או עושר אינסופי ככל הנראה מתי שהוא במהלך הסרט אוטה שרה את התו שיגרום לכליאה הנצחית ואז לקראת הסוף הסוף אוטה שרה את התו שיגרום לעושר אינסופי וזה הפיצוץ הצהוב (או קיזארו)

LUFFY
LUFFY
1 year לפני

וואו מעולם לא הייתם כל כך פעילים! ארבעה פוסטים ברציפות ביומיים!
איזה כיף!
תודה לכם על הכל!

!Get to the Chopper
!Get to the Chopper
1 year לפני

אני חושב שרק אתה ואני חיים לפי השעון של חו"ל, ינשופי לילה. לא נראה לי שעוד מישהו קרא את זה עכשיו חוץ ממני!
ישר כוח!!! תמשיך להפגיז עלינו כמו מחבל מעזה!

נערך לאחרונה !Get to the Chopper ע"י 1 year לפני
SobaKun
SobaKun
1 year לפני
בתגובה ל  !Get to the Chopper

לא ינום ולא ישן נקאמיסט ישראלי, קראתי הכל

עוד פוסטים

Back to top button