פרק 1016 מתורגם לעברית!

מה קורה חברים?

מזכיר לכם שב-26.5 מתקיים אירוע במיוחד לוואן פיס! יהיו שם המון פעיליות ופרסים שקשורים לוואן פיס, ואתם לא רוצים לפספס אותם!
שימו לב שיש כמות מוגבלת של כרטיסים, אז כדאי שתשיגו לפני שכולם ייגמרו! לפרטים נוספים, לחצו כאן!

ובמעבר חד, קרדיטים:
תרגום: עידן.
תזמון: Crunchyroll.
מתקפות: עידן + יהל.
בקרת איכות: עידן.
קידוד והעלאה: יאיר.

פרק 1016 דרך מגה!

פרק 1016 דרך גוגל דרייב (1) פרק 1016 דרך גוגל דרייב (2) פרק 1016 דרך גוגל דרייב (3)פרק 1016 דרך Upfile!

צפייה מהנה!
וואן פיס נקאמה

Subscribe
התרע על
guest
58 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
ליאור
ליאור
1 year לפני

תודה רבה על הפרק!!!!!!!!!!

Eee3
Eee3
1 year לפני

לא ספויילר אבל 1049 מטורף!!!!!!!!!!!!!

dan
dan
1 year לפני

ממש אהבתי את צ'אפטר 1049 וסיפרתי עליו לעומק

ספוילר
ממש אהבתי את צ'אפטר 1049, הצ'אפטר מתחיל כאשר לופי וקאידו באמצע ההתנגשות בין המכות שלהם ופתאום מתחיל פלשבאק של העבר של קאידו , קאידו נולד בממלכת הוודקה ובני האדם ניסו לתפוס אותו בגלל הגזע שלו (גזע האוני), קאידו הצליח לברוח וקיבל באונטי של 70,000,000 ברי, אחרי שהוא הפך לפיראט מבוקש ניו גייט בצעירותו(וויטבירד בצעירותו )פוגש אותו אומר לו שהרוקס רוצה לדבר איתו אחרי כמה זמן קאידו מצטרף לרוקס והם מתכננים לפלוש לעמק האלים, לאחר מכן צץ עוד פלאשבק של קאידו והפעם הוא עם הצוות שלו, הוא מדבר עם קינג על ג'וי בוי, וחוזרים לזמן הנוכחי סוכן של הממשלה בורח וימאטו מעודדת את מומונוסקה ואומרת לו שהוא יכול להחזיק את אוניגישימה, ראיזו וג'ינבי מנסים להתמודד עם השריפה ורואים את כולם מסים לברוח בגלל גל המים הענקי, סצנה נחמדה של דנג'ירו והיורי אחרי שחיסלו את אורוצ'י וחוזרים לקרב בין לופי וקאידו, לופי וקאידו מתיחים מכות אחד על השני שניהם כבר ממש עייפים ופצועים ואז קופץ עוד פלשבאק של קינג וקאידו, קאידו אומר לקינג שהוא רוצה להילחם בג'וי בוי ולראות אם הנבואה נכונה , אוניגישימה נופלת קאידו,לופי ומומונוסקה כבר ממש מותשים וכולם מדממים, וחוזרים לפסטיבל האש ורואים עוד משאלות לגבי זה שרוצים שקאידו ימות וכך מסתיים הצ'אפטר
צ'אפטר מצוין ותודה "וואן פיס נקאמה " שאתם מוציאים את כל הצ'אפטרים והפרקים של וואן פיס מתורגמים

נערך לאחרונה dan ע"י 1 year לפני
מוקי ברה נו לובי
מוקי ברה נו לובי
1 year לפני

כשקאידו אומר "אתה חושב שאתה טוב כמוהם?" מי זה הבחור בפינה השמאלית למטה?

יוסי
יוסי
1 year לפני

הסגול?
אם כן זה רוקס די זבק הוא המנהיג של פיראטי הרוקס

נערך לאחרונה יוסי ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  יוסי

מבקש לערוך ולהוסיף תיבת ספויילר.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

מבקש לערוך ולהוסיף תיבת ספויילר.

Dvir
Dvir
1 year לפני

תודה רבה!!

lufi
lufi
1 year לפני

תודה לכם !!! אחלה פרק

ינון טביבזדה
ינון טביבזדה
1 year לפני

למה זה לא תומך במסך מלא?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  ינון טביבזדה

עניין של אפל עם דרייב.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

אז long story short יש לי קצת זמן לכתוב את המגילה על הפרק, ובלי עוד מילים מיותרות בואו נתחיל.
מאחר והפרק הזה הוא הפרק שבא מייד לאחר לא אחר מ- 1015 – שהיה הפרק הכי טוב בהיסטוריה של האנימה מבחינה הפקתית (ואם תשאלו אותי ועוד רבים באופן אישי, גם הכי טוב בכללי), אני לא חושב שצריך להסביר למה לא ציפיתי ליותר מידיי מהפרק הזה, ואם הוא לא היה חשוב ועם חלק משמעותי מהסיפור כמו שהוא (כי אודה החליט לעשות אחרי צ׳אפטר 1000 רצף של 3 צ׳אפטרים עם האקשן מהטוב בסדרה, רחמי על צוות האנימה) כנראה שגם הייתה מצפה לפרק חלש. עם זאת, עם בימוי מאחד הבמאים האהובים עליי של וואן פיס – יאסוּנוֹרי קוֹיאמה (Yasunori Koyama, פרקים 914, 971, 1004, ועוד), סטוריבורד מיוּטאקה נקאשימה (Yutaka Nakashima, פרקים 855, 958, 992, 1005, 1008, ועוד) – שהוא לא אומן סטוריבורד אגדי אבל כל מי שמכיר את השם שלו יודע שהם נוטה לתת ביצוע שמשפר את הפרקים שלו פלאים עם הצבעוניות והיצירתיות שבסטוריבורד שלו, בימוי איור מיוּרינוֹ דוֹאי (Yurino Doi, פרקים 966, 971, 996, 1005, 1009, ועוד), ותסריט מאצוּהירוֹ טוֹמיאוֹקה (Atsuhiro Tomioka, פרקים 725, 850, 1003, הסרט נהירה עצמו, ועוד), התקוות שלי לפרק שיעשה צדק לחלק כל-כך חשוב מאוניגאשימה בהחלט עלו. כן, במאי האנימציה שיגפוּמי שינגאקי (Shigefumi Shingaki, פרקים 727, 915, 963, 995, 1005, ועוד) הוא אחד מבמאי האנימציה הקבועים החלשים ביותר על האנימה, עם סגנון איור מאוד לא יפה שניתן היה לראות עוד בפרומו (בעיקר על הפרצופים של קאידו וביג מאם), אבל אני עדיין ציפיתי לפרק שלא יהיה מדהים אבל כן יספק לפחות ברגעים החשובים שלו. אז ללא עוד חפירות מיותרות, בואו ניכנס לפרק עצמו ונראה איך הוא.

ספוילר
אז אנחנו מתחילים עם המחשבה של קאידו על האם לופי באמת יכול להיות ברמה של האנשים המדהימים שמסוגלים להילחם ברמה שלו, וכבר כאן אפשר לראות את בחירת ה- OST המעולה של קויאמה (שהיא משהו שמאוד בולט בפרקים שהוא מביים, לפחות לי) ואת הסטוריבורד הצבעוני (זה מה שהתכוונתי אליו) של נקאשימה, שעושים את הסצינה הזאת מאוד מגניבה. אין ספק שהיא יכלה להיות טובה יותר, ואני כן אגיד שהפעם אני מעדיף את הגרסה של המנגה, אבל להגיד שאני לא מסופק מאיך שהיא נעשתה יהיה שקר. אה, והחיוך הנלהב של קאידו נתן לי chills.
לאחר מכן אנחנו מקבלים סצינת פילר קצרה של קלאש האקי מלכים בין לופי לקאידו – סצינה גאונית שאני בכנות שואל את עצמי למה היא לא הייתה במנגה. מייד אחרי הקלאש אנחנו מקבלים את ה- RAIME HAKKE של קאידו – שמן הסתם נועד להראות כמה לופי התקדם מאז פרק 915 (או צ׳אפטר 923) שבו הוא לא יכל להתחמק והובס במכה אחת, והאנימה גם חיזקה את סגירת המעגל הזאת עם פלאשבאק קצר לאותו הרגע שבו לופי הובס – פלאשבאק שאני בטוח שיהיו כאלה שלא יאהבו, אבל אני הייתי סבבה איתו. אה, ואני חייב לציין שהפריימים של לופי וקאידו מתכוננים לקרב לפני שקאידו תקף אותו היו ממש טובים. הסטוריבורד היה מעולה והצליח לגרום לתמונות האלה להרגיש דרמטיות בטירוף.
אחרי זה ביג מאם מנסה לתקוף את לופי, וזורו המלך בא ומגן עליו בדרך של פיראט – גניבה. לא יודע אם אודה חשב על זה כשהוא החליט לגרום לזורו לגנוב מקינמון את סגנון שועל האש, אבל אני ממש אוהב את זה שבתור פיראט, או *שודד* ים, הוא פשוט גנב לחבר שלו את סגנון הלחימה שלו. יותר מזה, זה מטורף שזורו העתיק כל-כך מהר ובקלות טכניקה שקינמון התאמן במשך שנים כדיי לפתח. רק מראה כמה הוא באמת מוכשר כסייף.
משם אנחנו עוברים לקטע של סאנג׳י בפרק, שנקלח מצ׳אפטר מאוחר יותר על-מנת להקל על הפייסינג וההפקה של הפרקים (כמו שכבר הסברתי בתגובות פה לרועי, למי שסקרן על יותר פירוט – פשוט מרגיש לי מיותר לחזור על עצמי), ומעבר לזה שאני חושב שזו הייתה החלטה מעולה לשלב ככה אירועים מצ׳אפטרים שונים, גם מאוד אהבתי את הביצוע של הסצינה. אני לא אדבר על זה בפירוט בשביל לא לספיילר לצופי האנימה, אבל בואו רק נגיד שקוראי המנגה אמורים לשים לב שהשיחה בין סאנג׳י לבלאק מריה הייתה בילדאפ מאוד ברור ובוטה לרגעים הגדולים של סאנג׳י בהמשך המלחמה (ואם אני לא טועה, החלקים שעשו את הבילדאפ הזה הם גם תוספות של האנימה – אז כל הכבוד לטוֹמיאוֹקה על זה).
בחזרה לגג, לואו סוף-סוף מקבל הזדמנות להודיע ללופי שלא יעז לפקד עליו יותר, ושהוא לא חבר הצוות שלו – אלא קפטן שווה רמה אליו שנמצא בברית איתו, מה שמוביל לוויכוח בין לופי, קיד, ולואו, על מי הלוזר מבניהם – וויכוח שגורם להם להחליט לא להתחמק ממתקפה של ביג מאם כמו סתומים. ובכן, זוכרים שכתבתי שהסטוריבורד של נקאשימה יצירתי מאוד? לזה התכוונתי. הקטע שלהם עושים את הפרצופים ה״מעוכים״ בגלל המתקפה של ביג מאם היה מעולה, ולמרות שזה ללא ספק בכלל לא איך שציפיתי שהאנימה תעשה את הקטע הזה, אני חושב שזו הייתה החלטה מעולה – כי זה גם נתן תחושה ביזארית ומוזרה לסצינה, מה שמוסיף לקומדיה, וגם איפשר להם להציג את כל הפרצופים במקביל זה לצד זה כמו במנגה.
עכשיו אנחנו מגיעים לרגעי השיא של הפרק, והראשון הוא המתקפה המשולבת של זורו וקילר. הסצינה התחילה עם פלאשבאק לרנגוקו אוניגירי של זורו על קילר מפרק 934, שבכנות לא אהבתי כי אנחנו ראינו את הסצינה הזאת רק בשבוע שעבר בפרק הריקאפ על זורו וסאנג׳י בוואנו, אבל אחרי שראיתי את המתקפה עצמה – שבאופן מאוד בוטה נעשתה עם אנימציה שניסתה להעתיק את איך שאותה המתקפה של זורו נראתה, אבל עם סטייל האיור והאנימציה השונה של האנימטור שעשה את המתקפה מהפרק הזה (שעוד לא בדקתי מיהו, אבל אני אנחש ש- Tetsuro Nireki, שלצורך הדוגמה עשה את המתקפה של רוג׳ר על אודן מפרק 965) – ניסיון שהיה מאוד מוצלח לדעתי, כי המתקפה הייתה מעולה והאנימציה הייתה ממש טובה. זה גם רעיון חכם, כי זה איפשר להם לעשות סצינת סאקוגה טובה מאוד בלי לעבוד עליה מאפס (כי הם התבססו על הקטע של קאצוּמי אישיזוּקה מ- 934).
ולסיום, לרגע השיא השני של הפרק, והסצינה האחרונה שלו – האדפטציה של העמוד הכפול המטורף של לופי, קיד, ולואו, מוכנים לתקוף את קאידו עם כל מה שיש להם. האנימציה לא הייתה איזה משהו מטורף, אבל הסטוריבורד היה מעולה ונתן תחושה דרמטית וענקית כזאת לסצינה, האיור היה ממש יפה (אני כמעט בטוח בגלל כמה קטעים בפרק כמו זה שהיה לפרק במאי אנימציה שני שעבד על כמה סצינות בודדות כמו זאת, כי זה פשוט לא האיור של שינגאקי), The Very Very Strongest היה בחירה מושלמת ל- OST, ואני חייב להרים מאוד לטואי על ה- CGI ל- PUNK ROTTEN של קיד שנראה מדהים.

וזהו, סיימנו עם הפרק הזה, אבל עוד לא עם המגילה… אני חייב לדבר על הפרומו. לצערי עדיין לא ידוע לנו צוות ההפקה שלו, אבל עם סטוריבורד שנראה כאילו הוא יעשה חתיכת צדק לזירת הקרב הרחבה שהיא אוניגאשימה, איור מהמם, ואנימציה פסיכית שנראית כאילו היא תכלול אנימטורים מעולים כמו הנרי ת׳וּרלוֹאוּ (Henry Thurlow, עשה חלק מהקרב של אודן וקאידו בפרק 972, המינקס נגד ג׳ק בפרק 1000, ה- BORO BREATH של קאידו בפרק 1003, ועוד), והאיש והאגדה בכבודו ובעצמו נאוֹטוֹשי שידה (Naotoshi Shida, לצורך הדוגמה עשה את המתקפה של לופי על האדמירלים מפרק 478 או ה- RAIME HAKKE של קאידו מפרק 915), שחוזר לאחר הסצינה הטובה ביותר שלו עד כה עם הקרב של אינו ונקו נגד ג׳ק מפרק 1000 – אני בקושי מסוגל להחזיק מעמד בהמתנה למה שנראה כאילו הוא יהיה עוד אחד מהפרקים הטובים בכום וואנו, אם לא בכול האנימה.
וזהו, הפעם באמת סיימנו את המגילה הזאת (שיצאה הרבה יותר ארוכה משחשבתי שתצא… אופסי), אז תודה כמובן לנקאמה על התרגום, ואני הולך כי יש לי הרבה על מה לעבוד היום והשקעתי קצת יותר מידיי זמן בתגובה הזאת.

עריכה: זה יצא יותר ארוך מהמגילה שלי על פרק 1015. אין לי מושג איך הצלחתי לחפור כל-כך.

נערך לאחרונה Mugiwara no Tony D. Stark ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

וואו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

הרגע קלטתי שהתבלבלתי וה- OST בסוף היה Luffy's Fierce Attack ולא The Very Very Very Strongest, אז רק מתקן את הטעות שלי.
ואגב, לגבי 1017, הנרי ת׳וּרלוֹאוּ (שכבר ציינתי במגילה פה) אמר עליו שזה הפרק שהוא עבד עליו הכי הרבה אי פעם – ושהם עשה את הסטוריבורד לרבע מהפרק (מה שהופך את הפרק הזה לסטוריבורד הראשון שלו אי פעם), והפיק 2 דקות של אנימציה מתוך הפרק (שזה אולי לא נשמע הרבה, אבל תאמינו לי – זה הרבה). בנוסף, צ׳וּ יוֹנג סה (Chu Yong Ce, אחד האנימטורים הצעירים והמוכשרים בטואי, ולצורך הדוגמה, הרד הוק של לופי, המופע של קווין, וההצגה של הטובי רופו מפרק 982 האגדי – הם כולם עבודה שלו), שזה נראה לפי הפרומו שהוא במאי האנימציה של הפרק כי סגנון האיור התלת-מימדי והממש יפה שלו מאוד בולט בו, אמר על הפרק, ואני מצטט: ״איזה פרק פ*קינג מדהים״.

אז למקרה שזה לא ברור, יש הרבה למה לצפות בראשון הבא.

dan
dan
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  dan

חחחחח כן טיפה הגזמתי.
למרות שראיתי עכשיו את רשימת צוות ההפקה לפרק הבא, ואני טיפה מודאג לעצמי… אשכרה חמישה אומני סטוריבורד. רק לכתוב את כולם ייקח לי כמו המגילות שעשיתי לפני שהאנימה חזרה והתחלתי לכתוב על צוותי ההפקה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

פרק ממש נחמד. יש חלקים קצת פחות מוצלחים, אבל בגדול מאוד אהבתי.
אני כנראה אוכל לכתוב את המגילה הקבועה רק בערב, אבל רק רציתי לציין שהופתעתי לטובה ממה שהם הצליחו לעשות.

אנונימי
אנונימי
1 year לפני

תודה על הפרק אבל אני לא מצחיח לצפות בגל העומס

שומשום
שומשום
1 year לפני

אזהרת ספויילר כי אני לא יודעת איך עושים בועת ספויילר:
בהתחלה של הפרק, מי שהיה באלה שיכולים להילחם מול קאידו למטה בצד שמאל, האם הוא ג׳וי בוי?

נערך לאחרונה שומשום ע"י 1 year לפני
TOM
TOM
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

ספוילר
לא זה רוקס די זבק

נערך לאחרונה TOM ע"י 1 year לפני
שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  TOM

אה סבבה תודה

אסף
אסף
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

לא זה הקפטן הקודם של קאידו ושמו הוא Rocks D Xebeck

רועי
רועי
1 year לפני

היו חייבים לדחוף קטעים עם סאנגי שאמורים להיות בכלל בפרקים הבאים

דולב
דולב
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

למה לעשות ספוילרים יש אנשים שעדיין לא צפו

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  דולב

קודם כל תרגע ומהר, אין מקום לשפה הזאת באתר.
דבר שני, ס א נ ג׳ י ה ו פ י ע ב פ ר ו מ ו ל פ ר ק .
הוא לא אמר שום דבר שקרה איתו, הוא פשוט ציין שהוא הופיע – שזה משהו שידענו כבר שבוע. זה לא ספויילר.

PortgasDMor
קפטן
1 year לפני
בתגובה ל  דולב

דולב, אצלנו יש כלל שכולם מכבדים את כולם. תכבד אותנו, תוכל להשאיר פה תגובות. לא תכבד, לא תוכל.

שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

אני מצטערת אבל זה טיפה ספיילר לי על הפרק.. תוכל אולי להגיד את זה בצורה קצת פחות.. מספיילרת?

דולב
דולב
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

עזבי אותך

נערך לאחרונה PortgasDMor ע"י 1 year לפני
רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

סליחה אבל כאילו לא באמת אמרתי מה היה..
אני לא קורא לזה ספוילר..

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

בתור אחת שקוראת את המנגה – לפי מה שאמרת, אני יכולה לדעת מה היה.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

ס א נ ג׳ י ה ו פ י ע ב פ ר ו מ ו ל פ ר ק .
הוא לא אמר שום דבר שקרה איתו, הוא פשוט ציין שהוא הופיע – שזה משהו שידענו כבר שבוע. זה לא ספויילר.

שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

זה לא משנה את העובדה שזה ספיילר לי. יש כאלה שלא צופים בפרומו – כמוני. גם כן בגלל שאני קוראת את המנגה אני יכולה להבין מה קורה לפי מה שהוא אמר. בקיצור, אולי זה לא ספיילר לאחרים, אבל זה ספיילר לי.

נערך לאחרונה שומשום ע"י 1 year לפני
אין שם
אין שם
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

אז אל תקראי את התגובות לפני שאת רואה את הפרק..

שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  אין שם

אני נכנסת לתגובות לפני הפרק לראות אם הוא פרק טוב, בידיעה שספויילרים יהיו בבועת ספויילר.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

אם את מספיק נזהרת כדיי לא לצפות בפרומו גם אל תקראי תגובות לפני הצפייה בפרק… את לא יכולה להתלונן על מה שהוא כתב. זה כמו שמישהו פה יכעס כי אני אכתוב שאוטה מהסרט רד היא הבת של שאנקס – זה מידע מהטריילר, ואם נזהרת מספיק בשביל לא לצפות בו גם אל תקרא תגובות באינטרנט לגביו.
ואפשר לשאול למה בכלל שיהיה לך איכפת מספויילרים לאנימה אם את קוראת את המנגה…? זה לא שאלה פילרים, זה אותו סיפור.

שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אני בדרך כלל נכנסת לתגובות לפני הפרק לראות אם הוא פרק טוב, בידיעה שספויילרים יהיו בבועת ספויילר. אכפת לי מספויילרים כי הסדרה היא בכל זאת לא בדיוק כמו המנגה ואני לא באמת יודעת מה יקרה ומתי בפרק הבא. במילים אחרות, אני כן יודעת מה יקרה, אבל לא באיזה פרק. אם זה לא היה מעניין אותי, לא הייתי צופה באנימה עצמה כיום. (דרך אגב, זה לא שאני לא צופה בפרומו בשביל לא לקבל ספויילרים, אלא שפשוט אני לא מסתכלת עד סוף הפרק כי אני כל הזמן שוכחת שיש גם את הפרומו.)

נערך לאחרונה שומשום ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  שומשום

זו החלטה לא חכמה, תמיד יהיו כאלה שיכתבו ספויילרים מחוץ לתיבת ספויילר. רוב משתמשי האתר בכלל לא יודעים איך לעשות אותה.
ושוב, מה שהוא כתב זה לא ספויילר. אני מישהו שדיי רגיש לספויילרים (ספציפית למנגה, לאנימה לא איכפת לי כי אני יודע מה יקרה), וזה פשוט עובדתית לא. אם בשבילך מידע שהוצג בפרומו לפרק ולא מספר בכלל על העלילה של הפרק, אלא פשוט אומר שדמות מסויימת הופיעה בו, זה ספויילר, אז אל תקראי תגובות לפני הצפייה. אין לי מה להגיד מעבר לזה.

שומשום
שומשום
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אוקיי הבנתי, ניצחת. :׳)

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

לא רואה בזה בעיה… זה מקל עליהם עם הפייסינג, ומאפשר לחלק את ההשקעה ההפקתית בין פרקים (כי תזכור שהפרק הזה בא מייד לאחר 1015 ומה שנשאר להציג מצ׳אפטר 1001 דורש חתיכת אנימציה). נראה לי דווקא אחלה רעיון.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

לא מבין, הרי זה קטע שאמור להיות בפרקים הבאים, למה לשים אותו פה? עדיין לא הבנתי

נערך לאחרונה רועי ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  רועי

כמו שאמרתי, זה מאפשר להם לעשות פייסינג יותר טוב בפרקים (כי בעצם הפרק עשה אדפטציה לכמות עמודים של צ׳אפטר שלם, אבל הודות לחלוקה הזאת חלק ממנו היה דיאלוג – שזה טוב כי סצינות דיאלוג מתקדמות הרבה יותר לאט מסצינות אקשן באנימה), ובנוסף, זה נותן להם לחלק קצת את ההשקעה ההפקתית באנימציה של כל סצינות האקשן הענקיות על הגג.
אם היינו פשוט עושים את כל צ׳אפטר 1001 בפרק, גם המתקפות שנשארו ממנו כנראה היו נראות פחות טוב משהן יראו שבוע הבא (כי היה פחות זמן לעשות אותן), וגם היה צריך למרוח את הסיפור בפרק הזה כי אקשן זה משהו שמתקדם ממש מהר באנימה.

רועי
רועי
1 year לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אה הבנתי אותך, הגיוני סך הכל.
לא חשבתי על זה ככה

פליז תעזרו לי דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פליז תעזרו לי דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 year לפני

איך אפשר לסדר את האיכות ?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני

הפרק באיכות הרגילה, פשוט לוקח לדרייב זמן לעבד את הקובץ לאיכות המקסימלית שלו.

אלון
אלון
1 year לפני

תודה ענקית!

Monkey D YUVALI
Monkey D YUVALI
1 year לפני

פרק טוב

TOM
TOM
1 year לפני

פרק טוב מצחיק ואין על סאנג'י השותף

The human
The human
1 year לפני

תודה על עוד פרק משגע

Luffy ˘˘
Luffy ˘˘
1 year לפני

תודה על הפרק ❤

Oriel
Oriel
1 year לפני

פרק מטורף

אלי
אלי
1 year לפני

תודה רבה מעריך אותכם

כדכק2424
כדכק2424
1 year לפני

תסדרו את האיכות

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  כדכק2424

הפרק באיכות הרגילה, פשוט לוקח לדרייב זמן לעבד את הקובץ לאיכות המקסימלית שלו.
ויש דרך יפה לבקש את זה, הם לא חייבים לך כלום.

אריאל
אריאל
1 year לפני

לאחר רצף פרקים קצת שונים האנימה של וואן פיס חזרה למסלול הרגיל של למשוך זמן בפילרים שהם לא מוסיפים לפרק עצמו

ספוילר
הקטע של בלאק מריה וסאנג'י לא קרה במנגה וגם במנגה הראו את המתקפות של לאו לופי וקיד מה גם שבמנגה הצ'אפטר היה רק הקרב בין הדור הגרוע ביותר נגד ביג מאם וקאידו
אבל אל תבינו לא נכון זה פרק טוב אבל יחסית לצ'אפטר הפרק די ממוצע

נערך לאחרונה אריאל ע"י 1 year לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אריאל

אלה לא פילרים… הקטעים עם סאנג׳י מהמנגה, פשוט צ׳אפטרים מאוחרים יותר.

אין
אין
1 year לפני

לא עובד

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
1 year לפני
בתגובה ל  אין

עובד, נסה שוב.

יוסי
יוסי
1 year לפני

תודה ענקית מעומק הלב על מהירות הפגז!!! אין עליכם!!!

עוד פוסטים

Back to top button