צ׳אפטר 1030 מתורגם לעברית!

מה קורה? זה עוד פעם אני (:
צ׳אפטר 1030 יצא! (באיחור קליל)
אם אתם יודעים פוטושופ בסיסי, אנחנו צריכים מדביקי טקסט שפנויים בימי שישי/שבת לעזור.
פנו אלינו בדף הדרושים או באחת הקבוצות.
תודה לצייר: Ted99. נשמח לקבל עוד ציורים.

קרדיטים:
מקור, ניקוי ומחיקה: TCB
שחזורי תמונה: מור/אוראל
תרגום: אופיר
עריכה לשונית: מור/עידן
הדבקת טקסט: אוראל
בדיקה סופית והעלאה: מור

לצפייה בצ'אפטר 1030 להורדת צ'אפטר 1030
Subscribe
התרע על
guest
34 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
נתנאל
נתנאל
2 שנים לפני

השארות להמשך הארק

ספוילר

1. הפשיטה תיכשל לופי יפסיד והיה מושבת לזמן מסוים והצוות היה חייב להגן אליו
2.סי פי זירו יתפסו את רובין
3 קאידו יתפוס את אוסופ
4 קינמון קיקו אושרה דוגי ראיזו נקומומשי ואינוהרשי וקילר ימותו
5 כל מי שמת בפשיטה + כל חברי שבט שימוצקי שמתו בפשיטה שהייתה לפני + ואודן ויסואה אולי גם אייס יחזרו בתור רוחות כדי לתת תקווה חדשה לפשיטה
*אודן יפגוש את ימאטו ומומו והירוי
*המפגש הראשון של קינמון ואישתו היה רק אחרי שהוא ימות
*זורו יפגוש את את חברי שבט שימצוקי ויאוסה
*אוטוקו תפגוש את אבא שלה
*אולי לופי וטאמה יפגשו את אייס

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  נתנאל

באתי להגיב על אחת ברצינות אבל אז המשכתי לקרוא והבנתי שזאת בדיחה.

אורי
אורי
2 שנים לפני

אני עכשיו סיימתי לקרוא את כל הצאפטרים כל כמה זמן יוצא חדש חדש?

רועי
רועי
2 שנים לפני
בתגובה ל  אורי

זו מנגה שבועית, יוצא כל שבוע צאפטר, ויש הפסקה של אודה כל שבוע שלישי.
אז ככה שבחודש יוצא שלושה צאפטרים

נארוטו
נארוטו
2 שנים לפני

מהצ׳אפטרים היותר שנויים במחלוקת בוואנו

ספוילר
קיקו קאנג׳ורו וקינמון חיים – מבאס!!!! הקטע שאומרים שקיקו וקאנג׳ורו שרדו – מילאאאא אז הם חטפו חתך עדיין זה וואן פיס למרות שהייתה אווירה מגניבה של מוות עדיין מקובל שהם חיים אבל קינמון??? לואו לא החזיר אותו בחזרה כמו שצריך?¿?¿?? WTF??!?!? ניראלי כל כך לא ברור אני באמת לא יודע מה הולך איתו ואיך זה אמור להיות הסבר מספיק מספק לזה שהוא אשכרה שרד מתקפה ישירה מקאידו עם האקי מלכים ווואווווו. קיוויתי שקינמון ימות רק אחרי שהוא יראה את מומונוסקה המבוגר אבל ההסבר מוזר לי איך יש לו בכלל מספיק כוח ברגליים בשביל לזוז ככה? עכשיו לואו וקיד. קיד – הגיוני לחלוטין גם בגג ראו לחלוטין שכללל הסופרנובות לוקחים תזמן בכל הקשור ללכת עד הסוף הדוגמא בולטת ביותר היא זורו שחיכה להזדמנות המתאימה להשתמש באשורה אז הגיוני שגם קיד חיכה לחלק שבו היונקו יתפצלו והוא יתקוף את ביג מאם בשיא הכוח אבל אני לא מבין איך ללואו יש התעוררות??? מילא קיד הביס סוויט קומנדר, נלחם בקאידו ונתן קצת פייט(לפי אפו והוקינס שסיפרו שקיד וקילר נאבקו חזק מאוד נגד קאידו פשוט לא היו מספיק בכלל כדי להביס אותו) אבל לואו הושפללל על ידי דופי!!! ופוג׳יטורה. הם אשכרה היו במרחק שנייה מלהרוג אותו וזה לא היה זמן מספיק טוב להשתמש בהתעוררות???? שלא נדבר על מה שהיה בגג הארמון שבו טרבולט ודופי באמת כמעט והרגו אותו אשכרה ירו בו לפחות 20 פעם וכרתו לו תיד אבל לאאאאא בהתעוררות הוא לא ישתמש להציל את עצמו חלילה כבר עדיף שהוא ימות. זאת גם הייתה הבעיה הכי גדולה שלי עם לואו שאיך הוא אמור לצמצם תפער עם קיד ולופי לעזאזל ולהביס יונקו אם הוא ולופי כמעט הושמדו על ידי דופלמינגו שאם חצי דרסרוסה לא היו באים ושומרים על לופי ל10 דקות כולם שם היו מתים(אה רגעעעע בעצם זורו היה שם ומסתבר שהוא חזק מדופלמינגו ולא בקצת אז שכחו מזה). בקיצורררר מתי לואו עורר את הפרי??? כולם היו עסוקים בלהסתתר מאז שהם הגיעו לוואנו לא הייתה להם הזדמנות להתאמן יותר מדיי בטח שלא לעשות קפיצה בכוח כמו שהייתה ללואו היא ניראלי יותר גדולה מהקפיצה בכוח של לופי. אבל אז אני נזכר שבסופו של דבר זה וואו פיס דמויות יעדיפו למות מאשר לא לשמור את הפאוור אף שלהם לארק הבא לפעמים אני פשוט בשוק ממה שקורה שם(אהם אהם זורו שיכל לחתוך את הבירד קייג׳ בקלות עם אשורה ולופי שיכל אשכרה להרוג את דופי בקלות אם היה עולה לגיר 4 קצת יותר מוקדם). אבל הדברים החיוביים שכולם חיים, קיד ולואו מצמצמים פערים עם לופי ועכשיו רק נשאר שהם יקלטו שההתעוררות לא מספיקה לואו יובס וקיד יעורר האקי מלכים מתקדם כמו ששיערתי בהתחלה ויביס את ביג מאם ואצל הנדנים כולם חיים חוץ מאבוקה שגורלו לא ידוע ומעניין מה דנג׳ורו עושה כרגע אני לא זוכר מתי לאחרונה ראינו אותו. אה ולגבי דרייק ואפו אני פשוט מאוכזב זה לא נראה שהם חזקים במיוחד או יש להם את היכולת להשפיע במלחמה אז כבר עדיף היה פשוט שהם ילחמו זה בזה בקרב מיותר או משהו לא יודע לאיזה כיוון זה הולך אצלם. אה ומי שם שסאנג׳י חזררררר אחרי שבצ׳אפטר הקודם הוא ברח הוא חזר עכשיו להילחם בקווין איזה כיף רק שיעורר את היכולת המיוחדת שיש לכל בני ג׳רמה וזה יהיה מצוין. נ.ב האם סאנג׳י חזק מקילר???

Uciha
Uciha
2 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

ספוילר

אנחנו לא יודעים מה לואו עשה במהלך הזמן של ארק אי העוגה השלמה.
2. ניתן לעורר פרי על ידי אימונים אז יש בזה היגיון מסוים
3. מסכים עם זה שקינמון צריך למות(מאותה הסיבה של אייס)
4. לא בטוח שבדרסרוזה זורו יכל לחתוך את הבירד קייג' (פוג'יטורה לא הצליח וגם ג'וזו ואחרים)
5. כן כי קווין חזק מהוינס בפער עצום אז גם אם קילר לא התקשה סנג'י חזק יותר גם עם רק בקצת

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

ספוילר
אני מסכים שעדיף שקינמון קיקו וקאנג׳ורו ימותו, אבל הנה כמה דברים לזכור – זה עדיין יכול לקרות. אני לא מאמין שקיקו כבר תמות כי אוסופ ממש בא לשם כדיי להציל אותה ולא מתאים לאודה לא לתת payoff, אבל אני מאמין ומקווה שקאנג׳ורו ימות וקינמון יקריב את עצמו כדיי שיוכלו להציל את קיקו וימות גם-כן. בנוגע לאיך קנמון שרד, להזכירך, הפעם האחרונה שבה ראינו את קנמון הייתה כשקאידו דקר אותו, ובפאנק האזארד ראינו שלואו הפריד את פלג הגוף התחתון של קנמון מפלג הגוף העליון, ושאלה שחיברו הכול חזרה היו כובעיי הקש ולא לואו. זה אומר שקיימת האפשרות שכול עוד לואו לא היה זה שחיבר אותו ע״י הפעלת רום הגוף שלו יכול להתפרק בכול רגע נתון אם חותכים אותו במקומות הספייציפיים, ועם מזל משמיים זה מה שקרה לקינמון. כן, זה לא ההסבר הכי מוצלח, אבל יש בזה היגיון.
לגבי ההתעוררות של לואו – הוא הגיע לוואנו כמה שבועות לפני לופי (והיה שם לפחות חודש כי בהול קייק איילנד היה ירח מלא לסולונג של קארוט ופקומס ועכשיו יש גם ירח מלא) ואתה חושב שהוא לא התאמן??? לופי ליטרלי היה בכלא והתאמן כל-כך שהוא זינק מוואן-שוט ע״י קאידו למסוגל להילחם בקאידו בקרב בינוני (אני מדבר על לפני הריואו של האקי מלכים כי את זה הוא לא השיג באימונים האלה), אז אתה חושב שבמשך למעלה מחודש שלם בוואנו לואו לא התאמן אפילו טיפ-טיפה עם הפרי שלו והתחזק? מה גם שלואו מחזיק בפרי מאז שהוא ילד ובתור רופא מהמקצועיים בעולם כנראה הוא לגמרי מהמשתמשים הפוטנציאליים המושלמים בשביל הפרי הזה, אז אין שום סיבה שעם חודש של זמן פנוי ברובו הוא לא ייתאמן עם הפרי שלו ויחקור את היכולות שלו עד הגעה להתעוררות. כמו כן, באיזה עולם לואו חזק מלופי עכשיו????
וואללה שכחתי לגמרי שסאנג׳י ברח בצ׳אפטר הקודם… זה נראה מאוד מוזר להראות שהוא חזר בלי להראות מה הוביל לזה, אז אני תוהה לעצמי אם אולי זאת טעות… הזמן יגיד.
לגבי הנ.ב – אין דרך באמת לדעת בביטחון, אבל אני משוכנע ב- 99% שזה המצב.

נארוטו
נארוטו
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

ספוילר
לגבי קינמון קאנג׳ורו וקיקו מסכים ב100% אבל זה בעצם מה שמפריע לי. זה שזה שקינמון חי זה ממש שיא המקריות והסבר לא ממש ברור ושכנראה הוא באמת ימות בהמשך וגם קאנג׳ורו. זה מעצבן כי קנאג׳ורו כבר היה על סף המוות כבר פעמיים מאז תחילת המרד ועכשיו גם קינמון כמעט ומת. בסוף כשהם ימותו אף אחד כבר לא יקנה את זה או שכולם יגידו משהו בסגנון של כבר היה עדיף שהוא ימות בהזדמנות הזאת וזה וזה ולגבי קיקו גם זה היה יכול להיות אחלה מוות ובכללי כל 3 הלכאורה מיתות האלה בעיניי היו יכולים לסיים את אקט 3 בבוםםםםם(אקט 3 נגמר בכלל מצטער אני לא עוקב כבר) זה היה יכול להיות מדהים יחד עם מה שלא כל כך ברור שקרה לאשורה דוג׳י. לגבי לואו מה שאמרתי בנוגע לחודש שהוא בוואנו זה שהוא היה עסוק בלהסתוות. לואו הכי הקפיד עד כה על התוכנית והיה זה שבכלל הגה אותה ויותר דאג גם לדברים אחרים במרד ולתכנן הכל יותר בקפידה מהרגע שהם הגיעו. וכן הוא המוח מאחורי המרד גם יותר מקינמון. אבל שוב הבעיה האמיתית לגבי לואו זה כמו עם קינמון – אין הסבר!!!!! שוב ושוב ושוב קוראים דברים שפשוט אומרים לקורא – אין זמן להסביר או לתת הסבר מספק תנסו לאלתר בראש הסבר הגיוני וזה מעצבן!!!! גם עם סאנג׳י מתי ואיך הוא חזר חשבתי שיעשו מזה רגע גדול שהוא משלים עם להיות וינסמוק וזה אבל לא מראים כלום הוא סתם ככה פשוט חזר להילחם. זה כמו שבצ׳אפטר שזורו חזר להילחם הראו שמרקו פתאום מובס, סאנג׳י מותש אחרי שנלחם סולו נגד קינג וקווין לזמן מה וזה מבאס בטירוףףף גם הדרך שבה עשו את ההתעוררות של קיד ולואו הייתה סוג של אוף סקרין למה קיבלנו פלאשבק קצרצר שלהם מדברים על זה ולא ממש רגע מגניב שלהם דנים בזה בה בהוווו וווהההה ומתחילים להשתמש בזה. ולגבי מה שאמרת על לואו שהגיוני שהוא יעורר את הפרי – זה הגיוני, הגיוני מאוד, חד משמעית אבל הדרך שבה עשו את זה למה שוב פעם צריך לחבר את הנקודות למתי לעזאזל הוא הספיק לעורר אותו??? למה לא להראות את זה או לפחות שורה אחד שהוא אומר מתי זה קרה זה יכל להיות מספיק מספק אבל אין!!!! והבעיה שלואו אומר בצ׳אפטר שהיכולת הזאת לוקחת ממנו יותר מדיי אנרגיה והוא משתמש בה רק במצבים שהוא מרגיש שהוא על סף מוות זאת נשמעת כמו יכולת שהייתה לו כבר תקופה ארוכה ויש לו בה לא מעט ניסיון, לא משהו שהוא עורר לפני שבוע שבועיים. אני באמת מקווה שנקבל קצת יותר מידע על כל פאוור אף אם שהולך פה או רשימה של מי מי מת ומי לא באמת מת זה מחרפן. אה ואני מתלונן כל כך הרבה כי אני פשוט לא מצליח להבין מה הלוזזזזז?!?!?!?

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  נארוטו

ספוילר
אקט 3 לא נגמר.
לגבי לואו – כן, הוא הסווה את עצמו, אבל זה באמת קשה להתאמן ברום קטן עם ההרים בוואנו או משהו כזה? זורו חתך עם אנמה בלוק שלם מהאי ואף-אחד לא שם לב. ואני לא חושב שזה שהוא הסביר על ההתעוררות שלו ככה אומר בהכרח שיש לו את זה הרבה זמן – יכול מאוד להיות שהוא פשוט עורר את זה באימונים שלו בוואנו וכשהוא השתמש ביכולת הוא גילה שהיא ממש מתישה והבין שלא כדאי לו להסתמך עליה מאוד – זה האופי והשכל של לואו – הוא מבין ומחשב דברים מאוד מהר ויודע מה כדאי לו לעשות בכול סיטואציה.
לגבי ה״אין הסבר״, אני מאמין שנקבל פירוט נוסף על ההתעוררות שלהם בהמשך, בנוגע למרקו שהובס אני לא מבין מה הבעיה שלך – הוא השפיל את קינג וקווין במשך איזה חצי שעה אחרי שבמשך שנה שלמה הוא לא חווה קרב אחד בחיים שלו – לדעתי יותר מזה היה כבר מוגזם, ועל סאנג׳י שחזר, כבר אמרתי שזה נראה לי מוזר ואני מתלבט אם אודה עשה את זה בטעות, ובמחדה וזה לא בטעות, אז קודם כל זה מוזר, אני מסכים על זה, ודבר שני – אל תדאג. העניין הרגשי של סאנג׳י עם השינוי שהוא עובר הוא כל הפוקוס של הקרב הזה והפואנטה האמיתית שלו מעבר לסתם להביס את קווין כי צריך להביס את קווין, אודה ללא ספק לא יעשה את כל הקבלה הרגשית ופיתוח הדמות של סאנג׳י אוף-סקרין.

הצופה מהצד
הצופה מהצד
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

אודה מספר את הסיפור בשכבות.. עוד לא הגענו בסיפור לשלב שבו נמצא סאנג'י בסיףוף הצאפטר הקודם.
ראינו את זה לפני עשרים צאפטרים גם עם פרנקי.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני

וווווווואווווווווווווווו איך שלא ציפיתי לזה.

ספוילר
הקו העלילתי של אפו ודרייק מאוד מעניין, וזה נראה שבניגוד למה שציפיתי אנחנו לא נזכה לראות את דרייק מביס את אפו בקרב אלא במקום זה הם יאחדו כוחות (בערך), ובנוסף זכינו סוף-סוף לראות את הנאמברס 1-3 המסתוריים שאודה הסתיר טוב טוב עד עכשיו, והם לא מאכזבים. העיצוב שלהם הוא לגמרי הטוב ביותר מכול הנאמברס, והם נראים ממש מגניב ומאיים.
כל החלק של אוסופ, קינמון, קיקו, קאנג׳ורו, אורוצ׳י, ויאמאטו היה מאוד נחמד ומעניין, אבל למרות כמות הדברים שקרו בו אין לי ממש משהו ספייציפי לדבר עליו בפירוט בנוגע אליו, מעבר לזה שמאוד נהיניתי מהעמוד שבו אודה קפץ בין מלא פאנלים קטנים של כל הלוח ים המרכזיים שמסתובבים באוניגאשימה כרגע – שיש מצב שהיה העמוד האהוב עליי בצ׳אפטר כי הוא גם נתן לנו קטעים שהאנימה תוכל להרחיב על כל אחד ואחד מהם באופן מאוד מעניין וכייפי (ספייציפית אני שמח לראות את קאוואמאצו מסיבות שברורות לכול הקוראים בקבועים של מגילותיי) וגם כל פאנל בו היה עם איור *מדהים* ועם כמה שבדומה לכול צ׳אפטר אחר סטנדרט האיור של אודה הוא מאוד גבוה (למרות שמשום מה שיש אנשים שאומרים שהוא מאייר לא משהו), הפאנלים האלה הם מהיותר יפים שאני ראיתי בוואנו – עם פירוט מעולה על כל ציור וזוויות ראייה ממש מעניינות למה שקורה לכול דמות בכול אחד מהפאנלים, מה שהפך את העמוד למאוד דינמי ומעניין לעין.
ועכשיו לרגע השיא העלילתי של הצ׳אפטר – NNNNAAAAANNNNIIIIIIII??!??!!?!?!?!?!?!?!?!?!?! לקיד ולואו יש התעוררות?! זה משהו שכמו שכבר ציינתי בהתחלה ממש לא ציפיתי לו והיה הפתעה מאוד חיובית, מה גם שיש מצב שזה אומר שנוכל סוף-סוף לקבל מידע והסבר כלשהו על התעוררות הודות לצ׳אפטר הזה, אז אני מבקש מכולכם להתפלל שזה יהיה המצב כי אני מת למידע חדש בנושא.
בנוגע ליכולות עצמן – זה נראה שהיכולת של קיד הוא כמו אלה שראינו מפאראמיסיה עד עכשיו בסדרה – השפעה על הסביבה, שזה נחמד אבל לא מאוד שימושי נגד אויבים שהם אשכרה חזקים ועמידים – כי כולנו יודעים שלהימעך בערמות מתכת לא באמת ייפגע בביג מאם מאוד קשה. עם היכולת של לואו לעומת זאת זה נראה שאודה נאלץ ללכת לכיוון קצת יותר יצירתי ומסקרן (כי היכולת שלו כבר משפיעה על הסביבה וזה כל הקטע שלה), ואני מאוד סקרן לקבל הסבר קצת יותר ברור על הקרום הזה – הוא נראה מאוד מעניין.

בכול אופן, תודה על התרגום המעולה כמו תמיד, וזה נראה שכבר יצא גם הפרק… אני בדיליי קל, אבל עם קצת מזל אני אוכל להשלים את הפער מחר בבוקר.

ביח
ביח
2 שנים לפני

אני כל פעם מתלהב מהאתר הזה. תקשיבו אתם ברמה של עיתון מבחינת עידכונים שוטפים

eitan
eitan
2 שנים לפני

צ'אפטר טוב אבל
אני מחקה לראות את הפנים האמיתיות של קינג

eitan
eitan
2 שנים לפני

צ'אפטר טוב

נערך לאחרונה eitan ע"י 2 שנים לפני
joni
joni
2 שנים לפני

אחד החזקים,

ספוילר
במיוחד ההתעוררות של קיד.

אגב אתם כבר לא מתרגמים את הצ'אפטרים מההתחלה? אני רואה עד צ'אפטר 36.

Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  joni

הפרוייקט נמצא בעדיפות נמוכה ולכן מתקדם מאוד לאט.

trixama
trixama
2 שנים לפני

זה רק אני או שכמות העמודים בצאפטרים מתקצרת בזמן האחרון

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  trixama

האמת שכמות הציורים התקצרה בזמן האחרון. נשארו לי רק עוד שניים…
אבל כמות העמודים של הצ'אפטר עצמו, אם סופרים כל עמוד כפול כשני עמודים, היא די זהה בכל הצ'אפטרים האחרונים. פשוט היה לך מעניין אז זה עבר מהר. 🙂

luffyturo
luffyturo
2 שנים לפני

וואו בין הצאפטרים היותר טובים שראיתי

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  luffyturo

בהחלט! 🙂

עידן
עידן
2 שנים לפני

צאפטר מדהים ותודה רבה!

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  עידן

על לא דבר 🙂

נדב
נדב
2 שנים לפני

זה היה אחד קטלני

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  נדב

שמחה שנהנית 🙂

רועי
רועי
2 שנים לפני

צאפטר טוב?
שמעתי הרבה טובות על הצאפטר

Simon.D.Shilon
Simon.D.Shilon
2 שנים לפני
בתגובה ל  רועי

קבלו עובדה: בוואנו כל הצאפטרים מדורגים טובים+.

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  רועי

תקרא ותחליט 🙂

רועי
רועי
2 שנים לפני
בתגובה ל  PortgasDMor

לא לא
אני עושה הפסקה עד צאפטר 1031

עשיתי הפסקה מצאפטר 1027 עד עכשיו, אני לא אשבור את זה.
רק עוד צאפטר אחד 🙁

נערך לאחרונה רועי ע"י 2 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  רועי

צ׳אפטר מעולה, סמוך עליי 😉 .

רועי
רועי
2 שנים לפני
בתגובה ל  Mugiwara no Tony D. Stark

סומך עלייך

אבל אם זה יהיה גרוע זה גם יפול עלייך

נערך לאחרונה רועי ע"י 2 שנים לפני
Mugiwara no Tony D. Stark
נקאמה
2 שנים לפני
בתגובה ל  רועי

חחח

כפיל צל
כפיל צל
2 שנים לפני
בתגובה ל  רועי

צאפטר טוב? תוליי את מי שואלים כי הצפטאר הזה הוא הצפטאר הכי שנוי במחלוקת בין הקוראים לפי מה שאני ראיתי בכל מינה אתריים של וואן פיס הצאפטר הזה מקבל בידייוק 50 50 ביחס אוהבים שונאים של הצפאטר בגלל כל הסיפור שהצפטאר הזה פוגע במובן מסיום בצאפטריים הקודמיים אני חושב שהוא טוב רק בגלל הקטע של לואו וקיד כי זה היה מטורף ושם אותם במצווה שבו הם מאוד קרוביים ללופי מבכינת הכוח אבל כשתיקראה תחלית אתה ותגיד לנו מה אתה חושב

נערך לאחרונה כפיל צל ע"י 2 שנים לפני
יונתן
יונתן
2 שנים לפני

תודה על הצ'אפטר

PortgasDMor
קפטן
2 שנים לפני
בתגובה ל  יונתן

בכיף! 🙂

עוד פוסטים

Back to top button